Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

diabkate

#6825592 Napisano: 25.11.2021 15:55:11
zielonaszpilka napisał(a):

Diabkate napisał(a):

Cześć. Jestem nowa, więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem.Przeglądając forum zauważyłam, że wiele razy pojawia się "itm". Rozszyfrowałam, że pewnie chodzi o Intermarche, ale zastanawia mnie, czemu ten skrót pojawia się przy konkursach, które nie dotyczą tylko tego konkretnego sklepu? Czy z itm jakoś częściej się wygrywa? 😅

 Nie wiem o czym konkretnie piszesz, tzn. gdzie pojawia się ten skrót przy konkursach, które go nie dotyczą? Ale nie, z ITM nie wygrywa się częściej emotka  Jeśli konkurs jest w różnych sklepach to miejsce zakupu nie ma żadnego zdarzenia emotka  ITM to Intermarche, C4 to Carrefour, reszta skrótów jest chyba już bardziej oczywista emotka

A to może mi się wydawało. emotka  Dzięki za odpowiedź. emotka
0 0

diabkate

#6825607 Napisano: 25.11.2021 16:02:10
A, jeszcze jedno pytanie mam, odnośnie konkursu Tchibo z Intermarche. Czy od razu po wysłaniu zgłoszenia przychodzi SMS z informacją, o jego przyjęciu?
0 0

dona

#6825688 Napisano: 25.11.2021 19:14:45
Potrzebuję waszej rady w sprawie nieuczciwego zachowania agencji. Jakiś czas temu wygrałam sprzęt elektroniczny o sporej wartości, w konkursie organizowanym przez renomowany sklep. Nagroda była jedna. Przed wysyłką dostałam informację, że nie mają już koloru wskazanego w regulaminie, więc proponują mi inny kolor. Nie był to żaden problem. Sprzęt doszedł, trafił do szafki, bo czekałam na urodziny męża (miał dostać w prezencie). Zobaczyłam, że na protokole widnieje cena niższa niż w regulaminie, jednak pomyślałam, że różnicę cenową spowodowała zmiana koloru. Ok - przełknęłam. Przedwczoraj patrzę - zmienił się nie tylko kolor, ale i specyfikacja (o połowę mniej pamięci i o połowę mniej RAM). Różnica cenowa wynosi 400 zł! Minął już czas na reklamację, moja głupota że nie przyjrzałam się od razu, ale kto by się spodziewał takiego klopsa... Wiadomość od agencji rozłożyła mnie na łopatki - "zapomnieliśmy wspomnieć, że zmiana koloru wiąże się ze zmianą pojemności. Mamy nadzieję, że to nie okaże się przeszkodą". Czy wam też zachowanie agencji wydaje się nieuczciwe? Biorę na klatę, że nie sprawdziłam wcześniej i teraz mam słabszy sprzęt. Zastanawiam się tylko, czy próbować jeszcze walczyć z agencją - przyzwoitością byłby chociażby kod zniżkowy do tego nieszczęsnego marketu, a nie takie słowa... Kłócilibyście się z agencją, czy  - nieco ponad miesiąc po otrzymaniu nagrody - olalibyście temat?
0 0

baxter

#6825737 Napisano: 25.11.2021 23:03:41
czy jest tu ktoś, kto sprzedaje na olx z przesyłką olx? W którym momencie wybieram paczkomat, w którym nadam paczkę?
0 0

zielonaszpilka

#6825738 Napisano: 25.11.2021 23:08:59
baxter napisał(a):

czy jest tu ktoś, kto sprzedaje na olx z przesyłką olx? W którym momencie wybieram paczkomat, w którym nadam paczkę?

W momencie gdy ktoś coś od Ciebie kupi. Wtedy masz opcje Potwierdź sprzedaż i wtedy pojawi się formularz do uzupełnienia danych i wyboru paczkomatu. Jeśli już to robiłeś to pojawi się też komunikat, że możesz skorzystać z zapisanych danych i jak wciśniesz zgodę to Ci samo uzupełni.
2 baxter, cb656 0

zielonaszpilka

#6825739 Napisano: 25.11.2021 23:27:04
dona napisał(a):

Potrzebuję waszej rady w sprawie nieuczciwego zachowania agencji. Jakiś czas temu wygrałam sprzęt elektroniczny o sporej wartości, w konkursie organizowanym przez renomowany sklep. Nagroda była jedna. Przed wysyłką dostałam informację, że nie mają już koloru wskazanego w regulaminie, więc proponują mi inny kolor. Nie był to żaden problem. Sprzęt doszedł, trafił do szafki, bo czekałam na urodziny męża (miał dostać w prezencie). Zobaczyłam, że na protokole widnieje cena niższa niż w regulaminie, jednak pomyślałam, że różnicę cenową spowodowała zmiana koloru. Ok - przełknęłam. Przedwczoraj patrzę - zmienił się nie tylko kolor, ale i specyfikacja (o połowę mniej pamięci i o połowę mniej RAM). Różnica cenowa wynosi 400 zł! Minął już czas na reklamację, moja głupota że nie przyjrzałam się od razu, ale kto by się spodziewał takiego klopsa... Wiadomość od agencji rozłożyła mnie na łopatki - "zapomnieliśmy wspomnieć, że zmiana koloru wiąże się ze zmianą pojemności. Mamy nadzieję, że to nie okaże się przeszkodą". Czy wam też zachowanie agencji wydaje się nieuczciwe? Biorę na klatę, że nie sprawdziłam wcześniej i teraz mam słabszy sprzęt. Zastanawiam się tylko, czy próbować jeszcze walczyć z agencją - przyzwoitością byłby chociażby kod zniżkowy do tego nieszczęsnego marketu, a nie takie słowa... Kłócilibyście się z agencją, czy  - nieco ponad miesiąc po otrzymaniu nagrody - olalibyście temat?

Tak, zachowanie agencji jest mega nieuczciwe. Rozumiałabym pomyłkę w drugą stronę - informują o zmianie tak istotnych parametrów, a "ucieka" im poinformowanie o zmianie koloru. Pewnie bym się jakoś bardzo nie kłóciła, ale na pewno odpisałabym im, że jestem bardzo rozczarowana, bo tak, jest to duża przeszkoda. Grałaś o konkretny sprzęt, a zmniejszona pamięć to duże rozczarowanie, bo ogranicza możliwości korzystania z tego urządzenia. 
1 cb656 0

adriannoo

#6826456 Napisano: 29.11.2021 14:25:50
Cześć, czy jeśli numer wydruku/paragonu np. w Auchan ma postać: 111111/2222 to należy podać całość, czy tylko pierwszą część przed ukośnikiem?
0 0

flinta_13

#6826458 Napisano: 29.11.2021 14:37:55
adriannoo napisał(a):

Cześć, czy jeśli numer wydruku/paragonu np. w Auchan ma postać: 111111/2222 to należy podać całość, czy tylko pierwszą część przed ukośnikiem?

Całość
1 adriannoo 0

ziolko

#6826493 Napisano: 29.11.2021 16:19:50
dona - w regulaminie był podany model i specyfikacja? Jeśli tak, to było publiczne przyrzeczenie nagrody, więc agencja MUSI zapewnić taką nagrodę, jaka była w regulaminie. Nie ma opcji, żeby była gorsza, tym bardziej, że nie zostałaś poinformowana o zamianie. Wyraziłaś zgodę tylko na inny kolor a nie na gorsze parametry.

Możesz skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta w swojej miejscowości lub powiecie. Zapisz sobie regulamin i im wyślij. 
1 cb656 0

bonitta

#6827208 Napisano: 01.12.2021 15:45:56
Szukam pomocy w konkursie Minutki (memy) po uzupełnieniu dymka co powinnam dalej kliknąć? Nie mam nic poza krzyżykiem zamykającym dymek...  Tam powinna być jakaś strzałka? Napis?
0 0

pioge7

#6827212 Napisano: 01.12.2021 15:52:02
bonitta napisał(a):

Szukam pomocy w konkursie Minutki (memy) po uzupełnieniu dymka co powinnam dalej kliknąć? Nie mam nic poza krzyżykiem zamykającym dymek...  Tam powinna być jakaś strzałka? Napis?

Spróbuj zmienić przegladarke. U mnie na Mozilli też nic nie było. Na EDGE jest napis pod zdjęciem 

fbmonika1966

#6827296 Napisano: 01.12.2021 18:55:20
zielonaszpilka napisał(a):

Diabkate napisał(a):

Cześć. Jestem nowa, więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem.Przeglądając forum zauważyłam, że wiele razy pojawia się "itm". Rozszyfrowałam, że pewnie chodzi o Intermarche, ale zastanawia mnie, czemu ten skrót pojawia się przy konkursach, które nie dotyczą tylko tego konkretnego sklepu? Czy z itm jakoś częściej się wygrywa? 😅

 Nie wiem o czym konkretnie piszesz, tzn. gdzie pojawia się ten skrót przy konkursach, które go nie dotyczą? Ale nie, z ITM nie wygrywa się częściej emotka  Jeśli konkurs jest w różnych sklepach to miejsce zakupu nie ma żadnego zdarzenia emotka  ITM to Intermarche, C4 to Carrefour, reszta skrótów jest chyba już bardziej oczywista emotka

no nie jestem pewna,mi jakos troche zajelo zanim zakumalam to itm c4emotka
2 sabaka, bajm 0

pioge7

#6827302 Napisano: 01.12.2021 19:07:05
fbmonika1966 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Diabkate napisał(a):

Cześć. Jestem nowa, więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem.Przeglądając forum zauważyłam, że wiele razy pojawia się "itm". Rozszyfrowałam, że pewnie chodzi o Intermarche, ale zastanawia mnie, czemu ten skrót pojawia się przy konkursach, które nie dotyczą tylko tego konkretnego sklepu? Czy z itm jakoś częściej się wygrywa? 😅

 Nie wiem o czym konkretnie piszesz, tzn. gdzie pojawia się ten skrót przy konkursach, które go nie dotyczą? Ale nie, z ITM nie wygrywa się częściej emotka  Jeśli konkurs jest w różnych sklepach to miejsce zakupu nie ma żadnego zdarzenia emotka  ITM to Intermarche, C4 to Carrefour, reszta skrótów jest chyba już bardziej oczywista emotka

no nie jestem pewna,mi jakos troche zajelo zanim zakumalam to itm c4emotka

Mi C4 zajęło chyba z pół roku, ale głupio było mi pytać emotka  
itm to jakoś samo weszło ale c4 to sporo czasu emotka  

zielonaszpilka

#6827332 Napisano: 01.12.2021 21:20:14
fbmonika1966 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Diabkate napisał(a):

Cześć. Jestem nowa, więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem.Przeglądając forum zauważyłam, że wiele razy pojawia się "itm". Rozszyfrowałam, że pewnie chodzi o Intermarche, ale zastanawia mnie, czemu ten skrót pojawia się przy konkursach, które nie dotyczą tylko tego konkretnego sklepu? Czy z itm jakoś częściej się wygrywa? 😅

 Nie wiem o czym konkretnie piszesz, tzn. gdzie pojawia się ten skrót przy konkursach, które go nie dotyczą? Ale nie, z ITM nie wygrywa się częściej emotka  Jeśli konkurs jest w różnych sklepach to miejsce zakupu nie ma żadnego zdarzenia emotka  ITM to Intermarche, C4 to Carrefour, reszta skrótów jest chyba już bardziej oczywista emotka

no nie jestem pewna,mi jakos troche zajelo zanim zakumalam to itm c4emotka

Dlatego te dwa skróty wyjaśniłam emotka problem może jeszcze sprawiać DC - Delikatesy Centrum, ale reszta jest raczej oczywista, więc już nie wymieniałam (np. Kauf - Kaufland, Polo - Polomarket, biedra - Biedronka)
1 pioge7 0

sylwiabe

#6827370 Napisano: 01.12.2021 23:35:59
Czy ktos ma moze juz bluzy z lecha w domku i moglby mi wymierzyc biustem rozmiar L i M?
Chcialam komus zamowic a nie che by przyszla jak ze starszego lun mlodszego brata
0 0

bonitta

#6827376 Napisano: 02.12.2021 00:19:16
sylwiabe napisał(a):

Czy ktos ma moze juz bluzy z lecha w domku i moglby mi wymierzyc biustem rozmiar L i M?Chcialam komus zamowic a nie che by przyszla jak ze starszego lun mlodszego brata

Rozmiar L na wysokości biustu 60 cm na płasko
0 0

pikawka

#6827393 Napisano: 02.12.2021 08:05:12
Mam bon wyjatkowyptezent od Fortisa.. Chcialabym wykorzystać na foto książki. Czy muszę całość czy mogę część na coś innego? Jak go zrealizować? 
0 0

lb

#6827472 Napisano: 02.12.2021 12:08:35
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub wpłaty na konto. Brakuje: 8 513 190,46 zł

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/
0 0

tereniagno

#6827523 Napisano: 02.12.2021 15:19:03
Czy na stronie Tymbarka na Orlenie macie formularz do wpisania danych?
Klikam ,,WEZ UDZIAL",  a tam -WEZ UDZIAŁ-
                      LOTERIA TRWA OD 01.12.2021 do 31.12.2021 R.
Na stronie Intermarche normalnie jest formularz do wpisania danych
0 0

pioge7

#6827525 Napisano: 02.12.2021 15:21:41
tereniagno napisał(a):

Czy na stronie Tymbarka na Orlenie macie formularz do wpisania danych?Klikam ,,WEZ UDZIAL",  a tam -WEZ UDZIAŁ-
                      LOTERIA TRWA OD 01.12.2021 do 31.12.2021 R.
Na stronie Intermarche normalnie jest formularz do wpisania danych

normalnie jest wszystko
może zmień przeglądarkę.
To są dwie różne agencje, więc nie ma co ich wiązać ze sobą...
0 0