Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7159353 Napisano: 15.02.2024 13:22:33
DAIKOKU napisał(a):

...to ja się już  czuję że tysiaka wygrałam bo na czekoladki nie wydałam emotka

Ale wiesz oczywiście, zdajesz sobie sprawozdanie, że wpis o TEJ TREŚCI w tym wątku zasługuje na karniaka za pisanie "nie na temat" hę?! TU piszemy o tym, co nas wqrza, a do pisania o tym, co nas cieszy służy odrębny wątek! emotka
2 andii, DAIKOKU 0

AnBliSzo

#7159359 Napisano: 15.02.2024 13:43:01
Jejuu wkurza mnie to, że przeważnie zawsze jak znajdę daną rzecz na konkurs w niższej cenie niż w innych sklepach, to te najlepsze ceny trafiają się oczywiście w Auchan                                                                   Zapomnę się czasami, żeby nie kupować tu nic konkursowego, przynajmniej zanim nie sprawdzę tego na czytniku cen, nabiorę kilka rzeczy,  później skanuję przy kasie samoobsługowej , i co .....  
Lipa,  te opisy paragonów to koszmar.emotka

atyde25

#7159378 Napisano: 15.02.2024 14:23:04
Przez problemy ze snem umierają mi ostatnie czynne już i tak uszkodzone komórki mózgu.A gdzie jeszcze z 20 lat tak wytrzymać.No ale czasami coś nocami wpadnie więc wkurzenie lekko "osłodzone".
Jestem tak przesłodzona przez te wszystkie loterię ze słodyczami,że jak się skończą przez rok nie zjem słodyczy.Nawet nie zaglądajcie w moje szafki co je sobie posprzątałam znowu zawalone wszystkim.
0 0

atyde25

#7159567 Napisano: 16.02.2024 15:24:12
Znowu dałam ciała w Biedrze.Te ich vouchery niech ich.......
Uważajcie przy tym 16,99 za zakup ptasiego mleczka w wale w tynki.
Jak byk dodane,że za zakup w kategorii napoje za minimum 24,99 zeta.
No i go wklepałam a tu napisa za napoje za 24,99 a ja miałam za ponad 10 zeta.Nie napoje zwykłe  nie te z %%%.
No i cała dyskusja ,kierownik i na koniec mnie ubawił o znowu się pani dziś voucher wdrukował.....
Ale teraz już do odliczenia na wszystko za zakupy za min 99 zeta:P

nanajka81

#7159576 Napisano: 16.02.2024 16:22:17
atyde25 napisał(a):

Znowu dałam ciała w Biedrze.Te ich vouchery niech ich.......
Uważajcie przy tym 16,99 za zakup ptasiego mleczka w wale w tynki.
Jak byk dodane,że za zakup w kategorii napoje za minimum 24,99 zeta.
No i go wklepałam a tu napisa za napoje za 24,99 a ja miałam za ponad 10 zeta.Nie napoje zwykłe  nie te z %%%.
No i cała dyskusja ,kierownik i na koniec mnie ubawił o znowu się pani dziś voucher wdrukował.....
Ale teraz już do odliczenia na wszystko za zakupy za min 99 zeta:P

Haha też kupiłam ptasie i mega się zdziwiłam jak mi go w domu mąż przeanalizował. I dziś jak durna przydźwigałam 8 litrów bo przecież voucher nie może się zmarnować... Wkurza mnie że Biedronka bierze na takie "haczyki" a ja zamiast kliknąć i przeczytać to co małym drukiem napisane to zatrzymuję się na głównej stronie, kupuję a potem suprise... I czego chcę przecież tam wszystko pisze emotka

cb656

#7159596 Napisano: 16.02.2024 18:33:13
AnBliSzo napisał(a):

wkurza mnie to, że przeważnie zawsze jak znajdę daną rzecz na konkurs w niższej cenie niż w innych sklepach, to te najlepsze ceny trafiają się oczywiście w Auchan   

Wkurza mnie, że nie rozumiem istoty TEGO powyższego wkurzenia, ech... emotka emotka
0 0

cb656

#7159598 Napisano: 16.02.2024 18:45:25
Dodatkowo dziś wkurzyłem się na samego siebie, wwwrrrr... emotka emotka emotka
Z powodu bliżej niesprecyzowanej zaćmy umysłowej straciłem ładnych parę kilo mosiądzu (80 mieszkań po cztery liczniki), bo nie spiknąłem się w porę z sąsiadami, u których wymieniano od początku tygodnia stare wodomierze, ech... Akcja trwała od poniedziałku, a "obudziłem się" dopiero dziś, w ostatni dzień akcji wymiany, ech... Jak to jednak jest niefajnie zajmować w bloku mieszkanie o wysokim numerze, ech... emotka
0 0

zezowaty_kot

#7159602 Napisano: 16.02.2024 19:03:51
cb656 napisał(a):

AnBliSzo napisał(a):

wkurza mnie to, że przeważnie zawsze jak znajdę daną rzecz na konkurs w niższej cenie niż w innych sklepach, to te najlepsze ceny trafiają się oczywiście w Auchan   

Wkurza mnie, że nie rozumiem istoty TEGO powyższego wkurzenia, ech... emotka emotka

Pierwsze przykazanie konkursowicza - nie liczy się cena, a opis na paragonie emotka

atyde25

#7159606 Napisano: 16.02.2024 19:30:16
Biedra już 22 rok w polszy,teraz dopiero poczułam się staro.
Ale niezła beka z tymi ich jesteśmy najtańsi  od 2002 roku dosrywkami do drukowanych paragonów.
I to maluteńkie logo Lidl.Powinni odpuścić tę rywalizację bo to żenada i tylko klientów wkurzają.

tereniagno

#7159745 Napisano: 17.02.2024 23:44:15
O, ja głupia, robiłam dziś szybkie zakupy i zapomniałam,
że loteria majonezu jest od 19 lutego i co zrobiłam?
Kupiłam dziś rano majonez na konkursemotka emotka   emotka ja!
Mało tego w pośpiechu, zamiast wziąć na konkurs Grześki,
to wzięłam Prince Polo, bo kartony stały obok siebie.
Wieczorem patrzę na paragon, a na nim zamiast Grześków,
widnieje Prince Polo.emotka Dobrze, że dzień się kończy,
bo może więcej głupot bym jeszcze zrobiłaemotka

anialistopad

#7159805 Napisano: 18.02.2024 17:39:45
Byłam w Lewiatan zrobiłam sobie zakupy na loterie i zostawiłam paragon w sklepie . No kurka wodna .....

moskala22

#7159828 Napisano: 18.02.2024 20:07:28
Wkurza mnie ten konkurs Indykpol w stokrotce i wedel w Intermarche - nic mądrego nie przychodzi mi do głowy, a walizki by się przydały

southlander

#7160053 Napisano: 19.02.2024 22:40:12
atyde25 napisał(a):

Powinni odpuścić tę rywalizację bo to żenada i tylko klientów wkurzają.

Mnie nie wkurzają. Gdzie dwóch się bije, tam klient korzysta.  emotka
0 0

Emilia0604

#7160092 Napisano: 20.02.2024 09:49:05
A mnie wkurzyła moja bezmyślność, chciuałam wziac udział w konkursie jerzyki coolki, kupoiłam za całe 9 zł opakowanie, a w domu doczytałam, że ma to być opakowania kwadratowe, promocyjneemotka
0 0

Emilia0604

#7160094 Napisano: 20.02.2024 09:51:05
atyde25 napisał(a):

Biedra już 22 rok w polszy,teraz dopiero poczułam się staro.
Ale niezła beka z tymi ich jesteśmy najtańsi  od 2002 roku dosrywkami do drukowanych paragonów.
I to maluteńkie logo Lidl.Powinni odpuścić tę rywalizację bo to żenada i tylko klientów wkurzają.

Mnie wkurza ta długosc paragonow z biedry w zwiazku z tym dosrywaniem Lidlowi... 20 cm bnezsensownie zapisanego paragonu, na dodatek na nim czarna plama z tuszu, ileż to papieru i tuszu sie marnuje... a i tak kazdy cisnie z tego beke i wyrzuca do kosza. Wg mnie to jest zalosne

nanajka81

#7160095 Napisano: 20.02.2024 10:05:03
Emilia0604 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Biedra już 22 rok w polszy,teraz dopiero poczułam się staro.
Ale niezła beka z tymi ich jesteśmy najtańsi  od 2002 roku dosrywkami do drukowanych paragonów.
I to maluteńkie logo Lidl.Powinni odpuścić tę rywalizację bo to żenada i tylko klientów wkurzają.

Mnie wkurza ta długosc paragonow z biedry w zwiazku z tym dosrywaniem Lidlowi... 20 cm bnezsensownie zapisanego paragonu, na dodatek na nim czarna plama z tuszu, ileż to papieru i tuszu sie marnuje... a i tak kazdy cisnie z tego beke i wyrzuca do kosza. Wg mnie to jest zalosne

też mnie wkurza to marnotrawstwo papieru. Rano dzieciaki przychodzą kupić sobie bułkę albo batonika (bo biedra koło szkoły) więc kosze koło kas fiskalnych pozapychane kilometrowymi paragonami już o 8:00... Na lodówkach ponaklejane że Fakt się pomylił i Biedra jest tańsza niż Lidl. Daliby se na wstrzymanie, chodzę do biedy bo mam ją blisko, gdybym miała blisko Lidla to bym chodziła do niego bo mają lepsze pieczywo. Czy ceny, tego nie wiem, dla mnie wszędzie te ceny są jednakowe albo groszowa różnica.

Majkii

#7160105 Napisano: 20.02.2024 10:36:18
Wkurza mnie ten typ co wypisuje ile on to nie wygrał (często nawet tyle nagród że niezgodne z regulaminem) i nikt go nie banuje.
A to co wypisuje i jak się wywyższa to już w ogóle nie rozumiem po co tak i dlaczego tak pisać.

rufus

#7160106 Napisano: 20.02.2024 10:37:55
Majkii napisał(a):

Wkurza mnie ten typ co wypisuje ile on to nie wygrał (często nawet tyle nagród że niezgodne z regulaminem) i nikt go nie banuje.
A to co wypisuje i jak się wywyższa to już w ogóle nie rozumiem po co tak i dlaczego tak pisać.

Jeszcze zeby chociaz to prawda byla..
"Kupuje czasy bramek"  emotka
1 Majkii 0

Majkii

#7160108 Napisano: 20.02.2024 10:39:54
rufus napisał(a):

Majkii napisał(a):

Wkurza mnie ten typ co wypisuje ile on to nie wygrał (często nawet tyle nagród że niezgodne z regulaminem) i nikt go nie banuje.
A to co wypisuje i jak się wywyższa to już w ogóle nie rozumiem po co tak i dlaczego tak pisać.

Jeszcze zeby chociaz to prawda byla..
"Kupuje czasy bramek"  emotka

No na pewno kupuje xD
dziwne chłop ma to hobby.
0 0

wiolka252

#7160109 Napisano: 20.02.2024 10:42:34
Majkii napisał(a):

rufus napisał(a):

Majkii napisał(a):

Wkurza mnie ten typ co wypisuje ile on to nie wygrał (często nawet tyle nagród że niezgodne z regulaminem) i nikt go nie banuje.
A to co wypisuje i jak się wywyższa to już w ogóle nie rozumiem po co tak i dlaczego tak pisać.

Jeszcze zeby chociaz to prawda byla..
"Kupuje czasy bramek"  emotka

No na pewno kupuje xD
dziwne chłop ma to hobby.

Masakra 🤣 aż se dziś humor poprawiłam tym kupowaniem bramek ,może wyniki w lotto zaraz można będzie móc kupić 😅
1 Majkii 0