Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

sweety162

#6834443 Napisano: 30.12.2021 13:41:30
Czy ktos próbował wykorzystac juz voucher z rebulla? W koszyku zmniejszyło mi kwotę do zapłaty ( na zer) gdy próbuje przejsc dalej pojawaia się info :
It is not possible to use a gift card - it can only be redeemed in same currency for which it was bought.
0 0

abodak

#6834447 Napisano: 30.12.2021 13:54:15
nanajka81 napisał(a):

antylopia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

antylopia napisał(a):

Potrzebuje pomocy w kwestii karty EdenredChciałabym sprawdzić czy mogę uzywać kartę wszędzie czy ma jakieś ograniczenia.Czy na koncie Edenred powinnam mieć info gdzie mogę używać tej karty?

Wydaje mi się że możesz wszędzie, mnie nigdy nigdzie nie odrzuciło emotka  

Dzięki spróbuje dzisiaj na zakupach

Daj znać, mam 3 takie karty, każda na kwotę 30 zł, chciałam zapłacić jedną w rossmanie ale się nie udało, panie nie bardzo wiedziały co z nią zrobić... emotka

Mam takie karty,otrzymane na dzień dziecka i  działają w sklepie sportowym,obuwniczym i zabawkowym. Też mi w sklepie spożywczym odrzuciło wtedy zadzwoniłam pod numer jaki się wyświetla na stronie logowania i pani powiedziała mi w jakich sklepach można ich używać.
0 0

truskawa

#6834608 Napisano: 31.12.2021 09:49:47
Potrzebuję pomocy w kwestii loterii schwarzkopf, zgłaszając dziś paragon wyskoczył mi błąd, że paragon został już wcześniej zgłoszony, spróbowałam zgłosić kolejny i znowu to samo. Czy to może być błąd z ich strony?
0 0

agata6

#6834618 Napisano: 31.12.2021 10:27:05
truskawa napisał(a):

Potrzebuję pomocy w kwestii loterii schwarzkopf, zgłaszając dziś paragon wyskoczył mi błąd, że paragon został już wcześniej zgłoszony, spróbowałam zgłosić kolejny i znowu to samo. Czy to może być błąd z ich strony?

U mnie to samo czyli coś u nich  nie działa
0 0

henius

#6834627 Napisano: 31.12.2021 11:02:18
Mam problem z wykorzystaniem kodu 50zl z konkursu MKCafe (chodzi o ten z ekspressami do kawy). Po wpisaniu tego boku pojawia się komunikat:  " KOD został dodany, zostanie zastosowany po spełnieniu jego wymagań". Ale potem nie ma takiej opcji, by zapłacić bonem i w związku z tym nie mogę go wykorzystać. Doradzi ktoś?.
0 0

henius

#6834628 Napisano: 31.12.2021 11:03:03
miało byc: po wpisaniu tego BONU (nie "boku").
0 0

diabkate

#6834647 Napisano: 31.12.2021 11:53:32
henius napisał(a):

Mam problem z wykorzystaniem kodu 50zl z konkursu MKCafe (chodzi o ten z ekspressami do kawy). Po wpisaniu tego boku pojawia się komunikat:  " KOD został dodany, zostanie zastosowany po spełnieniu jego wymagań". Ale potem nie ma takiej opcji, by zapłacić bonem i w związku z tym nie mogę go wykorzystać. Doradzi ktoś?.

Sprawdziłeś, o jakie wymagania chodzi? Może trzeba zrobić zamówienie na konkretną kwotę minimalną? Może koszty dostawy się nie wliczają w tę kwotę?
0 0

henius

#6834659 Napisano: 31.12.2021 12:23:05
OK., dziękuję za odpowiedź.
diabkate napisał(a):

henius napisał(a):

Mam problem z wykorzystaniem kodu 50zl z konkursu MKCafe (chodzi o ten z ekspressami do kawy). Po wpisaniu tego boku pojawia się komunikat:  " KOD został dodany, zostanie zastosowany po spełnieniu jego wymagań". Ale potem nie ma takiej opcji, by zapłacić bonem i w związku z tym nie mogę go wykorzystać. Doradzi ktoś?.

Sprawdziłeś, o jakie wymagania chodzi? Może trzeba zrobić zamówienie na konkretną kwotę minimalną? Może koszty dostawy się nie wliczają w tę kwotę?

0 0

banka-manka

#6834719 Napisano: 31.12.2021 15:53:57
Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:
- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1
- ten przed #1, czyli 00178

0 0

pioge7

#6834723 Napisano: 31.12.2021 16:08:21
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1
- ten przed #1, czyli 00178


ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

banka-manka

#6834727 Napisano: 31.12.2021 16:21:16
pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1- ten przed #1, czyli 00178


ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

Bardzo dziękuje emotka
Ten opis całkowicie mi namieszał w głowie i zgłupiałam w końcu o którym numer im chodzi.
1 pioge7 0

pioge7

#6834731 Napisano: 31.12.2021 16:36:29
banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1- ten przed #1, czyli 00178

ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

Bardzo dziękuje emotka
Ten opis całkowicie mi namieszał w głowie i zgłupiałam w końcu o którym numer im chodzi.

Prosze bardzo 
i tak jak pisałem, mówię z własnego doświadczenia 

malgosia74

#6835228 Napisano: 03.01.2022 22:40:17
Bardzo prosze miłą osobke o pomoc / porade jak zrealizować voucher z Develey na paczke z produktami tak by nie płacić za przesyłke, chyba czegoś nie rozumiem...  emotka
0 0

diabkate

#6835341 Napisano: 04.01.2022 14:49:39
malgosia74 napisał(a):

Bardzo prosze miłą osobke o pomoc / porade jak zrealizować voucher z Develey na paczke z produktami tak by nie płacić za przesyłke, chyba czegoś nie rozumiem...  emotka

A jest informacja, że przesyłka jest darmowa albo że wlicza się w voucher?

Weszłam w regulamin sklepu internetowego develey.

"W przypadku realizacji Vouchera, w Sklepie Internetowym należy dokonać zakupu za minimum 40 zł brutto (koszty dostawy nie są wliczane do tej kwoty). Zamówienia o niższej wartości nie będą przyjmowane do realizacji.."
1 cb656 0

pioge7

#6835342 Napisano: 04.01.2022 14:52:26
diabkate napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Bardzo prosze miłą osobke o pomoc / porade jak zrealizować voucher z Develey na paczke z produktami tak by nie płacić za przesyłke, chyba czegoś nie rozumiem...  emotka

A jest informacja, że przesyłka jest darmowa albo że wlicza się w voucher?Weszłam w regulamin sklepu internetowego develey.

"W przypadku realizacji Vouchera, w Sklepie Internetowym należy dokonać zakupu za minimum 40 zł brutto (koszty dostawy nie są wliczane do tej kwoty). Zamówienia o niższej wartości nie będą przyjmowane do realizacji.."

ja zamawiałem tylko paczkę i bez problemu przyszła
Gosia, trzeb do nich napisać e-maila, żeby doładowali ci konto dukatami, bo chcesz zrealizować wygrany bon.
Mi doładowali w ciągu jednego dnia.
0 0

tereniagno

#6835344 Napisano: 04.01.2022 14:54:10
pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1- ten przed #1, czyli 00178

ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

Bardzo dziękuje emotka
Ten opis całkowicie mi namieszał w głowie i zgłupiałam w końcu o którym numer im chodzi.

Prosze bardzo 
i tak jak pisałem, mówię z własnego doświadczenia 

I tak wysłałam,dziękujęemotka
0 0

pioge7

#6835368 Napisano: 04.01.2022 16:31:14
tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1- ten przed #1, czyli 00178

ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

Bardzo dziękuje emotka Ten opis całkowicie mi namieszał w głowie i zgłupiałam w końcu o którym numer im chodzi.

Prosze bardzo 
i tak jak pisałem, mówię z własnego doświadczenia 

I tak wysłałam,dziękuję emotka

mam nadzieję, że szczęśliwie emotka

lb

#6835384 Napisano: 04.01.2022 17:13:25
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub
wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia
celu. 
Brakuje: 7 798 634,15 zł


Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić, dziękuję za pomoc bo widzę tam więcej osób z różnych miast

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk

https://www.facebook.com/groups/feed/
0 0

agnesse

#6837014 Napisano: 12.01.2022 11:10:38
Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona.
Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   
1 brucee 0

agnesse

#6837020 Napisano: 12.01.2022 11:29:58
bruce napisał(a):

Moim zdaniem zawsze może być błąd, więc organizator także może go mieć po swej stronie. Nie wiem, czy to już nie za późno (skoro wspominasz o wrześniu), ale sklepy mają w swoim systemie każdy paragon i może warto jeszcze tam zajrzeć do POK i poprosić o wydruk tego paragonu? 

Dzięki za odpowiedź.Paragon mam; problemem jest moje zgłoszenie przez stronę internetową konkursu. Po przesłaniu agencji skanu paragonu do weryfikacji stwierdzili, że zgłosiłam się do konkursu przed zakupem produktu, bo godzina na paragonie jest późniejsza niż godzina mojego zgłoszenia w ich systemie. A że w formularzu zgłoszeniowym nie trzeba było podawać żadnych danych z paragonu, to nawet nie mogę udowodnić, że sam paragon miałam wcześniej.
1 brucee 0