Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

malgosia74

#7173305 Napisano: 03.05.2024 09:59:23
moskala22 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

rufus napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, czy fuzetea 1,5l wchodzi Wam paragon ?

u mnie nie było problemu z żadnym paragonem

U mnie na 5 zgłoszonych jeden przechodzi,  pozostałe odrzucone :-/

Mialem to samo. Recznie tez odrzucali ze niby bylo juz zglaszane.
W koncu po kontakcie mailowym i wyslaniu zdjec wszystkich paragonow, to co zaległe podopisywali..

Dużo paragonów rejestrujecie tygodniowo? Nie mam szczęścia w tej aplikacji coca coli odkąd ją mam w niczym nic nie wygrałam 🙄

Ja uwielbiam tą loterię Fuzetea - w poprzedniej zgarnelam 3 x detahlon 200 zł i 10000 zł na wakacje.pl, w tej mam portal yogi i kartę 300 zł. W tamtej wakacje zgarnelam 1 paragonem, a na Decathlony  poszło ok.15, teraz zgłosiłam ok.10 paragonow

To szacun, masz poprostu szczęście w losowaniach u nich emotka

atlantydek

#7173325 Napisano: 03.05.2024 14:13:36
tad_pole napisał(a):

Pomocy!  emotka  Zostawiłam na ostatnią chwilę udział w konkursie Lay's Żabka. Miałam kod, więc myślę "luzik, szybko pójdzie", no ale nie, zawsze musi być coś emotka  Wpisałam kod, został zaakceptowany, otrzymałam pytanie i zabrałam się za pisanie odpowiedzi. W międzyczasie na czacie pojawiły się kolejne pytania od chatboxa m.in. opcje "gram o nagrody", "czat z konsultantem" itp. W ten oto sposób wpisując ten sam kod po raz kolejny lub wpisując odpowiedź konkursową nie idę dalej. Zostałam więc z niewykorzystanym kodem, który już znajduje się w bazie, z odpowiedzią konkursową, której nie mogę wstawić oraz z brakiem możliwości konsultacji z konsultantem. Czy jest jeszcze jakis ratunek czy już pogodzić się z porażką?

Napisz do Avanti. Życzliwie podchodzą do takich sytuacji. Nawet w regulaminie mignęła mi kiedyś wzmianka o możliwości informowania o problemach technicznych. Do mnie sami kiedyś napisali, że im się odpowiedź nie zapisała.
1 tad_pole 0

tad_pole

#7173327 Napisano: 03.05.2024 14:23:29
atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Pomocy!  emotka  Zostawiłam na ostatnią chwilę udział w konkursie Lay's Żabka. Miałam kod, więc myślę "luzik, szybko pójdzie", no ale nie, zawsze musi być coś emotka  Wpisałam kod, został zaakceptowany, otrzymałam pytanie i zabrałam się za pisanie odpowiedzi. W międzyczasie na czacie pojawiły się kolejne pytania od chatboxa m.in. opcje "gram o nagrody", "czat z konsultantem" itp. W ten oto sposób wpisując ten sam kod po raz kolejny lub wpisując odpowiedź konkursową nie idę dalej. Zostałam więc z niewykorzystanym kodem, który już znajduje się w bazie, z odpowiedzią konkursową, której nie mogę wstawić oraz z brakiem możliwości konsultacji z konsultantem. Czy jest jeszcze jakis ratunek czy już pogodzić się z porażką?

Napisz do Avanti. Życzliwie podchodzą do takich sytuacji. Nawet w regulaminie mignęła mi kiedyś wzmianka o możliwości informowania o problemach technicznych. Do mnie sami kiedyś napisali, że im się odpowiedź nie zapisała.

Dziękuję Ci za odpowiedź. Napisałam do nich maila jeszcze wczoraj w nocy, zobaczymy jak to rozwiążą emotka

cytriss19

#7173336 Napisano: 03.05.2024 15:54:39
tad_pole napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Pomocy!  emotka  Zostawiłam na ostatnią chwilę udział w konkursie Lay's Żabka. Miałam kod, więc myślę "luzik, szybko pójdzie", no ale nie, zawsze musi być coś emotka  Wpisałam kod, został zaakceptowany, otrzymałam pytanie i zabrałam się za pisanie odpowiedzi. W międzyczasie na czacie pojawiły się kolejne pytania od chatboxa m.in. opcje "gram o nagrody", "czat z konsultantem" itp. W ten oto sposób wpisując ten sam kod po raz kolejny lub wpisując odpowiedź konkursową nie idę dalej. Zostałam więc z niewykorzystanym kodem, który już znajduje się w bazie, z odpowiedzią konkursową, której nie mogę wstawić oraz z brakiem możliwości konsultacji z konsultantem. Czy jest jeszcze jakis ratunek czy już pogodzić się z porażką?

Napisz do Avanti. Życzliwie podchodzą do takich sytuacji. Nawet w regulaminie mignęła mi kiedyś wzmianka o możliwości informowania o problemach technicznych. Do mnie sami kiedyś napisali, że im się odpowiedź nie zapisała.

Dziękuję Ci za odpowiedź. Napisałam do nich maila jeszcze wczoraj w nocy, zobaczymy jak to rozwiążą emotka

też miałam ten problem wczoraj... Wyłączyłam telefon, włączyłam ponownie, później messenger i się jakby "odblokowało"
0 0

simonapp

#7173341 Napisano: 03.05.2024 17:18:46
moskala22 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

rufus napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Hej, czy fuzetea 1,5l wchodzi Wam paragon ?

u mnie nie było problemu z żadnym paragonem

U mnie na 5 zgłoszonych jeden przechodzi,  pozostałe odrzucone :-/

Mialem to samo. Recznie tez odrzucali ze niby bylo juz zglaszane.
W koncu po kontakcie mailowym i wyslaniu zdjec wszystkich paragonow, to co zaległe podopisywali..

Dużo paragonów rejestrujecie tygodniowo? Nie mam szczęścia w tej aplikacji coca coli odkąd ją mam w niczym nic nie wygrałam 🙄

Ja uwielbiam tą loterię Fuzetea - w poprzedniej zgarnelam 3 x detahlon 200 zł i 10000 zł na wakacje.pl, w tej mam portal yogi i kartę 300 zł. W tamtej wakacje zgarnelam 1 paragonem, a na Decathlony  poszło ok.15, teraz zgłosiłam ok.10 paragonow

A ja lubię tę Agencję. emotka
Nie wysyłam hurtowo, ale zawsze coś wpadnie. 

W PRZECIWIEŃSTWIE DO innej AGENCJI. emotka
Tam wysyłam o wiele więcej, bo sama sobie chcę udowodnić, że to niemożliwe, żeby  przez wiele miesięcy nie wygrywać. 
A jeżeli już, to nagrodę najniższego stopnia. 
Statystyka wpisów o wygranych, potwierdza, że nie jestem sama, ale wcale mnie to nie pociesza.
0 0

vanillasky-2017

#7173344 Napisano: 03.05.2024 19:08:03
zielonooka85 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje może jak wygląda korzystanie z kodu do X-boxa z loterii Nestle? Co się pojawia jak się wpisuje ten kod?

Nie wiem, o co konkretnie pytasz, ale trzeba dodać kartę płatniczą do płatności cyklicznych i pamiętać, żeby anulować ja po 30(?) dniach. Pojawia się, że masz subskrypcję na 30 dni...

Dzięki za odpowiedźemotka
1 onlyrybka 0

doo

#7173345 Napisano: 03.05.2024 19:31:14
Czy wam też przy próbie wejścia w regulamin konkursu WW otwiera się strona google.com?
0 0

lucya

#7173347 Napisano: 03.05.2024 19:56:47
doo napisał(a):

Czy wam też przy próbie wejścia w regulamin konkursu WW otwiera się strona google.com?

Tak, kiedy wchodzisz z menu, ale na samym dole strony jest link do regulaminu, który działa emotka
1 doo 0

andii

#7173372 Napisano: 04.05.2024 08:59:39
Hejooo. Pytanie do laureatów WW
Czy trzeba odsyłać paragon pocztą czy wystarczy @
.?
 Mam 2 produkty na paragonie i niewiem który lepiej zglosić emotka
0 0

gryszelm

#7173382 Napisano: 04.05.2024 10:07:02
andii napisał(a):

Hejooo. Pytanie do laureatów WW
Czy trzeba odsyłać paragon pocztą czy wystarczy @
.?
 Mam 2 produkty na paragonie i niewiem który lepiej zglosić emotka

Paragon wgrywa się przy wysyłaniu zgłoszenia, a w razie wygranej (przynajmniej na głośnik) odsyła się @ tylko Formularz Zwycięzcy.

sania30

#7173393 Napisano: 04.05.2024 11:17:42
agakaz2 napisał(a):

Yoko napisał(a):

sania30 napisał(a):

Czy ktoś się orientuję czy bilety z Lipton można wykorzystać we Wrocławiu?

w DCF

nie nie można
Lipton to są kody a w DCF musi być bilet - pytalam

Kody były tylko do kina w Arkadach, ale podobno galeria zamknięta
0 0

ananaska

#7173395 Napisano: 04.05.2024 12:09:15
Hej, gdzie w aplikacji Lidla znajdę informację o tym, że konkurs Lidl Kids Team jest rozstrzygnięty?
0 0

atlantydek

#7173404 Napisano: 04.05.2024 13:03:10
ananaska napisał(a):

Hej, gdzie w aplikacji Lidla znajdę informację o tym, że konkurs Lidl Kids Team jest rozstrzygnięty?02.

02.05 w aplikacji były wysłane takie wiadomości  flash z informacją  o bonie pocieszenia 5zł dla tych, co nie wygrali.  U mnie ten bon jest w kuponach. Poza tym do laureatów były wysłane maile.
1 ananaska 0

byekitty

#7173411 Napisano: 04.05.2024 13:48:24
yreks napisał(a):

karkocka napisał(a):

Ktoś kojarzy tą agencję ? (Peakmake z Gdańska)

przerzuciłam do innego wątku. Peakmake znamy - np. bociana organizowali ostatnio..
0 0

medziks1

#7173412 Napisano: 04.05.2024 14:25:25
Czy w konkursie Lay's Netto jest limit nagród na osobę/gospodarstwo?
0 0

magalan83

#7173418 Napisano: 04.05.2024 15:23:47
Czy jest jakiś konkurs dla piesków?
0 0

Magia

#7173419 Napisano: 04.05.2024 15:39:23
https://www.najezonaloteria.pl/ o co chodzi z tymi kodami do allegro? Informowali w tym temacie? Nie mogę znaleźć w regulaminie.
0 0

Pepa

#7173423 Napisano: 04.05.2024 16:06:46
Magia napisał(a):

https://www.najezonaloteria.pl/ o co chodzi z tymi kodami do allegro? Informowali w tym temacie? Nie mogę znaleźć w regulaminie.

Na stronie konkursu z jeżykami jest osobny regulamin tej gry, polegało to na tym, aby jak najszybciej odwrócić parę takich samych jeżyków -  gra memory i najszybsze 10 osób z danego dnia otrzymywało kod na słodycze lub kod do allegro, z tym że nie wiem w jaki sposób zwycięzcom udawało się odwrócić wszystko w mniej niż np. 9 sekund bo one nie odwracały się natychmiast.
0 0

Pepa

#7173427 Napisano: 04.05.2024 16:41:25
medziks1 napisał(a):

Czy w konkursie Lay's Netto jest limit nagród na osobę/gospodarstwo?

Chyba można otrzymać wiele razy np. 200 zł i 1 bon, wydaje mi się, że nie ma takich ograniczeń, ale nie jestem pewna.
0 0

8igora9

#7173452 Napisano: 04.05.2024 21:40:53
Zgłaszacie dzisiaj bez problemu Heinz w Lidlu? U mnie wyskakuje komunikat "Tekst zawiera nieprawidłowe znaki. Dopuszczalne są litery, cyfry oraz podstawowe znaki interpunkcyjne.

Skasowałam wszystko oprócz kropek i przecinków i dalej to samo. 🤔
0 0