Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

kachakacha

#7048642 Napisano: 22.09.2022 21:58:14
Nie wiem czy widzieliście, ale w aplikacji Rossmann jest kod rabatowy 50% na sporą ilość produktów.
Wiem, że niektórzy kosmetyków mają aż za dużo, ale może komuś się przyda takie info 😁

ch_magd

#7048671 Napisano: 23.09.2022 09:04:50
Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  
0 0

magdalena-chili

#7048672 Napisano: 23.09.2022 09:11:09
ch_magd napisał(a):

Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  

Teraz zanim dotkną się do główki Malucha, to rodzice muszą dać pisemną zgodę emotka  pewnie dlatego. Zgody na wszystko. 
Witam w klubie, chociaż ja jestem szczęśliwa mamą małego mężczyzny z króciutkimi włoskami emotka  to mamy trochę lepiej emotka  ale nigdy nic nie wiadomo emotka  

malenka89

#7048673 Napisano: 23.09.2022 09:16:42
magdalena-chili napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  

Teraz zanim dotkną się do główki Malucha, to rodzice muszą dać pisemną zgodę emotka  pewnie dlatego. Zgody na wszystko. 
Witam w klubie, chociaż ja jestem szczęśliwa mamą małego mężczyzny z króciutkimi włoskami emotka  to mamy trochę lepiej emotka  ale nigdy nic nie wiadomo emotka  

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.
1 ch_magd 0

kachakacha

#7048677 Napisano: 23.09.2022 09:39:52

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka
0 0

malenka89

#7048679 Napisano: 23.09.2022 09:44:09
kachakacha napisał(a):

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka

My nie mieliśmy, ale co roku w klasie i w szkole sporo osób ma. Owsików jeszcze na szczęście nie było emotka  
0 0

kachakacha

#7048681 Napisano: 23.09.2022 09:45:56
malenka89 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka

My nie mieliśmy, ale co roku w klasie i w szkole sporo osób ma. Owsików jeszcze na szczęście nie było emotka  

Mnie inne matki uświadomiły - owsików nie ma, bo nikt normalny nie zagląda do "dwójki" i ich nie szuka emotka
0 0

malenka89

#7048682 Napisano: 23.09.2022 09:48:27
kachakacha napisał(a):

malenka89 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

W szkole niestety nie lepiej. Co roku to samo. I też musieliśmy wypisać zgody na sprawdzenie głów. Ja na szczęście też mam synka, ale współczuję rodzicom dziewczynek z długimi włosami.

Ale ta wszawica faktycznie występuje? Córka jest od 4 lat w placówkach - żłobku, przedszkolu, teraz w zerówce i wszy póki co nie było. Natomiast jak poinformowałam panie, że córka ma owsiki (myślałam, że powiedzą innym rodzicom, żeby obserwowali swoje dzieci, może je odrobaczyli), to patrzyły na mnie trochę, jakbym z Księżyca spadłaemotka

My nie mieliśmy, ale co roku w klasie i w szkole sporo osób ma. Owsików jeszcze na szczęście nie było emotka  

Mnie inne matki uświadomiły - owsików nie ma, bo nikt normalny nie zagląda do "dwójki" i ich nie szuka emotka

ale to przecież chyba widać? emotka  miałam znajomą, której dziecko miało właśnie owsiki i to ciągle ciągle się drapało po tyłku, to odrazu było widać, że coś jest nie tak.
1 androm 0

kachakacha

#7048683 Napisano: 23.09.2022 09:53:38
malenka89 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

ale to przecież chyba widać? emotka  miałam znajomą, której dziecko miało właśnie owsiki i to ciągle ciągle się drapało po tyłku, to odrazu było widać, że coś jest nie tak.

Widać. Nawet widać, jak się ruszają emotka Zaczęłam sprawdzać, bo się zaczęła drapać, źle spać i zmniejszył się jej apetyt. Dosłownie tydzień czy dwa tygodnie wcześniej alergolog pytała czy się odrobaczamy, bo córka ma sińce pod oczami.
Minęło pół roku, kontrolna wizyta u alergologa i znowu padło to pytanie. Pomyślałam, że jakaś nawiedzona baba, bo przecież pół roku wcześniej wszyscy braliśmy leki. Minął tydzień i faktycznie...znowu robale. Jakiś radar pani doktor miała chyba.
0 0

dwaburekoty

#7048835 Napisano: 23.09.2022 17:16:16
Czy ktoś z Was sprzedawal cokolwiek na Vinted do Czech? Koresponduje z jakąś dziewczyną, która chce kupić wózek. Chce wplacic kasę i wysłać kuriera, a ja. Nie wiem czy to nie oszustwo.
0 0

kuleczkar

#7048840 Napisano: 23.09.2022 17:32:09
dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was sprzedawal cokolwiek na Vinted do Czech? Koresponduje z jakąś dziewczyną, która chce kupić wózek. Chce wplacic kasę i wysłać kuriera, a ja. Nie wiem czy to nie oszustwo.

Na olx najczęściej są oszustwa typu- wyślę do Ciebie kuriera i on spakuje paczkę pisane poprzez WhatsApp. Nie odpowiem Ci na pytanie czy to u Ciebie,  to akurat oszustwo, ale Na Vinted też zdarzają się krzywe akcje,  więc Jeśli masz fb, to polecam dołączyć do grup oszustwa na olx i oszustwa na Vinted, tam ludzie piszą o swoich doświadczeniach w tym temacie. 
0 0

Emememe

#7048844 Napisano: 23.09.2022 17:37:24
dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was sprzedawal cokolwiek na Vinted do Czech? Koresponduje z jakąś dziewczyną, która chce kupić wózek. Chce wplacic kasę i wysłać kuriera, a ja. Nie wiem czy to nie oszustwo.


Jeśli pisze, że wyśle kuriera i dodatkowo prosi o Twój adres mailowy to na 99% jest ściema. Raczej bym sobie odpuściła, przez vinted chyba nie ma jak dokonać transakcji, bo wózek to duży gabaryt. Jeśli jej tak zależy, to podaj numer konta do wpłaty i jak będziesz miała pieniądze na koncie to dopiero wyślij emotka
Sprzedawałam kilka rzeczy dziewczynom z Litwy, zawsze przez "kup teraz" i do tej pory było ok emotka

sks900

#7048858 Napisano: 23.09.2022 18:48:11
dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was sprzedawal cokolwiek na Vinted do Czech? Koresponduje z jakąś dziewczyną, która chce kupić wózek. Chce wplacic kasę i wysłać kuriera, a ja. Nie wiem czy to nie oszustwo.

Pewnie po kilku minutach od wystawienia już chciała kupić? Nawet się nie targowała i nie pytała co kupuje? Na 99,99% złodziej, w sieci są setki przykładów chciwych osób, które dały się okraść.
Jak masz czas to zaproponuj rozmowę telefoniczną.
1 ReneK 0

pioge7

#7048957 Napisano: 24.09.2022 12:24:36
https://allegro.p...5-8ad1-a478bc14aff6#

Proszę o informację jakiegoś rodzica, robię wyprawkę dla szwagierki na prezent.
Czy ta butelka dla dziecka o pój. 260ml będzie ok czy lepiej wybrać pój. 330 ml? 
0 0

byekitty

#7048959 Napisano: 24.09.2022 12:28:41
pioge7 napisał(a):

https://allegro.p...5-8ad1-a478bc14aff6#

Proszę o informację jakiegoś rodzica, robię wyprawkę dla szwagierki na prezent.
Czy ta butelka dla dziecka o pój. 260ml będzie ok czy lepiej wybrać pój. 330 ml? 

na początek mniejsza ok emotka

cudaczek121

#7049034 Napisano: 24.09.2022 22:02:51
ch_magd napisał(a):

Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  

Pewnie komuś to wyda się dziwne, ale gdy jakieś 30 lat temu sprawdzali nam włosy w przedszkolu to ja nawet lubiłam jak mi w tych włosach grzebali. Do dzisiaj lubię chodzić do fryzjera, gdzie mi przy tych włosach coś robią. Wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale do dzisiaj lubie nawet do lekarza chodzić czy kosmetyczki bo czuje się tak przyjemnie zaopiekowana. Jedyne, czego nie lubię to pobierania krwi i zastrzyków. Na sama mysl o tym już bardzo spinam ciało.
0 0

maverick

#7049094 Napisano: 25.09.2022 16:57:18
Czy ktoś ma dziś taki komunikat w tv"To kanał audio i nie zawiera sygnałów wideo"?
Wszotaj działało wszystko, dziś tylko TVP 1, 2 i kilka kanałów, testy brak, Polsatu, TVN itp?
Telewizor Samsung z dekoderem wbudowanym 🙄
0 0

andii

#7049097 Napisano: 25.09.2022 17:20:32
maverick napisał(a):

Czy ktoś ma dziś taki komunikat w tv"To kanał audio i nie zawiera sygnałów wideo"?
Wszotaj działało wszystko, dziś tylko TVP 1, 2 i kilka kanałów, testy brak, Polsatu, TVN itp?
Telewizor Samsung z dekoderem wbudowanym 🙄

U mnie w TV wszystko okeyemotka
ale mam cyfrowy polsat emotka  więc nie wiem jak z naziemnej
1 maverick 0

maverick

#7049103 Napisano: 25.09.2022 18:14:13
andii napisał(a):

maverick napisał(a):

Czy ktoś ma dziś taki komunikat w tv"To kanał audio i nie zawiera sygnałów wideo"?
Wszotaj działało wszystko, dziś tylko TVP 1, 2 i kilka kanałów, testy brak, Polsatu, TVN itp?
Telewizor Samsung z dekoderem wbudowanym 🙄

U mnie w TV wszystko okeyemotka
ale mam cyfrowy polsat emotka  więc nie wiem jak z naziemnej

Już się naprawiło samo emotka  to był sygnał, abym coś zgłosił na loterie a nię oglądał tv emotka

asiam

#7049136 Napisano: 25.09.2022 23:28:16
Do 30 września należy zarejestrować na Allegro monety wygrane w loterii piwa Żywiec. Po aktywacji będą ważne przez rok.