Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#6870861 Napisano: 18.07.2022 13:59:38
Dzięki też uważam,że czarny nie jest zły:)

Masakra ale mi ostatnio zakupy nie idą kup 4 lody 5 będzie gratis.I nie wiem zawsze albo wezmę nie te co w promocji albo 4 zamiast 5.
Ale dziś wzięłam 5 i odjęło cenę 1.
Za to wszystkie jogurty i desery mi się lały i przedziurawiały.Może ludzie po złości dziurawią i ja potem na te popsute trafiam:P
0 0

atyde25

#6870862 Napisano: 18.07.2022 14:00:25
Prąd taki drogi a znowu muszę prać.Dobra koniec wkurzania ,czekam na nowe nagrody.
1 kumulacja 0

pikawka

#6870911 Napisano: 18.07.2022 18:02:27
atyde25 napisał(a):

Prąd taki drogi a znowu muszę prać.Dobra koniec wkurzania ,czekam na nowe nagrody.

U mnie pralka non stop chodzi emotka  600 zł na 2 miesiące rachunki. Co zrobić emotka
1 andii 0

fbmonika1966

#6870934 Napisano: 18.07.2022 20:45:25
cb656 napisał(a):

Strasznie jestem wkurzony, no ale to strrraszliwie, że nie umiem dziś znaleźć niczego, co mnie wkurza. emotka
Wszystko mnie cieszy! To, że deszczyk pada i że świeci słońce, że smakuje mi chlebek "7 zbóż", bo jest taki mniamniuśny, że od czerwca codziennie przejeżdżam rowerem minimum 20 km (bo lubię jazdę rowerem - zgubiłem już dwa kilogramy z wagi), że w pracy przedeptuję limit 10 tysięcy kroków, że po pracy w barze zawsze czeka na mnie obiad i nawet nie muszę zmywać naczyń... Cieszy mnie nawet to, że mój ulubiony prowadzący Tadziu Sznuk nadal prowadzi teleturniej na jedynce o dziewiętnastej.
To jest niepokojące, wkurza mnie to! Na pewno ten dziwny, tajemniczy zaciesz to zapowiedź jakiejś tajemniczej, kosmicznej katastrofy! emotka
No sam już nie wiem... Koniecznie muszę znaleźć coś, co mnie wkurzy, bo jak tu żyć bez wkurzania się na świat?! emotka No nie da się i już! emotka

no dobra szczesliwcze masz 2 vw1 wkurzenie i to ,ze tyle idzie gladko.....ale!!!jutro moze spasc afrykanski upal lub....zjesz cos mega dobrego i jeszcze znajdziesz tlusciutki paragoniec na 3 konki.uwazaj,to niebezpieczne,za bardzo bedziesz mial z gorki hi,hi hiemotka
0 0

Frama

#6870940 Napisano: 18.07.2022 21:42:42
Mieć tyle szczęścia... ale nie mieć szczęścia...
Znalazłam w ubiegłym miesiącu paragon, na nim produkty na trzy loterie i jeden konkurs... i nic nie wygrałam emotka
1 mia 0

dwaburekoty

#6870943 Napisano: 18.07.2022 22:07:48
A mnie wkurza, że się niepotrzebnie nakręcam. Złożyłam wypowiedzenie, przechodzę do innej firmy z bardzo podobnej branży. Niby jestem ekspertem w dziedzinie, doskonale znam produkty, które będę sprzedawać, ale jestem tak zestresowana, że rano budzę się z potwornym bólem głowy, strasznie bolą mnie zęby (z doświadczenia wiem, że na tle nerwowym), wkurza mnie wszystko - WSZYSTKO! Nie wiem, jak wytrzymam te trzy miesiące, bo z przyczyn osobistych chce przepracować cały okres wypowiedzenia.

nanajka81

#6870944 Napisano: 18.07.2022 22:16:46
... że nie mam gdzie przyczepić wygranej drabinki z Kubusia emotka emotka emotka Myślałam że jakaś ściana się znajdzie ale niestety... emotka
0 0

tormenta77

#6870954 Napisano: 19.07.2022 07:52:42
nanajka81 napisał(a):

... że nie mam gdzie przyczepić wygranej drabinki z Kubusia emotka emotka emotka Myślałam że jakaś ściana się znajdzie ale niestety... emotka

Kombinuj jeszcze. Nasza (nie z Kubusia) ostatecznie stanęła w przedpokoju. Przenieśliśmy wieszak itd.

monisss

#6870994 Napisano: 19.07.2022 11:51:06
dwaburekoty napisał(a):

A mnie wkurza, że się niepotrzebnie nakręcam. Złożyłam wypowiedzenie, przechodzę do innej firmy z bardzo podobnej branży. Niby jestem ekspertem w dziedzinie, doskonale znam produkty, które będę sprzedawać, ale jestem tak zestresowana, że rano budzę się z potwornym bólem głowy, strasznie bolą mnie zęby (z doświadczenia wiem, że na tle nerwowym), wkurza mnie wszystko - WSZYSTKO! Nie wiem, jak wytrzymam te trzy miesiące, bo z przyczyn osobistych chce przepracować cały okres wypowiedzenia.

Ściskam mocno, wiem co to znaczy taki silny stres... na pewno dasz radę! Może znajdź ujście tych nerwów - masaż albo coś co Cię odstresuje. 
w temacie wkurza mnie,że szefowe nie kupują narzędzia do pracy,które jest mi potrzebne.. po raz kolejny mam problem z narzędziem na jakim musze pracować emotka  

adamo86

#6871002 Napisano: 19.07.2022 12:09:09
monisss napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

A mnie wkurza, że się niepotrzebnie nakręcam. Złożyłam wypowiedzenie, przechodzę do innej firmy z bardzo podobnej branży. Niby jestem ekspertem w dziedzinie, doskonale znam produkty, które będę sprzedawać, ale jestem tak zestresowana, że rano budzę się z potwornym bólem głowy, strasznie bolą mnie zęby (z doświadczenia wiem, że na tle nerwowym), wkurza mnie wszystko - WSZYSTKO! Nie wiem, jak wytrzymam te trzy miesiące, bo z przyczyn osobistych chce przepracować cały okres wypowiedzenia.

Ściskam mocno, wiem co to znaczy taki silny stres... na pewno dasz radę! Może znajdź ujście tych nerwów - masaż albo coś co Cię odstresuje. 
w temacie wkurza mnie,że szefowe nie kupują narzędzia do pracy,które jest mi potrzebne.. po raz kolejny mam problem z narzędziem na jakim musze pracować emotka  

dwaburekoty już nie pamiętam jak to jest przy zmianie pracy, ale jeśli czujesz się ekspertem i znasz branżę to będzie dobrze!
Ze swojej strony polecam rower albo inne aktywności fizyczne w miarę możliwości - po kilku dniach powinno się poprawić.

PS. monisss widziałem Twój wpis przed edycją - jeśli masz problem z E... to zapraszam na priv emotka
1 monisss 0

azaflora

#6871003 Napisano: 19.07.2022 12:13:48
Czytajcie napisy na butelkach oleju słonecznikowego X3 to olej słonecznikowy zamieniony na olej palmowy! itd 
https://wydarzeni...-co-chod,nId,6165948
1 maverick 0

atyde25

#6871038 Napisano: 19.07.2022 14:03:17
Jak ja lubię paczkomaty przytachałam 3 paczki no spore.I niestety muszę iść po nowy dekoder i to mnie wkurza bo nie mogłabym raz w życiu wygrać porządnego coś np telewizor:P Nie no żarcik taki coś tam wygrałam wcześniej.Ale te przygody z dekoderem mnie wykończą:(
Tak nawet sprawdziliśmy czy mimo opisu modelu tv z 2016 roku nie ma tego wbudowanego dekodera  i odbiera tylko kanały rządowe i religijne a te nas nie interesują:P
0 0

monisss

#6871041 Napisano: 19.07.2022 14:08:21
azaflora napisał(a):

Czytajcie napisy na butelkach oleju słonecznikowego X3 to olej słonecznikowy zamieniony na olej palmowy! itd 
https://wydarzeni...-co-chod,nId,6165948

żart? przecież są ludzie uczuleni na kokos lub inne produkty?! 
0 0

azaflora

#6871050 Napisano: 19.07.2022 14:24:49
atyde25 napisał(a):

Jak ja lubię paczkomaty przytachałam 3 paczki no spore.

Ciesz się, że dałaś radę sama je wyjąc. Koleżanka +- 160cm wzrostu, nie mogła sięgnąć, paczka mała lecz ciężka, wsunięta głęboko w najwyższą skrytkę. Trzymała te drzwiczki, rozglądała się za kimś wysokim i wreszcie wysoki chłopak jej pomógł emotka

incendio12

#6871077 Napisano: 19.07.2022 15:38:41
azaflora napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Jak ja lubię paczkomaty przytachałam 3 paczki no spore.

Ciesz się, że dałaś radę sama je wyjąc. Koleżanka +- 160cm wzrostu, nie mogła sięgnąć, paczka mała lecz ciężka, wsunięta głęboko w najwyższą skrytkę. Trzymała te drzwiczki, rozglądała się za kimś wysokim i wreszcie wysoki chłopak jej pomógł emotka

W aplikacji InPost jest do zaznaczenia opcja, żeby paczka była w niższych skrytkach (ułatwiony dostęp). Ja z moim wzrostem staram się do każdej przesyłki zaznaczać tą opcję bo nie ma szans, że coś wyciągnę z tej najwyższej skrytki. Raz się wdrapywałam na paczkomat, bo nikogo nie było w pobliżu żeby mi pomógł emotka  emotka

dany-duszek

#6871112 Napisano: 19.07.2022 17:15:41
azaflora napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Jak ja lubię paczkomaty przytachałam 3 paczki no spore.

Ciesz się, że dałaś radę sama je wyjąc. Koleżanka +- 160cm wzrostu, nie mogła sięgnąć, paczka mała lecz ciężka, wsunięta głęboko w najwyższą skrytkę. Trzymała te drzwiczki, rozglądała się za kimś wysokim i wreszcie wysoki chłopak jej pomógł emotka

a najlepsze są te przesyłki które są np. gabaryt B, a wkładają do skrytki A i  nie ma jak wyciągnąć tej paczki bo z żadnej strony nie ma jak złapać tej paczki, bo jest wciskana na siłę.
1 ziolko 0

ziolko

#6871115 Napisano: 19.07.2022 17:28:15
atyde25 napisał(a):

I niestety muszę iść po nowy dekoder i to mnie wkurza bo nie mogłabym raz w życiu wygrać porządnego coś np telewizor:P Nie no żarcik taki coś tam wygrałam wcześniej.Ale te przygody z dekoderem mnie wykończą:(
Tak nawet sprawdziliśmy czy mimo opisu modelu tv z 2016 roku nie ma tego wbudowanego dekodera  i odbiera tylko kanały rządowe i religijne a te nas nie interesują:P

Podobno ten dekoder jest dobry - https://allegro.p...vc-h-265-11783639346
Ktoś na forum go polecał
0 0

siewcazamieszania

#6871137 Napisano: 19.07.2022 18:48:31
Wkurza mnie kolejna spekulacja cenowa, która sprawia, że znowu nigdzie czegoś nie ma. Tym razem na wagę złota jest CUKIER.

psotka

#6871148 Napisano: 19.07.2022 19:59:59
Wkurza mnie FB. Brałam udział w konkursie i czekam na wyniki. Z telefonu ten post konkursowy ma 0 komentarzy. Jak wchodzę z laptopa, jest post o regulaminie i do  tego kilkanaście odpowiedzi, które nie chcą mi się rozwinąć, bo FB jest mądrzejszy, że pofiltrowano najtrafniejsze. emotka
0 0

domika

#6871150 Napisano: 19.07.2022 20:06:39
Zapowiadana w moim mieście podwyżka za ciepło o 48 %.
Zapowiada się nieciekawie.
0 0