Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cleo25

#6829278 Napisano: 08.12.2021 20:17:08
sks900 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Gdzie wpisać ten kod z Nivea na całe 20zł w Allegro ???

"Kartę podarunkową wykorzystasz przed finalizacją transakcji (“Kup Teraz”, zakupy przez koszyk, licytacje). Wybierz metodę płatności: przelew; Blik lub karta płatnicza i zaznacz opcję “Masz kod lub kartę podarunkową?”, wpisz kod Twojej karty i zatwierdź. Kwota do zapłaty zostanie obniżona o wartość karty."

Dziękuję, przeszło emotka
0 0

aurora81

#6829389 Napisano: 09.12.2021 11:07:49
Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 
0 0

diabkate

#6829716 Napisano: 10.12.2021 00:38:07
aurora81 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 

Jak przez laptopa próbowałam, to tak. 
Wystarczyło skopiować link i otworzyć w telefonie.
0 0

cb656

#6829757 Napisano: 10.12.2021 09:57:50
aurora81 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 

Tak. emotka Komputer stacjonarny, przeglądarka Firefox. Drapałem i drapałem, a farba nienaruszona. Dopiero później sobie uświadomiłem, że mój stary monitor to nie jest jednak ekran dotykowy. emotka Myślę, że to mogło mieć znaczący wpływ na wynik... emotka

aurora81

#6829915 Napisano: 10.12.2021 13:03:02
cb656 napisał(a):

aurora81 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 

Tak. emotka Komputer stacjonarny, przeglądarka Firefox. Drapałem i drapałem, a farba nienaruszona. Dopiero później sobie uświadomiłem, że mój stary monitor to nie jest jednak ekran dotykowy. emotka Myślę, że to mogło mieć znaczący wpływ na wynik... emotka

Ech... Dzięki! 
0 0

aurora81

#6829917 Napisano: 10.12.2021 13:03:37
cb656 napisał(a):

aurora81 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 

Tak. emotka Komputer stacjonarny, przeglądarka Firefox. Drapałem i drapałem, a farba nienaruszona. Dopiero później sobie uświadomiłem, że mój stary monitor to nie jest jednak ekran dotykowy. emotka Myślę, że to mogło mieć znaczący wpływ na wynik... emotka

Dzięki za podpowiedź. Niestesty nie wpadłam na pomysł ze skopiowaniem linku. emotka
0 0

banka-manka

#6830593 Napisano: 13.12.2021 11:32:22
Mam może głupie pytanie emotka  ale kto pyta nie błądzi.
Nazbierało mi się trochę kart przedpłaconych z dwóch różnych ,firm’.
Edenred i upGift.
Wszystkie wyglądaj tak samo. Nigdy w życiu z takich nie korzystałam i nie wiem jak je obsługiwać:
- przy płatności w sklepie stacjonarnym przyłożyć jak kartę, włożyć czy przeciągnąć w terminalu?
- czy można wypłacić pieniądze z bankomatu czy wciągnie mi kartę i nie odda?
- czy podpisujecie te karty? 
- jak online z nich korzystać? 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc emotka








0 0

agaluna

#6830694 Napisano: 13.12.2021 17:11:45
Przy płatności w sklepie stacjonarnym trzeba przeciągnąć w terminalu, te karty mają tylko pasek magnetyczny, więc inaczej się nie da (przez to prawdopodobnie też nie da się ich użyć w bankomacie, ale nie probówałam). Mi nigdy nikt nie sprawdzał czy jest podpis.  emotka
0 0

magdalena-chili

#6830773 Napisano: 13.12.2021 20:49:53
banka-manka napisał(a):

Mam może głupie pytanie emotka  ale kto pyta nie błądzi.Nazbierało mi się trochę kart przedpłaconych z dwóch różnych ,firm’.
Edenred i upGift.
Wszystkie wyglądaj tak samo. Nigdy w życiu z takich nie korzystałam i nie wiem jak je obsługiwać:
- przy płatności w sklepie stacjonarnym przyłożyć jak kartę, włożyć czy przeciągnąć w terminalu?
- czy można wypłacić pieniądze z bankomatu czy wciągnie mi kartę i nie odda?
- czy podpisujecie te karty? 
- jak online z nich korzystać? 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc emotka



co do online - normalnie podajesz nr karty, datę i numer cvv2 (ten z tyłu), ale bywa, że są ograniczenia kwotowe na poziomie transakcji - zawsze można zadzwonić na numer tel. podany na karcie (up karty) i się zapytać o wszystko emotka  
0 0

adriannoo

#6831286 Napisano: 15.12.2021 15:02:52
Cześć, Avanti życzy sobie podpisanego protokołu odbioru nagrody, wtedy dopiero aktywuje karty Orlenu. Czy jeśli podczas wizyty kuriera nie będzie mnie w domu, może to podpisać któryś z domowników? Jeśli tak, to moimi danymi, czy swoimi? Czy to nie ma żadnego znaczenia? Dzięki z góry!
0 0

lb

#6831304 Napisano: 15.12.2021 15:21:44
Świąteczny łańcuch dla Antosia

W  wielu domach pojawiła się już pięknie ustrojona choinka, panuje już atmosfera świąteczna wspomóżmy w tym czasie małego chorego na SMA Antosia. Wielu z nas w dzieciństwie kleiło z kolorowego papieru łańcuch na choinkę, zróbmy taki łańcuch dla małego Antosia. Niech ten łańcuch będzie z
wpłat po 1 zł (mile widziane wielokrotności tej kwoty)ogniwek małych i dużych
nierównych, ale tak pięknych bo zrobionych z potrzeby serca. Poinformujmy o tej akcji swoich znajomych a znajomi swoich niech ten łańcuch jest coraz dłuższy, wielu dobrych
ludzi usłyszy o tej akcji i wpłaci symboliczną złotówkę, która przybliży do
osiągnięcia celu i zebraniu jeszcze ok. 8 mln zł. Proszę o wpłaty na konto https://www.siepomaga.pl/walka-antosia  z komentarzem „Świąteczny łańcuch dla Antosia
Proszę bardzo o wpłaty i udostępnianie wśród znajomych. Wspólnie pomóżmy małemu Antosiowi.
0 0

lb

#6832038 Napisano: 17.12.2021 19:17:32
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub
wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia
celu.  Do końca:12 dni
Brakuje:
8 238 934,15 zł


Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/
0 0

pioge7

#6832129 Napisano: 18.12.2021 15:15:52
mam pytanie,
kupiłem nawilżacz powietrza, położyłem go na ziemi wczoraj i włączyłem go pierwszy raz na kilka godzin. Po jakiś 2-3 godzinach wchodzę do pokoju, a dywan pod nawilżaczem mokry... tak powinno być? Za każdym razem dywan czy podłoga będzie mokra? Poradzi ktoś coś?
0 0

nanajka81

#6832131 Napisano: 18.12.2021 15:44:36
pioge7 napisał(a):

mam pytanie, kupiłem nawilżacz powietrza, położyłem go na ziemi wczoraj i włączyłem go pierwszy raz na kilka godzin. Po jakiś 2-3 godzinach wchodzę do pokoju, a dywan pod nawilżaczem mokry... tak powinno być? Za każdym razem dywan czy podłoga będzie mokra? Poradzi ktoś coś?

a co to za nawilżacz? możesz model podać?
0 0

pioge7

#6832132 Napisano: 18.12.2021 15:46:02
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mam pytanie, kupiłem nawilżacz powietrza, położyłem go na ziemi wczoraj i włączyłem go pierwszy raz na kilka godzin. Po jakiś 2-3 godzinach wchodzę do pokoju, a dywan pod nawilżaczem mokry... tak powinno być? Za każdym razem dywan czy podłoga będzie mokra? Poradzi ktoś coś?

a co to za nawilżacz? możesz model podać?

https://allegro.p...apachowy-11178251038

dokłąadnie ten
0 0

nanajka81

#6832134 Napisano: 18.12.2021 15:54:48
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mam pytanie, kupiłem nawilżacz powietrza, położyłem go na ziemi wczoraj i włączyłem go pierwszy raz na kilka godzin. Po jakiś 2-3 godzinach wchodzę do pokoju, a dywan pod nawilżaczem mokry... tak powinno być? Za każdym razem dywan czy podłoga będzie mokra? Poradzi ktoś coś?

a co to za nawilżacz? możesz model podać?

https://allegro.p...78251038dokłąadnie ten

jeszcze dwa pytania: jaka panuje temperatura otoczenia? i jakie duże pomieszczenie to w którym stoi nawilżacz? Prawdopodobnie masz zbyt wilgotne powietrze, masz możliwość sprawdzenia jaką wilgotność powietrza posiadasz? My kiedyś też nawilżacz kupiliśmy i okazało się że do naszych pomieszczeń takie urządzenie jest zbędne i zamiast niego potrzebujemy osuszacza... Teraz mamy dwa osuszacze.
1 pioge7 0

antylopia

#6834423 Napisano: 30.12.2021 12:11:24
Potrzebuje pomocy w kwestii karty Edenred
Chciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.
Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?
0 0

incendio12

#6834424 Napisano: 30.12.2021 12:15:53
antylopia napisał(a):

Potrzebuje pomocy w kwestii karty EdenredChciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.
Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?

Wydaje mi się że możesz wszędzie, mnie nigdy nigdzie nie odrzuciło emotka  
0 0

antylopia

#6834426 Napisano: 30.12.2021 12:18:12
incendio12 napisał(a):

antylopia napisał(a):

Potrzebuje pomocy w kwestii karty EdenredChciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?

Wydaje mi się że możesz wszędzie, mnie nigdy nigdzie nie odrzuciło emotka  

Dzięki spróbuje dzisiaj na zakupach

nanajka81

#6834429 Napisano: 30.12.2021 12:30:11
antylopia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

antylopia napisał(a):

Potrzebuje pomocy w kwestii karty EdenredChciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?

Wydaje mi się że możesz wszędzie, mnie nigdy nigdzie nie odrzuciło emotka  

Dzięki spróbuje dzisiaj na zakupach

Daj znać, mam 3 takie karty, każda na kwotę 30 zł, chciałam zapłacić jedną w rossmanie ale się nie udało, panie nie bardzo wiedziały co z nią zrobić... emotka
1 antylopia 0