Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kalina590

#7067242 Napisano: 09.12.2022 16:19:52
cb656 napisał(a):

kalina590 napisał(a):

wkurzają mnie loterie i konkursy w Żabce! Kupiłam dwie Pepsi. Aplikację podałam do zeskanowania. W domu sprawdzam, kodu brak. Piszę do nich, a oni że nie było zakupu z Apką. To by oznaczało, że szanowna pani z Żabki tylko symulowała skanowanie apki, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Teraz mam tylko nadzieję, że moja silna wola pozwoli na to, by nigdy więcej nie brać udziału w całym tym bajzlu. A więc Żabko! Żegnaj, bez żaluemotka
Po tym jak mi odpisali sprawdziłam żappsy. To szanowna pani sprzedająca sknociła sprawę  emotka

No ale to przecież nie Organizatora wina, tylko sprzedawczyni-gapy. Po co się obrażać na system? Nie lepiej babę wytarmosić za uszy? emotka

emotka  To już pozostawmy jej partnerowi emotka
0 0

cb656

#7067243 Napisano: 09.12.2022 16:23:45
kalina590 napisał(a):

cb656 napisał(a):

kalina590 napisał(a):

Kupiłam dwie Pepsi. Aplikację podałam do zeskanowania. W domu sprawdzam, kodu brak. To by oznaczało, że szanowna pani z Żabki tylko symulowała skanowanie apki, bo jak to inaczej wytłumaczyć?
Po tym jak mi odpisali sprawdziłam żappsy. To szanowna pani sprzedająca sknociła sprawę  emotka

No ale to przecież nie Organizatora wina, tylko sprzedawczyni-gapy. Po co się obrażać na system? Nie lepiej babę wytarmosić za uszy? emotka

emotka  To już pozostawmy jej partnerowi emotka

emotka Wkurza mnie, że masz jakieś szemrane konszachty z partnerem ekspedientki w Żabce.
Czy ona o tym wie? emotka emotka
0 0

jarekaska

#7067255 Napisano: 09.12.2022 17:05:19
tupotka napisał(a):

Wkurza mnie Loteria "Najlepsza 9 na świecie" z Żabki.Z racji tego że jest Mundial i były znane męskie imieniny udało mi sie wynegocjować w rodzinie zakupy Harnasia na ten konkurs.W sumie 12 zakupów po 4Harnasie.I Już na początku zaczął się problem.Niby Pani wbijała wszystko prawidłowo każdy zestaw osobno.I co?W domu patrzę a ja mam tylko zaliczony 1 i 2 etap przy zakupie 4 zestawów.Napisałam do Żabki na Fb i 2 dni czekałam na odp.podczas której znów zostały nabyte 3 zestawy po 4 Harnasie.I tutaj pasek nie bardzo drgnął.W tym czasie dostałam odp.od Żabki że coś tam niby naprawili i niestety w apce miałam tylko zaliczone jakbym nabyła 3 marne zestawy.Cóż znów do nich napisałam,ale był kolejny mecz i kolejne 2 zestawy po 4 szt doszły.Odpowiedzi zero ale teraz okazało się że mam raz "zaliczoną całą kreskę" czyli 4x po 4 Harnasie i nic więcej.Przecież powinnam mieć 2 "kreski" po 4 etapy zaliczone i i jeden etap z kolejnej kreski.I tutaj zjawił się szwagier z propozycją zakupu na mecz PL-Francja 3 kolejnych zestawów po 4Harnasie.Z grzeczności nie odmówiłam,ale wielką niechęć w sobie czułam.I co?Okazało się że mam w sumie zakupy 12 zestawów po 4Harnasie a w apce 2X 4/4 i ale tylko 6 losów na nagrodę główną.Udało mi się w sumie raz zagrać o bon do Żabki i raz o ten za 150,bo w sumie apka żyje sobie swoim życiem!Pisałam do Smolara to po dwóch dniach dostałam odp.żeby bezpośrednio pisać na maila "Żabki".Cóż w mailu było że Żabka nie reaguje a widąć że organizator uprawia "spychoterapie".A i najlepsze jest to że przestało dodawać "żabsy" za zakup piwa.Ekspwdientka z Żabki dzwoniła na infolinie i ktoś Jej tam powiedział że jest limit ileś litrów piwa w miesiącu na osobę ale nie wie ile i do regulaminu odsyła bo chyba tam coś powinno być w tym temacie.Szok!Dla mnie te "gierki" z etapami z Żabki to jakiś cyrk!Ps.Mam nadzieję że wszystko ok.wytłumaczyłam i przepraszam za tak dużo czytania.

Nie wiem, czy to prawdą, ale wczoraj przy skanowaniu kart z Żabki na Pepsi- Pan powiedział mi, że żabsy dodają się tylko cztery razy dziennie, tzn że jeśli użyjesz piąty raz aplikacji tego samego dnia- żabsy się nie dodadzą
0 0

halliday

#7067260 Napisano: 09.12.2022 17:17:54
jarekaska napisał(a):

tupotka napisał(a):

Wkurza mnie Loteria "Najlepsza 9 na świecie" z Żabki.Z racji tego że jest Mundial i były znane męskie imieniny udało mi sie wynegocjować w rodzinie zakupy Harnasia na ten konkurs.W sumie 12 zakupów po 4Harnasie.I Już na początku zaczął się problem.Niby Pani wbijała wszystko prawidłowo każdy zestaw osobno.I co?W domu patrzę a ja mam tylko zaliczony 1 i 2 etap przy zakupie 4 zestawów.Napisałam do Żabki na Fb i 2 dni czekałam na odp.podczas której znów zostały nabyte 3 zestawy po 4 Harnasie.I tutaj pasek nie bardzo drgnął.W tym czasie dostałam odp.od Żabki że coś tam niby naprawili i niestety w apce miałam tylko zaliczone jakbym nabyła 3 marne zestawy.Cóż znów do nich napisałam,ale był kolejny mecz i kolejne 2 zestawy po 4 szt doszły.Odpowiedzi zero ale teraz okazało się że mam raz "zaliczoną całą kreskę" czyli 4x po 4 Harnasie i nic więcej.Przecież powinnam mieć 2 "kreski" po 4 etapy zaliczone i i jeden etap z kolejnej kreski.I tutaj zjawił się szwagier z propozycją zakupu na mecz PL-Francja 3 kolejnych zestawów po 4Harnasie.Z grzeczności nie odmówiłam,ale wielką niechęć w sobie czułam.I co?Okazało się że mam w sumie zakupy 12 zestawów po 4Harnasie a w apce 2X 4/4 i ale tylko 6 losów na nagrodę główną.Udało mi się w sumie raz zagrać o bon do Żabki i raz o ten za 150,bo w sumie apka żyje sobie swoim życiem!Pisałam do Smolara to po dwóch dniach dostałam odp.żeby bezpośrednio pisać na maila "Żabki".Cóż w mailu było że Żabka nie reaguje a widąć że organizator uprawia "spychoterapie".A i najlepsze jest to że przestało dodawać "żabsy" za zakup piwa.Ekspwdientka z Żabki dzwoniła na infolinie i ktoś Jej tam powiedział że jest limit ileś litrów piwa w miesiącu na osobę ale nie wie ile i do regulaminu odsyła bo chyba tam coś powinno być w tym temacie.Szok!Dla mnie te "gierki" z etapami z Żabki to jakiś cyrk!Ps.Mam nadzieję że wszystko ok.wytłumaczyłam i przepraszam za tak dużo czytania.

Nie wiem, czy to prawdą, ale wczoraj przy skanowaniu kart z Żabki na Pepsi- Pan powiedział mi, że żabsy dodają się tylko cztery razy dziennie, tzn że jeśli użyjesz piąty raz aplikacji tego samego dnia- żabsy się nie dodadzą

coś takiego jest, chyba wcześniej było max 10 razy na dzień, a teraz chyba jest 5 razy dziennie. A ten zapis wydaje mi się ze jest zapisany w regulaminie.
Ale może musi być jaka przerwa w zakupach aby prawidłowo dodało. Bo np. w aplikacji Lidl jak zrobisz 2 razy pod rząd zakupy otrzymasz tylko 1 zdrapkę gratisową, ale jak zrobisz zakupy w większym odstępie to otrzyma się kolejną zdrapkę.

cb656

#7067275 Napisano: 09.12.2022 18:29:42
jarekaska napisał(a):

...przy skanowaniu kart z Żabki na Pepsi- Pan powiedział mi, że żabsy dodają się tylko cztery razy dziennie, tzn że jeśli użyjesz piąty raz aplikacji tego samego dnia- żabsy się nie dodadzą

Ameryki nie odkryłeś. emotka To powinien wiedzieć każdy, kto CZYTA regulamin, a nie tylko odhacza check-box "akceptuję" emotka   emotka
Od 1 czerwca (wraz z późniejszymi zmianami) nowy Regulamin 6. PRZYZNAWANIE ŻAPPSÓW, 8. W Programie obowiązują następujące limity dzienne dotyczące przyznawania Żappsów: Jednego dnia Uczestnik może otrzymać Żappsy za maksymalnie 4 zakupy w Sklepach lub w Automatach sprzedających (za odrębny zakup uznaje się zakup udokumentowany na osobnym paragonie fiskalnym lub e-paragonie).

W temacie: wkurza mnie, że ludzie nie czytają tego, pod czym się podpisują. emotka emotka
0 0

aleksandra008

#7067279 Napisano: 09.12.2022 19:11:19
Wkurza mnie, że niby ludzie ograniczeni ale wiedzą z czym się kryć.
0 0

moskala22

#7067309 Napisano: 09.12.2022 21:31:55
Podczas wczorajszego sprzątania położyłam gdzieś zeszyt z 80 adresami osób i firm, do których mam dzwonić/pisać w najbliższych dniach. Dziś przekopałam cały dom w poszukiwaniu zeszytu i nie znalazlam go. Muszę go znaleźć emotka
0 0

fbmonika1966

#7067338 Napisano: 10.12.2022 01:03:57
moskala22 napisał(a):

Podczas wczorajszego sprzątania położyłam gdzieś zeszyt z 80 adresami osób i firm, do których mam dzwonić/pisać w najbliższych dniach. Dziś przekopałam cały dom w poszukiwaniu zeszytu i nie znalazlam go. Muszę go znaleźć emotka

sprawdz w lodowce,szufladach,pod poduszka,w ubraniach...no moze diabel ogonem nakryl,jest na oczach,a ty go nie widzisz..
1 moskala22 0

delfinka101

#7067542 Napisano: 11.12.2022 21:47:41
Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 
1 cb656 0

Kiciunia21

#7067544 Napisano: 11.12.2022 22:15:43
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Sprawdź rośliny w domu  emotka  W ziemi roślin często można spotkać ziemiórki.

delfinka101

#7067545 Napisano: 11.12.2022 22:23:25
Kiciunia21 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Sprawdź rośliny w domu  emotka  W ziemi roślin często można spotkać ziemiórki.

Nie mam w domu ani 1 żywego kwiatka, bo grzyby które są w ziemi mogą mnie zabić. 
0 0

brucee

#7067552 Napisano: 12.12.2022 05:37:26
I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka
0 0

anaesth

#7067582 Napisano: 12.12.2022 10:45:09
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Próbowałaś tego? https://www.rossm...ko-1-szt,284389,8767
U nas świetnie się sprawdziła.

samuraj

#7067588 Napisano: 12.12.2022 11:14:10
brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

cb656

#7067598 Napisano: 12.12.2022 11:58:14
Wqrza mnie niemiłosiernie, gdy zabieram się za ankietę, wypełniam poszczególne pola, dochodzę do jakiegoś pytania pośrodku czasu, a tu niespodzianka:

"Dziękujemy, ale niestety pański profil nie odpowiada temu, czego poszukujemy"

WRRRR emotka To nie mogli tego ustalenia profilowego zrobić gdzieś na początku ankiety?! Człek by czasu nie tracił... emotka emotka
3 mia, 29renata, bajm 0

maverick

#7067600 Napisano: 12.12.2022 12:07:00
cb656 napisał(a):

Wqrza mnie niemiłosiernie, gdy zabieram się za ankietę, wypełniam poszczególne pola, dochodzę do jakiegoś pytania pośrodku czasu, a tu niespodzianka:

"Dziękujemy, ale niestety pański profil nie odpowiada temu, czego poszukujemy"

WRRRR emotka To nie mogli tego ustalenia profilowego zrobić gdzieś na początku ankiety?! Człek by czasu nie tracił... emotka emotka

To i tak dobrze, że dochodzisz..do środka czasu, ja czasami kończę na starcie.. i też mnie to wkurza emotka
2 cb656, mia 0

cb656

#7067647 Napisano: 12.12.2022 14:19:12
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie walka z muszkami owocówkami. Wszystko mam w kuchni pomyte, owoce przykryte, nic się nie psuje a te wstrętne muszki latają i mnie wkur... Sąsiadów też, już zamówiliśmy czyszczenie wentylacji, bo może tam się nam lęgną. 

Ufff... myślałem, że to tylko u mnie zimą (sic!) pojawił się taki kuchenny ewenement, ale widzę, że to zjawisko występuje też u innych. TROCHĘ (ale tylko trochę) mi ulżyło. Jak czasem wchodzę rano do kuchni, to widzę tę chmurę... ech emotka Nic sobie nie robią z mojego niezadowolenia. Co za musza bezczelność! emotka
0 0

brucee

#7067680 Napisano: 12.12.2022 17:00:47
samuraj napisał(a):

brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

Człowiek młodszy był... 
Starość, nie radość. emotka
2 samuraj, pumba 0

pumba

#7067694 Napisano: 12.12.2022 17:58:00
samuraj napisał(a):

brucee napisał(a):

I znowu ta zima i odśnieżanie... emotka

Co to za zima emotka
Cofnij się wstecz kilkanaście lat,wtedy było łopatowanie emotka

Dokładnie! Pamiętam jak kieedyś odśnieżałam samochód i okazało się, że to sąsiada emotka Później już zaczynało się od tablicy emotka

cb656

#7067731 Napisano: 12.12.2022 20:51:53
pumba napisał(a):

Dokładnie! Pamiętam jak kieedyś odśnieżałam samochód i okazało się, że to sąsiada emotka Później już zaczynało się od tablicy emotka

W kwestii formalnej... Ja przepraszam, że się wcinam, ale... Ojejku, nie mogę ze śmiechuemotka
Powinienem ten wpis zgłosić jako niezgodny z tematem, wątkiem głównym topu, czyli jako "pisanie nie na temat", ale nie mam serca...
To powinno być w POPRAW SOBIE HUMOR emotka emotka emotka
1 pumba 0