Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

29renata

#6875182 Napisano: 09.08.2022 22:04:26
escada napisał(a):

29renata napisał(a):

escada napisał(a):

Annysz napisał(a):

escada napisał(a):

czy po wysłaniu zgłoszenia z Whiskas pojawia się jakies potwierdzenie przyjęcia? miałam tylko na ekranie info,ze kot wygrał instrukcję budowy domku w pdf ( ale na maila jeszcze nie dotarł) nie odhaczyłam zgody marketingowej, nie mam jasności czy zgłoszenie bierze udział

Mam tą samą sytuację. Mail nie dotarł od piątku.

mam nadzieję że ten pdf z domkiem nie wyklucza wygrania normalnej nagrody?  byłabym spokojniejsza gdyby jednak jakies potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do loterii dotarło

W potwierdzeniu na e-maila o przewrotnym tytule: Wygrałeś! m.in. jest informacja:
"Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii
Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz
cotygodniowo.
Pozdrawiamy,
Whiskas"

i to jest dobra wiadomośc:) a kiedy ten mail dotarł? od razu czy po dłuuuuugim czasie?

Następnego dnia.
0 0

visserarthur

#6875192 Napisano: 09.08.2022 23:46:52
sylzab2294 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team"

Oni są "fajni" emotka - wyżej odpisali "Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod."
W regulaminie: "Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda." emotka

FBagnieszka12

#6875196 Napisano: 10.08.2022 06:28:06
Mam problem z załadowaniem paragonu w konkursie whiskas. Ciągle wyskakuje błąd.
0 0

agakaz2

#6875213 Napisano: 10.08.2022 09:12:02
co to za loteria kubus w Carrefour? to nie był zakup w każdym sklepie?
0 0

sylzab2294

#6875214 Napisano: 10.08.2022 09:19:47
visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team"

Oni są "fajni" emotka - wyżej odpisali "Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod."
W regulaminie: "Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda." emotka

brak słów...
Wymieniłam im w mailu pozycje, które się wykluczają...
Nic tu nie ma sensu, ale wg nich jest wszysto poprawnie...
No i chyba wykluczyli, ale mnie emotka  bo za dużo chciałam wiedzieć emotka

xooxoo

#6875219 Napisano: 10.08.2022 09:29:17
FBagnieszka12 napisał(a):

Mam problem z załadowaniem paragonu w konkursie whiskas. Ciągle wyskakuje błąd.

Skorzystałam z rady z forum i zrobiłam zdjęcie paragonu na białej kartce. Ale próbowałam też kilka razy załadować. Udało się ostatecznie jak zmniejszyłam trochę zdjęcie... Ale to załadowanie, to też loteria emotka
1 nanajka81 0

escada

#6875229 Napisano: 10.08.2022 10:15:17
ladyinred napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Do mnie ten mail dotarł następnego dnia, ale ja jyz wczesniej napisalam do agencji i potwierdzili, ze otrzymali moje zgloszenie. 

mail od Whiskas dotarł dzisiaj czyli na drugi dzień po wysłaniu zgłoszenia, uff
0 0

anialistopad

#6875239 Napisano: 10.08.2022 10:58:39
agakaz2 napisał(a):

co to za loteria kubus w Carrefour? to nie był zakup w każdym sklepie?

O jaka loterie Ci chodzi? Ja widze tylko tych pasjonatów co 4 trzeba kupić kubusie i to jest cała Polska dowolny sklep 

maverick

#6875240 Napisano: 10.08.2022 11:00:52
anialistopad napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za loteria kubus w Carrefour? to nie był zakup w każdym sklepie?

O jaka loterie Ci chodzi? Ja widze tylko tych pasjonatów co 4 trzeba kupić kubusie i to jest cała Polska dowolny sklep 

https://strefaodkrywcy.kubus.pl/
2 ReneK, agakaz2 0

agakaz2

#6875245 Napisano: 10.08.2022 11:21:09
anialistopad napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za loteria kubus w Carrefour? to nie był zakup w każdym sklepie?

O jaka loterie Ci chodzi? Ja widze tylko tych pasjonatów co 4 trzeba kupić kubusie i to jest cała Polska dowolny sklep 

bo w bazie jest chyba tylko jeden a w rzeczywistości 2
0 0

agakaz2

#6875246 Napisano: 10.08.2022 11:21:44
maverick napisał(a):

anialistopad napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co to za loteria kubus w Carrefour? to nie był zakup w każdym sklepie?

O jaka loterie Ci chodzi? Ja widze tylko tych pasjonatów co 4 trzeba kupić kubusie i to jest cała Polska dowolny sklep 

https://strefaodkrywcy.kubus.pl/

oki dzieki ale w bazie go nie widzialam 
0 0

onazielona86

#6875255 Napisano: 10.08.2022 12:04:42
Czy z bociana szły @?
0 0

titinunu

#6875257 Napisano: 10.08.2022 12:12:54
onazielona86 napisał(a):

Czy z bociana szły @?

u mnie nie
0 0

mia

#6875331 Napisano: 10.08.2022 15:55:27
Co może iść Fedexem? Przed jakąś godziną sms o planowanej jutro dostawie.
Czy może inaczej - jaka agencja korzysta z tego kuriera?emotka
0 0

agakaz2

#6875340 Napisano: 10.08.2022 16:01:16
mia napisał(a):

Co może iść Fedexem? Przed jakąś godziną sms o planowanej jutro dostawie.
Czy może inaczej - jaka agencja korzysta z tego kuriera?emotka

fedexem przyjechały butelki 
0 0

anialistopad

#6875341 Napisano: 10.08.2022 16:03:50
Zaraz dostanę szału normalnie . Może mi ,ktoś podesłać załącznik numer 1 z Nestle? Wygrałam ten zestaw i nie mogę wydrukować . Jakiś błąd mi wyskakuje z plikiem . 
0 0

anialistopad

#6875345 Napisano: 10.08.2022 16:10:47
Dino za 1 i 2 etap informują dziś? Wszystkie smaki lata
0 0

olivkap

#6875346 Napisano: 10.08.2022 16:13:18
anialistopad napisał(a):

Dino za 1 i 2 etap informują dziś? Wszystkie smaki lata

Raczej tylko pierwszy.
0 0

mia

#6875347 Napisano: 10.08.2022 16:13:43
agakaz2 napisał(a):

mia napisał(a):

Co może iść Fedexem? Przed jakąś godziną sms o planowanej jutro dostawie.
Czy może inaczej - jaka agencja korzysta z tego kuriera?emotka

fedexem przyjechały butelki 

Raczej o żadnych wygranych butelkach nic nie wiem, więc to nie to...
0 0

olivkap

#6875349 Napisano: 10.08.2022 16:19:10
mia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mia napisał(a):

Co może iść Fedexem? Przed jakąś godziną sms o planowanej jutro dostawie.
Czy może inaczej - jaka agencja korzysta z tego kuriera?emotka

fedexem przyjechały butelki 

Raczej o żadnych wygranych butelkach nic nie wiem, więc to nie to...

Fortis np. korzysta z Fedexa. U mnie dzisiaj mail o wysłanej nagrodzie z monstera.
1 mia 0