Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

notta

#7173534 Napisano: 05.05.2024 14:16:25
czy tylko mnie wnerwia wgrywanie zdjęć do formularza sheby? emotka
0 0

agakaz2

#7173538 Napisano: 05.05.2024 14:36:15
niewyspanamama napisał(a):

Konkurs Rodowita w Dino- Czy Wy tez macie na paragonie zapis Woda Mine Gaz 6x1, A .
Kupiłam wczoraj zgrzewkę 6 szt tej po 1,5l a na paragonie pisze 6x1, A ... Zastanawiam się czy wgl grać... Kupilam dobra wodę ale... z paragonu wynika jakby byla 1litrowa a nie 1,5l. Ogarną to sami czy bedzie problem?

juz temat był poruszany  ,wszyscy mamy takie opisy i gramy
0 0

martunik3

#7173543 Napisano: 05.05.2024 14:48:30
@gnieszk@ napisał(a):

skada5 napisał(a):

Czy macie problem ze zgłoszeniem do loterii Duda. Mnie cały czas wyskakuje informacja, że wpisałam błędne dane osobowe i mam zgłosić jeszcze raz albo do nich napisać?

Zgłaszałam dziś bez problemu

Jeśli podasz np. inny nr tel. do tego samego meila co w poprzednim zgłoszeniu, wówczas jest taki komunikat.
0 0

Marta339

#7173570 Napisano: 05.05.2024 19:15:56
Mógłby ktoś mi zagrac w Warkę w Biedronce? Mam swój paragon, ale nie działa mi strona.
0 0

synk

#7173575 Napisano: 05.05.2024 20:04:59
Marta339 napisał(a):

Mógłby ktoś mi zagrac w Warkę w Biedronce? Mam swój paragon, ale nie działa mi strona.

a co to za konkurs?
0 0

Marta339

#7173577 Napisano: 05.05.2024 20:17:10
synk napisał(a):

Marta339 napisał(a):

Mógłby ktoś mi zagrac w Warkę w Biedronce? Mam swój paragon, ale nie działa mi strona.

a co to za konkurs?

Przepraszam chodziło mi o Tyskie w Biedronce
0 0

adamo86

#7173579 Napisano: 05.05.2024 20:39:17
Czy z konkursu Rodowitej z traktorkiem przychodzi jakieś potwierdzenia na @?

Wypełniałem formularz i wydaje mi się, że wysłałem.
Jednak zostawiłem tę stronę otwartą po ewentualnym wysłaniu i teraz widzę, że wszystkie pola są wypełnione jakbym nie wysłał emotka
0 0

banka-manka

#7173581 Napisano: 05.05.2024 20:44:04
adamo86 napisał(a):

Czy z konkursu Rodowitej z traktorkiem przychodzi jakieś potwierdzenia na @?

Wypełniałem formularz i wydaje mi się, że wysłałem.
Jednak zostawiłem tę stronę otwartą po ewentualnym wysłaniu i teraz widzę, że wszystkie pola są wypełnione jakbym nie wysłał emotka

Jest potwierdzenie emotka  
Choć może być błąd i @ nie przyszedł. W zeszłym roku mieli taki błąd, że zwrotki przestały nagle przychodzić, ale zgłoszenia się rejestrowały. 
Dla spokoju wysłać raz jeszcze to samo.
1 adamo86 0

adamo86

#7173583 Napisano: 05.05.2024 20:56:51
banka-manka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy z konkursu Rodowitej z traktorkiem przychodzi jakieś potwierdzenia na @?

Wypełniałem formularz i wydaje mi się, że wysłałem.
Jednak zostawiłem tę stronę otwartą po ewentualnym wysłaniu i teraz widzę, że wszystkie pola są wypełnione jakbym nie wysłał emotka

Jest potwierdzenie emotka  
Choć może być błąd i @ nie przyszedł. W zeszłym roku mieli taki błąd, że zwrotki przestały nagle przychodzić, ale zgłoszenia się rejestrowały. 
Dla spokoju wysłać raz jeszcze to samo.

Dzięki! Taki właśnie miałem zamiar, tylko chciałem się upewnić, że mam sklerozę emotka

Luiza12

#7173584 Napisano: 05.05.2024 21:06:00
adamo86 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy z konkursu Rodowitej z traktorkiem przychodzi jakieś potwierdzenia na @?

Wypełniałem formularz i wydaje mi się, że wysłałem.
Jednak zostawiłem tę stronę otwartą po ewentualnym wysłaniu i teraz widzę, że wszystkie pola są wypełnione jakbym nie wysłał emotka

Jest potwierdzenie emotka  
Choć może być błąd i @ nie przyszedł. W zeszłym roku mieli taki błąd, że zwrotki przestały nagle przychodzić, ale zgłoszenia się rejestrowały. 
Dla spokoju wysłać raz jeszcze to samo.

Dzięki! Taki właśnie miałem zamiar, tylko chciałem się upewnić, że mam sklerozę emotka

Hej, ja też dostałam potwierdzenie zgłoszenia na maila emotka
0 0

adamo86

#7173585 Napisano: 05.05.2024 21:06:42
Luiza12 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy z konkursu Rodowitej z traktorkiem przychodzi jakieś potwierdzenia na @?

Wypełniałem formularz i wydaje mi się, że wysłałem.
Jednak zostawiłem tę stronę otwartą po ewentualnym wysłaniu i teraz widzę, że wszystkie pola są wypełnione jakbym nie wysłał emotka

Jest potwierdzenie emotka  
Choć może być błąd i @ nie przyszedł. W zeszłym roku mieli taki błąd, że zwrotki przestały nagle przychodzić, ale zgłoszenia się rejestrowały. 
Dla spokoju wysłać raz jeszcze to samo.

Dzięki! Taki właśnie miałem zamiar, tylko chciałem się upewnić, że mam sklerozę emotka

Hej, ja też dostałam potwierdzenie zgłoszenia na maila emotka

Dzięki, teraz jak wysłałem zgłoszenie to też doszło emotka
1 Luiza12 0

Oczko08

#7173596 Napisano: 05.05.2024 22:45:54
Nr paragonu w konkursie Oshee z Lidla - ten na górze, czy ten na dole... 
Regulamin milczy, aczkolwiek mogę być ślepa... 😔
0 0

gosienia8501

#7173600 Napisano: 05.05.2024 23:32:23
Dobry wieczór
Mam pytanko dot. Konkursu wygrajmy razem z lidl. Właśnie czekając na paczkę (wygrany zestaw produktów) zajrzałam na maila a tam takie info:

Dostała Pani informacje. że jest Pani Laureatem konkursu Wygrajmy Razem w Lidlu i wygrata Pani bon. Niestety paragon, który Pani wgrala dosystemu weryfikacyjnego jest nie poprawny. Niestety nie ma na nim zakupionego produktu promocyjnego, a mianowicie ma Pani zakupionekabanosy Krakus, a to nie jest marka objęta promocją. Promocją są objęte produkty marki KRAKUS producenta Maspex tj np. ogórki chrzan,barszcz. Szczegółowa lista produktów była wymieniona w załączniku numer 1 do Regulaminu,W związku z powyższym nie możemy wydać Pani nagrody."

Patrze do regulaminu istnieje zapis :"Pozostaty dostępny na sklepie asortyment marki Krakus"  
Pytanko moje brzmi: czy jest sens.skladac reklamacje ? Czy nie powinien być odpowiedni zapis w regulaminie dot producenta Maspex ?
A po drugie napisali wygrany bon a wcześniej zestaw produktów.  

 Z gory Dziękuję za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam.
0 0

zielonaszpilka

#7173601 Napisano: 05.05.2024 23:43:28
gosienia8501 napisał(a):

Dobry wieczór
Mam pytanko dot. Konkursu wygrajmy razem z lidl. Właśnie czekając na paczkę (wygrany zestaw produktów) zajrzałam na maila a tam takie info:

Dostała Pani informacje. że jest Pani Laureatem konkursu Wygrajmy Razem w Lidlu i wygrata Pani bon. Niestety paragon, który Pani wgrala dosystemu weryfikacyjnego jest nie poprawny. Niestety nie ma na nim zakupionego produktu promocyjnego, a mianowicie ma Pani zakupionekabanosy Krakus, a to nie jest marka objęta promocją. Promocją są objęte produkty marki KRAKUS producenta Maspex tj np. ogórki chrzan,barszcz. Szczegółowa lista produktów była wymieniona w załączniku numer 1 do Regulaminu,W związku z powyższym nie możemy wydać Pani nagrody."

Patrze do regulaminu istnieje zapis :"Pozostaty dostępny na sklepie asortyment marki Krakus"  
Pytanko moje brzmi: czy jest sens.skladac reklamacje ? Czy nie powinien być odpowiedni zapis w regulaminie dot producenta Maspex ?
A po drugie napisali wygrany bon a wcześniej zestaw produktów.  

 Z gory Dziękuję za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi. Pozdrawiam.

Nie ma sensu, bo produkt jest nieregulaminowy. Kupiłas produkt należący do grupy Animex a nie Maspex. Fundatorem nagród był Maspex. Początkowo była lista konkretnych produktów poszczególnych marek, ale z braku ich dostępności rozszerzyli mozliwość zkaupu o wszystkie dostępne produkty tych marek. A Ty kupiłaś produkt innej marki, chociaż nazywającej się tak samo.

A co do pomyłki w nagrodzie to pewnie poszło kopiuj wklej i nie zmienili tego, czyli nie Ty jedna kupiłaś kabanosy myślać, że to ta sama firma emotka
0 0

kanafapinifi

#7173619 Napisano: 06.05.2024 08:34:26
Kto gra w DOZE w Żabce Konkurs buddy? Może wspólnymi siłami spróbujemy wyczarować odpowiedzi na pytania? Zapraszam na priv i zapraszam do dyskusji w wątku
0 0

kalmia86

#7173638 Napisano: 06.05.2024 09:44:07
ile czasu czeka się na weryfikację ręczną Fuzetea? Wczoraj chciałam zgłosić 2 paragony (jeden z żabki, drugi z orlenu - opisane idealnie) i aplikacja twierdzi, że nie ma tam produktów promocyjnych więc zgłosiłam do ręcznej weryfikacji i czekam...
0 0

monisss

#7173639 Napisano: 06.05.2024 09:58:39
kalmia86 napisał(a):

ile czasu czeka się na weryfikację ręczną Fuzetea? Wczoraj chciałam zgłosić 2 paragony (jeden z żabki, drugi z orlenu - opisane idealnie) i aplikacja twierdzi, że nie ma tam produktów promocyjnych więc zgłosiłam do ręcznej weryfikacji i czekam...

parę godzin, paręnaście? nie tak długo w sumie
1 kalmia86 0

vanillasky-2017

#7173655 Napisano: 06.05.2024 11:10:43
Wiecie może, kiedy Blikomania śle smsy i maile z wygranymi Blikami?
0 0

jomico

#7173656 Napisano: 06.05.2024 11:11:34
vanillasky-2017 napisał(a):

Wiecie może, kiedy Blikomania śle smsy i maile z wygranymi Blikami?

Ja dostałam 10:19 maila, poprzedzony telefonem

anaesth

#7173657 Napisano: 06.05.2024 11:13:57
UniqueOne nie ma litości. Mail z gratulacjami, a dalej… pozytywna weryfikacja zgłoszenia „nagrodzonego” drzewem z KitKat emotka