Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pioge7

#7096604 Napisano: 30.05.2023 13:48:59
joan napisał(a):

Świeżynka z wątku "Zapowiedzi": Posiadasz kask, rower. Udajesz się na wycieczkę rowerową. Opisujesz szczegółowo trasę tej wycieczki, załączasz również zdjęcia. Możesz wygrać: kask, rower.

F* logic, tym sposobem... nigdy roweru nie wygram.

niestety tych konkursów coraz więcej...
kup pasty, wygraj pasty
kup Woolite, wygraj Woolite,
Kup Kindera, wygraj piniatę z produktami Kinder emotka
w złym kierunku to idzie emotka

joan

#7096605 Napisano: 30.05.2023 13:52:45
pioge7 napisał(a):

(...) w złym kierunku to idzie emotka


Kiedyś było jedynie "zrób epickie zdjęcie aparatem, a masz szansę wygrać aparat, co robi epickie zdjęcia" emotka

ashanti

#7096606 Napisano: 30.05.2023 13:58:44
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

(...) w złym kierunku to idzie emotka


Kiedyś było jedynie "zrób epickie zdjęcie aparatem, a masz szansę wygrać aparat, co robi epickie zdjęcia" emotka

teraz jest: "kup epicki aparat, zrób epickie zdjęcie, a być może wygrasz... album na zdjęcia! emotka

tupotka

#7096655 Napisano: 30.05.2023 17:05:05
Wkurza mnie dalszy ciąg sytuacji z kurierem z piątku.Mi nie chciał wydać projektora z Pepsi.Uparł się że że musi być córka bo dla niej jest paczka.Ona pracuje na drugim końcu Polski i bywa w domu w weekendy.Ale ok.Przesuneła odbiór przesyłki na dziś w godzinach 15-17.Ubłagała szefa by dał Jej dziś wolne.Rano otwiera śledzenie będąc już na miejscu w domu tak jak kurier sobie życzył a tam że zrobiony jest zwrot.Po telefonie do kuriera usłyszała że poszła przesyłka bo poszła i tyle.ALE!Stwierdził że z kolejną także zrobi dokładnie taką samą sytuacje,a mi jako mamie wyda paczkę tylko przy ewent.upoważnieniu notarialnym.Córka pisała do organizatora i dostała odp.że paczka jeszcze raz będzie nadana tylko teraz ciężko Jej będzie dostać wolne w pracy.Tyle razy odbierałam przesyłki z papierami zwrotnymi a tu chyba opis nagrody wyzwolił w kurierze ciemne moce i nieugiętość.Bardzo to przykre........
0 0

pikawka

#7096657 Napisano: 30.05.2023 17:07:55
tupotka napisał(a):

Wkurza mnie dalszy ciąg sytuacji z kurierem z piątku.Mi nie chciał wydać projektora z Pepsi.Uparł się że że musi być córka bo dla niej jest paczka.Ona pracuje na drugim końcu Polski i bywa w domu w weekendy.Ale ok.Przesuneła odbiór przesyłki na dziś w godzinach 15-17.Ubłagała szefa by dał Jej dziś wolne.Rano otwiera śledzenie będąc już na miejscu w domu tak jak kurier sobie życzył a tam że zrobiony jest zwrot.Po telefonie do kuriera usłyszała że poszła przesyłka bo poszła i tyle.ALE!Stwierdził że z kolejną także zrobi dokładnie taką samą sytuacje,a mi jako mamie wyda paczkę tylko przy ewent.upoważnieniu notarialnym.Córka pisała do organizatora i dostała odp.że paczka jeszcze raz będzie nadana tylko teraz ciężko Jej będzie dostać wolne w pracy.Tyle razy odbierałam przesyłki z papierami zwrotnymi a tu chyba opis nagrody wyzwolił w kurierze ciemne moce i nieugiętość.Bardzo to przykre........

Jakiś debil… moje paczki z konkursów jak mnie nie ma tozostawiają nawet u sąsiadów i nie robią, żadnych cyrków. Mało tego kurier z Dpd podpisuje już za mnie odbiór jeśli jest potwierdzenie i tylko zostawia mi pod drzwiami. Wiec niech ten nie gada bzdur, ze nie może matce wydać… ja był złożyła na niego skargę!
0 0

ziolko

#7096664 Napisano: 30.05.2023 17:25:12
tupotka złóż skargę na niego, to może mu się odechce utrudniać. To jego dziwne widzimisię, że tak utrudnia wydanie paczki. 
Nawet na poczcie nie potrzeba upoważnienia notarialnego do odbioru poleconych a co dopiero u kuriera.
0 0

zielonaszpilka

#7096666 Napisano: 30.05.2023 17:42:21
tupotka napisał(a):

Wkurza mnie dalszy ciąg sytuacji z kurierem z piątku.Mi nie chciał wydać projektora z Pepsi.Uparł się że że musi być córka bo dla niej jest paczka.Ona pracuje na drugim końcu Polski i bywa w domu w weekendy.Ale ok.Przesuneła odbiór przesyłki na dziś w godzinach 15-17.Ubłagała szefa by dał Jej dziś wolne.Rano otwiera śledzenie będąc już na miejscu w domu tak jak kurier sobie życzył a tam że zrobiony jest zwrot.Po telefonie do kuriera usłyszała że poszła przesyłka bo poszła i tyle.ALE!Stwierdził że z kolejną także zrobi dokładnie taką samą sytuacje,a mi jako mamie wyda paczkę tylko przy ewent.upoważnieniu notarialnym.Córka pisała do organizatora i dostała odp.że paczka jeszcze raz będzie nadana tylko teraz ciężko Jej będzie dostać wolne w pracy.Tyle razy odbierałam przesyłki z papierami zwrotnymi a tu chyba opis nagrody wyzwolił w kurierze ciemne moce i nieugiętość.Bardzo to przykre........

Jak przyjedzie następny raz z paczką dla np. Anny Kowalskiej to twierdzisz, że to ty i tyle. Jak dzwoni do córki to córka twierdzi, tak jestem w domu, proszę przyjechać i odbierasz paczkę Ty. Niech się cmoknie. Skargę też możesz napisać. Co to w ogóle za kurier?
0 0

visserarthur

#7096670 Napisano: 30.05.2023 17:57:41
Rzadko się coś takiego zdarza- zazwyczaj jak kurier na zastępstwo i pierwszy raz widzi protokół, ale te (chyba) dwa razy powiedziałem „gdzie ma pan napisane przesyłka do rąk własnych”?
0 0

tupotka

#7096676 Napisano: 30.05.2023 18:24:39
zielonaszpilka visserarthur
To kurier DPD.Był kilka razy z przesyłką z wygraną do mnie i chyba raz do męża.Ten kurier jest chyba na tym rejonie od miesiąca.On nawet chciał dowód osobisty i przyniosłam mu swój z domu a on że to i tak nie córka.Twierdzi że do rąk własnych bo papiery zwrotne i tak nadawca zaznaczył że nie ma możliwości by wydać komuś innemu.Niby twierdzą na infolinii dokładnie to co kurier a jeszcze mówią że można paczkę przekierowac na inny adres.No niestety nie można było bo tylko aktywną zakładką w piątek była zmiana dnia i godziny.Na infolinii także twierdzą że ta stronka z przekierowaniami to jest tylko sugerowana a to co się stanie tzn czy paczkę przywiezie kurier w dany dzień czy o danej godzinie po raz drugi to już dobra wola samego kuriera.Do tego wszystkiego to upoważnienie notarialne(oczywiście nikt nie będzie tego "wyrabiał") ma zawierać nr.pesel i nr.dowódu mój i córki i to ma być do jego wglądu.Ludzie przecież to jakaś paranoja.
0 0

zielonaszpilka

#7096687 Napisano: 30.05.2023 19:05:22
tupotka napisał(a):

zielonaszpilka visserarthur
To kurier DPD.Był kilka razy z przesyłką z wygraną do mnie i chyba raz do męża.Ten kurier jest chyba na tym rejonie od miesiąca.On nawet chciał dowód osobisty i przyniosłam mu swój z domu a on że to i tak nie córka.Twierdzi że do rąk własnych bo papiery zwrotne i tak nadawca zaznaczył że nie ma możliwości by wydać komuś innemu.Niby twierdzą na infolinii dokładnie to co kurier a jeszcze mówią że można paczkę przekierowac na inny adres.No niestety nie można było bo tylko aktywną zakładką w piątek była zmiana dnia i godziny.Na infolinii także twierdzą że ta stronka z przekierowaniami to jest tylko sugerowana a to co się stanie tzn czy paczkę przywiezie kurier w dany dzień czy o danej godzinie po raz drugi to już dobra wola samego kuriera.Do tego wszystkiego to upoważnienie notarialne(oczywiście nikt nie będzie tego "wyrabiał") ma zawierać nr.pesel i nr.dowódu mój i córki i to ma być do jego wglądu.Ludzie przecież to jakaś paranoja.

Ja bym się powołała na punkt z ich regulaminu " 9.6 O ile DPD nie realizuje Usługi dodatkowej Doręczenie do rąk własnych, doręczenie Przesyłki, a w konsekwencji prawidłowe zrealizowanie Usługi, jest równoznaczne z dostarczeniem Przesyłki pod adres wskazany w Potwierdzeniu Nadania". Co prawda w punkcie dokumentach zwrotnych jest mowa o podpisie Odbiorcy, a odbiorcą jest zdefiniowany jako osoba wskazana przez zleceniodawcę jako adresat, ale mimo wszystko bym spróbowała. Jak nie wyjdzie to napisałabym skargę i nie ułatwiała w żadnym razie pracy temu kurierowi. A dla Ciebie jedyna opcją zostaje podawanie adresu, pod którym córka może odebrać paczkę sama.
0 0

Malena_

#7096690 Napisano: 30.05.2023 19:07:03
Wkurza mnie, że coraz częściej , w wielu konkursach na fb wygrywają dwa zdania na krzyż, ( czesto z błędami, z brakiem  ą, ę , przecinków etc..) lub odpowiedzi, nie mające wiele wspólnego z kreatywnością..
A w regulaminie jest pięknie napisane, że „liczy się kreatywność i pomysłowość” .
Odechciewa się pisać i wymyślać…🥲
1 ewikewikk 0

asantesana

#7096696 Napisano: 30.05.2023 19:17:40
joan napisał(a):

Świeżynka z wątku "Zapowiedzi": Posiadasz kask, rower. Udajesz się na wycieczkę rowerową. Opisujesz szczegółowo trasę tej wycieczki, załączasz również zdjęcia. Możesz wygrać: kask, rower.

F* logic, tym sposobem... nigdy roweru nie wygram.

Dla mnie i tak odwiecznym hitem jest kup tabletki do zmywarki i wygraj zmywarkę. Ewentualnie kolejne tabletki do zmywarki, której nie masz  emotka  Tym sposobem nadal nie mam zmywarki, za to tabletek do zmywarki wygrałam milion.

nanajka81

#7096703 Napisano: 30.05.2023 19:44:03
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

Świeżynka z wątku "Zapowiedzi": Posiadasz kask, rower. Udajesz się na wycieczkę rowerową. Opisujesz szczegółowo trasę tej wycieczki, załączasz również zdjęcia. Możesz wygrać: kask, rower.

F* logic, tym sposobem... nigdy roweru nie wygram.

Dla mnie i tak odwiecznym hitem jest kup tabletki do zmywarki i wygraj zmywarkę. Ewentualnie kolejne tabletki do zmywarki, której nie masz  emotka  Tym sposobem nadal nie mam zmywarki, za to tabletek do zmywarki wygrałam milion.

Tak kiedyś było bo teraz to już jednak bieda z nagrodami. Kup produkty za xx wstrzel się w bramkę i wygraj 100 zł... Ewentualnie karty do Decathlonu, Adidasa, Smyka - o ile masz szczęście bo jak nie masz to wiadomo że kasę wydasz na gwarte produkty i nijak Ci się to nie zwróci. Mnie wkurza że są osoby, które nie mając dzieci grają o rzeczy dla dzieci (maskotki, rowerki, klocki lego) a potem za jakieś straszne ceny (prawie jak sklepowe z zerową możliwością negocjacji) je wystawiają na olx. Rozumiem że grają dla jakiejś chorej satysfakcji (jestem super! znów wygrałem) i tylko po to aby się pochwalić i zarobić ale mogliby sobie czasami darować i dać szansę wygrać tym którym rzeczywiście takie coś się przyda. Plus taki że sporo tych rzeczy bardzo słabo się sprzedaje i np. wielki miś już od dobrych kilku lat czeka aż ktoś łaskawie go kupi za 300 zł...
1 anaesth 0

nelunia

#7096744 Napisano: 30.05.2023 21:48:59
To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

agaolech89

#7096747 Napisano: 30.05.2023 21:51:34
nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!
0 0

mandarynka16

#7096754 Napisano: 30.05.2023 22:16:41
agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

zielonaszpilka

#7096757 Napisano: 30.05.2023 22:23:25
mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

justkra

#7096765 Napisano: 30.05.2023 23:12:57
zielonaszpilka napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

nelunia napisał(a):

To co się dzieje na forum (moje dzisiejsze wygrane). Po co ta szydera ? emotka

Komuś się bardzo nudzi!!

dajcie mu się nacieszyć, musi być nieszczęśliwy w życiu skoro radość sprawiają mu takie wpisy. Niech ma emotka

Też widzę w tych postach frustrację emotka  ktoś nie ma talentu do wygrywania w konkursach, więc musi się pocieszać nieograniczonym dostępem do kapsli i wygranymi w loteriach piwnych. Ktoś bardzo lubi marnować swój czas na takie posty emotka

To bardzo przypomina tego trolla sprzed 3 dni. Ten sam badziewny styl i znowu nowoutworzone konto.

anialistopad

#7096768 Napisano: 30.05.2023 23:17:43
Ej co to za cyrk w mdw? Już kolejny raz to chyba ten sam gościu. Normalnie kogoś fantazja poniosła

byekitty

#7096772 Napisano: 30.05.2023 23:22:02
Pionas mógłby zbanować po IP/ adresie mac 😎 nie wiem czy jest taka możliwość na forum. A dopóki się nie wyżyje polecam nie dawać łapek ani w górę ani w dół, to w końcu straci rezon 🤣 to jakiś mega frustrat bez życia... Liczy na emocje, mam nadzieję, że się przeliczy.