Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

incendio12

#6859644 Napisano: 16.05.2022 10:55:53
sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

Żywiec... Co jest grane z tą loterią bramkową? Na +30 kapsli nic się nie udało. Rok temu też na jakieś +100 kompletnie nic. Ostatnio ze 2-3 lata temu jakiś bon/zniżka do empiku wpadła. Czy to aż taki pech, czy jest na to jakiś tajny system? Godziny/sekundy pełne? Niektórzy co i rusz coś mają, wiadomo, jak ktoś ma dojście do kapsli z knajpy itp to inna skala, no ale aż tak?Gdzie te kreatywne Żywieckie lepieje i inne tego typu łamigłówki. Niejednego ajfona się wtedy zgarnęło, ale to było taaaak dawno, że aż nie pamiętamemotka

Obecnie jestem w trakcie takiej samej złej passy - przez 40 kodów nawet monety nie wpadły. 

Też mam wrażenie że w tym roku coś nie gra z tą loteria.. W zeszłym roku co kilka kodów chociaż monetki wpadały. No ale codziennie kilka wpisów w mdw jest więc ktoś tam coś trafia, tylko nie my  emotka  
0 0

agaga

#6860240 Napisano: 19.05.2022 08:48:13
Rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale dziwie się czasem jak ktoś wygra dużą nagrodę, a za dwa dni pisze z żalem w wątku „dziś nic nie wygrałem” że nic nie wygrywa 🤦🏻‍♀️😅

asther

#6860244 Napisano: 19.05.2022 09:13:58
agaga napisał(a):

Rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale dziwie się czasem jak ktoś wygra dużą nagrodę, a za dwa dni pisze z żalem w wątku „dziś nic nie wygrałem” że nic nie wygrywa 🤦🏻‍♀️😅

W sumie niektórzy ten wątek traktują jako magiczna stronę, że jak sie wpiszą to wygrają. Niczym wróżki, magiczne kamienie i tarot. Ale w moim przypadku się w sumie sprawdza, zazwyczaj coś spoko wygrywam w ciągu 3 dni od pomarudzenia tam  
1 sabanerro 0

asther

#6860259 Napisano: 19.05.2022 10:26:47
Wkurza mnie, że ludzie nie spłacają kredytów, a windykacja to miesiące szarpania się, by odzyskać własne pieniądze.
Ale z obecną inflacją to jeden z niewielu sensownych sposobów walki z nią emotka  
0 0

cb656

#6860675 Napisano: 21.05.2022 12:54:39
Wkurza mnie, że na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane konkursy pojawiają się z opóźnieniem. emotka
W bazie już jest widoczny, a na tej stronie brak mimo odświeżania.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego tak wiele konkursów mi umykało - dowiadywałem się o ich istnieniu dopiero z wpisów na forum o wygranych. emotka Muszę chyba zmienić metodę przeglądania bazy i zrezygnować z tej strony jako startowej bo to nie ma sensu! emotka emotka

domika

#6860735 Napisano: 22.05.2022 09:19:21
Wkurza mnie desperacja ludzi.
Dla nagrody są w stanie ukraść nawet czyjeś wspomnienie z mamą i opublikować je w konkursie jako swoje emotka

pionas

#6860738 Napisano: 22.05.2022 09:52:23
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane konkursy pojawiają się z opóźnieniem. emotka W bazie już jest widoczny, a na tej stronie brak mimo odświeżania.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego tak wiele konkursów mi umykało - dowiadywałem się o ich istnieniu dopiero z wpisów na forum o wygranych. emotka Muszę chyba zmienić metodę przeglądania bazy i zrezygnować z tej strony jako startowej bo to nie ma sensu! emotka emotka

w celach wydajnościowych strona główna, konkursy dzisiaj dodane czy kalendarz są cacheowane (do 30minut)

w temacie - wkurza mnie pogoda za oknem, głowę urywa emotka
0 0

cb656

#6860739 Napisano: 22.05.2022 10:05:25
pionas napisał(a):

w celach wydajnościowych strona główna, konkursy dzisiaj dodane czy kalendarz są cacheowane (do 30minut)

Muszę w związku z tym zmienić zwyczaje emotka Gdy kończył się dzień, zaglądałem na tę stronę święcie przekonany, że jestem na bieżąco z dodanymi do bazy danego dnia, no a później wychodziły takie kwiatki, że ludzie chwalą się fajnymi wygranymi, a ja tylko szeroko otwieram oczy, co to za konkurs?! emotka No przecież sprawdzałem o północy stan bazy i go nie było!
Lipa. emotka
0 0

cb656

#6860762 Napisano: 22.05.2022 13:40:31
pionas napisał(a):

wkurza mnie pogoda za oknem, głowę urywa  emotka

Phi! Głowę noś zawsze dumnie na karku emotka
Gorzej, że wicher łamie (skręca kark/konar) nawet niskim krzakom... emotka

atyde25

#6860867 Napisano: 23.05.2022 10:34:12
Wszystkie telewizory 2015-2016 rocznik powinny mieć ten nowy standart DVB-T2 oczywiście mój 2016 nie ma:P Dzięki Philips.Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.Mi to nie przeszkadza bo nie oglądam tv ale mam fana jednego programu i ma stres:(Tak mamy tv tylko dla 1 programu hahahha:P
0 0

cb656

#6860916 Napisano: 23.05.2022 14:55:42
atyde25 napisał(a):

Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.

A tego to nie rozumiem. Jeśli dekoder jest niedobry, to go oddaj do sklepu. Jeśli nie spełnia podstawowego wymogu, czyli nie obsługuje kodeka hevc, to sklep może jeszcze zapłacić karę.
Maksymalny wymiar kary to 3 proc. przychodu podmiotu, osiągniętego w poprzednim roku kalendarzowym.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kary-dekoder-naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t2-hevc-dla-sprzedawcow-platformy-aukcyjne-za-co
1 kumulacja 0

ziolko

#6860919 Napisano: 23.05.2022 15:08:58
atyde25 napisał(a):

Wszystkie telewizory 2015-2016 rocznik powinny mieć ten nowy standart DVB-T2 oczywiście mój 2016 nie ma:P Dzięki Philips.Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.Mi to nie przeszkadza bo nie oglądam tv ale mam fana jednego programu i ma stres:(Tak mamy tv tylko dla 1 programu hahahha:P

Też oglądam TVP, TYLKO Ranczo emotka
Za każdym razem zdumiewa mnie geniusz scenarzysty... 

southlander

#6860923 Napisano: 23.05.2022 15:19:31
domika napisał(a):

Wkurza mnie desperacja ludzi. Dla nagrody są w stanie ukraść nawet czyjeś wspomnienie z mamą i opublikować je w konkursie jako swoje emotka

To nie desperacja, tylko bezczelność i elementarny brak przyzwoitości. 

tomasz3

#6860925 Napisano: 23.05.2022 15:41:31
southlander napisał(a):

domika napisał(a):

Wkurza mnie desperacja ludzi. Dla nagrody są w stanie ukraść nawet czyjeś wspomnienie z mamą i opublikować je w konkursie jako swoje emotka

To też, mnie wkurza że swoich gęb nie pokazują w konkursach za to dzieci własne są w każdym konkursie.

domika

#6860930 Napisano: 23.05.2022 16:23:38
tomasz3 napisał(a):

southlander napisał(a):

domika napisał(a):

To też, mnie wkurza że swoich gęb nie pokazują w konkursach za to dzieci własne są w każdym konkursie.

A czasem jest tak że w każdym konkursie inne dziecko , przeważnie nie swoje tylko pożyczone od kogoś innego emotka
0 0

tomasz3

#6860938 Napisano: 23.05.2022 17:07:33
domika napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

southlander napisał(a):

domika napisał(a):

A czasem jest tak że w każdym konkursie inne dziecko , przeważnie nie swoje tylko pożyczone od kogoś innego emotka

Ten temat to od lat mnie wkurza a dzisiaj to powiedziałem, dziećmi się niektórzy zasłaniają całe życie żeby cos zdobyć,zyskać,wykręcić się. Albo zostawić dzieci dziadkom na całe dnie emotka   

agaga

#6860953 Napisano: 23.05.2022 17:52:00
A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

delfinka101

#6861036 Napisano: 24.05.2022 10:06:41
agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

Szkoda, ze nie ma ikonki HA ha ha. Tak się składa, ze nie trzeba mieć dzieci by grać w  konkursach z nagrodami dla dzieci.  Wiele osób gra i sprzedaje nagrody a dział nagrody dla dzieci tylko dla " maDek" zarezerwowany? ha ha ha 
1 pikawka 0

delfinka101

#6861038 Napisano: 24.05.2022 10:08:29
southlander napisał(a):

domika napisał(a):

To akurat to kradzież i jest podła. 
0 0

agaga

#6861042 Napisano: 24.05.2022 10:25:38
delfinka101 napisał(a):

agaga napisał(a):

Szkoda, ze nie ma ikonki HA ha ha. Tak się składa, ze nie trzeba mieć dzieci by grać w  konkursach z nagrodami dla dzieci.  Wiele osób gra i sprzedaje nagrody a dział nagrody dla dzieci tylko dla " maDek" zarezerwowany? ha ha ha 

Najbardziej cieszy wygrana dla dziecka 🙂 już to przerabiałam. Nawet jak mniejsza wartość nagrody, ale coś z czego dziecko ma radochę. U mnie wtedy radość jest podwójna i bardziej cieszy niż większa nagroda dla siebie. I trochę szkoda ze wygrywają osoby które grają z kilku kont tylko po to by sprzedać. A osoba z dziećmi, dla których taka niespodzianka jest marzeniem ma mniejsze szanse na wygraną. Już nie mówiąc o tym, że jeśli pytanie brzmi np: co ostatnio Twoje dziecko powiedziało śmiesznego. A odpowiadają osoby które po prostu wymyślają, aby wzbogacić się czasem nawet o kilkadziesiąt złotych. 
ps. Każdy jest inny i każdego może wkurzać coś innego. Ja to szanuje. 
temat „maDek” to temat rzeka. Ale Januszem konkursów też za wszelką cenę nie trzeba być. 
1 inska 0