Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7159004 Napisano: 13.02.2024 17:05:16
atyde25 napisał(a):

Jak zobaczyłam zapakowanie tych szklanych butelek z % to mi znowu nerw na sklep on-line Duka wrócił.
Też tam tak "mądrze "pakują szkło.
A ten misko-talerz jeszcze miał takie śliczne wytłoczone kropelki, trochę jak krople wody, tylko większe.
Te skorupy mnie dobiły i nadal mi siedzą w głowie.
Taka strata niepotrzebnej energii i materiału.

Fakt. Strata. To straszne. Wqrza mnie to Fszystko, ech. emotka
0 0

tereniagno

#7159006 Napisano: 13.02.2024 17:14:27
mima napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka

Ja miałam taką walkę w IM. Przegraną. Pani kierownik kazała pracownicy napisać imię i nazwisko,  a pieczątki nie da, bo nie widzi potrzeby.... W rezultacie nie biorę udziału w ich konkursach, a szkoda, bo sporo fajnych nagród i IM mam praktycznie pod domem...

Oj, znam to w ITM, bo sama to przerabiałam, jakbym nie wiadomo co od nich chciała
0 0

sks900

#7159016 Napisano: 13.02.2024 17:57:28
tereniagno napisał(a):

mima napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka

Ja miałam taką walkę w IM. Przegraną. Pani kierownik kazała pracownicy napisać imię i nazwisko,  a pieczątki nie da, bo nie widzi potrzeby.... W rezultacie nie biorę udziału w ich konkursach, a szkoda, bo sporo fajnych nagród i IM mam praktycznie pod domem...

Oj, znam to w ITM, bo sama to przerabiałam, jakbym nie wiadomo co od nich chciała

W ITM, od jakiegoś czasu, obok nazwy art. na paragonie, jest cały kod EAN, ale ponoć nie we wszystkich sklepach.
0 0

MamaKinga

#7159101 Napisano: 14.02.2024 09:43:59
Niesamowicie wczoraj się wkurzyłam, że dwa tygodnie temu nie było chleba tostowego Dan cake w Interze potem widzialam w gazetce,że jest w promocji a jak wczoraj poszłam to znów nie było, już mam stworzony tekst do konkursu a tu nie ma gdzie kupić emotka
0 0

panasa

#7159115 Napisano: 14.02.2024 10:47:12
"wyzwania" w żabie
0 0

adamo86

#7159120 Napisano: 14.02.2024 10:54:56
panasa napisał(a):

"wyzwania" w żabie

Aż zajrzałem z ciekawości czy coś nowego jest...
https://www.mafiairl.theessa.pl/

Dali te sztabki, żeby ktokolwiek wziął udział i dało się wybrać laureatów głównych nagród emotka
Powodzenia w pisaniu tak dobrze, żeby wygrać, ale nie tak dobrze, żeby zająć 1-2 miejsce emotka

notta

#7159122 Napisano: 14.02.2024 11:00:29
adamo86 napisał(a):

panasa napisał(a):

"wyzwania" w żabie

Aż zajrzałem z ciekawości czy coś nowego jest...
https://www.mafiairl.theessa.pl/

Dali te sztabki, żeby ktokolwiek wziął udział i dało się wybrać laureatów głównych nagród emotka
Powodzenia w pisaniu tak dobrze, żeby wygrać, ale nie tak dobrze, żeby zająć 1-2 miejsce emotka

u mnie w żabie to nawet tego picia nie ma... z alpro było to samo. Były 2 sztuki na całym sklepie i koniec, mieli zamówić, ale nawet w zamówieniu nie dojechaało. Więc albo wszystko się tak sprzedało, że na magazynach brak, albo kiepsko ogarniają te dostawy.

z tego co widzę, sztabka złota wiecej warta za 3 miejsce niż główna nagroda emotka
1 panasa 0

radziosny

#7159123 Napisano: 14.02.2024 11:02:57
Mafia – tajna organizacja przestępcza, nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.

Czy to, aby nie jest promowanie zorganizowanych grup przestępczych?

Majkii

#7159129 Napisano: 14.02.2024 11:29:12
radziosny napisał(a):

Mafia – tajna organizacja przestępcza, nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.

Czy to, aby nie jest promowanie zorganizowanych grup przestępczych?

Konkurs głownie kierowany do dziecioków, a ich takie teksty jaraja.
1 radziosny 0

radziosny

#7159130 Napisano: 14.02.2024 11:40:10
Majkii napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mafia – tajna organizacja przestępcza, nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.

Czy to, aby nie jest promowanie zorganizowanych grup przestępczych?

Konkurs głownie kierowany do dziecioków, a ich takie teksty jaraja.

Z taką ilością wygranego złota, to mogą zostać prawdziwymi bosami emotka

cb656

#7159169 Napisano: 14.02.2024 14:37:09
Wkurza mnie ogląd realiów, ech. emotka emotka emotka Kliki, układziki, kąciki wzajemnej adoracji, nepotyzm, "koalicje", a FACHOWOŚĆ na poziomie ZEROWYM!!! emotka emotka emotka emotka emotka wwrrrrr..... emotka emotka emotka emotka I jeszcze do tego egoistyczne postawy roszczeniowe w rodzaju "mnie siem nalerzy, mam chorom curkię"!

nienia

#7159266 Napisano: 14.02.2024 22:26:06
Wkurzył mnie dziś mój małż.  Mówię mu wczoraj: jak koniecznie  chcesz mi coś kupić na walentynki to albo Merci, albo coś z Milki i koniecznie weź paragon!!!!!
Wraca z pracy i co? 
Rafaello i czekolada Nussbeisseremotka . A paragonu i tak nie wziął...

antylopia

#7159283 Napisano: 15.02.2024 07:29:24
Wkurza mnie że ciągle zapominam  o czymś ciągle coś mylę, ciągle coś mi się kilka. 
Konkurs alpro w żabce oczywiście produkty kupione a udział nie wzięty bo zakodowałam sobie że to do 15ego czyli do dziś:(
0 0

notta

#7159293 Napisano: 15.02.2024 08:21:56
antylopia napisał(a):

Wkurza mnie że ciągle zapominam  o czymś ciągle coś mylę, ciągle coś mi się kilka. 
Konkurs alpro w żabce oczywiście produkty kupione a udział nie wzięty bo zakodowałam sobie że to do 15ego czyli do dziś:(

Polecam sobie wyrobić nawyk i sprawdzać każdego dnia "konkursy, które dziś się kończą". Wiele razy uratowało mi to paragony  emotka
2 anaesth, cb656 0

notta

#7159294 Napisano: 15.02.2024 08:26:32
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie ogląd realiów, ech. emotka emotka emotka Kliki, układziki, kąciki wzajemnej adoracji, nepotyzm, "koalicje", a FACHOWOŚĆ na poziomie ZEROWYM!!! emotka emotka emotka emotka emotka wwrrrrr..... emotka emotka emotka emotka I jeszcze do tego egoistyczne postawy roszczeniowe w rodzaju "mnie siem nalerzy, mam chorom curkię"!

Startujesz w wyborach emotka ? Brzmi jak apel kandydata, który pierwszy raz posmakował polityki emotka
0 0

radziosny

#7159301 Napisano: 15.02.2024 09:47:06
nienia napisał(a):

Wkurzył mnie dziś mój małż.  Mówię mu wczoraj: jak koniecznie  chcesz mi coś kupić na walentynki to albo Merci, albo coś z Milki i koniecznie weź paragon!!!!!
Wraca z pracy i co? 
Rafaello i czekolada Nussbeisseremotka . A paragonu i tak nie wziął...

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł. Czyli prawie napewno trafimy jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, ale ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii. Sznase na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

Wniosek? Nie wkurzaj się na męża i doceń to, że w ogóle coś przyniósł emotka

nienia

#7159309 Napisano: 15.02.2024 10:04:56
radziosny napisał(a):

nienia napisał(a):

Wkurzył mnie dziś mój małż.  Mówię mu wczoraj: jak koniecznie  chcesz mi coś kupić na walentynki to albo Merci, albo coś z Milki i koniecznie weź paragon!!!!!
Wraca z pracy i co? 
Rafaello i czekolada Nussbeisseremotka . A paragonu i tak nie wziął...

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł. Czyli prawie napewno trafimy jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, ale ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii. Sznase na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

Wniosek? Nie wkurzaj się na męża i doceń to, że w ogóle coś przyniósł emotka

Gdyby każdy zakładał  że jedno zgłoszenie nie daje szansy na wygraną, to co my tu wszyscy robimy? W loteriach da się wygrać jednym zgłoszeniem,  są takie wpisy w MDW. A męża doceniam za wiele rzeczy...

cb656

#7159342 Napisano: 15.02.2024 12:34:12
radziosny napisał(a):

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł.

Czyli prawie na pewno trafimy, jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, za to ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii.
Szanse na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

emotka emotka WOW! emotka
Wkurza mnie, że sam na to nie wpadłem! emotka Przecież to tylko 84 paczki, ale za to jaka szansa na wygraną konkursową! emotka
To jednak trzeba mieć łeb jak sklep, hohoho, by to tak pięknie umieć wyliczyć, ech... To nic, że de facto przy takim rozłożeniu, owe 1000 złotych nagrody dziennej będzie mnie kosztowało 1260 złotych wsadu własnego, ale satysfakcja z możliwości wpisania się w wątku MDW rekompensuje WSZYSTKO! emotka emotka emotka
1 radziosny 0

radziosny

#7159351 Napisano: 15.02.2024 13:15:53
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł.

Czyli prawie na pewno trafimy, jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, za to ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii.
Szanse na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

emotka emotka WOW! emotka
Wkurza mnie, że sam na to nie wpadłem! emotka Przecież to tylko 84 paczki, ale za to jaka szansa na wygraną konkursową! emotka
To jednak trzeba mieć łeb jak sklep, hohoho, by to tak pięknie umieć wyliczyć, ech... To nic, że de facto przy takim rozłożeniu, owe 1000 złotych nagrody dziennej będzie mnie kosztowało 1260 złotych wsadu własnego, ale satysfakcja z możliwości wpisania się w wątku MDW rekompensuje WSZYSTKO! emotka emotka emotka

Nie ma sprawy. Matematyka jest bezlitosna. 
Jeżeli chcesz się wpisać do MDW to jeszcze są kody do Audioteki, ale pominąłem te wygrane w obliczeniach, bo uważam, że taki miesięczny dostęp dla nowych użytkowników powienien zapewniony bez jego wygrywania.. emotka
1 cb656 0

DAIKOKU

#7159352 Napisano: 15.02.2024 13:15:58
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł.

Czyli prawie na pewno trafimy, jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, za to ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii.
Szanse na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

emotka emotka WOW! emotka
Wkurza mnie, że sam na to nie wpadłem! emotka Przecież to tylko 84 paczki, ale za to jaka szansa na wygraną konkursową! emotka
To jednak trzeba mieć łeb jak sklep, hohoho, by to tak pięknie umieć wyliczyć, ech... To nic, że de facto przy takim rozłożeniu, owe 1000 złotych nagrody dziennej będzie mnie kosztowało 1260 złotych wsadu własnego, ale satysfakcja z możliwości wpisania się w wątku MDW rekompensuje WSZYSTKO! emotka :super

...to ja się już  czuję że tysiaka wygrałam bo na czekoladki nie wydałam emotka