Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Emememe

#7046927 Napisano: 14.09.2022 14:04:38
baxter napisał(a):

Twoja paczka kurierska od: NO PROBLEMS NO PROBLEMS wyruszyła w drogę

kojarzycie co to moze byc?

Nagroda z Desperadosa, z konkursu przemixer smaku emotka
1 baxter 0

joan

#7046989 Napisano: 14.09.2022 16:42:39
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

2x segregator A5 (jeden na konki bieżące, drugi na zakończone) -> tyle już lat w biznesie i niczego lepszego nie wypróbowałam emotka

asper01

#7047128 Napisano: 15.09.2022 10:52:22
DRUKARNIA KRISPAUL PULKOTYCKI PAWEL - GLS coś od nich wiezie. Zapomniałem, że coś kupiłem, czy to jakaś wygrana?;)
0 0

monisss

#7047135 Napisano: 15.09.2022 11:08:32
radziosny napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są.

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka

kachakacha

#7047138 Napisano: 15.09.2022 11:30:35
Jaki człowiek jest naiwny...
Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka

Emememe

#7047160 Napisano: 15.09.2022 12:40:18
Czy wiecie jak to jest z gwarancją na słuchawki z żabki? W paczce nie było paragonu ani protokołu przekazania, jak w takim razie realizowana jest gwarancja? emotka
0 0

joan

#7047187 Napisano: 15.09.2022 13:51:28
kachakacha napisał(a):

Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka

Podobnie się "zdziwiłam" emotka Nie jestem fanką - miałam pójść dla towarzystwa, skoro koncert w NOSPRze. Pomyślałam, że odkupię na forum kod do Eventim i gotowe. Hmm jednak wolę się wybrać na występ Kabaretu K2 w Siemianowicach Śl. (55 zł) emotka (chyba że bilety na Sanah wygram)

monisss napisał(a):

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka

Lecz przecież: jak coś jest gupie, ale działa, to nie jest gupie! emotka

masza

#7047200 Napisano: 15.09.2022 14:34:34
monisss napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są.

też tak mam . I doskonale się odnajduję
1 rare85 0

sabart

#7047272 Napisano: 16.09.2022 07:46:01
kasia10006 napisał(a):

Ja mam co miesiąc nową kopertę zwykłą małą. Paragony zgłoszone w sierpniu wsadzam do tej podpisanej sierpień, itd. jak się miesiąc końcu to do pudełka, tam są poprzednie koperty, woreczek z kapslami, etykiety po Almette, itp. W zeszycie, w którym wpisuję konkursy mam z tyłu kopertę, gdzie daję paragony, które czekają na zgłoszenie. Nie wyrzucam paragonów póki co, ale dużo tego nie ma, bo to rok tylko, a nie zapisuję do kiedy trzeba trzymać, ale chyba zacznę. A tak poza tym to zakreślacze kolorowe do zaznaczania w zeszycie co trwa, gdzie wygraną, gdzie przegrana, na tyle czerwone i zielone kwadraciki dla każdej agencji, osobno loterie i konkursy, dzięki temu lepiej widzę, gdzie mnie nie doceniają ;⁠-⁠) 

kornwalija

#7047283 Napisano: 16.09.2022 09:30:54
Też mam kopertę, na niej wpisany sklep, data, co jest na paragonie i do kiedy trzymać. Co kilka miesięcy robię porządek w paragonach, wyrzucam stare, biorę nową kopertę itd.
0 0

nanajka81

#7047286 Napisano: 16.09.2022 09:36:08
kachakacha napisał(a):

pierwsza informacja, która dziś rzuciła mi się w oczy to właśnie cena biletu na koncert Sanah - 359 zł najtańszy... SZOK!
0 0

zielonaszpilka

#7047485 Napisano: 16.09.2022 20:23:36
norweska20 napisał(a):Kinder i u nas😁 ... cieszę się bardzo,bo córka zaczęła do domu sama chodzić i będzie można ją kontrolować;) ... a nie chce jeszcze, żeby telefon ją pochłonął😉i narazie go nie ma .

A w jaki sposób będziesz mogła kontrolować córkę z tą opaską? Dokładacie ten voucher do jakiegoś droższego modelu czy któraś z tych opasek za 349 ma śledzenie/gpsa? Bo przyznam, że też by mnie coś takiego interesowało:P
0 0

Annysz

#7047526 Napisano: 16.09.2022 23:50:19
Ja paragony trzymam w szafie w puszkach po mleku córki. Co miesiąc nowa puszka, podpisana na wieczku. Wrzycam też wieczka/opakowania/zawleczki czy co tam trzeba przetrzymać. 
Wróciłam do konkursów w czerwcu, jak minie pół roku wywalę puszkę i spokój.
1 ditomaso 0

magy2020

#7048405 Napisano: 22.09.2022 09:02:46
Syn szuka małego pokoju do wynajęcia w Poznaniu. Jakby ktoś, coś  to proszę o kontakt.
0 0

atyde25

#7048515 Napisano: 22.09.2022 13:55:40
A po co dziś pani szła do sklepu.Dobra miałam kupon do wykorzystania za papier do....Ale Ferrero Rocher.Wawel (13 sztuk na 200 g ),serek Rolmlecz,Ziaja,Browni.Walczyłam by już odpuścić Nivea,Hity,Kinder.Zozole no limity:P No i tyle.Nawet nie wiem jak by zagaić rozmowę u specjalisty.A i kupiłam 1 makaron bo podobno staną z produkcją bez promo.

kachakacha

#7048642 Napisano: 22.09.2022 21:58:14
Nie wiem czy widzieliście, ale w aplikacji Rossmann jest kod rabatowy 50% na sporą ilość produktów.
Wiem, że niektórzy kosmetyków mają aż za dużo, ale może komuś się przyda takie info 😁

ch_magd

#7048671 Napisano: 23.09.2022 09:04:50
Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  
0 0

magdalena-chili

#7048672 Napisano: 23.09.2022 09:11:09
ch_magd napisał(a):

Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  

Teraz zanim dotkną się do główki Malucha, to rodzice muszą dać pisemną zgodę emotka  pewnie dlatego. Zgody na wszystko. 
Witam w klubie, chociaż ja jestem szczęśliwa mamą małego mężczyzny z króciutkimi włoskami emotka  to mamy trochę lepiej emotka  ale nigdy nic nie wiadomo emotka  

malenka89

#7048673 Napisano: 23.09.2022 09:16:42
magdalena-chili napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Teraz zanim dotkną się do główki Malucha, to rodzice muszą dać pisemną zgodę emotka  pewnie dlatego. Zgody na wszystko. 
Witam w klubie, chociaż ja jestem szczęśliwa mamą małego mężczyzny z króciutkimi włoskami emotka  to mamy trochę lepiej emotka  ale nigdy nic nie wiadomo emotka  

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.
1 ch_magd 0

kachakacha

#7048677 Napisano: 23.09.2022 09:39:52

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka
0 0