Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

siewcazamieszania

#6837293 Napisano: 13.01.2022 09:50:11
Ja czekam na moją pierwsza dużą nagrodę. Przedwczoraj patrzę na status przesyłki, a tam "delivery not possible". A potem sąsiad mi mówi, że stał dostawczak, miał coś dużego, ale nie mógł się dodzwonić. Kurier nie ruszył du*y, żeby zadzwonić do drzwi i odjechał. Udało mi się skontaktować z firmą transportową, okazało się, że zleceniodawca podał zły nr telefonu. Poprawili, przekazali kurierowi i wczoraj miał być.
No własnie, MIAŁ, a dzisiaj nadal czekam.
Tak się cieszyłam na tą wygraną, pierwsza taka naprawdę wymarzona, a teraz boję się, że przepadła emotka
1 brucee 0

prosiaczek

#6837452 Napisano: 13.01.2022 16:51:28
Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  
W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka
1 bajm 0

ziolko

#6837455 Napisano: 13.01.2022 17:00:18
prosiaczek napisał(a):

Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka

Jeśli ktoś komuś gratuluje, to powód można znaleźć na 2 sposoby:
1 - poszukać odpowiedniego wpisu w temacie "moje dzisiejsze wygrane"
2 - poszukać komu gratulują, po czym kliknąć na nicka danej osoby, żeby zobaczyć wszystkie jej (tej osoby) wpisy na forum. Z reguły ktoś się pochwali w temacie jak wyżej i już wiadomo co i jak emotka  
0 0

Niebieska_Laguna

#6837464 Napisano: 13.01.2022 17:33:12
siewcazamieszania napisał(a):

Ja czekam na moją pierwsza dużą nagrodę. Przedwczoraj patrzę na status przesyłki, a tam "delivery not possible". A potem sąsiad mi mówi, że stał dostawczak, miał coś dużego, ale nie mógł się dodzwonić. Kurier nie ruszył du*y, żeby zadzwonić do drzwi i odjechał. Udało mi się skontaktować z firmą transportową, okazało się, że zleceniodawca podał zły nr telefonu. Poprawili, przekazali kurierowi i wczoraj miał być.No własnie, MIAŁ, a dzisiaj nadal czekam.
Tak się cieszyłam na tą wygraną, pierwsza taka naprawdę wymarzona, a teraz boję się, że przepadła emotka

Agencja na pewno zadba o to, żeby nagroda dotarła. Zwłaszcza że podali zły numer telefonu do Ciebie. Tylko powinni być na bieżąco z problemami z kurierem, bo zrozumiałam, że jesteś w kontakcie z przewoźnikiem, a nie agencją? U mnie kurier kiedyś notorycznie jeździł pod opuszczony budynek i zaznaczał, że błędny adres, aż nagroda wróciła do organizatora. Kurier twierdził, że tak go nawigacja prowadziła. Na szczęście po wyjaśnieniu sprawy z agencją, wysłali nagrodę drugi raz innym przewoźnikiem. 

cudaczek121

#6837483 Napisano: 13.01.2022 19:32:11
Niebieska_Laguna napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Ja czekam na moją pierwsza dużą nagrodę. Przedwczoraj patrzę na status przesyłki, a tam "delivery not possible". A potem sąsiad mi mówi, że stał dostawczak, miał coś dużego, ale nie mógł się dodzwonić. Kurier nie ruszył du*y, żeby zadzwonić do drzwi i odjechał. Udało mi się skontaktować z firmą transportową, okazało się, że zleceniodawca podał zły nr telefonu. Poprawili, przekazali kurierowi i wczoraj miał być.No własnie, MIAŁ, a dzisiaj nadal czekam.Tak się cieszyłam na tą wygraną, pierwsza taka naprawdę wymarzona, a teraz boję się, że przepadła emotka

Agencja na pewno zadba o to, żeby nagroda dotarła. Zwłaszcza że podali zły numer telefonu do Ciebie. Tylko powinni być na bieżąco z problemami z kurierem, bo zrozumiałam, że jesteś w kontakcie z przewoźnikiem, a nie agencją? U mnie kurier kiedyś notorycznie jeździł pod opuszczony budynek i zaznaczał, że błędny adres, aż nagroda wróciła do organizatora. Kurier twierdził, że tak go nawigacja prowadziła. Na szczęście po wyjaśnieniu sprawy z agencją, wysłali nagrodę drugi raz innym przewoźnikiem. 

Jeśli Agencja czyli zleceniodawca sama przyznała się do błędu uniemożliwiającego kontakt z Tobą, to na pewno wysla ponownie na swój koszt. Glowa do góry!

cudaczek121

#6837484 Napisano: 13.01.2022 19:38:42
prosiaczek napisał(a):

Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka

No dokładnie, ha,ha,ha. Nie każdy wpisuje swoje większe wygrane w mdw.Ludzie czasem poczta pantoflowa dowiadują się, że ktoś tam coś wygral- np w wiadomościach na priv czy fb, a potem szukaj wiatru w polu, he,he. Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

cudaczek121

#6837487 Napisano: 13.01.2022 19:49:40
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

Ale który konkretnie IKSiński wygrał tę wycieczkę, bo nie wiem? emotka I dokąd? Z jakiego konkursu? Nic nie wiem, kurczę pieczone... emotka Wkurza mnie to już... emotka

Ja się doczekać  nie mogę dnia, w którym ktoś w wątku gratulacje dla wygranych napisalby: Cudaczek, gratuluję 100 tysiecy z loterii o wlos od nagrody, 100 tysiecy z Visa, i 25 tys z Belvity:) hi hi

cudaczek121

#6837491 Napisano: 13.01.2022 19:53:39
cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

Ale który konkretnie IKSiński wygrał tę wycieczkę, bo nie wiem? emotka I dokąd? Z jakiego konkursu? Nic nie wiem, kurczę pieczone... emotka Wkurza mnie to już... emotka

Ja się doczekać  nie mogę dnia, w którym ktoś w wątku gratulacje dla wygranych napisalby: Cudaczek, gratuluję 100 tysiecy z loterii o wlos od nagrody, 100 tysiecy z Visa, i 25 tys z Belvity:) hi hi

To takie myślenie życzeniowe, ale zapewne gdybym wygrala te wszystkie nagrody naraz, ktos życzliwy inaczej zapewne, pod nowym nickiem, zwyzywalby mnie na pw. Więc chyba wolę nie wygrac w powyższych loteriach.
0 0

byekitty

#6837492 Napisano: 13.01.2022 20:07:39
cudaczek121 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka

No dokładnie, ha,ha,ha. Nie każdy wpisuje swoje większe wygrane w mdw.Ludzie czasem poczta pantoflowa dowiadują się, że ktoś tam coś wygral- np w wiadomościach na priv czy fb, a potem szukaj wiatru w polu, he,he. Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

o, mamo. gdybym wygrała coś wielkiego i ktoś, komu o tym powiedziałam pogratulowałby mi na forum to następnego dnia bałby się wyjść rano po bułki emotka
0 0

prosiaczek

#6837495 Napisano: 13.01.2022 20:23:47
ziolko napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Że widzę wiele gratulacji dla Wygranych w stosownym wątku, ale nie wiem co i gdzie wygrali emotka  fajnie by było jakbym wiedziała  emotka  W każdym razie dołączam się do gratulacji emotka

Jeśli ktoś komuś gratuluje, to powód można znaleźć na 2 sposoby:1 - poszukać odpowiedniego wpisu w temacie "moje dzisiejsze wygrane"
2 - poszukać komu gratulują, po czym kliknąć na nicka danej osoby, żeby zobaczyć wszystkie jej (tej osoby) wpisy na forum. Z reguły ktoś się pochwali w temacie jak wyżej i już wiadomo co i jak emotka  

Taaaak zdaję sobie sprawę, że tak to zadziała, ale przyznam, że szkoda życia na szukanie i tropienie emotka  dużo prościej byłoby gdyby po prostu ktoś wpisując w wątek "Gratulujemy... " napisał ixisiński, gratulujemy wygranej emotka w konkursie... albo takiej i takiej nagrody emotka
1 bajm 0

ziolko

#6837497 Napisano: 13.01.2022 20:41:40
prosiaczek - ale wiesz, że jak kilka czy kilkanaście osób złoży komuś gratulacje, to tak czy siak główny wpis przesunie się do tyłu i znowu trzeba będzie szukać? emotka
Chyba, że zaczną robić wielokrotne cytowanie, czyli tzw. piramidy z cytatów, to mnie bardzo irytuje i zaśmieca temat, bo ktoś doda jedno słowo "gratulacje" a piramida będzie na pół strony. 
1 cb656 0

ziolko

#6837498 Napisano: 13.01.2022 20:43:15
Wkurza mnie niedoleczona (jednak) infekcja i teraz muszę brać antybiotyk emotka emotka
A wyniki wskazywały, że jest dobrze i obędzie się bez piguł emotka
0 0

andii

#6837506 Napisano: 13.01.2022 21:28:33
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja się doczekać  nie mogę dnia, w którym ktoś w wątku gratulacje dla wygranych napisalby: Cudaczek, gratuluję 100 tysiecy z loterii o wlos od nagrody, 100 tysiecy z Visa, i 25 tys z Belvity:) hi hi

Wkurza mnie, że tak długo już czekam na ten dzień, kiedy będę mógł z nieskromnym grymasem na twarzy rzucić leniwie:"Tak że ten... co to ja chciałem... aha, przelew z Eurojackpot już wpłynął na konto, bank właśnie potwierdził..." emotka

 Hahaha  a zamiast gratulacjii ...było by
A W BAZIE BYŁ ?emotka  
emotka

kalmia86

#6837543 Napisano: 14.01.2022 08:59:02
mamimamu napisał(a):

emotka  teraz patrzę, a na konkurs z piniatami kupiłam mix: Kinder + batony Nutella! Leżało półka w półkę i podświadomie spasowało mi kolorystycznie emotka  przestrzegam, żebyście się z pośpiechu nie zrobili w wałek jak ja emotka

Zrobiłam podobnie: kupiłam wielopak kinder bueno i opakowanie duplo (które nie jest przecież Kinder.... ale kolor mi pasował).
A dzień wcześniej na samoobsługowej w biedrze nabiłam 6 kinder pingui... i nie było papieru w kasie....
0 0

domika

#6837559 Napisano: 14.01.2022 10:34:41
kalmia86 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

emotka  teraz patrzę, a na konkurs z piniatami kupiłam mix: Kinder + batony Nutella! Leżało półka w półkę i podświadomie spasowało mi kolorystycznie emotka  przestrzegam, żebyście się z pośpiechu nie zrobili w wałek jak ja emotka

Zrobiłam podobnie: kupiłam wielopak kinder bueno i opakowanie duplo (które nie jest przecież Kinder.... ale kolor mi pasował).A dzień wcześniej na samoobsługowej w biedrze nabiłam 6 kinder pingui... i nie było papieru w kasie....

U mnie paragon star poszedł dop kosza. Zupełnie nieczytelny w żabce emotka
0 0

prosiaczek

#6837573 Napisano: 14.01.2022 11:22:35
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Najlepiej gdyby w wątku gratulacji pierwsza osoba gratulująca napisala, Iksiński, gratuluję Ci auta/wycieczii

Ale który konkretnie IKSiński wygrał tę wycieczkę, bo nie wiem? emotka I dokąd? Z jakiego konkursu? Nic nie wiem, kurczę pieczone... emotka Wkurza mnie to już... emotka

Przesadzasz emotka
0 0

zaczytana-pola

#6837848 Napisano: 15.01.2022 20:08:58
Wkurza mnie niezmiennie to, że Organizatorzy nie trzymają się zapisów w regulaminie(patrz konkurs Batiste). Zgodnie z regulaminem wyniki miały być opublikowane 14.01.2022 r. na stronie, a Organizator wydał sobie komunikat, że wyniki będą 24.01.2022 r.emotka
0 0

zielonaszpilka

#6837849 Napisano: 15.01.2022 20:12:14
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie niezmiennie to, że Organizatorzy nie trzymają się zapisów w regulaminie(patrz konkurs Batiste). Zgodnie z regulaminem wyniki miały być opublikowane 14.01.2022 r. na stronie, a Organizator wydał sobie komunikat, że wyniki będą 24.01.2022 r.emotka

Konkurs był przedłużony do 10 stycznia, przez problemy z formularzem na początku konkursu, więc automatycznie wyniki też zostały przesunięte. Myślę, że akurat to podejście jest ok. Lepiej tak niżby mieli wybierać na chybcika.
1 agaluna 0

anaesth

#6837852 Napisano: 15.01.2022 20:30:18
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie niezmiennie to, że Organizatorzy nie trzymają się zapisów w regulaminie(patrz konkurs Batiste). Zgodnie z regulaminem wyniki miały być opublikowane 14.01.2022 r. na stronie, a Organizator wydał sobie komunikat, że wyniki będą 24.01.2022 r.emotka

Konkurs był przedłużony do 10 stycznia, przez problemy z formularzem na początku konkursu, więc automatycznie wyniki też zostały przesunięte. Myślę, że akurat to podejście jest ok. Lepiej tak niżby mieli wybierać na chybcika.

Dokładnie tak, a poza tym informacja o przedłużeniu przyjmowania zgłoszeń oraz przesunięciu terminu podania wyników była na stronie już dawno, długo przed pierwotnym terminem zakończenia konkursu emotka
0 0

aja

#6837867 Napisano: 16.01.2022 08:26:50
A ja nie dostałem e-bonu  na 50 zł za zakup majonezu, do Biedronki, do 14 stycznia miał być, napisałam 14 go, odpisali automatycznie , że do 14go i mamy 16 ty- nie ma. Całą pocztę sprawdziłam dokładnie, spam itd, nie czyściłam wiadomości od informacji o wygranej . No i wkurza mnie, bo zamiast odpisać normalnie sprawdzimy jeśli nie był wysłany, otrzyma pani w ciągu 5 dni, czy tam 3 dni. , a tu d... . A gdyby nawet napisali nie damy, to bym wiedziała jak działać i inaczej wystosować pismo : - (
1 brucee 0