Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

memos

#6826711 Napisano: 30.11.2021 12:05:34
dzidziapiernik napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że wyblakl mi w miejscu nr paragonu dowod zakupu lays z Lidla. Natomiast nr paragonu niefiskalnego widać bardzo wyraźnie, no ale ja zgłaszałam ten z góry,wrr

Taaaa... wkurzenie zaiste zasadne jak diabli. emotka  Żeby to chociaż było tak, że na to zgłoszenie z tym paragonem padła jakaś wygrana (podkreślam, że wygrywa tekst, a nie numer emotka ). Ech.... To prawie jak wkurzenie z powodu "bo włożyłam tyyyyle pracy w oderwane od rzeczywistości, odjechane rymowane zgłoszenie, z wodotryskami, bajerami, grającą kartką, a nagrodzili i tak tekst prozą, w dodatku ściśle na temat, wrrr".emotka

Rzadko się tu udzielam (powód powyżej). Zastanawia mnie ile w kimś musi być jadu,  żółci, złości itp.  żeby w niemal każdym poście znaleźć powód,  aby komuś do*rać... Sama nie wiem czy bardziej mnie to smuci,  czy wkurza... Bez odbioru. 

paula9891

#6826713 Napisano: 30.11.2021 12:13:55
memos napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że wyblakl mi w miejscu nr paragonu dowod zakupu lays z Lidla. Natomiast nr paragonu niefiskalnego widać bardzo wyraźnie, no ale ja zgłaszałam ten z góry,wrr

Taaaa... wkurzenie zaiste zasadne jak diabli. emotka  Żeby to chociaż było tak, że na to zgłoszenie z tym paragonem padła jakaś wygrana (podkreślam, że wygrywa tekst, a nie numer emotka ). Ech.... To prawie jak wkurzenie z powodu "bo włożyłam tyyyyle pracy w oderwane od rzeczywistości, odjechane rymowane zgłoszenie, z wodotryskami, bajerami, grającą kartką, a nagrodzili i tak tekst prozą, w dodatku ściśle na temat, wrrr".emotka

Rzadko się tu udzielam (powód powyżej). Zastanawia mnie ile w kimś musi być jadu,  żółci, złości itp.  żeby w niemal każdym poście znaleźć powód,  aby komuś do*rać... Sama nie wiem czy bardziej mnie to smuci,  czy wkurza... Bez odbioru. 

No właśnie aż zatęskniłam za naszym forumowym CB. Tak mi się akurat nie mam pojęcia dlaczego przypomniał emotka

nanajka81

#6826737 Napisano: 30.11.2021 13:08:12
ludzie z olx... Wszystko ladnie opisane, cena tania a jeszcze targowanie a jak już pójdziesz na rękę to jeszcze "proszę dorzucić dwa gratisy a nie jeden bo mam bliźniaków" a po zakupie i wysyłce "ale jak to? one nie są na baterie? ja na necie wyczytałam że te auta na baterie". Nieważne że czytała o zupełnie innym zestawie, nieważne że oddałam auta za pół darmo, nieważne że opisałam wszystko szczegółowo - klient nasz pan... Odechciewa się sprzedawać cokolwiek.

nanajka81

#6826738 Napisano: 30.11.2021 13:12:35
sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.
Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.
Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

nie będzie, już ktoś pisał na forum z tydzień temu, że tam nie wyrabiają z wysyłkami i nie ma co się łudzić że zamawiając u nich teraz i płacąc wygranym voucherem - dojdzie to do końca roku emotka
0 0

emanuela24

#6826739 Napisano: 30.11.2021 13:12:57
sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.
Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.
Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Nie wiem czy to Cię pocieszy ale miałam tak samo i kod oddali. Co do mikołajek to ja zamawiałam jakieś 2 tygodnie temu i nawet nie zaczęli realizować. Myślę że i do świat się nie doczekamy emotka  Panie burczą że mają czas na realizację bonów do końca stycznia.emotka

agata6

#6826744 Napisano: 30.11.2021 13:21:12
sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.
Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.
Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Oj nie ma szans na mikołajki. Ja na swoje zamówienie czekam od 9 listopada i dziś dzwonili że nie ma jeżyków klasycznych, brakuje towaru więc chyba na zajączka dostanę zamówienie.
1 nanajka81 0

as32572

#6826747 Napisano: 30.11.2021 13:24:38
agata6 napisał(a):

sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.
Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Oj nie ma szans na mikołajki. Ja na swoje zamówienie czekam od 9 listopada i dziś dzwonili że nie ma jeżyków klasycznych, brakuje towaru więc chyba na zajączka dostanę zamówienie.

do mnie dzisiaj dotarło zamówienie z 08 listopada, ale mnie z kolei wkurza,że nie dzwonią jak czegoś brakuje tlyko dają co innego -> drugie zamówienie i drugi raz taka sytuacja. Nie jest to koniec świata,ale skoro zamawiam konkretną rzecz to chyba chcę tą a nie inną emotka
0 0

maverick

#6826748 Napisano: 30.11.2021 13:33:29
nanajka81 napisał(a):

ludzie z olx... Wszystko ladnie opisane, cena tania a jeszcze targowanie a jak już pójdziesz na rękę to jeszcze "proszę dorzucić dwa gratisy a nie jeden bo mam bliźniaków" a po zakupie i wysyłce "ale jak to? one nie są na baterie? ja na necie wyczytałam że te auta na baterie". Nieważne że czytała o zupełnie innym zestawie, nieważne że oddałam auta za pół darmo, nieważne że opisałam wszystko szczegółowo - klient nasz pan... Odechciewa się sprzedawać cokolwiek.

ja wystawiłem grę nową na sprzedaż, cena 60zł, w sklepie podobna, ale jakoś mi nie zależy że muszę ją sprzedać teraz i now, a kobieta mi dziś rano pisze" ta gra jest teraz dostępna w analogicznej cenie w wielu sklepach, czy możemy się umówić na 40zł plus 5zł przesyłka" koniec cytatu - aż się chce odpisać, a idź że babo i napisz to samo do empik.com i zobaczysz czy Ci sprzedadzą za tę cenę..marnują tylko mój czasemotka

nanajka81

#6826750 Napisano: 30.11.2021 13:38:04
maverick napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ludzie z olx... Wszystko ladnie opisane, cena tania a jeszcze targowanie a jak już pójdziesz na rękę to jeszcze "proszę dorzucić dwa gratisy a nie jeden bo mam bliźniaków" a po zakupie i wysyłce "ale jak to? one nie są na baterie? ja na necie wyczytałam że te auta na baterie". Nieważne że czytała o zupełnie innym zestawie, nieważne że oddałam auta za pół darmo, nieważne że opisałam wszystko szczegółowo - klient nasz pan... Odechciewa się sprzedawać cokolwiek.

ja wystawiłem grę nową na sprzedaż, cena 60zł, w sklepie podobna, ale jakoś mi nie zależy że muszę ją sprzedać teraz i now, a kobieta mi dziś rano pisze" ta gra jest teraz dostępna w analogicznej cenie w wielu sklepach, czy możemy się umówić na 40zł plus 5zł przesyłka" koniec cytatu - aż się chce odpisać, a idź że babo i napisz to samo do empik.com i zobaczysz czy Ci sprzedadzą za tę cenę..marnują tylko mój czasemotka

no to niestety standard emotka choć szczerze ja też szukam taniej ale bez przesady, na ogół proszę o 2-3 zł rabatu żeby mi się to trochę opłaciło kupić, nie mniej wczorajsza kupująca mnie po prostu dobiła - upierdliwość do entej i jeszcze dziś pretensje że "czemu to nie na baterie? bo ona czytała w internecie...". WRRRRR....
1 cb656 0

glena

#6826765 Napisano: 30.11.2021 14:07:42
nanajka81 napisał(a):

maverick napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ludzie z olx... Wszystko ladnie opisane, cena tania a jeszcze targowanie a jak już pójdziesz na rękę to jeszcze "proszę dorzucić dwa gratisy a nie jeden bo mam bliźniaków" a po zakupie i wysyłce "ale jak to? one nie są na baterie? ja na necie wyczytałam że te auta na baterie". Nieważne że czytała o zupełnie innym zestawie, nieważne że oddałam auta za pół darmo, nieważne że opisałam wszystko szczegółowo - klient nasz pan... Odechciewa się sprzedawać cokolwiek.

ja wystawiłem grę nową na sprzedaż, cena 60zł, w sklepie podobna, ale jakoś mi nie zależy że muszę ją sprzedać teraz i now, a kobieta mi dziś rano pisze" ta gra jest teraz dostępna w analogicznej cenie w wielu sklepach, czy możemy się umówić na 40zł plus 5zł przesyłka" koniec cytatu - aż się chce odpisać, a idź że babo i napisz to samo do empik.com i zobaczysz czy Ci sprzedadzą za tę cenę..marnują tylko mój czasemotka

no to niestety standard emotka choć szczerze ja też szukam taniej ale bez przesady, na ogół proszę o 2-3 zł rabatu żeby mi się to trochę opłaciło kupić, nie mniej wczorajsza kupująca mnie po prostu dobiła - upierdliwość do entej i jeszcze dziś pretensje że "czemu to nie na baterie? bo ona czytała w internecie...". WRRRRR....

Sprzedałam słuchawki, za 30%ceny, nowe w pudełku zafoliowanym. Laska kupiła też na innej mojej aukcji szminkę loreala (też nówka, zaklejona) i jeszcze jakieś rzeczy. Zapłaciła za wszystko oprócz szminki. No wiec piszę do niej, czy mam szminkę też wysłać razem z innymi przedmiotami, czy może będzie osobna płatność i wysyłka. Tak, wysłać, ona sie zagapiła, dopłaci. Oczywiście wysłałam wszystko bez czekania na wpłatę (zawsze daję kredyt zaufania i nie zamierzam tego zmieniać). Laska odebrała paczkę i pisze mi, że słuchawki to ona myślała, że są douszne (były zdjęcia + link do strony producenta), a w ogóle to pudełko było otwarte (nie było) i ona chce oddać. No to piszę jej, że sorry, ale nie przyjmę od niej zwrotu używanych słuchawek. Napisała mi, że to bardzo nieuczciwe. I nie zapłaciła za szminkę.

lukasz6

#6826771 Napisano: 30.11.2021 14:14:54
as32572 napisał(a):

agata6 napisał(a):

sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Oj nie ma szans na mikołajki. Ja na swoje zamówienie czekam od 9 listopada i dziś dzwonili że nie ma jeżyków klasycznych, brakuje towaru więc chyba na zajączka dostanę zamówienie.

do mnie dzisiaj dotarło zamówienie z 08 listopada, ale mnie z kolei wkurza,że nie dzwonią jak czegoś brakuje tlyko dają co innego -> drugie zamówienie i drugi raz taka sytuacja. Nie jest to koniec świata,ale skoro zamawiam konkretną rzecz to chyba chcę tą a nie inną emotka

0 0

lukasz6

#6826772 Napisano: 30.11.2021 14:18:38
Nie są widoczne moje posty po ich dodaniu. Treść znika.  Na Macu nie mogę w ogole otworzyc strony e-konkursy. Jakiś Bad Request. Wcześniej działało bez zarzutu…
1 cb656 0

kukuleczka

#6826859 Napisano: 30.11.2021 17:43:31
Wkurza mnie brak konkursów adwentowych. Takich, które były 2 i 3 lata temu. Już przed grudniem dużo stron się zapowiadało. W zeszłym roku też nic ciekawego nie było...
Wygrałam wtedy dużo fajnych rzeczy małym wysiłkiem- kilka świec Yankee Candle, kosmetyki z górnej półki, perfumy, bony, jakieś garnki... To były nagrody!emotka Tegoroczne nagrody w postaci maskotek, gadżetów czy kart pamięci...zdecydowanie nie dla mnie emotka

diabkate

#6827056 Napisano: 01.12.2021 09:51:25
Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.
0 0

madllen

#6827063 Napisano: 01.12.2021 09:56:53
diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

A czy tam nie chodzi też o datę zakupu, czyli jak masz przykładowo dwa paragony z tego samego dnia i chcesz zgłosić na tą samą osobę to nie da rady.. I upłynięcie 5 dni od fizycznego zgłoszenia/wpisania do systemu paragonu nic nie zmieni ? Bynajmniej ja tak to rozumiem.. 
0 0

wiesia30

#6827066 Napisano: 01.12.2021 10:00:04
madllen napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

A czy tam nie chodzi też o datę zakupu, czyli jak masz przykładowo dwa paragony z tego samego dnia i chcesz zgłosić na tą samą osobę to nie da rady.. I upłynięcie 5 dni od fizycznego zgłoszenia/wpisania do systemu paragonu nic nie zmieni ? Bynajmniej ja tak to rozumiem.. 

Datę zakupu też sprawdzają, więc trzeba doczekać 5 dni
0 0

diabkate

#6827070 Napisano: 01.12.2021 10:04:03
wiesia30 napisał(a):

madllen napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

A czy tam nie chodzi też o datę zakupu, czyli jak masz przykładowo dwa paragony z tego samego dnia i chcesz zgłosić na tą samą osobę to nie da rady.. I upłynięcie 5 dni od fizycznego zgłoszenia/wpisania do systemu paragonu nic nie zmieni ? Bynajmniej ja tak to rozumiem.. 

Datę zakupu też sprawdzają, więc trzeba doczekać 5 dni.

Tak, tak. Tylko teraz nie wiem, jak liczą te 5 dni... Pierwszy zakup z 25, drugi z 30 i nie wchodzi, więc o dzień za wcześnie pewnie.
0 0

madllen

#6827072 Napisano: 01.12.2021 10:07:58
diabkate napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

madllen napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

A czy tam nie chodzi też o datę zakupu, czyli jak masz przykładowo dwa paragony z tego samego dnia i chcesz zgłosić na tą samą osobę to nie da rady.. I upłynięcie 5 dni od fizycznego zgłoszenia/wpisania do systemu paragonu nic nie zmieni ? Bynajmniej ja tak to rozumiem.. 

Datę zakupu też sprawdzają, więc trzeba doczekać 5 dni.

Tak, tak. Tylko teraz nie wiem, jak liczą te 5 dni... Pierwszy zakup z 25, drugi z 30 i nie wchodzi, więc o dzień za wcześnie pewnie.

Dokładnie zakup dokonany za wcześnie. 
0 0

diabkate

#6827074 Napisano: 01.12.2021 10:10:26
madllen napisał(a):

diabkate napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

madllen napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

A czy tam nie chodzi też o datę zakupu, czyli jak masz przykładowo dwa paragony z tego samego dnia i chcesz zgłosić na tą samą osobę to nie da rady.. I upłynięcie 5 dni od fizycznego zgłoszenia/wpisania do systemu paragonu nic nie zmieni ? Bynajmniej ja tak to rozumiem.. 

Datę zakupu też sprawdzają, więc trzeba doczekać 5 dni.

Tak, tak. Tylko teraz nie wiem, jak liczą te 5 dni... Pierwszy zakup z 25, drugi z 30 i nie wchodzi, więc o dzień za wcześnie pewnie.

Dokładnie zakup dokonany za wcześnie. 

Całe szczęście, że to nie był zakup specjalnie pod loterię, bo by bardziej bolało. :D  
0 0

glena

#6827107 Napisano: 01.12.2021 11:52:40
dzidziapiernik napisał(a):

glena napisał(a):

Sprzedałam słuchawki, za 30%ceny, nowe w pudełku zafoliowanym. Laska kupiła też na innej mojej aukcji szminkę loreala (też nówka, zaklejona) i jeszcze jakieś rzeczy. Zapłaciła za wszystko oprócz szminki. No wiec piszę do niej, czy mam szminkę też wysłać razem z innymi przedmiotami, czy może będzie osobna płatność i wysyłka. Tak, wysłać, ona sie zagapiła, dopłaci. Oczywiście wysłałam wszystko bez czekania na wpłatę (zawsze daję kredyt zaufania i nie zamierzam tego zmieniać)...

emotka No niestety, wybór jest prosty - albo się z tego wyleczysz, albo NADAL różni tacy będą wykorzystywać ufną naiwność. Świata zewnętrznego nie zmienisz, no way, ale zawsze możesz nosić tarczę ochronną, by tak nie ranił...

z tarczą, to by mi chyba było niewygodnie chodzić...emotka
poza tym składową tej mojej "ufnej naiwności" jest wiara (oparta na dość mglistych przesłankach, ale tak to już z wiarą bywa), że jednak mamy jakiś wpływ na świat zewnętrzny, a konsekwencje tej wiary biere (czasem chlipiąc w kąciku) na klatę emotka
dzięki w każdym razie za wsparcieemotka