Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

koniczynka123

#6870147 Napisano: 13.07.2022 21:38:15
Czy wygrał ktoś z Was Strasbusa na wesele? Mam pytanko emotka
0 0

anialistopad

#6870164 Napisano: 13.07.2022 23:58:13
W loterii Winiary trafiłam 500 zł. Kupiłam pomysł na spaghetti po bolońsku (produkt z listy) a na paragonie mam pomysł na lasagne Winiary 45 gram i cena 1,95 . Sklep Lewiatan. Wysłalam im to plus opakowanie po tym produkcie. I teraz pytanie lecieć po pieczątkę czy czekać co oni odpiszą? 
0 0

Majkii

#6870168 Napisano: 14.07.2022 00:20:03
anialistopad napisał(a):

W loterii Winiary trafiłam 500 zł. Kupiłam pomysł na spaghetti po bolońsku (produkt z listy) a na paragonie mam pomysł na lasagne Winiary 45 gram i cena 1,95 . Sklep Lewiatan. Wysłalam im to plus opakowanie po tym produkcie. I teraz pytanie lecieć po pieczątkę czy czekać co oni odpiszą? 

Jeśli coś będzie nie tak to poproszą Cię o wysyłkę listem poleconym wszystkich zgłoszonych paragonów lub o pieczątkę.
0 0

agakaz2

#6870172 Napisano: 14.07.2022 05:55:28
domika napisał(a):

Agnes napisał(a):

marcinzc napisał(a):

rooney napisał(a):

Majkii napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Apka żappka po zakupie 2 paczek gum orbit żaden kod mi nie przyszedł, na to jest jakiś patent czy coś , trzeba kupić od razu te 3 paczki czy jak ?

Napisz do supportu Żabki.

też tak miałam, napisałam i czekam na kod od piątku emotka  kontaktowałam się ponownie, "sprawa została przekazana". odechciewa mi się już tych żappkowych loterii emotka  

Też mnie wpienia ta apka. za pierwszym razem kupiłem 2 sztuki, kodu brak, support olewa sprawę. 
pozniej kupowałem 2x3 sztuki i juz kody przyszły, no ale nie tak jest w opisie i regulaminie. 

ale to nie jest tak ze trzeba kupic 2 i trzeci za zapsa? Czy od razu 3 i jeden się odlicza?

Dwa i kod na 3 przychodzi po zakupie.



a sprawdzaliście czy dana zabka bierze udział w tej loterii?
0 0

Afrodyta72

#6870179 Napisano: 14.07.2022 08:24:40
Witam.Czy kody na md Donalds też macie zablokowane ? Bo chciałam dziś wklepać na apke Mdonalds i żaden mi działa ?
0 0

dany-duszek

#6870186 Napisano: 14.07.2022 09:39:11
Afrodyta72 napisał(a):

Witam.Czy kody na md Donalds też macie zablokowane ? Bo chciałam dziś wklepać na apke Mdonalds i żaden mi działa ?

a sprawdzałaś od końca czy od początku kody? Bo z dwa tygodnie temu zmienili kolejność i najnowsze są na początku, a wcześniej były na końcu.

fan-mandaryny

#6870198 Napisano: 14.07.2022 10:39:00
Czy czeka ktoś jeszcze na klocki Lego z Kanki?
Otrzymał ktoś z Was jakieś powiadomienie, cokolwiek?
Bo w sobotę urodziny dziecka... No ale mam alternatywę, te wygrane klocki to taka wisienka, więc na nie czekam.
0 0

maverick

#6870201 Napisano: 14.07.2022 11:00:57
jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

ZetZ napisał(a):

emi napisał(a):

emi napisał(a):

astronautka napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzin
emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzinę  emotka

Ostatnio dostałam od razu potwierdzenie dziś czekam nadal już prawie 2 godziny.

Jednak nie dochodzą, na 2 majlu też brak emotka

Ja też czekam parę godzin i nicemotka

no ale te zgłoszenia chyba dochodzą? mialam na stronie podziękowania, ale maila brak. A na jakie domeny przychodzi powiadomienie?

SOMERSBY potwierdził mi, że mimo, że nie dostałam potwierdzenia, to zgłoszenie konkursowe jest w bazie !!!

Nie wiem, jak np wczoraj, ale DZIŚ dostałem normalnie na @ potwierdzenie od xxx@carlsberg że zarejestrowali moje zgłoszenie i proszą abym zastanowił się na co wydam te 50.000 emotka
W te KOLORY mi GRAJ!
1 adamo86 0

slomkab

#6870202 Napisano: 14.07.2022 11:08:26
maverick napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

ZetZ napisał(a):

emi napisał(a):

emi napisał(a):

astronautka napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzin
emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Somersby Graj w kolory od razu przychodzi potwierdzenie ?

Od jakiegoś czasu tak.

Dziękuję emotka  
Czekam już z godzinę  emotka

Ostatnio dostałam od razu potwierdzenie dziś czekam nadal już prawie 2 godziny.

Jednak nie dochodzą, na 2 majlu też brak emotka

Ja też czekam parę godzin i nicemotka

no ale te zgłoszenia chyba dochodzą? mialam na stronie podziękowania, ale maila brak. A na jakie domeny przychodzi powiadomienie?

SOMERSBY potwierdził mi, że mimo, że nie dostałam potwierdzenia, to zgłoszenie konkursowe jest w bazie !!!

Nie wiem, jak np wczoraj, ale DZIŚ dostałem normalnie na @ potwierdzenie od xxx@carlsberg że zarejestrowali moje zgłoszenie i proszą abym zastanowił się na co wydam te 50.000 emotka
W te KOLORY mi GRAJ!

A z messengera tez przychodzą maile potwierdzenia?
0 0

anaesth

#6870236 Napisano: 14.07.2022 14:04:25
A macie dzisiaj zwrotki z loterii Kubusia? Do mnie nie dotarła, nie miałam też info na stronie (o porażce, jak się domyślam) emotka
0 0

as32572

#6870237 Napisano: 14.07.2022 14:07:37
anaesth napisał(a):

A macie dzisiaj zwrotki z loterii Kubusia? Do mnie nie dotarła, nie miałam też info na stronie (o porażce, jak się domyślam) emotka

Miałam zwrotkę dzisiaj
1 anaesth 0

mary18

#6870244 Napisano: 14.07.2022 14:40:40
Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 
0 0

adamo86

#6870245 Napisano: 14.07.2022 14:42:45
mary18 napisał(a):

Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 

emotka
nie wiem jaka poczta, ale chyba powinno się dać wyłączyć te katalogi, foldery, segregatory czy jak to się tam nazywa... i wtedy wszystko do jednej głównej odbiorczej trafia
2 darog, sabaka 0

darog

#6870249 Napisano: 14.07.2022 15:05:01
mary18 napisał(a):

Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 

Przykre, wiem co to znaczy taka "głupia" strata. U mnie straty nagród były od Smolara- wyników nigdy nie chciało się sprawdzać a sms o nagrodzie (kilka razy) nie dotarł - (udział w konkursie - potwierdzenie docierało) 

Kiedy na forum pojawiły się wpisy by na ten wątek uważać - raz nagrodę udało się "uratować" choć sms nie pszyszedł - sprawdzone na www w wynikach.

Najgorzej kiedy nagroda przechodzi na rzecz organizatora- bo żalu że ktoś iny kto brał udział w loterii/konkursie "moje" dostanie nie mam. 
1 simonapp 0

Vougeinthecity

#6870253 Napisano: 14.07.2022 15:49:48
darog napisał(a):

mary18 napisał(a):

Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 

Przykre, wiem co to znaczy taka "głupia" strata. U mnie straty nagród były od Smolara- wyników nigdy nie chciało się sprawdzać a sms o nagrodzie (kilka razy) nie dotarł - (udział w konkursie - potwierdzenie docierało) 

Kiedy na forum pojawiły się wpisy by na ten wątek uważać - raz nagrodę udało się "uratować" choć sms nie pszyszedł - sprawdzone na www w wynikach.

Najgorzej kiedy nagroda przechodzi na rzecz organizatora- bo żalu że ktoś iny kto brał udział w loterii/konkursie "moje" dostanie nie mam. 

Wow, serio? W sensie, że nie przychodzi mejl ani SMS o wygranej z Smolara? Przyznam, że bardzo rzadko sprawdzam paragony na wynikach...  
W większości, z tego co czytam regulaminy, jest informacja o powiadomieniu mejl/SMS. 

fan-mandaryny

#6870260 Napisano: 14.07.2022 16:09:14
Czy na konkurs Letnie duety Lipton Ice Tea i Lay’s Oven Baked w sieci Auchan na paragonie mogą być tylko chipsy, czy musi być minimum 1 produkt Lays Oven Baked i minum 1 produkt Lipton Ice Tea? Słowo "oraz" mnie zastanowiło. Gdy było "i/lub" - wtedy można by było kupić np. same Laysy. A tutaj to chyba najbezpieczniejszą opcją chyba jest zakup 1 butelki Ice Tea i tyle paczek Laysów, ile trzeba, by dopełnić do tych 15 zł. Dobrze kombinuję?
0 0

anialistopad

#6870261 Napisano: 14.07.2022 16:11:27
fan-mandaryny napisał(a):

Czy na konkurs Letnie duety Lipton Ice Tea i Lay’s Oven Baked w sieci Auchan na paragonie mogą być tylko chipsy, czy musi być minimum 1 produkt Lays Oven Baked i minum 1 produkt Lipton Ice Tea? Słowo "oraz" mnie zastanowiło. Gdy było "i/lub" - wtedy można by było kupić np. same Laysy. A tutaj to chyba najbezpieczniejszą opcją chyba jest zakup 1 butelki Ice Tea i tyle paczek Laysów, ile trzeba, by dopełnić do tych 15 zł. Dobrze kombinuję?

Ja tak zrobiłam 3 liptony plus paczka lays oven

mdepfs

#6870279 Napisano: 14.07.2022 19:12:32
Hej emotka
Czy ktoś brał udział w konkursie rio mare? jak szybko przesyłają potwierdzenie weryfikacji i książkę?
0 0

termitek99

#6870280 Napisano: 14.07.2022 19:18:13
mdepfs napisał(a):

Hej emotka
Czy ktoś brał udział w konkursie rio mare? jak szybko przesyłają potwierdzenie weryfikacji i książkę?

Długo. Dopiero w tym tygodniu przyszła książka z początku promocji.
0 0

niunia-k

#6870282 Napisano: 14.07.2022 19:41:25
Pytanie odnośnie loterii Familijne, dokładnie o ten bez paragonowy.

Czy komuś udało się wydrapać tam coś więcej niż dodatkowe losy ?
0 0