Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

magdalena-chili

#6839130 Napisano: 21.01.2022 12:10:17



No to u mnie jest coś takiego ... 
0 0

nanajka81

#6839139 Napisano: 21.01.2022 12:57:31
magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 

dziwna nagroda emotka Miłego siedzenia i grzania się przed TV! emotka
0 0

magdalena-chili

#6839153 Napisano: 21.01.2022 13:30:41
nanajka81 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 

dziwna nagroda emotka Miłego siedzenia i grzania się przed TV! emotka

Ja nie trafiłam na to poki co emotka  ale beda kapcie welniane dla Siostry emotka  hahaha, ale wymyślili.... 
0 0

diabkate

#6839156 Napisano: 21.01.2022 13:31:11
magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 


No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.
0 0

magdalena-chili

#6839158 Napisano: 21.01.2022 13:34:14
diabkate napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 

No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.

Z moich krótkotrwałych obserwacji wynika, że jeśli chcemy eksponować nasz niewątpliwy seksapil, to niekoniecznie w konkursowych ciuchach emotka  chociaz podobno ładnemu i w bluzie z coli ładnie będzie. emotka
1 cb656 0

diabkate

#6839177 Napisano: 21.01.2022 14:10:01
magdalena-chili napisał(a):

diabkate napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):



No to u mnie jest coś takiego ... 

No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.

Z moich krótkotrwałych obserwacji wynika, że jeśli chcemy eksponować nasz niewątpliwy seksapil, to niekoniecznie w konkursowych ciuchach emotka  chociaz podobno ładnemu i w bluzie z coli ładnie będzie. emotka

Mi tam nie zależy na eksponowaniu czegokolwiek. Po prostu myślałam, że będę mieć wygodny sweterek (do rozmiaru L jeszcze bym mogła go za takiego uważać), ale w tym to ja się dosłownie topie... Długością blisko mu do sukienki.emotka
0 0

diabkate

#6839178 Napisano: 21.01.2022 14:10:43
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

No bo ja mówię o poprzednich nagrodach, dlatego też pisałam o swetrze a nie o bluzie, a właściwie "bluzokocu", który rozmiar ma w nazwie.

...zawsze możesz użyć niezgodnie z przeznaczeniem, czyli jako tropik do namiotu na przykład. emotka

Albo spadochron.
0 0

cb656

#6839179 Napisano: 21.01.2022 14:12:05
magdalena-chili napisał(a):

...podobno ładnemu i w bluzie z coli ładnie będzie. emotka

Podobno Paryż to stolica mody, wdzięku i elegancji. emotka emotka

0 0

frodo

#6839263 Napisano: 21.01.2022 18:54:45
Wkurza mnie, że nie ma w co grać  emotka emotka emotka

kukuleczka

#6839363 Napisano: 22.01.2022 10:30:30
Wkurza mnie facebook, który usuwa mi komentarze.
Chciałam wziąć udział w konkursie na fb, a po dodaniu komentarza okazało się że go nie ma. Myślałam, że miałam chwilowy zanik sieci i po prostu komentarz się nie grał. Spróbowałam 2 razy i za każdym to samo. Na drugi dzień dostaję informację, że mój komentarz narusza standardy społeczności i został usunięty  emotka  W wypowiedzi żadnych wulgaryzmów, rasistowskich treści generalnie niczego złego!!. Fb też nie wskazuje jaki punkt z "standardów społeczności" rzekomo został naruszony..
Jestem wkurzona nie tylko że tracę możliwość wzięcia udziału, ale że zablokowano mi normalny komentarz bo tak emotka   skomentowałam post samą buźką i też mi go zablokowano, zaraz zrobią to też z kontem emotka
0 0

kreatia

#6839366 Napisano: 22.01.2022 10:59:02
kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie facebook, który usuwa mi komentarze. Chciałam wziąć udział w konkursie na fb, a po dodaniu komentarza okazało się że go nie ma. Myślałam, że miałam chwilowy zanik sieci i po prostu komentarz się nie grał. Spróbowałam 2 razy i za każdym to samo. Na drugi dzień dostaję informację, że mój komentarz narusza standardy społeczności i został usunięty  emotka  W wypowiedzi żadnych wulgaryzmów, rasistowskich treści generalnie niczego złego!!. Fb też nie wskazuje jaki punkt z "standardów społeczności" rzekomo został naruszony..
Jestem wkurzona nie tylko że tracę możliwość wzięcia udziału, ale że zablokowano mi normalny komentarz bo tak emotka   skomentowałam post samą buźką i też mi go zablokowano, zaraz zrobią to też z kontem emotka

Tak to właśnie jest na facebooku - tam jest konkursowa patologia emotka
Teksty, które mogą być zagrożeniem są zgłaszane do facebooka, pewnie przez kilka fejk kont, a fejs w razie czego je usuwa. Podziękuj konkurencji.

kukuleczka

#6839368 Napisano: 22.01.2022 11:08:03
kreatia napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie facebook, który usuwa mi komentarze. Chciałam wziąć udział w konkursie na fb, a po dodaniu komentarza okazało się że go nie ma. Myślałam, że miałam chwilowy zanik sieci i po prostu komentarz się nie grał. Spróbowałam 2 razy i za każdym to samo. Na drugi dzień dostaję informację, że mój komentarz narusza standardy społeczności i został usunięty  emotka  W wypowiedzi żadnych wulgaryzmów, rasistowskich treści generalnie niczego złego!!. Fb też nie wskazuje jaki punkt z "standardów społeczności" rzekomo został naruszony.. Jestem wkurzona nie tylko że tracę możliwość wzięcia udziału, ale że zablokowano mi normalny komentarz bo tak emotka   skomentowałam post samą buźką i też mi go zablokowano, zaraz zrobią to też z kontem emotka

Tak to właśnie jest na facebooku - tam jest konkursowa patologia emotka
Teksty, które mogą być zagrożeniem są zgłaszane do facebooka, pewnie przez kilka fejk kont, a fejs w razie czego je usuwa. Podziękuj konkurencji.

Hmm.. wydaje mi się, że tym razem to komentarz nie został zgłoszony przez innego użytkownika. Komentarza nie było widać "od razu". Przypuszczam, że w mojej wypowiedzi jest słowo zabronione przez fb, ale nie mam zielonego pojęcia co, bo żadne z słów nie jest wulgaryzmem ani nie ma znamion erotyzmu czy czegokolwiek... Normalnie naruszenie wolności słowa emotka

assal

#6839370 Napisano: 22.01.2022 11:18:41
Kukuleczka: Często teraz nie widać komentarzy od razu. Jeżeli zaczęłaś szybko powtarzać komentarz, mógł Cię facebook potraktować jako spam  emotka

adamo86

#6839395 Napisano: 22.01.2022 13:08:28
Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:



Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

mampytanie

#6839396 Napisano: 22.01.2022 13:19:39
adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:

Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka emotka emotka  Mam nadzieję, że czasem w niektórych promocyjnych za bardzo się nie wysilam, bo może i tam taka „kreatywność” wygrywa. Wówczas nie mam szans emotka

brasia

#6839398 Napisano: 22.01.2022 13:23:36
Przegapiłam ważność karty z Milki i 200zł poszło się......emotka
0 0

izak1000

#6839401 Napisano: 22.01.2022 13:47:54
adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:

Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

U mnie w lokalnym konkursie (sklep mięsny) było pytanie" Jaki wymarzony  prezent chciałbyś znaleźć   pod choinką? Wygrała odpowiedź "by wszyscy ludzie byli zdrowi"  emotka
1 mia 0

fiona25

#6839403 Napisano: 22.01.2022 13:53:06
adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:

Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka
0 0

Astronautka

#6839405 Napisano: 22.01.2022 13:56:41
fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka

0 0

kukuleczka

#6839410 Napisano: 22.01.2022 14:10:39
astronautka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:Zgodnie z regulaminem:"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka

Na miejscu konkursowicza odwagę bym miała - ot proste życzenia. Ale na miejscu organizatora nie miałabym odwagi wybrać takich życzeńemotka
wiem o który konkurs chodzi i to już nie pierwsza taka sytuacja u nich, że wybierają pierwsze z brzegu lub losują emotka
0 0