Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Zezowaty_kot_

#6820100 Napisano: 11.11.2021 00:25:06
marzenier napisał(a):

joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

Niemiła niespodzianka, straciłam konto na ekonkursach, po tylu latach zaczynam od zera 🥲

O masz....Następna petarda wracaemotka  tłok przed świętami robić emotka

Bynajmniej ludzie wstydu nie majo! emotka

A no...tak się bez ceregieli tu pchajo..

My to już stare rupiecie, pozostało tylko oglądać wyczyny młodych i narzekać, że za naszych czasów ohohoho.... 🥲
0 0

darog

#6820174 Napisano: 11.11.2021 14:48:50
Od czasu rewolucji na stronie e-konkursy
 dostaje powiadomienia.
I naiwnie cały czas mysle-że chodzi o wątek w którym coś było przeze mnie napisane. 
NIE. dziś znów kilka wiadomości w różnych wątkach a to z 20.10.20231 a to z 5.11.2021 etc..w którym nic nie było pisane
więc po co mam u siebie na profilu te linki??? Dodam że dziś się pojawiły ponownie.
1 cb656 0

darog

#6820175 Napisano: 11.11.2021 14:50:46
Zezowaty_kot_ napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

Niemiła niespodzianka, straciłam konto na ekonkursach, po tylu latach zaczynam od zera 🥲

O masz....Następna petarda wracaemotka  tłok przed świętami robić emotka

Wróciłam żeby składać Wam życzenia świąteczne  🙃  

warto podawac przy okazji swój STARY NICK, bo ja np nie wiem: kto Ty "wracasz"

bezaczek7

#6820191 Napisano: 11.11.2021 16:43:13
Znow przepadly mi 2 paragony. Poszlam spac, nie patrzac czy sie cos konczy. Znow. Kiedy sie naucze? emotka

bethan

#6822190 Napisano: 12.11.2021 11:08:45
darog napisał(a):

warto podawac przy okazji swój STARY NICK, bo ja np nie wiem: kto Ty "wracasz"

No jak Ty kota nie znasz (zezowatego w dodatku!), to nic Ci podawanie nicków nie pomoże

as32572

#6822195 Napisano: 12.11.2021 11:41:02
Wkurza mnie, że przesyłka z nagrodą od 10ciu dni jest w doręczeniu, a agencja od wtorku niby sprawdza co się z nią dzieje i też się nie odzywa.
0 0

fineessa

#6822805 Napisano: 15.11.2021 17:57:30
dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka
emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka
emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka
0 0

Gość:

#6822836 Napisano: 15.11.2021 19:41:55
fineessa napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka
emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka

Myślę, że wielu konkursowiczów nie może już patrzeć na Lay'sy i Cheetosy. Nie dość, że takie sobie, to Lay's drogie, a poza tym, gdzie to trzymać... A pierwsze wyniki dopiero... 26 listopada...
0 0

pimparimpa

#6822875 Napisano: 15.11.2021 21:11:50
[quote=Najgorsze jest to, że dzieci  dziś odkryly moj schowek z Laysami...
emotka  AneczkaS]
fineessa napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka

Myślę, że wielu konkursowiczów nie może już patrzeć na Lay'sy i Cheetosy. Nie dość, że takie sobie, to Lay's drogie, a poza tym, gdzie to trzymać... A pierwsze wyniki dopiero... 26 listopada...
0 0

masza

#6822880 Napisano: 15.11.2021 22:04:25
fineessa napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka
emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka

Jak Avanti sypnie 500 - tkami będzie trochę lżej emotka

paula9891

#6823312 Napisano: 17.11.2021 08:14:03
darog napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

Niemiła niespodzianka, straciłam konto na ekonkursach, po tylu latach zaczynam od zera 🥲

O masz....Następna petarda wracaemotka  tłok przed świętami robić emotka

Wróciłam żeby składać Wam życzenia świąteczne  🙃  

warto podawac przy okazji swój STARY NICK, bo ja np nie wiem: kto Ty "wracasz"

Haha dzień dobry po powrocie i powodzenia 🐞🍀
Ja też wróciłam w listopadzie po roku przerwy. Nie był stracony, napisalam książkę. Najlepsze jest to, że nie miałam pojęcia, że potrafię. Przez przypadek wygralam konkurs na blogu. Uwierzylam, że się da i zaczęło się porządne wygrywanie. A kiedy uwierzyłam mocno w siebie (bo przecież moje pomysły wygrywały główne), postanowiłam, że napiszę książkę. Spełniłam marzenie i mój tekst ujrzał półki Empiku. A wierzcie, czy nie, byłam słaba z polskiego emotka
Także wszystkim narzekającym chcę powiedzieć, wierzcie w siebie i się nie poddawajcie, a spełnicie marzenia!

No i korzystając z okazji, wkurzam się, że w tym miesiącu jeszcze nie wygrałam 🤣

at-babska

#6823314 Napisano: 17.11.2021 08:37:52
Również straciłam swoje konto i mnie to wkurza niemożebnie? A czy ktoś wie, co się podziało? Jakiś remanent na forum czy zmasowany atak hakerski?
0 0

faworek

#6823351 Napisano: 17.11.2021 11:24:46
paula9891 napisał(a):

darog napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zezowaty_kot_ napisał(a):

Niemiła niespodzianka, straciłam konto na ekonkursach, po tylu latach zaczynam od zera 🥲

O masz....Następna petarda wracaemotka  tłok przed świętami robić emotka

Wróciłam żeby składać Wam życzenia świąteczne  🙃  

warto podawac przy okazji swój STARY NICK, bo ja np nie wiem: kto Ty "wracasz"

Haha dzień dobry po powrocie i powodzenia 🐞🍀Ja też wróciłam w listopadzie po roku przerwy. Nie był stracony, napisalam książkę. Najlepsze jest to, że nie miałam pojęcia, że potrafię. Przez przypadek wygralam konkurs na blogu. Uwierzylam, że się da i zaczęło się porządne wygrywanie. A kiedy uwierzyłam mocno w siebie (bo przecież moje pomysły wygrywały główne), postanowiłam, że napiszę książkę. Spełniłam marzenie i mój tekst ujrzał półki Empiku. A wierzcie, czy nie, byłam słaba z polskiego emotka
Także wszystkim narzekającym chcę powiedzieć, wierzcie w siebie i się nie poddawajcie, a spełnicie marzenia!

No i korzystając z okazji, wkurzam się, że w tym miesiącu jeszcze nie wygrałam 🤣

wow! Jaki tytuł, jak znaleźć? To moje jedno z marzeń do spełnienia na liście emotka  
0 0

paula9891

#6823363 Napisano: 17.11.2021 12:15:11
Faworek trzymam kciuki za Twoje marzenie emotka  Skoro tu jesteś, to wierzę, że do spełnienia brakuje Ci tylko trochę wiary w siebie, pomysł na pewno znajdziesz. No i oczywiście trochę czasu.
Powodzenia!
0 0

synk

#6823470 Napisano: 17.11.2021 19:36:45
Bezmyślność sprzedawców na allegro. Kupiłem na aukcji towar X za 1200zł, dostałem dziś paczkę. W paczce paragon od innego towaru (o takiej samej wartości), a w paczce towar zupełnie inny, o wartości 400 zł. Ale mnie zagotowali...a firma ma 99.7% pozytywów przy ponad 6000 ocen wrrr
1 kumulacja 0

visserarthur

#6823509 Napisano: 18.11.2021 00:21:40
...że nie działa wyszukiwarka konkursów... wpisuję hasło, a i tak pokazuje wszystkie konkursy, nawet te niezwiązane z wyszukiwanym słowem...
0 0

nanajka81

#6823518 Napisano: 18.11.2021 07:18:03
synk napisał(a):

Bezmyślność sprzedawców na allegro. Kupiłem na aukcji towar X za 1200zł, dostałem dziś paczkę. W paczce paragon od innego towaru (o takiej samej wartości), a w paczce towar zupełnie inny, o wartości 400 zł. Ale mnie zagotowali...a firma ma 99.7% pozytywów przy ponad 6000 ocen wrrr

na szczęście allegro broni kupujących więc wcześniej czy później dostaniesz to co kupiłeś. O ile to nie jest firma krzak z opiniami od kupujących-krzaków. Ja też kiedyś kupiłam coś, sugerowałam się 100% opiniami sprzedającego, potem się okazało że te opinie to za jakieś drobiazgi, towar nie dotarł i sprawa skończyła się na policji. Ja za to mam inną ciekawą sprawę tyle że na OLX. Ktoś kupił ode mnie drukarkę, przyjechał, za nią zapłacił, poprosił żeby przetrzymać dzień bo nie może jej zabrać, dzień minął, kupujący ani be przez telefon (mam numer) ani me przez OLX...
0 0

agata6

#6823525 Napisano: 18.11.2021 08:20:44
Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 
0 0

nanajka81

#6823528 Napisano: 18.11.2021 08:50:44
agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę.

Ja zamowiłam na 140 zł i w ciągu tygodnia zrealizowali. No ale była dopłata tych 40 zł więc co jak co w pierwszej kolejności poszło emotka
0 0

agata6

#6823529 Napisano: 18.11.2021 08:58:07
[quote=
nanajka81]
agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę.

Ja zamowiłam na 140 zł i w ciągu tygodnia zrealizowali. No ale była dopłata tych 40 zł więc co jak co w pierwszej kolejności poszło emotka U mnie jest z dopłatą 60 zł. i niestety to chyba już nie działa. Pani twierdzi że to są nagrody więc trzeba czekać. Mają do zrealizowania 1000 bonów  i dużo pracy. Rozmowa niezbyt przyjemna. Poczułam się jak intruz. 
0 0