Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Cynamon28

#7099540 Napisano: 10.06.2023 21:42:59
Czy ktoś orientuje się czy nagroda 500 zł w konkursie elmex to będzie gotówka i tylko tak nazwali "na konsultację ze stomatologiem" czy to będzie trzeba faktycznie przeznaczyć na stomatologa ?emotka
0 0

mandarynka16

#7099541 Napisano: 10.06.2023 21:52:08
Cynamon28 napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy nagroda 500 zł w konkursie elmex to będzie gotówka i tylko tak nazwali "na konsultację ze stomatologiem" czy to będzie trzeba faktycznie przeznaczyć na stomatologa ?emotka

Polecam regulamin, tam wszystko znajdziesz
1 kumulacja 0

Cynamon28

#7099542 Napisano: 10.06.2023 21:56:26
mandarynka16 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy nagroda 500 zł w konkursie elmex to będzie gotówka i tylko tak nazwali "na konsultację ze stomatologiem" czy to będzie trzeba faktycznie przeznaczyć na stomatologa ?emotka

Polecam regulamin, tam wszystko znajdziesz

Drugi raz przeczytałem i faktycznie znalazłem informację emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#7099551 Napisano: 11.06.2023 00:56:00
Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.
0 0

agakaz2

#7099554 Napisano: 11.06.2023 07:21:18
a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic
0 0

@gnieszk@

#7099555 Napisano: 11.06.2023 09:06:27
agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

rufus

#7099558 Napisano: 11.06.2023 09:22:25
@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

Ale moze jest to do sprawdzenia kto to emotka
1 androm 0

agakaz2

#7099563 Napisano: 11.06.2023 10:17:36
@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

beznadzieja
1 kumulacja 0

zielonaszpilka

#7099564 Napisano: 11.06.2023 10:19:35
agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

beznadzieja

olać, nie komentować, nie dawać pożywki. Brak jakiejkolwiek reakcji jest najlepszym wygaszaczem takich frustratów. Moderacja działa sprawnie i szybko usuwa takie posty. Widząc taki post najlepiej go minąć bez reakcji ewentualnie wcisnąć przycisk "zgłoś moderacji" i tyle   emotka

joan

#7099565 Napisano: 11.06.2023 10:22:14
agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

beznadzieja


Taka osoba żywi się reakcjami, które wywołuje w społeczeństwie - stąd metodą na uschnięcie owego typa jest zero odpowiadania na jego wpisy & zgłaszanie ich do usunięcia. Wtedy większość z nas nawet nie zdąży dowiedzieć się, że typek istniał emotka

maryam

#7099574 Napisano: 11.06.2023 11:13:31
pionas chyba wie, kto to robi...:)
0 0

notta

#7099577 Napisano: 11.06.2023 11:29:50
joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

beznadzieja


Taka osoba żywi się reakcjami, które wywołuje w społeczeństwie - stąd metodą na uschnięcie owego typa jest zero odpowiadania na jego wpisy & zgłaszanie ich do usunięcia. Wtedy większość z nas nawet nie zdąży dowiedzieć się, że typek istniał emotka

zawsze powtarzam.. nie karmić trolla, to zdechnie emotka

elmas

#7099587 Napisano: 11.06.2023 13:05:11
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.

W ich poprzednim konkursie podałam ten dolny numer - pomyślałam, że skoro nie zamieścili żadnego wzoru, a na paragonie wyraźnie zaznaczono, gdzie szukać numeru, nie będą mogli się czepiać. Nagroda dotarła bez żadnych problemów emotka

jagodzianka

#7099589 Napisano: 11.06.2023 13:08:50
Ile czasu czekaliście od wygrania na bon adidas z Lays?
0 0

samuraj

#7099591 Napisano: 11.06.2023 13:31:52
jagodzianka napisał(a):

Ile czasu czekaliście od wygrania na bon adidas z Lays?

12 dni
1 kumulacja 0

Shifo

#7099593 Napisano: 11.06.2023 13:39:48
elmas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.

W ich poprzednim konkursie podałam ten dolny numer - pomyślałam, że skoro nie zamieścili żadnego wzoru, a na paragonie wyraźnie zaznaczono, gdzie szukać numeru, nie będą mogli się czepiać. Nagroda dotarła bez żadnych problemów emotka

Kurcze a ja wczoraj puściłam z tym nr wyżej zaczynającym się od W emotka
0 0

radziosny

#7099598 Napisano: 11.06.2023 13:55:02
Shifo napisał(a):

elmas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.

W ich poprzednim konkursie podałam ten dolny numer - pomyślałam, że skoro nie zamieścili żadnego wzoru, a na paragonie wyraźnie zaznaczono, gdzie szukać numeru, nie będą mogli się czepiać. Nagroda dotarła bez żadnych problemów emotka

Kurcze a ja wczoraj puściłam z tym nr wyżej zaczynającym się od W emotka

Nie daję głowy, ale kiedyś chyba pisałem do nich w tej sprawie i odpowiedzieli, że najlepiej podać ten numer w prawym górnym rogu.. więc raczej nie będą robić problemów z żadnym numerem.

simonapp

#7099617 Napisano: 11.06.2023 16:57:40
zielonaszpilka napisał(a):

gregory napisał(a):

Shifo napisał(a):

karols napisał(a):

Mało osób dziś się odezwało w sprawie konkursu z Dino Pepsi i Lays...
tylko z 4.06 , ja miałam 3 zgłoszenie no ale cisza

U mnie tez 3 i cisza emotka

a jak oni tam wybierają rower i główna samochód? bo w sumie z regulaminu to nie wynika. Czy spośród tych, którzy dostali bony czy przeciwnie, tych którzy nie wygrali mniejszych nagród?

Biorąc pod uwagę, że to Avanti to rowery i auto wybiorą na koniec ze zgłoszeń, które otrzymały bony.

Fajny zapis w Regulaminie emotka
Pkt 19 - w komisji 2 osoby od Organizatora + 1 PepsiCo. 
Ogromny   +    dla Agencji
1 ewikewikk 0

FBaneta4

#7099653 Napisano: 11.06.2023 21:45:26
Orlen zgarnij nagrodę na drogę jest limit znaków?nie mogę doczytac
0 0

rogaliczek

#7099654 Napisano: 11.06.2023 21:47:18
radziosny napisał(a):

Shifo napisał(a):

elmas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.

W ich poprzednim konkursie podałam ten dolny numer - pomyślałam, że skoro nie zamieścili żadnego wzoru, a na paragonie wyraźnie zaznaczono, gdzie szukać numeru, nie będą mogli się czepiać. Nagroda dotarła bez żadnych problemów emotka

Kurcze a ja wczoraj puściłam z tym nr wyżej zaczynającym się od W emotka

Nie daję głowy, ale kiedyś chyba pisałem do nich w tej sprawie i odpowiedzieli, że najlepiej podać ten numer w prawym górnym rogu.. więc raczej nie będą robić problemów z żadnym numerem.

Numer paragonu to ten w prawym górnym rogu tak mi dzisiaj odpisali z tej agencji