Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

olunka

#7039319 Napisano: 13.09.2022 17:27:36
byekitty napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Album do zdjęć emotka

ja też i do kieszonek wkładam chronologicznie datami

radziosny

#7046787 Napisano: 13.09.2022 21:56:28
Ktoś ma doświadczenie z maseczkami antysmogowymiemotka ? Możecie polecić jakieś w rozsądnej cenie? Codziennie dojeżdżam rowerem do pracy spory kawałek drogi, a już czuć dym w powietrzu emotka .
0 0

incendio12

#7046801 Napisano: 13.09.2022 23:24:12
olunka napisał(a):

byekitty napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Album do zdjęć emotka

ja też i do kieszonek wkładam chronologicznie datami


Ja też przechowuje w albumie i bardzo polecam album na zdjęcia instaxowe - tam przegródki są mniejsze, nie takie wielkie jak na zwykłe zdjęcia i idealnie w takiej przegródce mieści się złożony paragon i karteczka z opisem co to za paragon i kiedy zgłoszony emotka  Jest kilka dostępnych tych albumów, na 100 zdjęć, na 200,mozna sobie wybrać. A że album jest mały to wszędzie się zmieści i mogę go zabierać ze sobą w torebce jak gdzieś wyjeżdżam na parę dni i chce sobie powysyłać jakieś zgłoszenia w podróży emotka  Trochę drogie są te albumy, ale moim zdaniem to najlepszy sposób na paragony, jak się chce mieć wszysktie opisane, żeby potem nie szukać wśród masy paragonów tego jednego wygranego. Tzn może być zwykły album i też będzie super, ale dla mnie on był za duży, a te albumy instaxowe są malutkie i śliczne emotka   

zielonaszpilka

#7046802 Napisano: 13.09.2022 23:30:39
oldziaczek napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Koperty emotka  jestem za leniwa żeby cokolwiek innego wymyślać 

Ja też koperty, z tymże takie plastikowe, przezroczyste. Na każdej naklejam papierową taśmę i opisuję co to za paragony i do kiedy trzeba je trzymać. To czy paragon zgłoszony zaznaczam już sobie bezpośrednio na nim ołówkiem z tyłu. Album mi się przestał sprawdzać jak paragonów zrobiło się dużo. Jak mija termin trzymania paragonów to jednym ruchem pozbywam się wszystkich, a koperta jest znowu do użytku. Wszystkie koperty trzymam w większym pudełku, są ułożone alfabetycznie, nic nie ginie i nic nie blaknie emotka

radziosny

#7046811 Napisano: 14.09.2022 07:06:21
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są.

kwadracik

#7046842 Napisano: 14.09.2022 10:15:14
kwadracik napisał(a):

Nie wiem w sumie czy to właściwy wątek,ale zaryzykuję emotka
Gdyby ktoś miał zbędne talenciaki z zakupów w Lidlu i nie miał,co z nimi zrobić to proszę o zasilenie małej,wiejskiej szkoły,która szanse w takich akcjach ma mizerne.. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie Warmińsko-Mazurskie Runowo.Może akurat uda się zdobyć coś fajnego dla szkoły i dzieciaków.Będę bardzo wdzięczna emotka

Przypominam się emotka Jeśli ktoś woli to można też przesłać mi zdjęcia kodów na priv ,bądź e-mail.Dzieciaki zbierają w klasach,więc chłopcy chętnie sami zaniosą do szkoły emotka
0 0

baxter

#7046926 Napisano: 14.09.2022 14:01:48
Twoja paczka kurierska od: NO PROBLEMS NO PROBLEMS wyruszyła w drogę

kojarzycie co to moze byc?
0 0

Emememe

#7046927 Napisano: 14.09.2022 14:04:38
baxter napisał(a):

Twoja paczka kurierska od: NO PROBLEMS NO PROBLEMS wyruszyła w drogę

kojarzycie co to moze byc?


Nagroda z Desperadosa, z konkursu przemixer smaku emotka
1 baxter 0

joan

#7046989 Napisano: 14.09.2022 16:42:39
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka


2x segregator A5 (jeden na konki bieżące, drugi na zakończone) -> tyle już lat w biznesie i niczego lepszego nie wypróbowałam emotka

asper01

#7047128 Napisano: 15.09.2022 10:52:22
DRUKARNIA KRISPAUL PULKOTYCKI PAWEL - GLS coś od nich wiezie. Zapomniałem, że coś kupiłem, czy to jakaś wygrana?;)
0 0

monisss

#7047135 Napisano: 15.09.2022 11:08:32
radziosny napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są.

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka

kachakacha

#7047138 Napisano: 15.09.2022 11:30:35
Jaki człowiek jest naiwny...
Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka

joan

#7047187 Napisano: 15.09.2022 13:51:28
kachakacha napisał(a):

Jaki człowiek jest naiwny...
Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka


Podobnie się "zdziwiłam" emotka Nie jestem fanką - miałam pójść dla towarzystwa, skoro koncert w NOSPRze. Pomyślałam, że odkupię na forum kod do Eventim i gotowe. Hmm jednak wolę się wybrać na występ Kabaretu K2 w Siemianowicach Śl. (55 zł) emotka (chyba że bilety na Sanah wygram)

monisss napisał(a):

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka


Lecz przecież: jak coś jest gupie, ale działa, to nie jest gupie! emotka

masza

#7047200 Napisano: 15.09.2022 14:34:34
monisss napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam takie plastikowe pudełko z IKEI z przegródkami. Ono chyba było na takie drobne artykuły papiernicze. Chyba już ich tam nie ma, ale w innych sklepach jest dużo tego, a nawet takie małe skrzynko-szafki są.

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka

też tak mam . I doskonale się odnajduję
1 rare85 0

sabaka

#7047272 Napisano: 16.09.2022 07:46:01
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka

Ja mam co miesiąc nową kopertę zwykłą małą. Paragony zgłoszone w sierpniu wsadzam do tej podpisanej sierpień, itd. jak się miesiąc końcu to do pudełka, tam są poprzednie koperty, woreczek z kapslami, etykiety po Almette, itp. W zeszycie, w którym wpisuję konkursy mam z tyłu kopertę, gdzie daję paragony, które czekają na zgłoszenie. Nie wyrzucam paragonów póki co, ale dużo tego nie ma, bo to rok tylko, a nie zapisuję do kiedy trzeba trzymać, ale chyba zacznę. A tak poza tym to zakreślacze kolorowe do zaznaczania w zeszycie co trwa, gdzie wygraną, gdzie przegrana, na tyle czerwone i zielone kwadraciki dla każdej agencji, osobno loterie i konkursy, dzięki temu lepiej widzę, gdzie mnie nie doceniają ;⁠-⁠) 

kornwalija

#7047283 Napisano: 16.09.2022 09:30:54
Też mam kopertę, na niej wpisany sklep, data, co jest na paragonie i do kiedy trzymać. Co kilka miesięcy robię porządek w paragonach, wyrzucam stare, biorę nową kopertę itd.
0 0

nanajka81

#7047286 Napisano: 16.09.2022 09:36:08
kachakacha napisał(a):

Jaki człowiek jest naiwny...
Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka

pierwsza informacja, która dziś rzuciła mi się w oczy to właśnie cena biletu na koncert Sanah - 359 zł najtańszy... SZOK!
0 0

zielonaszpilka

#7047485 Napisano: 16.09.2022 20:23:36
norweska20 napisał(a):Kinder i u nas😁 ... cieszę się bardzo,bo córka zaczęła do domu sama chodzić i będzie można ją kontrolować;) ... a nie chce jeszcze, żeby telefon ją pochłonął😉i narazie go nie ma .


A w jaki sposób będziesz mogła kontrolować córkę z tą opaską? Dokładacie ten voucher do jakiegoś droższego modelu czy któraś z tych opasek za 349 ma śledzenie/gpsa? Bo przyznam, że też by mnie coś takiego interesowało:P
0 0

Annysz

#7047526 Napisano: 16.09.2022 23:50:19
Ja paragony trzymam w szafie w puszkach po mleku córki. Co miesiąc nowa puszka, podpisana na wieczku. Wrzycam też wieczka/opakowania/zawleczki czy co tam trzeba przetrzymać. 
Wróciłam do konkursów w czerwcu, jak minie pół roku wywalę puszkę i spokój.
1 ditomaso 0

magy2020

#7048405 Napisano: 22.09.2022 09:02:46
Syn szuka małego pokoju do wynajęcia w Poznaniu. Jakby ktoś, coś  to proszę o kontakt.
0 0