Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

ziolko

#7082896 Napisano: 06.03.2023 18:16:07
psotka
Może opisz ten problem w grupach prawnych? Tam prędzej ktoś pomoże 
Leksawka lub Porady prawne
1 psotka 0

asther

#7082929 Napisano: 06.03.2023 19:38:27
psotka napisał(a):

(bardzo duza dla mnie kwota ktora by starczyla na 1/4 wakacji). I nie wiem czy to zasluga osoby wietrzacej do przesady czy gaz tak polecial z cenami ze heeej. Niedoplata jest na utrzymaniu kotlowni. Moze ktos zna temat?

 ja w tamtym roku na listopad-luty wydałam 2 tysiące na ogrzewanie, w tym roku za te 4 miesiące wyszło mi 3200 za gaz
0 0

sks900

#7082937 Napisano: 06.03.2023 20:08:26
psotka napisał(a):

Może ktos pracuje w administracji bloku lub zna sie na kosztach utrzymania.

Jest u nas w bloku osoba ktora nieustannie otwiera okno na klatce. W styczniu noc minus 8, wychodze do pracy i okno otwarte i tak jeszcze kilka razy. Wracam z pracy - wietrzy sie. 

Czyli są kaloryfery na klatkach schodowych? Może warto je zlikwidować jak tak ciepło niektórym. Na klatce w bloku nie musi być 25 stopni zimą.
0 0

kachakacha

#7083420 Napisano: 09.03.2023 09:56:57
Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka
0 0

zielonaszpilka

#7083423 Napisano: 09.03.2023 10:01:38
kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

Podejrzewam, że kod na hot doga jest jednorazowy j nic nie będą zabierać. Paragon należy do klienta. A jakby chcieli zabrać to zawsze możesz go odciąć, bo zakładam że bon jest wydrukowany pod paragonem.

rainbowdash

#7083444 Napisano: 09.03.2023 11:41:35
kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

Mi zabrali aczkolwiek nie drążylam tematu bo mi nie zależało na paragonie
0 0

sabaka

#7083461 Napisano: 09.03.2023 12:37:28
Czy wiecie może gdzie można kupić takie malutkie "na raz" masełko, dżem, nutelle? Kiedyś były w Żabce w gazetce, ale nie mają u mnie. Na stronie zakupów online c4, Auchan nie znalazłam.
0 0

moskala22

#7083463 Napisano: 09.03.2023 12:39:45
sabart napisał(a):

Czy wiecie może gdzie można kupić takie malutkie "na raz" masełko, dżem, nutelle? Kiedyś były w Żabce w gazetce, ale nie mają u mnie. Na stronie zakupów online c4, Auchan nie znalazłam.

U mnie w Lewiatanie są
1 sabaka 0

cb656

#7083469 Napisano: 09.03.2023 13:21:53
kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

A dlaczego mieliby zabierać paragon, a nie kupon? emotka Odcinasz i już.
Jeśli tak bardzo drżysz o to, że mogą robić problemy, natnij w domu nie do końca, w sklepie pokażesz całość, że stanowiło to komplet z paragonem i przy ekspedientce oderwiesz do końca. Dasz jej kupon, a paragon zachowasz sobie.

ktosiek1

#7083472 Napisano: 09.03.2023 13:26:07
cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

A dlaczego mieliby zabierać paragon, a nie kupon? emotka Odcinasz i już.
Jeśli tak bardzo drżysz o to, że mogą robić problemy, natnij w domu nie do końca, w sklepie pokażesz całość, że stanowiło to komplet z paragonem i przy ekspedientce oderwiesz do końca. Dasz jej kupon, a paragon zachowasz sobie.

Tam jest kod do zeskanowania i podejrzewam że papierek ich w ogóle nie będzie obchodził
1 cb656 0

ziolko

#7083538 Napisano: 09.03.2023 19:11:41
sabart napisał(a):

Czy wiecie może gdzie można kupić takie malutkie "na raz" masełko, dżem, nutelle? Kiedyś były w Żabce w gazetce, ale nie mają u mnie. Na stronie zakupów online c4, Auchan nie znalazłam.

Jeśli masz kartę, to w Makro są. 
Ewentualnie bez karty też można zrobić tam zakupy - przy wejściu dostaje się kartę jednorazową (trzeba zgłosić się do punktu obsługi klienta)
1 sabaka 0

mandarynka16

#7083540 Napisano: 09.03.2023 19:21:41
sabart napisał(a):

Czy wiecie może gdzie można kupić takie malutkie "na raz" masełko, dżem, nutelle? Kiedyś były w Żabce w gazetce, ale nie mają u mnie. Na stronie zakupów online c4, Auchan nie znalazłam.

Nutella jest w rossmanie
1 sabaka 0

mia

#7083551 Napisano: 09.03.2023 20:59:15
Szukam programu, który by działał trochę jak dyktafon, ale w sensie, że ja mówię, a on to zapisuje (np. w Wordzie).
Dobrego programu, wypróbowanego. Mogę nawet za niego zapłacić, ale żeby faktycznie działał.
(Nie do celów konkursowych, jakby kogoś to intrygowało. emotka )
Bardzo proszę o linki i opinie. emotka Zależy mi na czasie.
1 cb656 0

joan

#7083552 Napisano: 09.03.2023 21:02:03
mia napisał(a):

Szukam programu, który by działał trochę jak dyktafon, ale w sensie, że ja mówię, a on to zapisuje (np. w Wordzie).
Dobrego programu, wypróbowanego. Mogę nawet za niego zapłacić, ale żeby faktycznie działał.
(Nie do celów konkursowych, jakby kogoś to intrygowało. emotka )
Bardzo proszę o linki i opinie. emotka Zależy mi na czasie.


A w jakiej apce? Generalnie wszędzie to masz, np. w Google Docs jest opcja Narzędzia -> Pisanie głosowe.
1 cb656 0

mia

#7083558 Napisano: 09.03.2023 21:32:18
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Szukam programu, który by działał trochę jak dyktafon, ale w sensie, że ja mówię, a on to zapisuje (np. w Wordzie).
Dobrego programu, wypróbowanego. Mogę nawet za niego zapłacić, ale żeby faktycznie działał.
(Nie do celów konkursowych, jakby kogoś to intrygowało. emotka )
Bardzo proszę o linki i opinie. emotka Zależy mi na czasie.


A w jakiej apce? Generalnie wszędzie to masz, np. w Google Docs jest opcja Narzędzia -> Pisanie głosowe.

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.
0 0

joan

#7083561 Napisano: 09.03.2023 21:37:58
mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka
1 mia 0

mia

#7083562 Napisano: 09.03.2023 21:43:03
joan napisał(a):

mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka

To pójdę tą drogą, dzięki. emotka emotka
Teraz tylko muszę odkopać swoje konto na gmail.com (od wieków go nie używałam).
1 joan 0

Credo89

#7083563 Napisano: 09.03.2023 21:52:15
O dziwo jedna z forumowiczek trafia bez przerwy w bramki, i to te kwoty z najwyższej półki, których zazwyczaj jest niewiele. U mnie tyle wbitych paragonów i efekt żaden. Zaczynam się zastanawiać czy to czasem nie reklama typu...zobaczcie ja wygrywam Wy też możecie. No bo sorry ale w aż taką skuteczność czy "szczęście" zwał jak zwał, nie wierzę...
0 0

halliday

#7083567 Napisano: 09.03.2023 23:08:33
Credo89 napisał(a):

O dziwo jedna z forumowiczek trafia bez przerwy w bramki, i to te kwoty z najwyższej półki, których zazwyczaj jest niewiele. U mnie tyle wbitych paragonów i efekt żaden. Zaczynam się zastanawiać czy to czasem nie reklama typu...zobaczcie ja wygrywam Wy też możecie. No bo sorry ale w aż taką skuteczność czy "szczęście" zwał jak zwał, nie wierzę...

może ma pełno paragonów i śle w krótkim odstępie czasu, albo ma dokładne czasy otwarcia bramek.
0 0

halliday

#7083568 Napisano: 09.03.2023 23:10:29
mia napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka

To pójdę tą drogą, dzięki. emotka emotka
Teraz tylko muszę odkopać swoje konto na gmail.com (od wieków go nie używałam).

można np na tej stronie https://translate.google.pl/?hl=pl tylko trzeba później skopiować np. notatnik, word itd.
1 mia 0