Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ReneK

#7101417 Napisano: 16.06.2023 22:56:30
Moj maż !emotka
który jak coś wygram to mu się oczka błyszczą!a kiedy podnosze kapselki znalezione to marszczy brwi i mu sie j...a nie zamyka jaki to ja mu wstyd przynoszę!emotka ...no i bądź tu spokojna jak Ci dzgają w honor konkursowicza!emotka

marfiusza

#7101419 Napisano: 16.06.2023 23:10:26
Ooo! U mnie to samo! Zero wsparcia! emotka

nanajka81

#7101485 Napisano: 17.06.2023 12:14:20
marfiusza napisał(a):

Ooo! U mnie to samo! Zero wsparcia! emotka

również emotka na dodatek z każdej możliwej strony... emotka

ReneK

#7101488 Napisano: 17.06.2023 12:36:24
nanajka81 napisał(a):

marfiusza napisał(a):

Ooo! U mnie to samo! Zero wsparcia! emotka

również emotka na dodatek z każdej możliwej strony... emotka

Przesyłam Magiczną Moc Wsparcia aby nikt i nic nie zniszczyło NAM NASZEGO Zajawkowego Hobby i  Zainteresowania!i czasami Wielkiego Szczęścia emotka emotka emotka
Jeszcze im pokażemy co potrafimy emotka

pikawka

#7101645 Napisano: 18.06.2023 15:19:25
Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

mia

#7101682 Napisano: 18.06.2023 19:58:16
pikawka napisał(a):

Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

Rozumiem, że przy okazji chciałaś nas wkurzyć?emotka Na Krecie niestety nie byłam, i pewnie juz nie będę - cel osiągnięty. emotka

cb656

#7101685 Napisano: 18.06.2023 20:13:33
ReneK napisał(a):

Moj maż !  emotka   który jak coś wygram, to mu się oczka błyszczą, ale kiedy podnoszę kapselki znalezione, to marszczy brwi i mu się j...a nie zamyka, jaki to ja mu wstyd przynoszę...

Czy to już pora na zmiany? emotka
a) zainteresowań
b) męża
P.S. Jak go brałaś za męża, to nie poznałaś charakteru i podejścia do życia? Dziwne... emotka
Wkurza mnie taki pośpiech w podejmowaniu decyzji o zamążpójściu bez dogłębnej analizy sytuacji.
Zaraz się przypominają historie z Faktu czy tam z O2.pl. emotka

0 0

pikawka

#7101690 Napisano: 18.06.2023 20:37:56
mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

Rozumiem, że przy okazji chciałaś nas wkurzyć?emotka Na Krecie niestety nie byłam, i pewnie juz nie będę - cel osiągnięty. emotka


jakbym chciała Was wkurzyć to bym wstawiła jakieś zdjęcie haha emotka  

ogar
nia mnie mega frustracja ostatnio
1 mia 0

androm

#7101694 Napisano: 18.06.2023 20:44:26
pikawka napisał(a):

mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

Rozumiem, że przy okazji chciałaś nas wkurzyć?emotka Na Krecie niestety nie byłam, i pewnie juz nie będę - cel osiągnięty. emotka


jakbym chciała Was wkurzyć to bym wstawiła jakieś zdjęcie haha emotka  

ogar
nia mnie mega frustracja ostatnio

a czy ten wyjazd był z konkursów?
0 0

pikawka

#7101701 Napisano: 18.06.2023 21:24:06
androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

Rozumiem, że przy okazji chciałaś nas wkurzyć?emotka Na Krecie niestety nie byłam, i pewnie juz nie będę - cel osiągnięty. emotka


jakbym chciała Was wkurzyć to bym wstawiła jakieś zdjęcie haha emotka  

ogar
nia mnie mega frustracja ostatnio

a czy ten wyjazd był z konkursów?


Rok temu wygrałam bon na wakacje.pl ze śliwki emotka  Na 20 tys, we wrześniu byliśmy za niego na Rodos. Zostało 5 tyś jeszcze, wiec dołożyliśmy 9 i teraz byliśmy na Krecie. Więc częściowo wygrany emotka

joan

#7101721 Napisano: 18.06.2023 23:19:32
ReneK napisał(a):

(...) jak coś wygram to mu się oczka błyszczą!a kiedy podnosze kapselki znalezione to marszczy brwi i mu sie j...a nie zamyka jaki to ja mu wstyd przynoszę!(...)


marfiusza napisał(a):

Ooo! U mnie to samo! Zero wsparcia! emotka


nanajka81 napisał(a):

również emotka na dodatek z każdej możliwej strony... emotka


Dziewczyny, ja Wam tylko tak na dobranoc przypomnę: to, co ktoś mówi... jest informacją o nim, nie o Was! emotka Dużo wygranych od samego początku nowego tygodnia Wam życzę emotka

bezaczek7

#7101960 Napisano: 20.06.2023 02:15:54
Znów problem z kodami w apce żabki, jak weszłam z powiadomienia o ukończonym wyzwaniu, to wszystko było ładnie widać, listę kodów, a jak wchodzę do apki i szukam wyzwania i w nie klikam, to tylko info, że ukończone 4/4 i tyle emotka
A do tego coś strzela cichutko w lampie sufitowej, jakby się zwarcie robiło, kable skwierczały, ale żarówka wykręcona,  nawet korki wybite i dalej strzela z przerwami... nie zasnę chyba emotka czy jakiś robak tam chodzi między sufitem a przylegającą częścią plafonu? Skrobie i skrobie, buuuu emotka emotka
0 0

Konradowska

#7101961 Napisano: 20.06.2023 03:25:33
bezaczek7 napisał(a):

Znów problem z kodami w apce żabki, jak weszłam z powiadomienia o ukończonym wyzwaniu, to wszystko było ładnie widać, listę kodów, a jak wchodzę do apki i szukam wyzwania i w nie klikam, to tylko info, że ukończone 4/4 i tyle emotka
A do tego coś strzela cichutko w lampie sufitowej, jakby się zwarcie robiło, kable skwierczały, ale żarówka wykręcona,  nawet korki wybite i dalej strzela z przerwami... nie zasnę chyba emotka czy jakiś robak tam chodzi między sufitem a przylegającą częścią plafonu? Skrobie i skrobie, buuuu emotka emotka


Ja chciałam pierwszy raz napisać hasło do konkursu wody Żywiec w Żabce i nic z tego. Kod się wcale nie pojawił, chociaż te ich beznadziejne punkty z Żabki weszły normalnie. Napisałam do agencji, a oni mnie odesłali do jakiegoś biura pomocy z Żabki. Zanim ktokolwiek coś zrobił to już się konkurs skończył. Nie wiem czy to tak zawsze wygląda ale odechciewa się w ogóle robić tam zakupy. Jakby im paragon nie wystarczy to po co ten bezsensowny kod?
0 0

Maria

#7102043 Napisano: 20.06.2023 10:55:26
Dziś kupilam lody Nuii w BIEDRONCE na konkurs -Sięgnij po kolejną przygodę z NUII - Froneri. Napisałam smsa chcę wysłac nie idzie.Czy też tak macie czy to problem jakiś Organizatora.Moze trzeba prefiks pisać w regulaminie nic o tym nie pisze.Prosze o pomoc
0 0

slomkab

#7102049 Napisano: 20.06.2023 11:05:08
Maria napisał(a):

Dziś kupilam lody Nuii w BIEDRONCE na konkurs -Sięgnij po kolejną przygodę z NUII - Froneri. Napisałam smsa chcę wysłac nie idzie.Czy też tak macie czy to problem jakiś Organizatora.Moze trzeba prefiks pisać w regulaminie nic o tym nie pisze.Prosze o pomoc

Mi poslzo bez problemu

Afrodyta72

#7102068 Napisano: 20.06.2023 12:06:03
Ale się wkurzyłam! Kody z heineken na muve.pl wymieniałam na Allegro o wartości  50 /50 teraz sobie podnieśli cenę ! Jak chcesz kod na Allegro za 50 zł trzeba dopłacić 4zł!
0 0

tormenta77

#7102368 Napisano: 21.06.2023 12:47:47
Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

FBmarta22

#7102370 Napisano: 21.06.2023 12:54:12
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

Mocno przytulam emotka
Moje adopciaki mają dopiero po dwa lata, ale jestem z nimi bardzo związana... I dlatego wkurza mnie to dziwne kocie choróbsko, które podobno zaczyna krążyć po Polsce, co prawda w Zabrzu nie mamy jeszcze przypadków, koteły są niewychodzące, ale koronę jednemu przywlokłam i sprzedałam...

titinunu

#7102371 Napisano: 21.06.2023 12:54:30
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

emotka  Coś o tym wiem, dwa lata nie mogę pozbierać się po pieskuemotka

@gnieszk@

#7102374 Napisano: 21.06.2023 12:56:33
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

Tak bardzo mi przykro emotka  Swojego kota pożegnałam 6 lat temu i dalej boli emotka