Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

Monika11

#6827526 Napisano: 02.12.2021 15:21:55
tereniagno napisał(a):

Czy na stronie Tymbarka na Orlenie macie formularz do wpisania danych?Klikam ,,WEZ UDZIAL",  a tam -WEZ UDZIAŁ-
                      LOTERIA TRWA OD 01.12.2021 do 31.12.2021 R.
Na stronie Intermarche normalnie jest formularz do wpisania danych

jest formularz, może zmień przeglądarkę
0 0

tereniagno

#6827527 Napisano: 02.12.2021 15:30:10
pioge7  monika11
Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka
Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,
czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?
1 Monika11 0

henius

#6827550 Napisano: 02.12.2021 16:01:49
Czy Wam też nie działa strona Heinekena z piwkami.... . 
0 0

pioge7

#6827566 Napisano: 02.12.2021 16:38:48
tereniagno napisał(a):

pioge7  monika11Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka
Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,
czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?

w tej loterii smolara udziału nie biorę, ale z tego co kojarzę, to oni chyba o zgłoszeniu nie wysyłają emaila.... jedynie przy zwrotach kasy, ale na loterię nie kojarzę...ale mogę się mylić. Ale jeśli miałaś podziękowanie stronie to jest ok.

PO prawej stronie jest Sprawdź swoje zgłoszenie i jak wpiszesz to ci wyjdzie czy jest w bazie u nich czy nie emotka
0 0

tereniagno

#6827581 Napisano: 02.12.2021 17:32:23
pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7  monika11Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,
czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?

w tej loterii smolara udziału nie biorę, ale z tego co kojarzę, to oni chyba o zgłoszeniu nie wysyłają emaila.... jedynie przy zwrotach kasy, ale na loterię nie kojarzę...ale mogę się mylić. Ale jeśli miałaś podziękowanie stronie to jest ok.

PO prawej stronie jest Sprawdź swoje zgłoszenie i jak wpiszesz to ci wyjdzie czy jest w bazie u nich czy nie emotka

Tak, o wiem, że można sprawdzić z boku, tylko myślałam, że Smolar wysyła zgłoszenie na mailaemotka
0 0

pioge7

#6827585 Napisano: 02.12.2021 17:42:37
tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7  monika11Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?

w tej loterii smolara udziału nie biorę, ale z tego co kojarzę, to oni chyba o zgłoszeniu nie wysyłają emaila.... jedynie przy zwrotach kasy, ale na loterię nie kojarzę...ale mogę się mylić. Ale jeśli miałaś podziękowanie stronie to jest ok.

PO prawej stronie jest Sprawdź swoje zgłoszenie i jak wpiszesz to ci wyjdzie czy jest w bazie u nich czy nie emotka

Tak, o wiem, że można sprawdzić z boku, tylko myślałam, że Smolar wysyła zgłoszenie na mailaemotka

chyba nie, ale tak jak piszę, mogę się mylić. Dawno nie brałem udziału w ich loteriach

agnesita

#6827604 Napisano: 02.12.2021 18:55:05
tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7  monika11Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?

w tej loterii smolara udziału nie biorę, ale z tego co kojarzę, to oni chyba o zgłoszeniu nie wysyłają emaila.... jedynie przy zwrotach kasy, ale na loterię nie kojarzę...ale mogę się mylić. Ale jeśli miałaś podziękowanie stronie to jest ok.

PO prawej stronie jest Sprawdź swoje zgłoszenie i jak wpiszesz to ci wyjdzie czy jest w bazie u nich czy nie emotka

Tak, o wiem, że można sprawdzić z boku, tylko myślałam, że Smolar wysyła zgłoszenie na mailaemotka



Orlen. Tymbark. Smolar przychodzi potwierdzenie na maila. Przed chwilą wysyłałam i przyszło natychmiast

0 0

warcik

#6827640 Napisano: 02.12.2021 21:29:46
Czy jestem w błędzie, że od nagród o wartości 50 zł nie odprowadza się podatku? Znowu żądanie podania PESELu w celu niby opłacenia podatku. Według mojej wiedzy nawet kiedy jest konieczność zapłaty podatku, to płatnikiem jest organizator, więc nie mają prawa żądać PESELu.
0 0

diabkate

#6827646 Napisano: 02.12.2021 21:58:35
Nie wiem, o co chodzi.
Próbuję się zarejestrować na everydayme i nie da rady.
Wciąż komunikat "Rejestracja się nie powiodła!".
Ma ktoś jakiś pomysł, o co może chodzić? 
0 0

gosia5

#6827649 Napisano: 02.12.2021 22:13:34
diabkate napisał(a):

Nie wiem, o co chodzi.Próbuję się zarejestrować na everydayme i nie da rady.
Wciąż komunikat "Rejestracja się nie powiodła!".
Ma ktoś jakiś pomysł, o co może chodzić? 

Jakiś błąd mają, bo mi wyskakuje, że złe hasło wpisuje, a mam je zapamiętane. Dałam przypomnienie hasła, ale jeszcze nic nie przyszło na maila
1 diabkate 0

tereniagno

#6827675 Napisano: 02.12.2021 23:32:43
agnesita napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7  monika11Dziękuję za pomoc,poszło na Chromieemotka emotka Jeszcze jedno:czy przychodzi powiadomienie na maila o dokonanym zgłoszeniu,czy tylko na stronie wysyłki.Na maila nic nie dostałam?

w tej loterii smolara udziału nie biorę, ale z tego co kojarzę, to oni chyba o zgłoszeniu nie wysyłają emaila.... jedynie przy zwrotach kasy, ale na loterię nie kojarzę...ale mogę się mylić. Ale jeśli miałaś podziękowanie stronie to jest ok.PO prawej stronie jest Sprawdź swoje zgłoszenie i jak wpiszesz to ci wyjdzie czy jest w bazie u nich czy nie emotka

Tak, o wiem, że można sprawdzić z boku, tylko myślałam, że Smolar wysyła zgłoszenie na mailaemotka



Orlen. Tymbark. Smolar przychodzi potwierdzenie na maila. Przed chwilą wysyłałam i przyszło natychmiast

Hmmm,nie przyszło żadne potwierdzenie,ale sprawdziłam i zgłoszenie mają w bazie.
0 0

maagiczna

#6828765 Napisano: 07.12.2021 13:31:48
Hej, może ktoś z Was był/jest w podobnej sytuacji. Po wygraniu nagrody Tymbark otrzymałam wiadomość e-mail: 
"Za chwile sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Po prawidłowej weryfikacji nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych."
Minęło 12 dni i nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Czy powinnam się niepokoić, czy może uzbroić w cierpliwość i to zupełnie normalne, że tak długo to trwa?  emotka
0 0

caramela

#6828977 Napisano: 08.12.2021 07:14:13
maagiczna napisał(a):

Hej, może ktoś z Was był/jest w podobnej sytuacji. Po wygraniu nagrody Tymbark otrzymałam wiadomość e-mail: "Za chwile sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Po prawidłowej weryfikacji nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych."
Minęło 12 dni i nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Czy powinnam się niepokoić, czy może uzbroić w cierpliwość i to zupełnie normalne, że tak długo to trwa?  emotka

Ja raz wygrałam w jakiejś loterii zimowej Tymbarku. Nie dostałam maila od organizatora i napisałam do nich. Okazało się że nie formularz zwrotu nie doszedł mi na maila. Ja bym napisała do nich. 
1 maagiczna 0

nanajka81

#6828980 Napisano: 08.12.2021 07:45:40
caramela napisał(a):

maagiczna napisał(a):

Hej, może ktoś z Was był/jest w podobnej sytuacji. Po wygraniu nagrody Tymbark otrzymałam wiadomość e-mail: "Za chwile sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Po prawidłowej weryfikacji nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych."Minęło 12 dni i nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Czy powinnam się niepokoić, czy może uzbroić w cierpliwość i to zupełnie normalne, że tak długo to trwa?  emotka

Ja raz wygrałam w jakiejś loterii zimowej Tymbarku. Nie dostałam maila od organizatora i napisałam do nich. Okazało się że nie formularz zwrotu nie doszedł mi na maila. Ja bym napisała do nich. 

Też tak miałam po czym okazało się że paragon nie przeszedł pozytywnej weryfikacji emotka jeden z produktów okazał się nie promocyjny emotka
1 maagiczna 0

agata6

#6828990 Napisano: 08.12.2021 08:44:51
nanajka81 napisał(a):

caramela napisał(a):

maagiczna napisał(a):

Hej, może ktoś z Was był/jest w podobnej sytuacji. Po wygraniu nagrody Tymbark otrzymałam wiadomość e-mail: "Za chwile sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Po prawidłowej weryfikacji nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych."Minęło 12 dni i nadal nie otrzymałam odpowiedzi. Czy powinnam się niepokoić, czy może uzbroić w cierpliwość i to zupełnie normalne, że tak długo to trwa?  emotka

Ja raz wygrałam w jakiejś loterii zimowej Tymbarku. Nie dostałam maila od organizatora i napisałam do nich. Okazało się że nie formularz zwrotu nie doszedł mi na maila. Ja bym napisała do nich. 

Też tak miałam po czym okazało się że paragon nie przeszedł pozytywnej weryfikacji emotka jeden z produktów okazał się nie promocyjny emotka

Ja wygralam w tymbarku 2 nagrody i zadna jeszcze nie doszla więc czekamy

daisygirl

#6829035 Napisano: 08.12.2021 10:36:51

POINFORMUJEMY CIĘ JEŚLI TWOJA KARTKA WYGRA

czy w Heńku jak widze ten napis to znaczy ze zgłoszenie poszło? Bo ta stronka z adresami po klikaniu DALEJ nie znika, dziwne troche dla mnie. Tak ma być? Czy coś mam źle?
0 0

lb

#6829080 Napisano: 08.12.2021 11:49:40
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia celu.  Brakuje:8 354 385,20 zł emotka emotka
Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić



https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/


0 0

diabkate

#6829117 Napisano: 08.12.2021 13:09:36
lb napisał(a):

Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia celu.  Brakuje:8 354 385,20 zł emotka emotka https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/

Link fb niepoprawny.
0 0

cleo25

#6829253 Napisano: 08.12.2021 19:15:35
Gdzie wpisać ten kod z Nivea na całe 20zł w Allegro ???
0 0

sks900

#6829254 Napisano: 08.12.2021 19:17:13
cleo25 napisał(a):

Gdzie wpisać ten kod z Nivea na całe 20zł w Allegro ???

"Kartę podarunkową wykorzystasz przed finalizacją transakcji (“Kup Teraz”, zakupy przez koszyk, licytacje). Wybierz metodę płatności: przelew; Blik lub karta płatnicza i zaznacz opcję “Masz kod lub kartę podarunkową?”, wpisz kod Twojej karty i zatwierdź. Kwota do zapłaty zostanie obniżona o wartość karty."
0 0