Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7096127 Napisano: 27.05.2023 20:33:41
kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka <br />
<br />
P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka

A mnie się wydaje, że zgubiłeś ostatnio serce. Bo rzadko jesteś na forum i nie dodajesz konkursów.

(by nie dostać karniaka za najstraszniejszą zbrodnię w tym obszarze internetu, czyli "pisanie nie na temat") informuję, że WKURZA MNIE, iż są tacy/takie, co wszystko widzą, wszystko wiedzą i nie potrafią zatrzymać tej wiedzy dla siebie!!! emotka

kumulacja

#7096130 Napisano: 27.05.2023 20:43:50
cb656 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka



P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka

A mnie się wydaje, że zgubiłeś ostatnio serce. Bo rzadko jesteś na forum i nie dodajesz konkursów.

(by nie dostać karniaka za najstraszniejszą zbrodnię w tym obszarze internetu, czyli "pisanie nie na temat") informuję, że WKURZA MNIE, iż są tacy/takie, co wszystko widzą, wszystko wiedzą i nie potrafią zatrzymać tej wiedzy dla siebie!!! emotka

A mnie wkurza to, że spotkałeś kobietę swojego życia i nic nam o tym nie powiedziałeś. Dzielimy się tutaj i złymi, i dobrymi wiadomościami. Jesteśmy jak Rodzina. Bądź szczęśliwy!

agicho

#7096133 Napisano: 27.05.2023 20:58:17
Wkurza mnie.ze strona z konkursem Dove/ Rossman/ nie działa i jeden paragon Listerine posiałam 🤬
0 0

radosna

#7096135 Napisano: 27.05.2023 21:02:50
kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka



P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka

A mnie się wydaje, że zgubiłeś ostatnio serce. Bo rzadko jesteś na forum i nie dodajesz konkursów.

(by nie dostać karniaka za najstraszniejszą zbrodnię w tym obszarze internetu, czyli "pisanie nie na temat") informuję, że WKURZA MNIE, iż są tacy/takie, co wszystko widzą, wszystko wiedzą i nie potrafią zatrzymać tej wiedzy dla siebie!!! emotka

A mnie wkurza to, że spotkałeś kobietę swojego życia i nic nam o tym nie powiedziałeś. Dzielimy się tutaj i złymi, i dobrymi wiadomościami. Jesteśmy jak Rodzina. Bądź szczęśliwy!

A ja nawet znam... JEJ imię! emotka

W temacie: wkurza mnie to, że mnie ostatnio nic nie wkurza. Cieszę się wiosną jak nie wiem co!

mia

#7096156 Napisano: 27.05.2023 22:04:07
Wkurza mnie, że czekając niecierpliwie na wyniki Rodowitej (zagrałam dopiero pierwszy raz), właśnie doczytałam że zgłoszenie konkursowe ma liczyć max 500 znaków. emotka Miło z ich strony w takim razie, że 1200 moich znaków przeszło. emotka
Na wyniki tego etapu już nie czekam. Ostatnio idzie mi wprost świetnie - czego nie przegram, to zawalę. emotka
2 Yoko, cb656 0

ewikewikk

#7096164 Napisano: 27.05.2023 22:33:27
mia napisał(a):

Wkurza mnie, że czekając niecierpliwie na wyniki Rodowitej (zagrałam dopiero pierwszy raz), właśnie doczytałam że zgłoszenie konkursowe ma liczyć max 500 znaków. emotka Miło z ich strony w takim razie, że 1200 moich znaków przeszło. emotka
Na wyniki tego etapu już nie czekam. Ostatnio idzie mi wprost świetnie - czego nie przegram, to zawalę. emotka z

Nie trać nadziei. Organizatorzy i tak robią, co chcą. Przykładem są konkursy na hasło, gdzie wygrywają długaśne wierszoklecidła, itd.
3 mia, Yoko, cb656 0

justkra

#7096165 Napisano: 27.05.2023 22:36:41
Wkurza mnie, że istnieją ludzie, którzy swój czas i energię poświęcają na obrażanie innych. Którzy potrafią tylko w tym celu założyć 2 nowe konta. 
Przylezie taki troll i myśli, że jest błyskotliwy w swych złośliwościach.

DAIKOKU

#7096170 Napisano: 27.05.2023 22:44:57
...tak... gdy sie tu wpisywalam ucieszylam sie z pozytywnej energii osob tu potrafiacych dzielic sie wygranymi, bo przeciez to wkladem pracy i mniejszego lub wiekszego wysilku. Podziwiam te sukcesy i probuje swoich sil. W tym roku mam nawet sukces z kilkoma zerami emotka  DZIĘKI WAM! BO TU JESTEM.
Mam nadzieje, ze administrator wprowadzi porzadek by zasiewac tu miłą atmosfere, motywację i radość z sukcesów innych bez toksycznej zlosliwosci. Pamietajmy dobro wraca... ta energia zatacza krąg. Powodzenia Kochani emotka

iwona0103

#7096177 Napisano: 27.05.2023 23:35:50
justkra napisał(a):

Wkurza mnie, że istnieją ludzie, którzy swój czas i energię poświęcają na obrażanie innych. Którzy potrafią tylko w tym celu założyć 2 nowe konta. 
Przylezie taki troll i myśli, że jest błyskotliwy w swych złośliwościach.

Nie dość, że 2 konta to jeszcze 2 wersje wydarzeń:
w pierwszym poście pisze, że to jego pierwszy tydzień grania
a w kolejnych o nagrodach z 2022 emotka

justkra

#7096178 Napisano: 27.05.2023 23:40:39
iwona0103 napisał(a):

justkra napisał(a):

Wkurza mnie, że istnieją ludzie, którzy swój czas i energię poświęcają na obrażanie innych. Którzy potrafią tylko w tym celu założyć 2 nowe konta. 
Przylezie taki troll i myśli, że jest błyskotliwy w swych złośliwościach.

Nie dość, że 2 konta to jeszcze 2 wersje wydarzeń:
w pierwszym poście pisze, że to jego pierwszy tydzień grania
a w kolejnych o nagrodach z 2022 emotka

Dużo tych piw konkursowych, to i czas wydarzeń się zaciera emotka

pusheen

#7096181 Napisano: 28.05.2023 00:18:16
Po co Wy mu odpisujecie? Nie dawajcie mu uwagi, o którą mu chodzi, to troll sobie pójdzie. Szkoda czasu. emotka

atyde25

#7096398 Napisano: 29.05.2023 15:19:00
O matko po co komu 2 konta żenada.
No ale co mnie wkurza dziś anulowałam zamówienie z drogerii na R i teraz muszę iść stacjonarnie i wszystko co pamiętam kupić.
Nie mieli niby nożyczek i to bym zaakceptowała ale akurat brakowało 1 Tymbarka Poprostu.
A po kij mi paragon z 2 Tymbarkami:(
Ciężkie życie promo świra.Zawsze coś,zawsze pod górę.

atyde25

#7096400 Napisano: 29.05.2023 15:20:39
I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)
0 0

nanajka81

#7096458 Napisano: 29.05.2023 20:27:41
atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

a porządnie schodzi? jakiej marki uzylas? na moje pięty nic nie pomaga, co zrobię jakie skarpety (a testowałam już dużo) to efektu złazenia skóry brak.
0 0

mietowa

#7096460 Napisano: 29.05.2023 20:34:06
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

a porządnie schodzi? jakiej marki uzylas? na moje pięty nic nie pomaga, co zrobię jakie skarpety (a testowałam już dużo) to efektu złazenia skóry brak.

Ścinak do pięt i po kłopocie, stópki jak marzenie emotka . Tylko ostrożnie z nim emotka
0 0

niewyspanamama

#7096461 Napisano: 29.05.2023 20:34:43
atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

Tez kiedys zrobiłam podobną głupotę i to na kilka dni przed wyjazdem na wakacjeemotka  na szczęście dobra dusza sprzedała mi szybki łatwy i tani sposób na złuszczanie emotka  I od tej pory nie zamienię go na nic innego.Piętki jak po wyjściu z salonu emotka  jak chcesz patent zapraszam na prv ( uprzedzam nie z żadnych katalogów produktyemotka )
0 0

zielonaszpilka

#7096464 Napisano: 29.05.2023 20:49:24
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

a porządnie schodzi? jakiej marki uzylas? na moje pięty nic nie pomaga, co zrobię jakie skarpety (a testowałam już dużo) to efektu złazenia skóry brak.

Zapomnijcie o tych skarpetkach złuszczających. To wam nie pomoże, wręcz przeciwnie, nasili problem. To samo wszystkie tarki i jakieś ścinaki do suchej skóry. Polecam wam maść Cremobaza 50% -stosuje się ją przez dwa tygodnie i wszystko pięknie mięknie i się wygładza. Koszt kilkanaście złotych - mniej niż para skarpetek. Potem można stosować Cremobaze 30%, żeby utrzymać efekty. Poczytajcie opinie podologów o tych skarpetkach. Nikt wam tego nie poleci.

mietowa

#7096469 Napisano: 29.05.2023 21:17:41
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

a porządnie schodzi? jakiej marki uzylas? na moje pięty nic nie pomaga, co zrobię jakie skarpety (a testowałam już dużo) to efektu złazenia skóry brak.

Zapomnijcie o tych skarpetkach złuszczających. To wam nie pomoże, wręcz przeciwnie, nasili problem. To samo wszystkie tarki i jakieś ścinaki do suchej skóry. Polecam wam maść Cremobaza 50% -stosuje się ją przez dwa tygodnie i wszystko pięknie mięknie i się wygładza. Koszt kilkanaście złotych - mniej niż para skarpetek. Potem można stosować Cremobaze 30%, żeby utrzymać efekty. Poczytajcie opinie podologów o tych skarpetkach. Nikt wam tego nie poleci.

Jutro próbuję. Dzięki!

rare85

#7096476 Napisano: 29.05.2023 22:20:25
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

I nigdy nie używajcie 3 pod rząd masek złuszczających do stóp (tak byłam, głupia chciałam przyspieszyć proces).
Nawet w balerinach widać płaty łuszczącej się skóry,to porada na wkurzenie:)

a porządnie schodzi? jakiej marki uzylas? na moje pięty nic nie pomaga, co zrobię jakie skarpety (a testowałam już dużo) to efektu złazenia skóry brak.

Zapomnijcie o tych skarpetkach złuszczających. To wam nie pomoże, wręcz przeciwnie, nasili problem. To samo wszystkie tarki i jakieś ścinaki do suchej skóry. Polecam wam maść Cremobaza 50% -stosuje się ją przez dwa tygodnie i wszystko pięknie mięknie i się wygładza. Koszt kilkanaście złotych - mniej niż para skarpetek. Potem można stosować Cremobaze 30%, żeby utrzymać efekty. Poczytajcie opinie podologów o tych skarpetkach. Nikt wam tego nie poleci.

To i ja coś polecę emotka Maść z witaminą A - Retimax 1500. Tanie to, a jak dla mnie mega skuteczne emotka

joan

#7096602 Napisano: 30.05.2023 13:46:40
Świeżynka z wątku "Zapowiedzi": Posiadasz kask, rower. Udajesz się na wycieczkę rowerową. Opisujesz szczegółowo trasę tej wycieczki, załączasz również zdjęcia. Możesz wygrać: kask, rower.

F* logic, tym sposobem... nigdy roweru nie wygram.