Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

panasa

#7095213 Napisano: 23.05.2023 11:18:34
Shifo napisał(a):

Majkii napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam sie sama na siebie że na widok wpisów o wygranych z Lays odruchowo lecę na pocztę sprawdzić czy nie ma wiadomości a przecież  nie grałam w tym etapie. Nałóg czy co?

Nadzieję że może coś jest emotka

U mnie to samo 😂😂

same here 🤣
1 escada 0

cb656

#7095254 Napisano: 23.05.2023 14:28:07
joan napisał(a):

Wniosek? Szajki złodziei siedzą pod marketami w samochodach, mają przy sobie profesjonalny sprzęt, w kilka sekund są w stanie rower ukraść. Pewnie jest tak, że podczas kradzieży jedna osoba stoi na czatach, druga czeka w samochodzie, a trzecia - w stroju rowerzysty - podchodzi do roweru i myk! w sekundę przecina jakimś epickim dyngsem zapięcie emotka

Ple, ple, ple! emotka
Pisz książki sensacyjne. emotka Masz potencjał.
Zasada jest jedna nieśmiertelna: TO OKAZJA CZYNI ZŁODZEJA...
0 0

@gnieszk@

#7095256 Napisano: 23.05.2023 14:29:55
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Wniosek? Szajki złodziei siedzą pod marketami w samochodach, mają przy sobie profesjonalny sprzęt, w kilka sekund są w stanie rower ukraść. Pewnie jest tak, że podczas kradzieży jedna osoba stoi na czatach, druga czeka w samochodzie, a trzecia - w stroju rowerzysty - podchodzi do roweru i myk! w sekundę przecina jakimś epickim dyngsem zapięcie emotka

Ple, ple, ple! emotka
Pisz książki sensacyjne. emotka Masz potencjał.
Zasada jest jedna nieśmiertelna: TO OKAZJA CZYNI ZŁODZEJA...

Wręcz przeciwnie. Z reguły to złodziej szuka okazji...

cb656

#7095265 Napisano: 23.05.2023 14:37:33
@gnieszk@ napisał(a):

cb656 napisał(a):

TO OKAZJA CZYNI ZŁODZEJA...

Wręcz przeciwnie. Z reguły to złodziej szuka okazji...

Przecież to TO SAMO. emotka
0 0

@gnieszk@

#7095299 Napisano: 23.05.2023 15:48:52
cb656 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cb656 napisał(a):

TO OKAZJA CZYNI ZŁODZEJA...

Wręcz przeciwnie. Z reguły to złodziej szuka okazji...

Przecież to TO SAMO. emotka

Nie sądzę. Między sytuacją pt. Idę na zakupy do marketu, przypadkiem zauważam nieprzypięty rower no to go kradnę (okazja czyni złodzieja) a sytuacją: Celowo chodzę sobie po mieście, piwnicach w bloku i patrzę co by tu się dało łatwo ukraść (złodziej szuka okazji) jest dość spora różnica.

zielonaszpilka

#7095321 Napisano: 23.05.2023 16:46:51
GreenEK napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...

Oj, to przykre.... emotka  A przypięty był? Pytam z ciekawości, bo sama jeżdżę  emotka

Przypięty był, choć przyznam, że pod osiedlową biedronką zostawiałam wiele razy niezabezpieczony.
I postawiłam akurat w miejscu, którego nie obejmowały kamery  - jedna na wejście, kolejna kawałek dalej na bankomat a pomiędzy martwa strefa. Nigdy się tym nie interesowałam ale miałam przekonanie, że takie miejsca są w całości objęte monitoringiem.

A dziś wkurzył mnie klient, który stwierdził, że zapłaci za wykonaną robotę dopiero za trzy tygodnie, bo wtedy kończy mu się lokata...

A ten klient nie ma czasem na imię Patryk? emotka

Co do roweru współczuję, można się zagotować ze złości. Ale co do tego, że zrobili to w biały dzień, w środku miasta to akurat nic dziwnego. Ludzie zupełnie nie zwracają uwagi na takie rzeczy - nie ich rower, nie ich sprawa. Szwagier dwa razy przecinał zabezpieczenia w rowerach dzieci, bo złamały kluczyk - raz pod ruchliwym supermarketem, raz pod szkołą w centrum. I co? I nic. Przecięcie zwykłego zapięcia to kilka sekund. Zanim zdąży ktoś zauważyć, to złodzieja już nie ma. To raz. A dwa, ludzie się nie chcą mieszać i ja się im nie dziwię. Jakbyś zauważył, że ktoś przecina zapięcie przy jakimś rowerze pod marketem, to co byś zrobił?
1 cb656 0

banka-manka

#7095325 Napisano: 23.05.2023 17:08:57
zielonaszpilka napisał(a):

A ten klient nie ma czasem na imię Patryk? emotka

Co do roweru współczuję, można się zagotować ze złości. Ale co do tego, że zrobili to w biały dzień, w środku miasta to akurat nic dziwnego. Ludzie zupełnie nie zwracają uwagi na takie rzeczy - nie ich rower, nie ich sprawa. Szwagier dwa razy przecinał zabezpieczenia w rowerach dzieci, bo złamały kluczyk - raz pod ruchliwym supermarketem, raz pod szkołą w centrum. I co? I nic. Przecięcie zwykłego zapięcia to kilka sekund. Zanim zdąży ktoś zauważyć, to złodzieja już nie ma. To raz. A dwa, ludzie się nie chcą mieszać i ja się im nie dziwię. Jakbyś zauważył, że ktoś przecina zapięcie przy jakimś rowerze pod marketem, to co byś zrobił?


W ramach ciekawostki.
Kilka dni temu spięłam tylnie koło z ramą roweru pod sklepem. Okazało się, że zgubiłam kluczyk (miałam wpięty do koszyka w specjalnym zapięciu). No i co teraz, roweru nie zostawię, nikt nie mógł w tym momencie po mnie przyjechać. 
Tylne koło w górę i jakoś go niosę 500 m przez centrum miasta. Nikt, kompletnie nikt nie zwrócił na mnie uwagę, że niosę zapięty rower. A robiłam co chwilę przystanki, bo jednak ciężki i niewygodny.
Chciałam go donieść do domu jeszcze kilometr (moja duma i 'ja nie dam rady'), ale po drodze mijałam rowerowy. Poszłam poprosić o przecięcie zapięcia, wyszukałam przed wejściem w telefonie zdjęcia żeby pokazać, że to mój i jestem po prostu nieogarnięta. 
Panowie wysłuchali opowieści, prawie bez słowa wzięli sprzęt, przecięli, zabrali stare zamykanie, kupiłam od razu nowe za 37 zł i już. Bez pytań, sprawdzania kto jest właścicielem roweru itp.

Shifo

#7095341 Napisano: 23.05.2023 18:59:14
W dniu wczorajszym spod mojego domu ukradziono budę. Jestem prawie pewna że to mój pies wynajął kogoś do tego czynu, bo przed zakupem Budy mieszkał z nami w domu… Nie no pół żartem pół serio, buda kosztowała krocie🤦‍♀️ Zdarzyło się że ktoś ukradł mi worki do segregacji z płota , gazetki reklamowe , no ale buda? Serio ? Dotarłam na koniec złodziejstwa już chyba
2 GreenEK, cb656 0

mandarynka16

#7095343 Napisano: 23.05.2023 19:10:51
Shifo napisał(a):

W dniu wczorajszym spod mojego domu ukradziono budę. Jestem prawie pewna że to mój pies wynajął kogoś do tego czynu, bo przed zakupem Budy mieszkał z nami w domu… Nie no pół żartem pół serio, buda kosztowała krocie🤦‍♀️ Zdarzyło się że ktoś ukradł mi worki do segregacji z płota , gazetki reklamowe , no ale buda? Serio ? Dotarłam na koniec złodziejstwa już chyba

Dlaczego wymeldowaliscie psa do budy ?
1 cb656 0

mietowa

#7095346 Napisano: 23.05.2023 19:21:13
Shifo napisał(a):

W dniu wczorajszym spod mojego domu ukradziono budę. Jestem prawie pewna że to mój pies wynajął kogoś do tego czynu, bo przed zakupem Budy mieszkał z nami w domu… Nie no pół żartem pół serio, buda kosztowała krocie🤦‍♀️ Zdarzyło się że ktoś ukradł mi worki do segregacji z płota , gazetki reklamowe , no ale buda? Serio ? Dotarłam na koniec złodziejstwa już chyba

Dlatego ja mam kamerkę. Mój mąż dostaje w telefonie informacje na bieżąco, gdy tylko pojawi się ktoś w polu widzenia kamery (gdy zarejestruje ruch). Film się od razu zapisuje w aplikacji, dodatkowo widząc złodzieja, można włączyć alarm z kamerki albo coś przez nią powiedzieć - nawet jeśli się jest w pracy. Gdy dowiedziałam się, że to cudo kosztowało 200 zł, prawie spadłam z krzesła. Technologicznie jestem 100 lat do tyłu, na szczęście mój mąż - nie emotka . To mi dało ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Shifo

#7095353 Napisano: 23.05.2023 19:54:04
mandarynka16 napisał(a):

Shifo napisał(a):

W dniu wczorajszym spod mojego domu ukradziono budę. Jestem prawie pewna że to mój pies wynajął kogoś do tego czynu, bo przed zakupem Budy mieszkał z nami w domu… Nie no pół żartem pół serio, buda kosztowała krocie🤦‍♀️ Zdarzyło się że ktoś ukradł mi worki do segregacji z płota , gazetki reklamowe , no ale buda? Serio ? Dotarłam na koniec złodziejstwa już chyba

Dlaczego wymeldowaliscie psa do budy ?

Tylko na kilka h dziennie emotka  jest wielki i zrujnował dębowe schody 😂
0 0

cb656

#7095364 Napisano: 23.05.2023 21:02:12
mandarynka16 napisał(a):

Shifo napisał(a):

W dniu wczorajszym spod mojego domu ukradziono budę. Jestem prawie pewna że to mój pies wynajął kogoś do tego czynu, bo przed zakupem Budy mieszkał z nami w domu…

Dlaczego wymeldowaliscie psa do budy ?

Bo w domu generował dodatkowe koszty zużycia wody, wywozu śmieci oraz inne, zależne od ilości zameldowanych lokatorów... emotka

atyde25

#7095883 Napisano: 26.05.2023 12:53:11
Nadmiar rzeczy potykam się o kartony jak kiedyś koleżanka.
Skąd tyle człowiek tego nabrał.Straszne ,że jeden ma za mało a drugi za dużo:(
No mały metraż i brak porządnej piwnicy to jest wkurzające.
Nie gram już o nic za dużego od 25 lat to powtarzam i ciągle wchodzę a jakiś kanał:(
0 0

moskala22

#7096064 Napisano: 27.05.2023 11:08:04
Nie rozumiem ludzi, których sensem istnienia jest koszenie trawy o 06.01 w sobotę emotka

@gnieszk@

#7096066 Napisano: 27.05.2023 11:13:08
Ech Zgubiłam paragon z Namysłowa. Przeszukałam wszystko i nie ma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło  emotka
0 0

monikar

#7096067 Napisano: 27.05.2023 11:22:29
moskala22 napisał(a):

Nie rozumiem ludzi, których sensem istnienia jest koszenie trawy o 06.01 w sobotę emotka

Skąd ja to znam…u mnie jeszcze używają piły spalinowej do cięcia drewna, tez tuż po 6 rano emotka
0 1 gosiak351

justyna1411

#7096075 Napisano: 27.05.2023 12:52:38
atyde25 napisał(a):

Nadmiar rzeczy potykam się o kartony jak kiedyś koleżanka.
Skąd tyle człowiek tego nabrał.Straszne ,że jeden ma za mało a drugi za dużo:(
No mały metraż i brak porządnej piwnicy to jest wkurzające.
Nie gram już o nic za dużego od 25 lat to powtarzam i ciągle wchodzę a jakiś kanał:(

Dlatego przy kupnie własnego M2 do mojego przekonała mnie najbardziej piwnica wielkości.... 17m² !!! emotka

gosiak351

#7096088 Napisano: 27.05.2023 13:46:04
@gnieszk@ napisał(a):

Ech Zgubiłam paragon z Namysłowa. Przeszukałam wszystko i nie ma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło  emotka

ja zgubiłam 2 paragony z kremem z Biedry
0 0

cb656

#7096114 Napisano: 27.05.2023 18:15:42
gosiak351 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Ech Zgubiłam paragon z Namysłowa. Przeszukałam wszystko i nie ma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło  emotka

ja zgubiłam 2 paragony z kremem z Biedry

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka

P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka
1 kumulacja 0

kumulacja

#7096126 Napisano: 27.05.2023 20:29:20
cb656 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Ech Zgubiłam paragon z Namysłowa. Przeszukałam wszystko i nie ma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło  emotka

ja zgubiłam 2 paragony z kremem z Biedry

Ja zgubiłem nie tylko TRZY paragony z Rossmanna, ale nie mogę znaleźć w domu nawet towarów Dove z tych paragonów. Normalnie dramat... emotka emotka emotka emotka

P.S. Co wygrałem w tej licytacji? emotka emotka

A mnie się wydaje, że zgubiłeś ostatnio serce. Bo rzadko jesteś na forum i nie dodajesz konkursów.