Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#6872137 Napisano: 25.07.2022 13:52:07
atyde25 napisał(a):

Bardzo męczące to zamawianie w Empiku za kasę z e-bonów:(
Niby super nagroda bo można sobie zamówić za nie coś co się chce ale to ograniczenie ,że tylko produkty empiku.2 dni się gryzłam i stwierdziłam dziś zamawiam bo nie mam na to zdrowia.Nic pożytecznego ale już chciałam te bony mieć z głowy.
Tak lekko mnie to wkurzyło bo sprawdzanie to empik czy nie empik sprzedaje osobiście dla mnie było irytujące.Ale już po problemie wydane wszystko, chcę o tym zapomnieć.

Moje konto -> Płatności -> Moje środki -> Zobacz pełną ofertę
  emotka

ktosiek1

#6872168 Napisano: 25.07.2022 15:56:29
adamo86 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

czuć recesję, jakooś mało tych konkursów i nagrody gorsze

Bez przesady emotka  
Co chwilę konkursy z bonami 10-20k na wakacje. Do tego rowery, hulajnogi, telefony, pieniądze w gotówce i na remonty.
Nie wspominając o loteriach, gdzie tych ciekawszych jest obecnie ze 40...

W temacie: Czego chcieć więcej? emotka

Weny twórczej i czasu zeby brać w nich wszystkich udział  emotka  i właśnie brak jednego i drugiego wkurza mnie.....

trhspfb

#6872204 Napisano: 25.07.2022 18:19:48
ktosiek1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

czuć recesję, jakooś mało tych konkursów i nagrody gorsze

Bez przesady emotka  
Co chwilę konkursy z bonami 10-20k na wakacje. Do tego rowery, hulajnogi, telefony, pieniądze w gotówce i na remonty.
Nie wspominając o loteriach, gdzie tych ciekawszych jest obecnie ze 40...

W temacie: Czego chcieć więcej? emotka

Weny twórczej i czasu zeby brać w nich wszystkich udział  emotka  i właśnie brak jednego i drugiego wkurza mnie.....

Jak brak weny to i mnóstwo czasu nie pomoże. A niektóre agencje (avanti, aspe) tak formułują zadania/pytania, że dezorientacja i brak weny to najnaturalniejszy skutek ich postawienia. A kolejny skutek to całkowita wolna amerykanka przy ocenie prac. To trzeba być naprawdę niepoprawnym optymistą, żeby wierzyć, że wygrana typu samochód czy 50k na remont trafi do autora najlepszej wypowiedzi. Jeszcze w takim społeczeństwie na dorobku? No way. 5k czy iphone to jeszcze, ale główne to chyba marzenie ściętej głowy. 
Z loteriami trochę inna sprawa. Ale znowu, czarne listy to coś, przez co na pewno straciłoby się licencje, a zbyt dużo świadectw, by nie wierzyć, że nie funkcjonują. I to u najwiekszych.  

at-babska

#6872243 Napisano: 26.07.2022 07:53:50
Brak dostępności leku dla cukrzyków, który ostatnio jest na potęgę przepisywany osobom chcącym schudnąć. W efekcie producent nie wyrabia. 

anaesth

#6872351 Napisano: 26.07.2022 14:46:27
at-babska napisał(a):

Brak dostępności leku dla cukrzyków, który ostatnio jest na potęgę przepisywany osobom chcącym schudnąć. W efekcie producent nie wyrabia. 

Czyżby lek na V? Czy tańszy na M?

A w temacie: nigdy nie miałam problemów z DPD, aż się przeprowadziłam… Ostatnio kurier zgubił paczkę. Znalazła się, jak już wróciła do nadawcy. Dzisiaj próba doręczenia o 11 i zdziwienie, że jestem w pracy. I jutro też będę o tej porze w pracy. Nie wiem, czy wszyscy teraz siedzą w domu i pracują zdalnie, czy biorą socjal? emotka  Tak więc moja nagroda warta 1700zł prawdopodobnie została odebrana przez panią z biura niedaleko bloku albo krąży po mieście z kurierem. Super.
0 0

southlander

#6872366 Napisano: 26.07.2022 15:38:34
trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 
0 0

peterpanek

#6872369 Napisano: 26.07.2022 16:01:14
southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki.

southlander

#6872453 Napisano: 26.07.2022 20:50:56
peterpanek napisał(a):

southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki.

Negatywne emocje i dyskusja nie mają miejsca w przypadku gdy wybrana zostaje praca na wysokim poziomie i w pełni zgodna z regulaminem. Same agencje są winne, że wskazują kreatywność/oryginalność/staranność jako kryterium oceny, a potem wybierają coś kiepskiego literacko, niechlujnego, banalnego. Albo że się nie stosują do regulaminów które same piszą. Zresztą widać to w konkursach na FB gdzie nie da się ukryć zwycięzcy i jego pracy - jeśli jest dobra, to pojawiają się często gratulacje. Jeśli zwycięża coś nieregulaminowego, albo plagiat, albo coś fatalnego, mamy burzę w komentarzach.

Wystarczy uczciwie podejść do sprawy.
1 trhspfb 0

anaesth

#6872466 Napisano: 26.07.2022 22:10:12
cb656 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nigdy nie miałam problemów z DPD, aż się przeprowadziłam… Ostatnio kurier zgubił paczkę. Znalazła się, jak już wróciła do nadawcy. Dzisiaj próba doręczenia o 11 i zdziwienie, że jestem w pracy. I jutro też będę o tej porze w pracy. Nie wiem, czy wszyscy teraz siedzą w domu i pracują zdalnie, czy biorą socjal? emotka  Tak więc moja nagroda warta 1700zł prawdopodobnie została odebrana przez panią z biura niedaleko bloku albo krąży po mieście z kurierem. Super.

Hm... DPD akurat każdorazowo powiadamia mnie esemesowo/mailowo o paczce i proponuje do wyboru kilka opcji doręczenia. Wśród nich jest miedzy innymi odbiór w punkcie, zmiana adresu, zmiana terminu. Aż dziw, że akurat Ciebie to nie dotyczy - u mnie funkcjonuje to od kilku lat. emotka

Chyba to zależy od agencji. Jak nagrodę śle Smolar, to zawsze jest powiadomienie na maila i sms. Tu akurat nie było... Może po prostu nie jestem takim VIPem, jak Ty emotka

trhspfb

#6872473 Napisano: 26.07.2022 22:36:47
southlander napisał(a):

peterpanek napisał(a):

southlander napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Brak transparentności i uczciwości w konkursach to dopiero jest problem. Zwycięskie prace nie mają jakości i nie spełniają kryteriów podawanych w regulaminach (mowa tylko o tych, które są prezentowane publiczności, te utajnione to muszą być dopiero...) Wystarczy pół roku to wszystko poobserwować, by mieć dość. 

Aż nie wiadomo co gorsze. Brak uczciwości przy braku transparentności, czy brak uczciwości i nie czajenie się z tym.
Bo gdy się kryją, to przynajmniej wiedzą że są nie fair i trochę się wstydzą tego co robią... 

Chyba jednak raczej prace nie są publikowane, bo ocena takich zawsze jest subiektywna, a marki i agencje chcą uniknąć publicznej dyskusji - bo każdy kto nie wygrał mógłby zacząć głośno protestować, bo w jego ocenie był lepszy - a tego nie trzeba wizerunkowi marki.

Negatywne emocje i dyskusja nie mają miejsca w przypadku gdy wybrana zostaje praca na wysokim poziomie i w pełni zgodna z regulaminem. Same agencje są winne, że wskazują kreatywność/oryginalność/staranność jako kryterium oceny, a potem wybierają coś kiepskiego literacko, niechlujnego, banalnego. Albo że się nie stosują do regulaminów które same piszą. Zresztą widać to w konkursach na FB gdzie nie da się ukryć zwycięzcy i jego pracy - jeśli jest dobra, to pojawiają się często gratulacje. Jeśli zwycięża coś nieregulaminowego, albo plagiat, albo coś fatalnego, mamy burzę w komentarzach.

Wystarczy uczciwie podejść do sprawy.

Całym sobą się pod tym podpisuję i dziękuję, że ktoś napisał to za mnie.
0 0

monnikk

#6872477 Napisano: 26.07.2022 22:54:29
anaesth napisał(a):

Chyba to zależy od agencji. Jak nagrodę śle Smolar, to zawsze jest powiadomienie na maila i sms. Tu akurat nie było... Może po prostu nie jestem takim VIPem, jak Ty emotka

Być może to zależy od wykupionej opcji dostawy? Zamawiam często rzeczy z dwóch hurtowni, z obu dostarcza dpd. Z jednej zawsze dpd przesyła najpierw maila, że dziś nadano paczkę i jutro doręczenie, następnego dnia jest mail i sms o dostawie. Z drugiego sklepu nigdy nie ma info od kuriera, paczka przychodzi bez zapowiedzi mail/sms. 

sledzik860

#6872563 Napisano: 27.07.2022 13:33:10
anaesth napisał(a):

cb656 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nigdy nie miałam problemów z DPD, aż się przeprowadziłam… Ostatnio kurier zgubił paczkę. Znalazła się, jak już wróciła do nadawcy. Dzisiaj próba doręczenia o 11 i zdziwienie, że jestem w pracy. I jutro też będę o tej porze w pracy. Nie wiem, czy wszyscy teraz siedzą w domu i pracują zdalnie, czy biorą socjal? emotka  Tak więc moja nagroda warta 1700zł prawdopodobnie została odebrana przez panią z biura niedaleko bloku albo krąży po mieście z kurierem. Super.

Hm... DPD akurat każdorazowo powiadamia mnie esemesowo/mailowo o paczce i proponuje do wyboru kilka opcji doręczenia. Wśród nich jest miedzy innymi odbiór w punkcie, zmiana adresu, zmiana terminu. Aż dziw, że akurat Ciebie to nie dotyczy - u mnie funkcjonuje to od kilku lat. emotka

Chyba to zależy od agencji. Jak nagrodę śle Smolar, to zawsze jest powiadomienie na maila i sms. Tu akurat nie było... Może po prostu nie jestem takim VIPem, jak Ty emotka

Też nie miałem żadnego powiadomienia od DPD, że jakaś wygrana idzie (loteria Desperados). Kurier zadzwonił dopiero, gdy nie zastał mnie w domu. Nie był chętny podjechać 2 kilometry, więc zostawił paczki u sąsiadki. Zdziwiło mnie to, bo regulamin głosił, że są jakieś dokumenty do podpisania, jednak nie było żadnych. Jak szedł KitchenAid od Smolara również DPD to wiedziałem o tym już dzień wcześniej i mogłem nieco zmodyfikować moje zamiary, by móc paczkę odebrać. 
1 anaesth 0

trhspfb

#6872579 Napisano: 27.07.2022 14:15:02
trhspfb napisał(a):

escada napisał(a):

w konkursie Wilkinsona w formularzu chcą pełne dane adresowe, no jak mnie to wkurza, wrrr
podajecie? to powinno się podawać dopiero po wygraniu , czy takie zbieranie danych jest w ogóle legalne? że nie wspomnę o Peselach i nr.dowodu

Jeden z najgorszych konkursów ostatnio. 
Nieznani ludzie będą cię oceniać po zdjęciu i pisemnych przechwałkach. Normalnie jak ubieganie się o pracę i CV ze zdjęciem! xD
Nagrody też nie urywają czterech liter. 

Coś czuję, że nie znalazłbym kupca na paragony, haha.  

I nawet nie podali co za hulajnoga. Jak basicowy model sprzed 2 lat (a takie nieraz dają na konkursach!) to nawet 1000zł nie będzie ze sprzedaży tego. No chyba, że komuś nie są miłe zęby i kości twarzoczaszki to się trochę pobawi.
0 0

Gość:

#6872640 Napisano: 27.07.2022 18:53:37
Mnie wkurzają konkursy fb a bardziej ludzie. Organizator wyraźnie pisze o tekście, po co ludzie dodają jakieś zdjęcia i się płaszcza aby wygrać nagrodę warta 10zl żenada naprawdę, trzeba mieć jakaś godność .

at-babska

#6872685 Napisano: 27.07.2022 23:23:33
anaesth napisał(a):

at-babska napisał(a):

Brak dostępności leku dla cukrzyków, który ostatnio jest na potęgę przepisywany osobom chcącym schudnąć. W efekcie producent nie wyrabia. 

Czyżby lek na V? Czy tańszy na M?

Lek na O 😉, ale słyszałam że i lek na V i lek na S też są niedostępne. Metformina jeszcze chyba jest, ale ona u mnie np. tylko stabilizuje wagę, a cukier hula, mimo diety. Pokładałam nadzieję w lekach nowej generacji, ale od kwietnia nie mogę dostać leku na O. 
0 0

rooney

#6872716 Napisano: 28.07.2022 09:52:45
Potwierdzenia udziału w konkurach o tematach... "Gratulujemy!" emotka  Szybsze bicie serca, pojawia się mały uśmieszek, a to tak naprawdę... "Gratulujemy - bierzesz udział w kolejnych losowaniach!" itp. emotka

fiona25

#6872722 Napisano: 28.07.2022 10:19:46
Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka
1 rooney 0

Gość:

#6872724 Napisano: 28.07.2022 10:26:49
fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka

wyślij zdjęcie messengerem do siebie samej, zapisz je i po problemie:) 

sesyjnie1

#6872731 Napisano: 28.07.2022 11:01:19
fiona25 napisał(a):

Loteria Whiskas a konkretnie dodawanie zdjęcia paragonu...konkurencja będzie mniejsza o jedną "kociarę" bo ja się poddaję emotka

Ja mogłam twn sam paragon ten sam plik, wgrać tylko z kompa a przez telefon nie. Eh 

ale wgrałam na siebie, na męża i koniec. Więcej bym nie zniosła a i tak więcej numerów brak . 
1 fiona25 0

atyde25

#6872741 Napisano: 28.07.2022 11:19:24
Brak profesjonalizmu w dużych firmach.Serio czasami przecieram oczy jakie osoby tam pracują to jest straszne:(Wiadomo kiepskie pensje ale brać ludzi z ulicy co chyba serio nie mają nawet 1 sprawnej klepki w głowie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0 0