Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

koniczynka123

#6837571 Napisano: 14.01.2022 11:05:08
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

Hallo, czy działa Wam poczta Onetemotka ?

Nie działa, ani przez przeglądarkę ani przez aplikacje emotka  

Mi teraz działa
1 andii 0

zabcia0410

#6837590 Napisano: 14.01.2022 12:52:06
bruce napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

melancholia napisał(a):

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ja miałam taką sytuację kiedyś w Tesco, że data i godzina całkowicie się nie zgadzały z jednej konkretnej kasy (był jakiś błąd). Może to Ci coś ułatwi???

też w tesco miałam inną godzinę, niż ta, o której robiłam zakupy - i to nie raz

Pamiętam, że byłam wówczas mocno załamana taką sytuacją, ale teraz - po Waszych wpisach - widzę, że to całkiem często zdarzające się przypadki. I to jest przerażające! emotka


Ja kiedyś przez taką sytuację w C4straciłam rower ,do tego czułam się jak oszustka.
Teraz sprawdzam przed wysłaniem,ale generalnie nie mieści mi się to w głowie 0 0

mamimamu

#6838680 Napisano: 19.01.2022 12:23:35
... w takiej sprawie: wczoraj wpadło "koco-coś" z Coca Coli, ale gdy w apce wchodzę w opcję "Zrealizuj" to pojawia się komunikat "Połączenie nie jest prywatne" (podejrzenie, że strona docelowa z linku nie jest wiarygodna) i nie chce mnie przenieść do formularza. Na maila też żaden formularz nie przyszedł.

Jest jakaś opcja, żeby dotrzeć do tego całego formularza inną, nawet okrężną drogą?

EDIT: Na laptopie po przepisaniu adresu strony pojawił się formularz emotka  Może ta info komus się przyda  emotka
0 0

estrelitta

#6839315 Napisano: 21.01.2022 22:13:06
Czy jest ktoś jeszcze dziś na forum, kto mógłby mi wydrukować oswiadczenie z loterii płatków Nestle, wypełnić i wysłać mi zdjęcie? Dziś mija mi czas na wysyłkę a drukarka odmówiła posłuszeństwa emotka
0 0

sks900

#6839320 Napisano: 21.01.2022 22:33:08
estrelitta napisał(a):

Czy jest ktoś jeszcze dziś na forum, kto mógłby mi wydrukować oswiadczenie z loterii płatków Nestle, wypełnić i wysłać mi zdjęcie? Dziś mija mi czas na wysyłkę a drukarka odmówiła posłuszeństwa emotka

Odręcznie możesz napisać.
0 0

estrelitta

#6839322 Napisano: 21.01.2022 22:38:30
estrelitta napisał(a):

Czy jest ktoś jeszcze dziś na forum, kto mógłby mi wydrukować oswiadczenie z loterii płatków Nestle, wypełnić i wysłać mi zdjęcie? Dziś mija mi czas na wysyłkę a drukarka odmówiła posłuszeństwa emotka

Dziękuję serdecznie za odzew na PW - już mam. Baxter  emotka

@gnieszk@

#6839438 Napisano: 22.01.2022 16:54:46
Czy znajdę na forum osobę, która bywa/ma rodzinę/mieszka we Francji? Potrzebuję stamtąd suplementu (nie leku) niedostępnego w Polsce. 
0 0

tereniagno

#6839472 Napisano: 22.01.2022 19:40:15
melancholia napisał(a):

agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ale czegoś tu nie rozumiem.Rzekomo wysłałaś zgłoszenie zanim zakupiłaś towar?
Dziwne,a skąd miałabyś mieć nr paragonu, skoro wysłałaś zgłoszenie, a nie miałaś jeszcze paragonu?
A może jesteś jasnowidzem, że będziesz miała nr na paragonie ten co wysłałaś?
Zadaj Organizatorowi takie pytanieemotka
0 0

edzia21

#6839474 Napisano: 22.01.2022 19:44:18
tereniagno napisał(a):

melancholia napisał(a):

agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ale czegoś tu nie rozumiem.Rzekomo wysłałaś zgłoszenie zanim zakupiłaś towar?Dziwne,a skąd miałabyś mieć nr paragonu, skoro wysłałaś zgłoszenie, a nie miałaś jeszcze paragonu?
A może jesteś jasnowidzem, że będziesz miała nr na paragonie ten co wysłałaś?
Zadaj Organizatorowi takie pytanieemotka

Znając "politykę" Albedo - był to konkurs bez podawania numeru paragonu... emotka

baxter

#6839492 Napisano: 22.01.2022 22:03:48
Czy ktos mi podpowie jak dodać na olx ogłozenie z tania przesyłką? niby  na etapie dodawania ogloszenia dodaje przesylke olx, zaznacaam paczkomat i w ogloszneiu nie jest widoczxan przesyłka emotka
0 0

zielonaszpilka

#6839493 Napisano: 22.01.2022 22:04:54
baxter napisał(a):

Czy ktos mi podpowie jak dodać na olx ogłozenie z tania przesyłką? niby  na etapie dodawania ogloszenia dodaje przesylke olx, zaznacaam paczkomat i w ogloszneiu nie jest widoczxan przesyłka emotka

Zaznaczasz paczkomat i potem wybierasz jeszcze rozmiar przesyłki. A jeśli to nie działa to u mnie działa tylko dodanie ogłoszenia od nowa.
0 0

baxter

#6839494 Napisano: 22.01.2022 22:05:58
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Czy ktos mi podpowie jak dodać na olx ogłozenie z tania przesyłką? niby  na etapie dodawania ogloszenia dodaje przesylke olx, zaznacaam paczkomat i w ogloszneiu nie jest widoczxan przesyłka emotka

Zaznaczasz paczkomat i potem wybierasz jeszcze rozmiar przesyłki. A jeśli to nie działa to u mnie działa tylko dodanie ogłoszenia od nowa.

Spróbuje dodac od nowa, pomogło, dzieki emotka
0 0

bajm

#6839581 Napisano: 23.01.2022 16:30:14
Jak zlikwidować aktywny link w moim poprzednim poście?
0 0

aleksandra008

#6839582 Napisano: 23.01.2022 16:37:21
bajm napisał(a):

Jak zlikwidować aktywny link w moim poprzednim poście?

tam chyba pod i jest edycja
0 0

bajm

#6839586 Napisano: 23.01.2022 16:56:13
aleksandra008 napisał(a):

bajm napisał(a):

Jak zlikwidować aktywny link w moim poprzednim poście?

tam chyba pod i jest edycja

Już próbowałam i nic emotka
0 0

lb

#6839670 Napisano: 24.01.2022 10:30:46
https://www.siepomaga.pl/8zldlaantosia
OGŁOSZENIEPilnie poszukuję miliona osób, które mogą wpłacić na konto Antosia 8 złotych Na pewno masz przyjaciół, którzy mają swoich przyjaciół, którzy również mają przyjaciół, którzy mają luźne 8złotych Skontaktuj sie z nimi, bo może nie wiedzą, że te 8 złotych, które wydadzą dziś na piwo, chipsy lub czekoladę ma wartość życia, które mogą podarować AntosiowiNapisz do nich. Nie odkładaj tego na później. Prześlij im tę informację już teraz, bo czas ucieka ProszęTak niewiele może dać tak wiele...Twoje 8 złotych może dać życie
0 0

pereka

#6840386 Napisano: 26.01.2022 09:14:56
Wczoraj przez pomyłkę chyba usunęłam maila z Netto  Był jakiś nagłówek w spamie i zamiast przenieść dałam usuń, nie odczytawszy treści. Czy tam był jakiś formularz do odesłania czy link? Poratuje ktoś? Bo nie wiem czy jest sens do nich pisać?
0 0

lb

#6841126 Napisano: 28.01.2022 19:21:36
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub
wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia
celu. 
Brakuje: 7 778 634,15 zł

Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić, dziękuję za pomoc bo widzę tam więcej osób z różnych miast

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/
0 0

nikos

#6841128 Napisano: 28.01.2022 19:31:23
pereka napisał(a):

Wczoraj przez pomyłkę chyba usunęłam maila z Netto  Był jakiś nagłówek w spamie i zamiast przenieść dałam usuń, nie odczytawszy treści. Czy tam był jakiś formularz do odesłania czy link? Poratuje ktoś? Bo nie wiem czy jest sens do nich pisać?

Jest sens. Był formularz dedykowany dla Twojej wygranej. Niby po kliknięciu tego linka w polu z mailem da się go edytować, ale nie ryzykowałabym i poprosiła o ponowne wysłanie maila.
0 0

mamimamu

#6841234 Napisano: 29.01.2022 13:55:49
Czy moglibyście mi podpowiedzieć, jak zareklamować wygrany produkt?

Chodzi o ekspres DeLonghi z konkursu Wawel - Groszek/Euro Sklep (ten z grudnia). Agencja Fortuna. Nie było przy nim żadnych dokumentów, protokołów itd.
Problem w tym, że nie działa spieniacz. Ekspres poszedł do mamy jako prezent, a mama, jak to mama, nie przyznała się, że coś nie działa, bo nie chciała mi robić kłopotu.

Jak się za to zabrać? 
0 0