Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cudaczek121

#6837902 Napisano: 16.01.2022 15:49:53
bruce napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Przepraszam za długi cytat (pewnie innych tym wkurze)  emotka ale ta rozmowa z fotowoltaiką mnie rozbawiła:https://www.youtu.../watch?v=Kiv0cd0KUZY

emotka "Ja nie jestem paniiiii!!! (...) Pani się cały czas myli! Ja jestem chłopak, a nie dziewczyna"". emotka emotka emotka

Do mojego ojca prawie codziennie dzwoni jakis automat z numeru zaczynającego się od 85, chcąc go zaprosić na jakieś badania profilaktyczne, przy czym usilnie zwracają się do niego per Pani, jak on jest przeciez facetem.
1 brucee 0

moskala22

#6837920 Napisano: 16.01.2022 19:59:24
8.01 nadalam Orlen paczkę w automacie. Do dziś jej nie wyciągnęli stamtąd pomimo ze dzwoniłam do nich i obiecali to zrobić. Nie mam już siły do nich emotka  
1 brucee 0

fan-mandaryny

#6837953 Napisano: 17.01.2022 03:21:22
Wkurzyłem się mocno, jak sobie przed chwilą uświadomiłem, że przeterminował mi się konkurs Święta z Sodexo. Sprawy rodzinne, życie...
Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że posiadam te karty, gotowe do rejestracji, i dobrą odpowiedź konkursową. Dobranoc.
0 0

basiag

#6837961 Napisano: 17.01.2022 08:14:37
fan-mandaryny napisał(a):

Święta z Sodexo

marne to pocieszenie, ale każdy z nas zna ten bół emotka   emotka

azaflora

#6837979 Napisano: 17.01.2022 10:20:25
Co za paskudna pogoda! Wieje, a to podobno dopiero zapowiedź wiatrów. W ciągu 20 minut: deszcz, grad, burza z piorunami, a teraz gęsty śnieg. Wiosno przybywajemotka

diabkate

#6837991 Napisano: 17.01.2022 10:46:58
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Wybacz, ale wiesz lepiej kto do mnie dzwoni? Mam rozumieć, że automat taki nowoczesny, że na koniec mówi, że rozumie i w takim razie dziękuje za rozmowę? O. to mnie wkurza. Jak ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotkę, bo jak inaczej nazwać to, że podobno rozmawiam z automatem?

Jest Ci wybaczone. emotka Przypominam tylko, że jedynymi osobami zamieszanymi w robienie Ciebie są ewentualnie rodzice, do nich możesz kierować żale o to, kim lub czym jesteś. Tu nikt nie próbuje robić z nikogo idioty. emotka Tu po prostu są ludzie, którzy naprawdę wiedzą coś lepiej od innych. emotka

"Robić kogoś" a "robić z kogoś" to nie to samo, więc udało Ci się mnie zirytować, ale nie dlatego, że miałeś jakieś trafne spostrzeżenie, ale ze względu na szukanie "na siłę" czegoś, do czego można się przyczepić i rzucić docinkiem. emotka
Ja wiem, że są osoby, które w wielu tematach wiedzą lepiej, ale akurat w tym temacie nie można mieć 100% pewności. Wiele osób odbiera telefony od robotów, to fakt, lecz zakładanie, że wszystkie połączenia dotyczące fotowoltaiki, to na bank rozmowy z robotami? No średnio to wygląda.

0 0

monisss

#6837995 Napisano: 17.01.2022 10:51:44
cb656 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Co za paskudna pogoda! Wieje, a to podobno dopiero zapowiedź wiatrów. W ciągu 20 minut: deszcz, grad, burza z piorunami, a teraz gęsty śnieg. Wiosno przybywajemotka

Front burzowy z północy na południe emotka https://www.blitz...e_lightning_maps.php

było ostro... nawalało gradem i niebo się co jakiś czas rozbłyskało.. szczerze? wyglądało jak koniec świata... 
1 brucee 0

diabkate

#6837999 Napisano: 17.01.2022 11:08:47
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

wiem, że są osoby, które w wielu tematach wiedzą lepiej, ale akurat w tym temacie nie można mieć 100% pewności. Wiele osób odbiera telefony od robotów, to fakt, lecz zakładanie, że wszystkie połączenia dotyczące fotowoltaiki, to na bank rozmowy z robotami? No średnio to wygląda.

Trudno dyskutować merytorycznie z uparciuchem emotka Poddaję się. Ja wiem, że to robot, inni też to wiedzą, a tylko Ty nie wierzysz. Niech tak zostanie. emotka

Przesłuchałam nagrań z youtube i rozmowy wyglądały zupełnie inaczej. Jedna tylko była podobna, więc wtedy możliwe, że to był robot, ale podejście "wiem lepiej od Ciebie, jakiego papieru toaletowego używasz" z boku wygląda zabawnie.
0 0

joan

#6838002 Napisano: 17.01.2022 11:14:55
diabkate napisał(a):

(...) podejście "wiem lepiej od Ciebie, jakiego papieru toaletowego używasz" z boku wygląda zabawnie.


Przecież wiem, jakiej sraytaśmy używasz -> gdy jest konek Reginy, to papieru Regina; kiedy zaś nagrody rozdaje Velvet, to Velvetu. Nie udawaj, że jest inaczej... konkursowiczem się jest nawet w toalecie! emotka

(wkurza mnie, że obudziłam się po 3 w nocy, czyli jestem 8h na nogach i chętnie zakończyłabym dzień!)

diabkate

#6838006 Napisano: 17.01.2022 11:21:58
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

... podejście "wiem lepiej od Ciebie, jakiego papieru toaletowego używasz" z boku wygląda zabawnie.

emotka ale ja nie wiem, jakiego używasz i niczego takiego nie napisałem emotka emotka Aha. To ja się czepiam słówek emotka

A tak poważnie... Czy jest logicznie do wyjaśnienia, że do innych dzwoni automat, a tylko z jedną upartą osobą rozmawia człowiek  w czasie rzeczywistym, a nie puszcza nagrań z automatu?
Mnie się to wydaje dziwne... Robić taki jeden wielki wyłom w całym systemie? emotka

No bo ja wyjątkowa jestem.emotka
0 0

diabkate

#6838010 Napisano: 17.01.2022 11:26:32
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

No bo ja wyjątkowa jestem.

I tu się wreszcie zgadzamy w pełni. emotka

emotka
0 0

diabkate

#6838039 Napisano: 17.01.2022 13:08:09
Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka
0 0

ankabialy

#6838040 Napisano: 17.01.2022 13:11:14
diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Cześć i do mnie dotarł taki rozmiar.Nawet na Świętego Mikołaja mógłby być za duży.Szerokość razy milion.

1 diabkate 0

incendio12

#6839044 Napisano: 20.01.2022 22:23:43
Dlaczego nie ma konkursów na warzywa, owoce, chleb, twarożek, szynkę, czy cokolwiek co mogłabym jeść w większych ilościach bez wyrzutów sumienia emotka  Bo na ten moment tylko Chrupki i chipsy z Pepsi i Piwem w pakiecie emotka  Ileż można tyć  emotka  

mietowa

#6839045 Napisano: 20.01.2022 22:26:55
incendio12 napisał(a):

Dlaczego nie ma konkursów na warzywa, owoce, chleb, twarożek, szynkę, czy cokolwiek co mogłabym jeść w większych ilościach bez wyrzutów sumienia emotka  Bo na ten moment tylko Chrupki i chipsy z Pepsi i Piwem w pakiecie emotka  Ileż można tyć  emotka  

Dużo. Tzn. tak słyszałam emotka emotka

zezowaty_kot

#6839057 Napisano: 21.01.2022 00:00:07
diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

diabkate

#6839073 Napisano: 21.01.2022 09:22:20
zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊
Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈

magdalena-chili

#6839083 Napisano: 21.01.2022 09:59:29
diabkate napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈

Kate, może dlatego że tam jest napisane ze to coś ala "swetrokoc", wiec z góry wiadomo ze sweterek raczej nie będzie "taliowany" emotka

nanajka81

#6839092 Napisano: 21.01.2022 10:16:38
magdalena-chili napisał(a):

diabkate napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈

Kate, może dlatego że tam jest napisane ze to coś ala "swetrokoc", wiec z góry wiadomo ze sweterek raczej nie będzie "taliowany" emotka

wg mnie takie nagrody są idiotyczne. Kto w ogóle wymyślił że Ci co biorą udział w konkursie są grubi i należy im wysyłać rozmiary zaczynające się od X... Nawet S czasami odpowiada rozmiarowi L co jest mega głupie. Ja osobiście niecierpię rzeczy które są reklamówkami (np. logo na pół bluzy) w pstrokate kolory a ich wartość wg regulaminu to pomiędzy 200 a 300 zł. Lubię za to bluzy i koszulki LECHa, są na poziomie i z rozmiarami i z nadrukiem i z jakością.
0 0

diabkate

#6839104 Napisano: 21.01.2022 11:14:59
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi...

To nieprawda! emotka Nie kłóć się ze mną emotka BMI nie kłamie! Powinnaś raczej zmaleć... Po prostu cierpisz na nadwzrost. Bho0sEfo9O4

Masz rację! Nie wiem, czemu zawsze mi się wydawało, że jestem niska...🙄

magdalena-chili napisał(a):

diabkate napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

diabkate napisał(a):

Loteria coca cola. Myślałam, że będę miała fajny sweterek. No i mam. W rozmiarze... 5xl?emotka

Zajadaj żal produktami Frito Lay i lada dzień sweterek będzie pasował. 😉

Biorąc pod uwagę fakt, że według norm mam kilka kilo niedowagi, prędzej bym umarła niż utyła dobrego rozmiaru... 🙊Zmierzyłam ten "sweterek" i obwód klatki to ponad 140cm.🙈🙈🙈

Kate, może dlatego że tam jest napisane ze to coś ala "swetrokoc", wiec z góry wiadomo ze sweterek raczej nie będzie "taliowany" emotka

W aplikacji miałam informacje o swetrze i tego się trzymałam. emotka P
0 0