Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sydariameki

#6823541 Napisano: 18.11.2021 09:21:09
agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 

Ja zamówiłam u nich wafelki w kwietniu. Przyszły 29.04.21, ważne do 05.21... telefonów nie odbierali.
0 0

agata6

#6823543 Napisano: 18.11.2021 09:34:52
sydariameki napisał(a):

agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 

Ja zamówiłam u nich wafelki w kwietniu. Przyszły 29.04.21, ważne do 05.21... telefonów nie odbierali.

No to mnie pocieszyłaś. Moje zamówienie to zestaw upominkowy w walizeczce który ma być prezentem urodzinowym oczywiście jak dojdzie do 27.11.
0 0

tadziuuu

#6823546 Napisano: 18.11.2021 09:45:41
agata6 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 

Ja zamówiłam u nich wafelki w kwietniu. Przyszły 29.04.21, ważne do 05.21... telefonów nie odbierali.

No to mnie pocieszyłaś. Moje zamówienie to zestaw upominkowy w walizeczce który ma być prezentem urodzinowym oczywiście jak dojdzie do 27.11.

Pomoc - DostawaDostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie całego kraju.Wysyłka towaru następuje w ciągu od 2 do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania pełnej ceny sprzedaży oraz opłaty za przesyłkę.

no na ich stronie tak napisali więc nie rozumiem o co im chodzi. Albo realizują zgodnie ze swoimi standardami albo bym uderzył do organizatora konkursu że nie możesz zrealizować nagrody
0 0

agata6

#6823556 Napisano: 18.11.2021 10:28:10
tadziuuu napisał(a):

agata6 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę. 

Ja zamówiłam u nich wafelki w kwietniu. Przyszły 29.04.21, ważne do 05.21... telefonów nie odbierali.

No to mnie pocieszyłaś. Moje zamówienie to zestaw upominkowy w walizeczce który ma być prezentem urodzinowym oczywiście jak dojdzie do 27.11.

Pomoc - DostawaDostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie całego kraju.Wysyłka towaru następuje w ciągu od 2 do 5 dni roboczych od daty zaksięgowania pełnej ceny sprzedaży oraz opłaty za przesyłkę.

no na ich stronie tak napisali więc nie rozumiem o co im chodzi. Albo realizują zgodnie ze swoimi standardami albo bym uderzył do organizatora konkursu że nie możesz zrealizować nagrody

A czy nie oni są sponsorem tych nagród?
0 0

tereniagno

#6823596 Napisano: 18.11.2021 12:22:50
No dziś totalnie się wkurzyłam.Pojechałam do ITM na zakupy.
Wszystko pięknie kupiłam z karteczki(nawet ponad plan)
Zakupy na 8 konkursów, a paragon został w sklepie emotka emotka emotka
To mogę zrobić tylko Jaemotka emotka emotka emotka

nanajka81

#6823609 Napisano: 18.11.2021 12:44:14
agata6 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agata6 napisał(a):

Wkurza mnie wysyłka zamówionych słodyczy na islodycze.pl  Zamówienie złożone 9.11  a oni twierdzą że mają czas na wysyłkę do końca stycznia 2022r bo w pierwszej kolejności realizują zamówienia za gotówkę.

Ja zamowiłam na 140 zł i w ciągu tygodnia zrealizowali. No ale była dopłata tych 40 zł więc co jak co w pierwszej kolejności poszło emotka

U mnie jest z dopłatą 60 zł. i niestety to chyba już nie działa. Pani twierdzi że to są nagrody więc trzeba czekać. Mają do zrealizowania 1000 bonów  i dużo pracy. Rozmowa niezbyt przyjemna. Poczułam się jak intruz. 

ojoj to smutno emotka Widocznie 3 tygodnie temu kiedy zamawiałam jeszcze było w miarę mało zamówień i temu mi się udało. Chyba ich to przerosło. Mało że z konkursu familijnych mieli kupę bonów do realizacji to ze śliwki kolejne doszly. Towaru ubywa, chętnych przybywa, kiepsko.
1 agata6 0

fineessa

#6823739 Napisano: 18.11.2021 19:50:03
Wkurza mnie że nie mam szczęścia w loteriach emotka  No takiego pecha to chyba nikt nie ma…

kumulacja

#6823744 Napisano: 18.11.2021 20:00:31
fineessa napisał(a):

Wkurza mnie że nie mam szczęścia w loteriach emotka  No takiego pecha to chyba nikt nie ma…

Ja też nie mam szczęścia w loteriach. Ale, ale ... kumulacjo! Ty przecież nigdy nie bierzesz udziału w loteriach, żeby nie być wkurzoną emotka

fbmonika1966

#6823801 Napisano: 19.11.2021 07:46:41
tereniagno napisał(a):

No dziś totalnie się wkurzyłam.Pojechałam do ITM na zakupy.Wszystko pięknie kupiłam z karteczki(nawet ponad plan)
Zakupy na 8 konkursów, a paragon został w sklepie emotka emotka emotka
To mogę zrobić tylko Jaemotka emotka emotka emotka

NO COZ,PORA NA KOLEJNA WYPRAWE,MOZE COS W ZNALEZNYCH PARAG ZNAJDZIESZ NA POCIECHE,CHOC TO TRUDNE,NIE CHCA KUPOWAC ART.KONKURSOWYCH SKUBANE KLIENTY.CZLOWIEK SIE NAZBIERA,MYSLA ZES  COS Z UMYSLEM MASZ ,A TY FIJASKOO.POWODZENIA,NIE MYSL JUZ O TYM.SWOJA DROGA PLAN,A KOLEJE I ZLOSLIWOSC LOSU TOOO emotka ,TEZ TAK MIALAM,BO U NAS TO NIE PAZERNOSC,TO UZALEZNIENIE,NALOG,ADRENALINKA

fiona25

#6823839 Napisano: 19.11.2021 11:31:38
AneczkaS napisał(a):

fineessa napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka

Myślę, że wielu konkursowiczów nie może już patrzeć na Lay'sy i Cheetosy. Nie dość, że takie sobie, to Lay's drogie, a poza tym, gdzie to trzymać... A pierwsze wyniki dopiero... 26 listopada...

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

anialistopad

#6823866 Napisano: 19.11.2021 13:11:22
Poszłam do sklepu po gellwe ,a wróciłam z delecta . I to na 3 paragony kupiłam jeszcze

yougerd

#6823868 Napisano: 19.11.2021 13:12:55
fiona25 napisał(a):


No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka


Można, można ja jednym zgłoszeniem paragonu główną wygrałam i to z rezerwy. Powodzenia.

paula9891

#6823889 Napisano: 19.11.2021 14:02:08
yougerd napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka


Można, można ja jednym zgłoszeniem paragonu główną wygrałam i to z rezerwy. Powodzenia.

A pewnie, że można. Jeśli zgłoszenie jest najlepsze, to wystarczy jedno emotka  Przecież to kreatywne, a nie loteria.
0 0

fiona25

#6823974 Napisano: 19.11.2021 16:00:06
paula9891 napisał(a):

yougerd napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Można, można ja jednym zgłoszeniem paragonu główną wygrałam i to z rezerwy. Powodzenia.

A pewnie, że można. Jeśli zgłoszenie jest najlepsze, to wystarczy jedno emotka  Przecież to kreatywne, a nie loteria.

Wiem, wiem - też mi się kiedyś główna trafiła jednym zgłoszeniem, ale jakoś ostatnio mam ze wszystkim pod górkę i już nie wierzę ,że wreszcie coś pozytywnego mi sie przydarzy  emotka  A wymiataczem też nie jestem  emotka  No ale...nadzieja umiera ostatnia... Pierwszy tydzień już chyba poszedł , ale jeszcze kilka przed nami  emotka
0 0

tereniagno

#6824065 Napisano: 19.11.2021 17:50:23
paula9891 napisał(a):

yougerd napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Można, można ja jednym zgłoszeniem paragonu główną wygrałam i to z rezerwy. Powodzenia.

A pewnie, że można. Jeśli zgłoszenie jest najlepsze, to wystarczy jedno emotka  Przecież to kreatywne, a nie loteria.

Jednym zgłoszeniem wygrałam wycieczkę, więc możnaemotka Powodzenia:)
1 fiona25 0

pikawka

#6824117 Napisano: 19.11.2021 20:06:21
Wkurza mnie moje gapiostwo i robienie wszystkiego na "dzikusa"... koszmarny dzień emotka
0 0

fiona25

#6824253 Napisano: 20.11.2021 16:13:42
dzidziapiernik napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać, że wkurza mnie moja naiwność, że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Napisać możesz, tylko po co tak desperacko? emotka Wincy wiary we w się! emotka Nie lepiej to napisać, że po prostu jeszcze nie trafiłaś w gusta Jury, ale będziesz próbować! (to jeszcze tylko piętnaście lat grania emotka ) emotka P.S. Czy jesteś mamutem? emotka Skąd ten wypierdek? emotka

Masz rację w 100% , po prostu tak mi się ostatnio nie wiedzie w dziedzinach życia wszelakich, że po prostu mi się ulało ... Tym razem faktycznie nie trafiłam w gusta jury,ale ogólnie narzekać nie mogę , lubimy się z Avanti...dam nam jeszcze szansę  emotka  A jak trzeba będzie praktykować te 15 lat to chętnie popraktykuję , wygrywać jest naprawdę miło... W ostatnich czasach nie ma wielu kreatywnych , w których do wygrania jest "żywa gotówa" ,wiec oczywistym było,że po chałupach będą sie przewalały paczki z Laysami. Kto wie czy gdybym miała jakiś strych to wyjątkowo nie poszłabym po bandzie emotka  No ale warunki magazynowe i moce przerobowe mojej rodziny skutecznie blokują moje zapędy. A czy jestem mamutem? Czasami tak się właśnie czuję, więc kto wie... emotka  Pozdrawiam  emotka  
1 cb656 0

Gość:

#6824524 Napisano: 22.11.2021 11:46:00
fiona25 napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać, że wkurza mnie moja naiwność, że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Napisać możesz, tylko po co tak desperacko? emotka Wincy wiary we w się! emotka Nie lepiej to napisać, że po prostu jeszcze nie trafiłaś w gusta Jury, ale będziesz próbować! (to jeszcze tylko piętnaście lat grania emotka ) emotka P.S. Czy jesteś mamutem? emotka Skąd ten wypierdek? emotka

Masz rację w 100% , po prostu tak mi się ostatnio nie wiedzie w dziedzinach życia wszelakich, że po prostu mi się ulało ... Tym razem faktycznie nie trafiłam w gusta jury,ale ogólnie narzekać nie mogę , lubimy się z Avanti...dam nam jeszcze szansę  emotka  A jak trzeba będzie praktykować te 15 lat to chętnie popraktykuję , wygrywać jest naprawdę miło... W ostatnich czasach nie ma wielu kreatywnych , w których do wygrania jest "żywa gotówa" ,wiec oczywistym było,że po chałupach będą sie przewalały paczki z Laysami. Kto wie czy gdybym miała jakiś strych to wyjątkowo nie poszłabym po bandzie emotka  No ale warunki magazynowe i moce przerobowe mojej rodziny skutecznie blokują moje zapędy. A czy jestem mamutem? Czasami tak się właśnie czuję, więc kto wie... emotka  Pozdrawiam  emotka  

No tak to jest, czasem wystarczy jedno zgłoszenie, tak jak w moim przypadku, no i Lay's&Cheetos wpadło, czasem wysyłam kilka "fajnych" i "kreatywnych" odpowiedzi i... nic z tego. Podobnie mam teraz z Tyskim, już nie wiem, co wymyślić, kogo zaprosić do tego pociągu, by... wygrać...

maverick

#6824954 Napisano: 23.11.2021 15:35:21
wygrywanie "byle czego" - słuchawki za 50zł, miś coca cola, koszulka z Princessy czy karta 100zł  Orlen..niby coś wpada, ale gdy inni tysiące wygrywają u Avanti lub dziesiątki tysięcy w Tyskim, to mnie wkurza moja niemoc wygrania lepsiejszej nagrodyemotka
No i oczywiście na skuter też się nie załapałem emotka

Tym, którzy wygrali dziękuję za to, że się pochwalili i zazdroszczę, BRAWO WY emotka

kumulacja

#6824974 Napisano: 23.11.2021 16:10:21
maverick napisał(a):

wygrywanie "byle czego" - słuchawki za 50zł, miś coca cola, koszulka z Princessy czy karta 100zł  Orlen..niby coś wpada, ale gdy inni tysiące wygrywają u Avanti lub dziesiątki tysięcy w Tyskim, to mnie wkurza moja niemoc wygrania lepsiejszej nagrodyemotka No i oczywiście na skuter też się nie załapałem emotka

Tym, którzy wygrali dziękuję za to, że się pochwalili i zazdroszczę, BRAWO WY emotka

Weź pod uwagę to, że te "buble" konkursowe to wina sponsorów konkursów.
Bo każdy gra o nagrody główne, a dostaje dodatkowe w postaci tych "bubli".
Nie biorę udziału w konkursach, w których są badziewne nagrody. Lecz jeśli dobrych nagród jest 5, a marnych 500, to nigdy nie wiesz, co wygrasz. Wierzysz w swoje szczęście, którego życzę każdemu z Was! 
Ale AVANTI na szczęście poszło w kierunku kasy, której tak nam brak. I jestem na TAK!
Niech inne agencje (może tu wchodzą na forum) też naciskają na sponsorów, aby fundowali nagrody pieniężne.