Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

anaesth

#6826158 Napisano: 27.11.2021 22:14:47
Pośród problemów dnia codziennego, których ostatnio mam sporo, miło jest po prostu usiąść do komputera, powrzucać do koszyka wszystko to, co mi się podoba i zapłacić za naprawdę spore zakupy... 0zł. Chyba nic mnie tak nie cieszy, jak wydawanie wygranych kart podarunkowych emotka

paula9891

#6826172 Napisano: 28.11.2021 00:26:36
Uuuu miałam cudowny dzień! Powstały świetne teksty, dziś same wylatywały, a jak juz poszlam umyć zęby i chciałam położyć się do łóżka, doznałam olśnienia i dalej pisałam do północy! Czuje moc, teraz czekam na nagrody emotka

incendio12

#6826173 Napisano: 28.11.2021 00:35:56
paula9891 napisał(a):

Uuuu miałam cudowny dzień! Powstały świetne teksty, dziś same wylatywały, a jak juz poszlam umyć zęby i chciałam położyć się do łóżka, doznałam olśnienia i dalej pisałam do północy! Czuje moc, teraz czekam na nagrody emotka


Czyli nie tylko ja i mama (forumowa nataszka) miałyśmy dzisiaj dzień dobrej weny emotka  Parę godzin pisania, już same rymy mam w głowie, teraz będą mi się śniły te teksty... emotka
Ja miałam nadzieję, że inni konkursowicze dziś imprezują i nagrody dzienne będą moje emotka  Ale jak widać jest nas więcej  emotka

pikawka

#6826182 Napisano: 28.11.2021 01:20:00
incendio12 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Uuuu miałam cudowny dzień! Powstały świetne teksty, dziś same wylatywały, a jak juz poszlam umyć zęby i chciałam położyć się do łóżka, doznałam olśnienia i dalej pisałam do północy! Czuje moc, teraz czekam na nagrody emotka

Czyli nie tylko ja i mama (forumowa nataszka) miałyśmy dzisiaj dzień dobrej weny emotka  Parę godzin pisania, już same rymy mam w głowie, teraz będą mi się śniły te teksty... emotka
Ja miałam nadzieję, że inni konkursowicze dziś imprezują i nagrody dzienne będą moje emotka  Ale jak widać jest nas więcej  emotka

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... emotka
1 paula9891 0

domika

#6826189 Napisano: 28.11.2021 09:31:40
anaesth napisał(a):

Pośród problemów dnia codziennego, których ostatnio mam sporo, miło jest po prostu usiąść do komputera, powrzucać do koszyka wszystko to, co mi się podoba i zapłacić za naprawdę spore zakupy... 0zł. Chyba nic mnie tak nie cieszy, jak wydawanie wygranych kart podarunkowych emotka

Kocham to emotka
0 0

nanajka81

#6826192 Napisano: 28.11.2021 09:53:18
domika napisał(a):

anaesth napisał(a):

Pośród problemów dnia codziennego, których ostatnio mam sporo, miło jest po prostu usiąść do komputera, powrzucać do koszyka wszystko to, co mi się podoba i zapłacić za naprawdę spore zakupy... 0zł. Chyba nic mnie tak nie cieszy, jak wydawanie wygranych kart podarunkowych emotka

Kocham to emotka

też wczoraj wydawałam tyle że kartę IKEA - dawno się tak nie namęczyłam żeby uzbierać produktów na 500 zł emotka

fineessa

#6826205 Napisano: 28.11.2021 11:33:18
nanajka81 napisał(a):

domika napisał(a):

anaesth napisał(a):

Pośród problemów dnia codziennego, których ostatnio mam sporo, miło jest po prostu usiąść do komputera, powrzucać do koszyka wszystko to, co mi się podoba i zapłacić za naprawdę spore zakupy... 0zł. Chyba nic mnie tak nie cieszy, jak wydawanie wygranych kart podarunkowych emotka

Kocham to emotka

też wczoraj wydawałam tyle że kartę IKEA - dawno się tak nie namęczyłam żeby uzbierać produktów na 500 zł emotka

Ja dziś zbieram na Zalando za 600zł także jest moc emotka

fbmonika1966

#6826217 Napisano: 28.11.2021 12:22:40
pikawka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Uuuu miałam cudowny dzień! Powstały świetne teksty, dziś same wylatywały, a jak juz poszlam umyć zęby i chciałam położyć się do łóżka, doznałam olśnienia i dalej pisałam do północy! Czuje moc, teraz czekam na nagrody emotka

Czyli nie tylko ja i mama (forumowa nataszka) miałyśmy dzisiaj dzień dobrej weny emotka  Parę godzin pisania, już same rymy mam w głowie, teraz będą mi się śniły te teksty... emotka Ja miałam nadzieję, że inni konkursowicze dziś imprezują i nagrody dzienne będą moje emotka  Ale jak widać jest nas więcej  emotka

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... emotka

ha,ha jest nas wiecejemotka

incendio12

#6826236 Napisano: 28.11.2021 13:48:03
fbmonika1966 napisał(a):

pikawka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Uuuu miałam cudowny dzień! Powstały świetne teksty, dziś same wylatywały, a jak juz poszlam umyć zęby i chciałam położyć się do łóżka, doznałam olśnienia i dalej pisałam do północy! Czuje moc, teraz czekam na nagrody emotka

Czyli nie tylko ja i mama (forumowa nataszka) miałyśmy dzisiaj dzień dobrej weny emotka  Parę godzin pisania, już same rymy mam w głowie, teraz będą mi się śniły te teksty... emotka Ja miałam nadzieję, że inni konkursowicze dziś imprezują i nagrody dzienne będą moje emotka  Ale jak widać jest nas więcej  emotka

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... emotka

ha,ha jest nas wiecejemotka


Ja już nie wiem, w które dni wysyłać haha emotka  W tygodniu niby wszyscy pracują, więc może być mało zgłoszeń, a w weekendy z drugiej strony konkursowicze imprezują i odpoczywają, więc może wtedy lepiej wysyłać  emotka

paula9891

#6826244 Napisano: 28.11.2021 15:19:33
pikawka napisał(a):

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... 

Haha a to też mnie cieszy emotka

pikawka

#6826245 Napisano: 28.11.2021 15:35:35
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... 

Haha a to też mnie cieszy emotka

Dziś samopoczucie słabe ale jutro wracam do gryemotka
1 paula9891 0

paula9891

#6826248 Napisano: 28.11.2021 15:39:48
pikawka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... 

Haha a to też mnie cieszy emotka

Dziś samopoczucie słabe ale jutro wracam do gryemotka

Moje też słabe emotka D nie dość, że nie spałam do późna, to jeszcze pies w nocy chciał wyjść (nie powiem dlaczego, bo tu obowiązuje kultura wypowiedzi emotka D), a do tego ciągle myślałam o tych tekstach cudownych i nie mogłam zasnąć. A rano wydawały mi się już trochę gorsze emotka P ale i tak wciąż się cieszę z tego napływu weny emotka D Mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona. emotka
0 0

pikawka

#6826255 Napisano: 28.11.2021 16:23:29
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... 

Haha a to też mnie cieszy emotka

Dziś samopoczucie słabe ale jutro wracam do gryemotka

Moje też słabe emotka D nie dość, że nie spałam do późna, to jeszcze pies w nocy chciał wyjść (nie powiem dlaczego, bo tu obowiązuje kultura wypowiedzi emotka D), a do tego ciągle myślałam o tych tekstach cudownych i nie mogłam zasnąć. A rano wydawały mi się już trochę gorsze emotka P ale i tak wciąż się cieszę z tego napływu weny emotka D Mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona. emotka


O kurka! Ile ja mialam takich tekstów... myślałam, ze wszystkie rozumy pozjadałam i jestem taaka genialna a potem na 150 nagród nie bylo nawet zelu emotka  także tego.... emotka

ludzka_istota

#6827769 Napisano: 03.12.2021 13:21:59
Cieszę się, że mamy to forum. Sa tu naprawdę wspaniali ludzie, którzy potrafią się skrzyknąć w trudnych momentach i działać.emotka

uleczkaa

#6827810 Napisano: 03.12.2021 15:22:25
Wczoraj stuknął mi roczek na forum  emotka  
Co w zasadzie oznacza, że gram od roku, czyli stawiam pierwsze kroki, takie niepewne.  I porażek zdecydowanie więcej niż wygranych. Za to wszytkie wygrane cieszą niezmiernie! 

lusienka

#6827982 Napisano: 04.12.2021 10:46:03
Dziś mija 8 lat jak rozpoczęłam przygodę  z konkursami i jestem tu z Wami na forum. Cieszę się że jest tu tyle życzliwości, która daje kopniaka by nie poddawać sie po porażkach,  dzięki Wam nawet w chwili doła, odpalam forum i gdy widzę radość osób które wygrywają od razu wracają mi chęći imotywacja emotka  dziękuję że mogę być tu z Wami emotka

cudaczek121

#6828016 Napisano: 04.12.2021 14:28:11
Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

aleksandra008

#6828148 Napisano: 05.12.2021 09:29:25
Wymieniłam szybkę w smartfonie 1,5 godziny pracy, pocięte ręce oraz odcisk palca na wyświetlaczu już na zawsze ale działaemotka

domika

#6828405 Napisano: 06.12.2021 11:42:57
W czawartek u męża w pracy pojawił się znikąd kotek.

Bardzo przyjacielski i proludzki. Mąż zrobił zdjęcia, nakarmił - zorganizował schronienie.  Ja puściłam na miejscowej grupie info.

A dziś ... kotek pojechał do swojego domku! Okazało się, że zaginął pół roku temu w drodze do weterynarza. Cuda sie jednak zdarzają emotka
A taka informacja jest najlepszym, mikołajkowym prezentem emotka

kalmia86

#6829435 Napisano: 09.12.2021 12:41:26
z kreatywności w wątku Avanti emotka