Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#7067582 Napisano: 12.12.2022 10:45:09
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Próbowałaś tego? https://www.rossm...ko-1-szt,284389,8767
U nas świetnie się sprawdziła.

samuraj

#7067588 Napisano: 12.12.2022 11:14:10
brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

cb656

#7067598 Napisano: 12.12.2022 11:58:14
Wqrza mnie niemiłosiernie, gdy zabieram się za ankietę, wypełniam poszczególne pola, dochodzę do jakiegoś pytania pośrodku czasu, a tu niespodzianka:

"Dziękujemy, ale niestety pański profil nie odpowiada temu, czego poszukujemy"

WRRRR emotka To nie mogli tego ustalenia profilowego zrobić gdzieś na początku ankiety?! Człek by czasu nie tracił... emotka emotka
3 mia, 29renata, bajm 0

maverick

#7067600 Napisano: 12.12.2022 12:07:00
cb656 napisał(a):

Wqrza mnie niemiłosiernie, gdy zabieram się za ankietę, wypełniam poszczególne pola, dochodzę do jakiegoś pytania pośrodku czasu, a tu niespodzianka:

"Dziękujemy, ale niestety pański profil nie odpowiada temu, czego poszukujemy"

WRRRR emotka To nie mogli tego ustalenia profilowego zrobić gdzieś na początku ankiety?! Człek by czasu nie tracił... emotka emotka

To i tak dobrze, że dochodzisz..do środka czasu, ja czasami kończę na starcie.. i też mnie to wkurza emotka
2 cb656, mia 0

cb656

#7067647 Napisano: 12.12.2022 14:19:12
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Ufff... myślałem, że to tylko u mnie zimą (sic!) pojawił się taki kuchenny ewenement, ale widzę, że to zjawisko występuje też u innych. TROCHĘ (ale tylko trochę) mi ulżyło. Jak czasem wchodzę rano do kuchni, to widzę tę chmurę... ech emotka Nic sobie nie robią z mojego niezadowolenia. Co za musza bezczelność! emotka
0 0

brucee

#7067680 Napisano: 12.12.2022 17:00:47
samuraj napisał(a):

brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

Człowiek młodszy był... 
Starość, nie radość. emotka
2 samuraj, pumba 0

pumba

#7067694 Napisano: 12.12.2022 17:58:00
samuraj napisał(a):

brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

Dokładnie! Pamiętam jak kieedyś odśnieżałam samochód i okazało się, że to sąsiada emotka Później już zaczynało się od tablicy emotka

cb656

#7067731 Napisano: 12.12.2022 20:51:53
pumba napisał(a):

Dokładnie! Pamiętam jak kieedyś odśnieżałam samochód i okazało się, że to sąsiada emotka Później już zaczynało się od tablicy emotka

W kwestii formalnej... Ja przepraszam, że się wcinam, ale... Ojejku, nie mogę ze śmiechuemotka
Powinienem ten wpis zgłosić jako niezgodny z tematem, wątkiem głównym topu, czyli jako "pisanie nie na temat", ale nie mam serca...
To powinno być w POPRAW SOBIE HUMOR emotka emotka emotka
1 pumba 0

ZetZ

#7067735 Napisano: 12.12.2022 21:10:28
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

U nas odkąd stoją pułapki nie ma tego robactwa.... Słoik, do niego ocet jabłkowy tak do połowy, wciskam tam płyn do mycia garów, na górę folia zabezpieczona recepturką i ponakłuwana wykałaczką i baj baj emotka

pumba

#7067740 Napisano: 12.12.2022 21:16:55
cb656 napisał(a):

pumba napisał(a):

Dokładnie! Pamiętam jak kieedyś odśnieżałam samochód i okazało się, że to sąsiada emotka Później już zaczynało się od tablicy emotka

W kwestii formalnej... Ja przepraszam, że się wcinam, ale... Ojejku, nie mogę ze śmiechuemotka
Powinienem ten wpis zgłosić jako niezgodny z tematem, wątkiem głównym topu, czyli jako "pisanie nie na temat", ale nie mam serca...
To powinno być w POPRAW SOBIE HUMOR emotka emotka emotka

Przepraszam  emotka poniosło mnie ze wspomnieniami jak to kiedyś było dużo śniegu. Sama oplulam ekran ze śmiechu jak to pisałam i cieszę się, że to wspomnienie pewnie wywołało uśmiech na wielu twarzach  emotka

W temacie: wkurza mnie brak lamp na mojej ulicy emotka   człowiek idzie i może wdepnąć w coś co nie powinien emotka

cb656

#7067755 Napisano: 12.12.2022 22:27:25
pumba napisał(a):

wkurza mnie brak lamp na mojej ulicy emotka   człowiek idzie i może wdepnąć w coś co nie powinien emotka

No fakt... Zawsze można wdepnąć w nieoświecenie konkursowe... emotka
1 pumba 0

atyde25

#7067790 Napisano: 13.12.2022 10:00:03
Stokrotka11 trzymaj się mocno:)
Niestety to jest polsza i nasze podejście do robienia badań.Kiedyś chciałam zbadać poziom hormonów już w pierwszej minucie lekarka mi wymieniła dlaczego mi nie da skierowania i muszę wszystko zrobić prywatnie za własną kasę. To nie dla takich pacjentów jak pani mamy wytyczne,mamy limity........................
Umiesz liczyć licz na siebie.
A co mnie wkurza i wszystko i nic.
0 0

ziolko

#7067791 Napisano: 13.12.2022 10:00:26
stokrotka11 napisał(a):

Wkurzam się na siebie że nie poszłam wcześniej na badania emotka  a teraz jest już za późno, dużo za późno. Mogłam sobie pomóc parę lat temu ale wykluczalam że coś może być nie tak. Teraz mogę mieć pretensje gloydo siebie. emotka

Idź na konsultację do innego lekarza. Może jednak nie jest za późno emotka  
0 0

anaesth

#7067803 Napisano: 13.12.2022 11:07:43
atyde25 napisał(a):

Stokrotka11 trzymaj się mocno:)
Niestety to jest polsza i nasze podejście do robienia badań.Kiedyś chciałam zbadać poziom hormonów już w pierwszej minucie lekarka mi wymieniła dlaczego mi nie da skierowania i muszę wszystko zrobić prywatnie za własną kasę. To nie dla takich pacjentów jak pani mamy wytyczne,mamy limity........................
Umiesz liczyć licz na siebie.
A co mnie wkurza i wszystko i nic.

To zależy jakiego lekarza prosiłaś o te badania. Rodzinny ma naprawdę małe pole do popisu - nie wszystkie badania może zlecić, a jeśli jakieś może, to musi mieć ku temu jakieś podstawy. Jeśli rodzinny rozdawałby każdemu skierowania na badania hormonów, które nie są najtańsze, to by poszedł z torbami.

A mnie trochę denerwuje to, że jak mąż jest w domu, to nie mogę zebrać myśli i nie jestem w stanie pisać odpowiedzi konkursowych. Jak poszłam z laptopem do sypialni, to polazł za mną emotka

monisss

#7067805 Napisano: 13.12.2022 11:15:45
atyde25 napisał(a):

Stokrotka11 trzymaj się mocno:)
Niestety to jest polsza i nasze podejście do robienia badań.Kiedyś chciałam zbadać poziom hormonów już w pierwszej minucie lekarka mi wymieniła dlaczego mi nie da skierowania i muszę wszystko zrobić prywatnie za własną kasę. To nie dla takich pacjentów jak pani mamy wytyczne,mamy limity........................
Umiesz liczyć licz na siebie.
A co mnie wkurza i wszystko i nic.

ja mam nawet problem z dużym centrum medycznym, za grubą kasę pakiet i to wysoki i wcale nie chcą wypisywać skierowań !!! i terminów prawie nie ma.. albo są za 2-3 miesiące.. porażka ;( 
0 0

monisss

#7067806 Napisano: 13.12.2022 11:16:20
stokrotka11 napisał(a):

Wkurzam się na siebie że nie poszłam wcześniej na badania emotka  a teraz jest już za późno, dużo za późno. Mogłam sobie pomóc parę lat temu ale wykluczalam że coś może być nie tak. Teraz mogę mieć pretensje gloydo siebie. emotka

emotka emotka mam nadzieję, że jednak uda się coś pomóc..
0 0

cb656

#7067836 Napisano: 13.12.2022 12:34:50
maverick napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wqrza mnie niemiłosiernie, gdy zabieram się za ankietę, wypełniam poszczególne pola, dochodzę do jakiegoś pytania pośrodku czasu, a tu niespodzianka:

"Dziękujemy, ale niestety pański profil nie odpowiada temu, czego poszukujemy"

WRRRR emotka To nie mogli tego ustalenia profilowego zrobić gdzieś na początku ankiety?! Człek by czasu nie tracił... emotka emotka

To i tak dobrze, że dochodzisz..do środka czasu, ja czasami kończę na starcie.. i też mnie to wkurza emotka

Wrrrr emotka emotka   Taaa... emotka Powiadomienie o nowej ankiecie przychodzi dajmy na to 9:37 ja odpalam komputer o 12:30 i taki kwiatek:
1 maverick 0

cb656

#7068018 Napisano: 13.12.2022 21:28:52
Trudno pionas, zaryzykuję karniaka, ale nie da się nie kląć z bezsilności emotka emotka
JA PIERemotka emotka emotka emotka !!!! LUDZIEEEEEEE!!!!!! Czemuście tacy GŁUPI??!!!! emotka emotka

Jakie jest prawdopodobieństwo, że lekarz z ONZ, stacjonujący w Jemenie akurat jakiegoś Polaka poprosi o pomoc????!!!!
Prawdopodobieństwo jest ZEROWE!!!!!!! emotka

Dlaczego tak wielu idiotów daje się nabierać na numery z amerykańskim żołnierzem czy pracownikiem Ważnej Instytucji potrzebującym pomocy???!!
Nie, żebym był przeciwny ściganiu oszustów... Proszę bardzo, taka rola organów ścigania, ale...
Jakoś mi qrła NIE ŻAL OSZUKANYCH       emotka Jakaś kara za bezmyślną głupotę musi być... emotka

Skala tego zjawiska po prostu przeraża... emotka
BTW Ludzie starsi powinni jednak pozostawać pod stałą opieką, jeśli nie bliskich, to chociaż instytucji opiekuńczych... emotka

cb656

#7068022 Napisano: 13.12.2022 21:34:04
stokrotka11 napisał(a):

Wkurzam się na siebie że nie poszłam wcześniej na badania emotka  a teraz jest już za późno, dużo za późno. Mogłam sobie pomóc parę lat temu ale wykluczalam że coś może być nie tak. Teraz mogę mieć pretensje do siebie. emotka

Helou... SERIO?! emotka Ej, no weź... DZIAŁAJ!!!
0 0

mama2006

#7068023 Napisano: 13.12.2022 21:47:34
Kiciunia21 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Sprawdź rośliny w domu  emotka  W ziemi roślin często można spotkać ziemiórki.

zwłaszcza w storczykach
0 0