Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

adamo86

#7093379 Napisano: 15.05.2023 13:17:23
pioge7 napisał(a):

escada napisał(a):

nie chcę Was jeszcze bardziej wkurzać, ale 7Days  tez był do wczoraj, paragon do kosza a rogal został mi w biodrach
Każdy z nas ma pewnie listę konkursowych zakupów ze wskazaneim sieci, ilości, terminu. I jak się okazuje termin to trzeba sobie podkreślac wężykiem:))



ja mam taką listę, ale zapisując termin nie zapisuje sobie ostatniego dnia, np. 14.05 tylko jako ostatni dzień wskazuje sobie 11, 12 bądź 13.05
dzieki temu, od lat wyrabiam się na czas, bo wiem, że do tego dnia muszę załatwić sprawę z konkursem.

:)

Ja to w swoim pliku mam wykres Gantta, który sam się odświeża codziennie, więc wiem co kiedy się kończy, kiedy komisja i do kiedy info.
Ale i tak większość konkursów ogarniam dopiero w dwa ostatnie dni jak pomarańczowy kolor wchodzi emotka


maverick

#7093384 Napisano: 15.05.2023 13:28:29
wkurza mnie, że w tagach Łomżingu jest tylko "loteria", "łomża" a np piwo już nie..
A ja korzystając ze starej wersji strony, jak w prawym górnym rogu w wyszukiwarce wpiszę łomża,to mi nie wyszukujeemotka

Claudia77

#7093402 Napisano: 15.05.2023 13:59:15
maverick napisał(a):

wkurza mnie, że w tagach Łomżingu jest tylko "loteria", "łomża" a np piwo już nie..
A ja korzystając ze starej wersji strony, jak w prawym górnym rogu w wyszukiwarce wpiszę łomża,to mi nie wyszukujeemotka

o tak...mnie to też wkurza, że często konków nie można znaleźć po prostych słowach jak jogurt czy czekolada, bo nie są dodane w tagach...

at-babska

#7093403 Napisano: 15.05.2023 14:00:19
Zgubiłam swój kupon z EuroJackpot. 9 dyszek poszło się paść.
0 0

nanajka81

#7093422 Napisano: 15.05.2023 15:26:37
Claudia77 napisał(a):

maverick napisał(a):

wkurza mnie, że w tagach Łomżingu jest tylko "loteria", "łomża" a np piwo już nie..
A ja korzystając ze starej wersji strony, jak w prawym górnym rogu w wyszukiwarce wpiszę łomża,to mi nie wyszukujeemotka

o tak...mnie to też wkurza, że często konków nie można znaleźć po prostych słowach jak jogurt czy czekolada, bo nie są dodane w tagach...


również mnie to wkurza...

Malena_

#7093536 Napisano: 15.05.2023 20:25:53
sabart napisał(a):

A mnie wkurza, że wziął mnie katar i ból gardła, co niestety sprawia, że nie będę mieć operacji, na którą tyle czekałam 😭

Trzymaj się i dbaj o siebie. Ściskam
1 sabaka 0

atyde25

#7093987 Napisano: 17.05.2023 14:33:52
Za 6 razem metodą prób i błędów przy sporym udziale lupy trafiłam w kod z kaktusa niestety bez owocu w postaci 20 zeta.
Idę się pociąć z żalu jak mnie to złe wybicie kodów na patykach wkurza.Ale plus polubiłam te wodne ale chyba bo trzeba a nie ,że jedzone ze smakiem bleeeeeeeeeeee
1 ReneK 0

atyde25

#7094266 Napisano: 18.05.2023 15:03:53
Dalej mój spam czy scam.
Akurat kupiłam 10 produktów na ten paragon z Monini.
Jak nic nie trafiam teraz pewnie nim trafię wszystko.To jest ten mój fart i lekko mnie to irytuje(wkurza).
Dobrze ,ze inne agencje akceptują zdjęcia (kłaniam się im nisko:))
0 0

GreenEK

#7094415 Napisano: 19.05.2023 09:17:36
środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...

magdalena-chili

#7094453 Napisano: 19.05.2023 11:33:56
GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...

Oj, to przykre.... emotka  A przypięty był? Pytam z ciekawości, bo sama jeżdżę  emotka

GreenEK

#7094454 Napisano: 19.05.2023 11:46:51
magdalena-chili napisał(a):

GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...

Oj, to przykre.... emotka  A przypięty był? Pytam z ciekawości, bo sama jeżdżę  emotka

Przypięty był, choć przyznam, że pod osiedlową biedronką zostawiałam wiele razy niezabezpieczony.
I postawiłam akurat w miejscu, którego nie obejmowały kamery  - jedna na wejście, kolejna kawałek dalej na bankomat a pomiędzy martwa strefa. Nigdy się tym nie interesowałam ale miałam przekonanie, że takie miejsca są w całości objęte monitoringiem.

A dziś wkurzył mnie klient, który stwierdził, że zapłaci za wykonaną robotę dopiero za trzy tygodnie, bo wtedy kończy mu się lokata...
1 kumulacja 0

as32572

#7095074 Napisano: 22.05.2023 17:03:05
Wkurza mnie, że nie otrzymałam kodu promocyjnego z lotto challenge, ponieważ według nich nie spełniłam warunku zgody na komunikację marketingową.
Oczywiście zgodę miałam włączoną specjalnie na potrzeby tego konkursu i zadania. W konkursie też nic nie wygrałam, ciekawe czy nie z tego samego powodu emotka
Lotto teraz już drugi tydzień szczegółowo weryfikuje moje zgłoszenie, nie wiem czy się doczekam odpowiedzi. Niby nie duża strata ale ten bałagan u nich to jakaś porażka.
0 0

joan

#7095075 Napisano: 22.05.2023 17:10:24
GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...


Mojemu koledze ukradziono rower spod Netto, a kolega wstąpił tylko po napój i spędził w sklepie może ze 4 minuty. Rower był oczywiście porządnie przypięty. Wniosek? Szajki złodziei siedzą pod marketami w samochodach, mają przy sobie profesjonalny sprzęt, w kilka sekund są w stanie rower ukraść. Pewnie jest tak, że podczas kradzieży jedna osoba stoi na czatach, druga czeka w samochodzie, a trzecia - w stroju rowerzysty - podchodzi do roweru i myk! w sekundę przecina jakimś epickim dyngsem zapięcie emotka

Życzę Ci zatem wygrania nowego roweru emotka

rare85

#7095186 Napisano: 23.05.2023 10:30:37
Zrabatowało mi produkty Milka w C4 aż o prawie 7 zł emotka  specjalnie wzięłam o czekoladę więcej i mam o 3 grosze za niski paragon... Heh. Jakąś nagrodę na pocieszenie poproszę...

justkra

#7095195 Napisano: 23.05.2023 10:41:15
rare85 napisał(a):

Zrabatowało mi produkty Milka w C4 aż o prawie 7 zł emotka  specjalnie wzięłam o czekoladę więcej i mam o 3 grosze za mały paragon... Heh. Jakąś nagrodę na pocieszenie poproszę...

Ja w sobotę kupiłam zgrzewkę Nałęczowianki w Biedronce do loterii.  Wieczorkiem siadłam przy laptopie, żeby ,,wklepać" paragon, a tam policzona 1 butelka zamiast 6.
Konkursowicz to jednak specyficzne zwierzę  emotka ...  innych ludzi cieszy jak coś dostają taniejemotka

Majkii

#7095198 Napisano: 23.05.2023 10:45:40
justkra napisał(a):

rare85 napisał(a):

Zrabatowało mi produkty Milka w C4 aż o prawie 7 zł emotka  specjalnie wzięłam o czekoladę więcej i mam o 3 grosze za mały paragon... Heh. Jakąś nagrodę na pocieszenie poproszę...

Ja w sobotę kupiłam zgrzewkę Nałęczowianki w Biedronce do loterii.  Wieczorkiem siadłam przy laptopie, żeby ,,wklepać" paragon, a tam policzona 1 butelka zamiast 6.
Konkursowicz to jednak specyficzne zwierzę  emotka ...  innych ludzi cieszy jak coś dostają taniejemotka

Można powiedzieć że wygrałaś 5 butelek wody emotka

justkra

#7095201 Napisano: 23.05.2023 10:48:08
Majkii napisał(a):

justkra napisał(a):

rare85 napisał(a):

Zrabatowało mi produkty Milka w C4 aż o prawie 7 zł emotka  specjalnie wzięłam o czekoladę więcej i mam o 3 grosze za mały paragon... Heh. Jakąś nagrodę na pocieszenie poproszę...

Ja w sobotę kupiłam zgrzewkę Nałęczowianki w Biedronce do loterii.  Wieczorkiem siadłam przy laptopie, żeby ,,wklepać" paragon, a tam policzona 1 butelka zamiast 6.
Konkursowicz to jednak specyficzne zwierzę  emotka ...  innych ludzi cieszy jak coś dostają taniejemotka

Można powiedzieć że wygrałaś 5 butelek wody emotka

Ooooo.... tak od razu brzmi lepiej emotka

escada

#7095206 Napisano: 23.05.2023 11:00:29
wkurzam sie sama na siebie że na widok wpisów o wygranych z Lays odruchowo lecę na pocztę sprawdzić czy nie ma wiadomości a przecież  nie grałam w tym etapie. Nałóg czy co?

Majkii

#7095207 Napisano: 23.05.2023 11:02:10
escada napisał(a):

wkurzam sie sama na siebie że na widok wpisów o wygranych z Lays odruchowo lecę na pocztę sprawdzić czy nie ma wiadomości a przecież  nie grałam w tym etapie. Nałóg czy co?

Nadzieję że może coś jest emotka
2 Shifo, escada 0

Shifo

#7095210 Napisano: 23.05.2023 11:14:20
Majkii napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam sie sama na siebie że na widok wpisów o wygranych z Lays odruchowo lecę na pocztę sprawdzić czy nie ma wiadomości a przecież  nie grałam w tym etapie. Nałóg czy co?

Nadzieję że może coś jest emotka

U mnie to samo 😂😂
1 escada 0