Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

lb

#6819663 Napisano: 09.11.2021 13:11:51
Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie

[url=https://l.faceboo...p;__tn__=-UK-R&c


https://zrzutka.pl/jru89z
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[url=https://l.faceboo...0Q4bb8ay-z2DS9DWv8R]
[url=https://l.faceboo...8ay-z2DS9DWv8R][url=https://www.e-konkursy.info/forum/[url=https://l.faceboo...ik.pl/antos-dziaczuk

Klikamy w cegiełkę, by odsłonić zdjęcie naszego małego Wojownika. Każde
odsłonięcie obrazka to 10 gr na konto Antosia. Zapraszam do klikania
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Licytacje-Antoś kontra SMA

[url=https://www.faceb...ups/1246817252483259
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
1 2rek 0

glena

#6822862 Napisano: 15.11.2021 20:46:00
Założyłam dziś konto na Vinted, żeby się pozbyć ciuchów, których nie noszę. No i dostałam w tej chwili taką wiadomość:
"Próbuję zapłacić za przedmiot, ale na końcu płatności serwis prosi mnie o podanie danych sprzedawcy. Vited wymaga @-meil Pani. Czy mógłbyś napisać mi niezbędne szczegóły?"
Czy to jest jakiś ściem? Bo ja nigdy nie kupowałam nic na vinted i nie wiem, jaki jest przebieg transakcji? Ktoś chce wyłudzić mojego maila czy rzeczywiście może mieć problem z finalizowaniem transakcji?
0 0

karkocka

#6822865 Napisano: 15.11.2021 20:50:48
glena napisał(a):

Założyłam dziś konto na Vinted, żeby się pozbyć ciuchów, których nie noszę. No i dostałam w tej chwili taką wiadomość:"Próbuję zapłacić za przedmiot, ale na końcu płatności serwis prosi mnie o podanie danych sprzedawcy. Vited wymaga @-meil Pani. Czy mógłbyś napisać mi niezbędne szczegóły?"
Czy to jest jakiś ściem? Bo ja nigdy nie kupowałam nic na vinted i nie wiem, jaki jest przebieg transakcji? Ktoś chce wyłudzić mojego maila czy rzeczywiście może mieć problem z finalizowaniem transakcji?

w nic nie klikaj i nie podawaj maila, cała transakcja odbywa się na vinted

glena

#6822869 Napisano: 15.11.2021 20:56:53
karkocka napisał(a):

glena napisał(a):

Założyłam dziś konto na Vinted, żeby się pozbyć ciuchów, których nie noszę. No i dostałam w tej chwili taką wiadomość:"Próbuję zapłacić za przedmiot, ale na końcu płatności serwis prosi mnie o podanie danych sprzedawcy. Vited wymaga @-meil Pani. Czy mógłbyś napisać mi niezbędne szczegóły?"Czy to jest jakiś ściem? Bo ja nigdy nie kupowałam nic na vinted i nie wiem, jaki jest przebieg transakcji? Ktoś chce wyłudzić mojego maila czy rzeczywiście może mieć problem z finalizowaniem transakcji?

w nic nie klikaj i nie podawaj maila, cała transakcja odbywa się na vinted

Dzięki emotka  
0 0

jolkahilja

#6824087 Napisano: 19.11.2021 18:40:29
Mam paragon z lidla, chcę zgłosić do loterii Winiary i mam zagwostkę, czy numer paragonu to ten po prawej obok daty czy na dole paragonu ten nr który podaje się w np w loterii paragonowej lidla?
0 0

Claudia77

#6824097 Napisano: 19.11.2021 19:00:15
jolkahilja napisał(a):

Mam paragon z lidla, chcę zgłosić do loterii Winiary i mam zagwostkę, czy numer paragonu to ten po prawej obok daty czy na dole paragonu ten nr który podaje się w np w loterii paragonowej lidla?

po prawej obok daty
0 0

jolkahilja

#6824099 Napisano: 19.11.2021 19:03:15
Claudia77 napisał(a):

jolkahilja napisał(a):

Mam paragon z lidla, chcę zgłosić do loterii Winiary i mam zagwostkę, czy numer paragonu to ten po prawej obok daty czy na dole paragonu ten nr który podaje się w np w loterii paragonowej lidla?

po prawej obok daty

Dzięki emotka
0 0

Angelka

#6824187 Napisano: 20.11.2021 09:44:45
Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!
0 0

zielonaszpilka

#6824195 Napisano: 20.11.2021 10:17:48
Angelka napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!

Podpowiem ci tyle, że wysyłając zdrowy przepis nie wygrasz w tym konkursie. 
1 Angelka 0

Angelka

#6824198 Napisano: 20.11.2021 10:22:59
zielonaszpilka napisał(a):

Angelka napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!

Podpowiem ci tyle, że wysyłając zdrowy przepis nie wygrasz w tym konkursie. 

Dziękuję Ci bardzo! Właśnie chodziło mi o taką pomoc bo każdy może zrozumieć inaczej ten konkurs i te pytanie emotka  tym bardziej że strona konkursu nazywa się KUCHNIA ramy! Jeszcze raz bardzo dziękuję 
0 0

joan

#6824246 Napisano: 20.11.2021 15:53:01
Angelka napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!

Jeśli Twoja teściowa chce wygrać, może lepiej będzie bez Twojego zaangażowania? Poważnie mówię. Bo Ty się stresujesz, starasz i dołujesz, a na pewno masz ciekawsze rzeczy do roboty. I to piszę ja, cobmam od ponad 18. lat świetną teściową. 
Inna sprawa: jak zobaczyłam, że koszt paragonu = kilkanaście zł, wygrana pińset, a organizatorem jest Albedo, to zrezygnowałam. Trwają teraz fajniejsze akcje, z takimi samymi albo lepszymi nagrodami. 
W każdym razie - powodzenia! 
2 Angelka, cb656 0

Angelka

#6824283 Napisano: 20.11.2021 17:55:20
joan napisał(a):

Angelka napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!

Jeśli Twoja teściowa chce wygrać, może lepiej będzie bez Twojego zaangażowania? Poważnie mówię. Bo Ty się stresujesz, starasz i dołujesz, a na pewno masz ciekawsze rzeczy do roboty. I to piszę ja, cobmam od ponad 18. lat świetną teściową. Inna sprawa: jak zobaczyłam, że koszt paragonu = kilkanaście zł, wygrana pińset, a organizatorem jest Albedo, to zrezygnowałam. Trwają teraz fajniejsze akcje, z takimi samymi albo lepszymi nagrodami. 
W każdym razie - powodzenia! 

Moja teściowa to raczej osoba wykluczona komputerowo, online, e -maila nie posiada - jeżeli gdzieś potrzebuje np. do rachunków jest potrzebny to podaje mój e-mail. Ona zawsze coś naklika nie tak i poprostu poprosiła mnie bym jej pomogła. A coś z tym organizatorem jest nie tak ? Pytam bo ja nigdy nie uczestniczyłam w żadnych takich loteriach, konkursach i nie chciałabym żeby później były jakieś problemy 
0 0

joan

#6824287 Napisano: 20.11.2021 18:09:19
Angelka napisał(a):

joan napisał(a):

Angelka napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc. Mam problem z konkursem Ramy z biedronki. Moja teściowa chce wygrać te 500 zł. Wysyłam jej te zgłoszenia ale najwidoczniej robię coś złe. Nie mam doświadczenia bo nigdy nie uczestniczyłam w takich konkursach. Nie chce by ktoś mi na tacy podał odpowiedz tylko mała wskazówkę. Czy w tym konkursie chodzi o wysłanie zdrowego przepisu ? No bo pytanie jest jak namieszasz zdrowo w kuchni ramą. Jak można zdrowo namieszać w kuchni z masłem?! No jedynie użyć jej do zdrowego przepisu. Czy ja dobrze to rozumiem? Nie wiem może ja jestem głupia albo co, ale moja teściowa też rozumie tak to pytanie. Pomocy !!!

Jeśli Twoja teściowa chce wygrać, może lepiej będzie bez Twojego zaangażowania? Poważnie mówię. Bo Ty się stresujesz, starasz i dołujesz, a na pewno masz ciekawsze rzeczy do roboty. I to piszę ja, cobmam od ponad 18. lat świetną teściową. Inna sprawa: jak zobaczyłam, że koszt paragonu = kilkanaście zł, wygrana pińset, a organizatorem jest Albedo, to zrezygnowałam. Trwają teraz fajniejsze akcje, z takimi samymi albo lepszymi nagrodami. W każdym razie - powodzenia! 

Moja teściowa to raczej osoba wykluczona komputerowo, online, e -maila nie posiada - jeżeli gdzieś potrzebuje np. do rachunków jest potrzebny to podaje mój e-mail. Ona zawsze coś naklika nie tak i poprostu poprosiła mnie bym jej pomogła. A coś z tym organizatorem jest nie tak ? Pytam bo ja nigdy nie uczestniczyłam w żadnych takich loteriach, konkursach i nie chciałabym żeby później były jakieś problemy 

Po prostu nie są moimi ulubieńcami i wzajemnie, ale czasami gram nawet u nich, jeśli akurat mam ochotę. Tak więc życzę wygranych! 

basiag

#6824575 Napisano: 22.11.2021 13:53:19
kupiłam starter Orange, zarejestrowałam, zadzwoniłam raz z niego na wszelki wypadek, działa ale jak wysyłam sms premium to zgłasza że nie ma takiego numeru
co mam zrobić, coś uruchomić ?
0 0

nikos

#6824578 Napisano: 22.11.2021 13:56:27
basiag napisał(a):

kupiłam starter Orange, zarejestrowałam, zadzwoniłam raz z niego na wszelki wypadek, działa ale jak wysyłam sms premium to zgłasza że nie ma takiego numeruco mam zrobić, coś uruchomić ?

Doładowałaś za min 10 zł? Jeśli nie, to musisz doładować, dopiero wtedy odblokujesz sms premium.
2 sabaka, cb656 0

basiag

#6824595 Napisano: 22.11.2021 14:11:05
nikos napisał(a):

basiag napisał(a):

kupiłam starter Orange, zarejestrowałam, zadzwoniłam raz z niego na wszelki wypadek, działa ale jak wysyłam sms premium to zgłasza że nie ma takiego numeruco mam zrobić, coś uruchomić ?

Doładowałaś za min 10 zł? Jeśli nie, to musisz doładować, dopiero wtedy odblokujesz sms premium.

doładowałam za 25 zł ale nadal nie chce wysłać emotka
0 0

basiag

#6824653 Napisano: 22.11.2021 16:21:58
dzidziapiernik napisał(a):

basiag napisał(a):

kupiłam starter Orange, zarejestrowałam (...) co mam zrobić, coś uruchomić ?

Przede wszystkim zainstaluj sobie apkę Orange, z jej poziomu możesz sporo sama poustawiać, zarządzać usługami bez oglądania się na BOK. emotka

dziękuję, jakoś zmogłam emotka
1 cb656 0

lb

#6824992 Napisano: 23.11.2021 16:32:42
emotka Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub wpłaty na konto Brakuje:8 513 190,46 zł emotka

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/
0 0

dysia

#6825095 Napisano: 23.11.2021 20:54:49
Szukam informacji nt apki ekonkury? pytanie raczej do Pionasa
0 0

diabkate

#6825458 Napisano: 25.11.2021 11:01:49
Cześć. Jestem nowa, więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem.
Przeglądając forum zauważyłam, że wiele razy pojawia się "itm". Rozszyfrowałam, że pewnie chodzi o Intermarche, ale zastanawia mnie, czemu ten skrót pojawia się przy konkursach, które nie dotyczą tylko tego konkretnego sklepu? Czy z itm jakoś częściej się wygrywa? 😅
0 0