Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#6844776 Napisano: 16.02.2022 11:45:57
nanajka81 napisał(a):

a co znaczy dla Ciebie krótko? Bo dla mnie to kilka słów, powiedzmy  10-15. A wygrywają zdania mające po słów kilkadziesiąt...

ZDANIE to po prostu ZDANIE. Jeśli jest nawet wielokrotnie złożone, a ma sens, trzyma się kupy, nie przekracza limitu znaków, to przecież formalnie nie ma się o co przyczepić.
Wolę nie brać udziału w konkursach, w których byłabyś w Jury, bo ta upierdliwość jest przytłaczająca. emotka Lubisz się po prostu wszystkiego przyczepić. A to, że rymy w z daniu, a to że zdanie długie, a to że zdjęcie za szybko wysłane i w dodatku bezczelny jakiś, zrobił je na temat... No po prostu wymiękam przy takiej litanii. emotka
1 ajaxa 0

southlander

#6844783 Napisano: 16.02.2022 12:02:57
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka Aż kusi, by zacytować Gogola:"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

no niestety, to jest obecny konkursowy świat - trzeba się w nim wyróżnić bo nijakość jest omijana. Eseje, wiersze, rymy, piosenki, filmiki, mieszana czcionka, historie w które trudno uwierzyć - wszystko to ma większą szansę niż szczera, krótka odpowiedź.

A ja się mimo wszystko zastanawiam, czy wierszyki są jeszcze wyróżnianiem się. W niektórych konkach, to pewnie co trzeci komentarz jest pisany rymem, więc trudno tu mówić o wyróżnianiu się z tłumu. Osobiście najwięcej wygrałem na długich esejach, co oczywiście rzadko sprawdza się w konkursach promocyjnych bo tam mają zwykle limity znaków.

kalina590

#6844788 Napisano: 16.02.2022 12:16:23
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a co znaczy dla Ciebie krótko? Bo dla mnie to kilka słów, powiedzmy  10-15. A wygrywają zdania mające po słów kilkadziesiąt...

ZDANIE to po prostu ZDANIE. Jeśli jest nawet wielokrotnie złożone, a ma sens, trzyma się kupy, nie przekracza limitu znaków, to przecież formalnie nie ma się o co przyczepić. Wolę nie brać udziału w konkursach, w których byłabyś w Jury, bo ta upierdliwość jest przytłaczająca. emotka Lubisz się po prostu wszystkiego przyczepić. A to, że rymy w z daniu, a to że zdanie długie, a to że zdjęcie za szybko wysłane i w dodatku bezczelny jakiś, zrobił je na temat... No po prostu wymiękam przy takiej litanii. emotka

A może lubi świat (konkursów), w którym obowiązują uczciwe zasady. 
0 0

southlander

#6844797 Napisano: 16.02.2022 12:24:48
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

A ja się mimo wszystko zastanawiam, czy wierszyki są jeszcze wyróżnianiem się. W niektórych konkach, to pewnie co trzeci komentarz jest pisany rymem, więc trudno tu mówić o wyróżnianiu się z tłumu. Osobiście najwięcej wygrałem na długich esejach, co oczywiście rzadko sprawdza się w konkursach promocyjnych bo tam mają zwykle limity znaków.

emotka nie przyznawaj się do tego głośno publicznie emotka Tutaj to nie uchodzi po prostu "robić swoje" i nie przejmować się narzekaniem znawców, co to jedyni mają rację i wyznaczają normy i zasady. emotka

Czy mi się wydaje, czy to jest właśnie ta próba wyznaczenia norm i zasad ?  emotka
Wobec tego będę się przyznawał do czego będę chciał. 

greka

#6844963 Napisano: 16.02.2022 22:06:20
... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka
0 1 magy2020

pikawka

#6844968 Napisano: 16.02.2022 22:36:34
greka napisał(a):

... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka



Oj nie, nie... dobreemotka  mi podpasowałyemotka
1 greka 0

misiapysiamisia

#6844982 Napisano: 17.02.2022 07:29:24
greka napisał(a):

... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka

Gruszkowe pyszne emotka
2 greka, pikawka 0

greka

#6844986 Napisano: 17.02.2022 08:09:31
misiapysiamisia napisał(a):

greka napisał(a):

... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka

Gruszkowe pyszne emotka

:) fajnie, że pasują 
0 0

pikawka

#6844988 Napisano: 17.02.2022 08:22:18
greka napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

greka napisał(a):

... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka

Gruszkowe pyszne emotka

:) fajnie, że pasują 

Ja karmię synka więc nie popilam...ale jak na imprezie rodzinnej dawalam to chlapnęłam łykaemotka  i dobreemotka
1 greka 0

mama-l-k-m

#6845039 Napisano: 17.02.2022 11:59:33
[quote=cb656 napisał(a):monisss]to, że np jest konkurs napisz coś tam coś, a ktoś wstawia filmik jak śpiewa... no heloł?! Widzę, że zainspirowałeś Pana Jarka do pisania komentarzy pod zgłoszonym zdjęciem konkursowym. Tylko osoba spełnia regulamin, ale kogoś boli, że wygrała w innej edycji. 
Miałam zgłaszać swoje zdjęcie, ale przecież rok temu wygrałam plecak i kubek z Country to też mi dowalą komentarz? 

0 0

monisss

#6845060 Napisano: 17.02.2022 12:16:12
pikawka napisał(a):

greka napisał(a):

... smak win z Winiarni Zamojskiej...toż to kwasidło, że skręca ry... no usta wykręca emotka

Oj nie, nie... dobreemotka  mi podpasowałyemotka

pyszne! najlepsze wiśniowe emotka
1 pikawka 0

mimisnik

#6845089 Napisano: 17.02.2022 13:40:07
wkurza mnie smolar, o jakże on mnie wkurza!
1 monisss 0

cb656

#6845090 Napisano: 17.02.2022 13:49:55
mama-l-k-m napisał(a):

Widzę, że zainspirowałeś Pana Jarka do pisania komentarzy pod zgłoszonym zdjęciem konkursowym. Tylko osoba spełnia regulamin, ale kogoś boli, że wygrała w innej edycji. Miałam zgłaszać swoje zdjęcie, ale przecież rok temu wygrałam plecak i kubek z Country to też mi dowalą komentarz? 

To jakby napisać, że lata rządów Tuska są bezpośrednią przyczyną podwyżek cen paliw w 2022 roku, no bo przecież jedno zdarzenie było przed drugim. emotka Sama zwracasz uwagę, że to dwie różne sytuacje, a jednak widzisz związek. Ciekawe, ciekawe... emotka
0 0

pikawka

#6845091 Napisano: 17.02.2022 13:50:12
mimisnik napisał(a):

wkurza mnie smolar, o jakże on mnie wkurza!





I mnie!!! emotka
1 anaesth 0

iwona0103

#6845104 Napisano: 17.02.2022 14:29:05
mama-l-k-m napisał(a):

[quote=cb656 napisał(a):[quote=monisss napisał(a):monisss]to, że np jest konkurs napisz coś tam coś, a ktoś wstawia filmik jak śpiewa... no heloł?! Widzę, że zainspirowałeś Pana Jarka do pisania komentarzy pod zgłoszonym zdjęciem konkursowym. Tylko osoba spełnia regulamin, ale kogoś boli, że wygrała w innej edycji. Miałam zgłaszać swoje zdjęcie, ale przecież rok temu wygrałam plecak i kubek z Country to też mi dowalą komentarz? 

pan Jarosław skomentował wiele zdjęć w ten sposób, używając słów: pani już wygrała w TYM konkursie
tylko, że TEN konkurs dopiero się zaczął, a poprzednie edycje to inne konkursy emotka

fan-mandaryny

#6845145 Napisano: 17.02.2022 17:56:10
Wkurzyła mnie wiadomość zwrotna od Faktorii Win, w której to poinformowano mnie, że nie odpowiedzą mi, czy widnieję na liście rezerwowej. Lista zwycięzców będzie, ale nikt z laureatów rezerwowych nie ma możliwości sprawdzenia, czy był wytypowany. Jestem ciekaw zwycięskich zdjęć. Jak opublikują te zwycięskie, to chyba podzielę się swoją fotą. Ciekawe, co to za zdjęcia wygrały te wina i blaszane wiaderka, że moja fota nawet tego nie wygrała. Nie sądzę, że zdjęcie było denne. Uważam, że było niebanalne i nie układałem liter na ścianie i plakatów. No to się pożalilem. Pewnie ktoś mnie zhejtuje. Ale co tam, czekam na pocisk. Piszę na temat. Na hejty nie odpowiadam, mające na celu dowartościowanie się pewnych osób.
1 katee14 0

anialistopad

#6845149 Napisano: 17.02.2022 18:05:32
Wkurza mnie,że nic nie mogę wygrać. Same pudła dookoła i ta pogoda do bani. Leje i wiatr wszystko mnie drażni 

fan-mandaryny

#6845155 Napisano: 17.02.2022 18:26:25
Luty nic a nic... Avanti do bani, Los Mejores do bani. Wedlowskie Ptasie mleczko chyba czeka na złote hasła, razem z Avanti w Laysach i Starach. Fortuna PE ES mnie wkurzyła z Wawelem, a teraz Faktoria Win. Tyle proszków, chemii, płynów zalega... Przydałyby się już jakieś kulki Bref do kibla, czy papier toaletowy, bo ileż to można płyny, proszki i tabletki do zmywarki chomikować? 

kajus18

#6845161 Napisano: 17.02.2022 18:43:21
fan-mandaryny napisał(a):

Wkurzyła mnie wiadomość zwrotna od Faktorii Win, w której to poinformowano mnie, że nie odpowiedzą mi, czy widnieję na liście rezerwowej. Lista zwycięzców będzie, ale nikt z laureatów rezerwowych nie ma możliwości sprawdzenia, czy był wytypowany. Jestem ciekaw zwycięskich zdjęć. Jak opublikują te zwycięskie, to chyba podzielę się swoją fotą. Ciekawe, co to za zdjęcia wygrały te wina i blaszane wiaderka, że moja fota nawet tego nie wygrała. Nie sądzę, że zdjęcie było denne. Uważam, że było niebanalne i nie układałem liter na ścianie i plakatów. No to się pożalilem. Pewnie ktoś mnie zhejtuje. Ale co tam, czekam na pocisk. Piszę na temat. Na hejty nie odpowiadam, mające na celu dowartościowanie się pewnych osób.

Jako wieloletni konkursowicz mogę podarować Ci jedną z najważniejszych dla mnie konkursowych zasad - "Nie graj - jeżeli nie potrafisz przegrywać" emotka emotka emotka
0 0

fan-mandaryny

#6845163 Napisano: 17.02.2022 18:50:35
kajus18 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurzyła mnie wiadomość zwrotna od Faktorii Win, w której to poinformowano mnie, że nie odpowiedzą mi, czy widnieję na liście rezerwowej. Lista zwycięzców będzie, ale nikt z laureatów rezerwowych nie ma możliwości sprawdzenia, czy był wytypowany. Jestem ciekaw zwycięskich zdjęć. Jak opublikują te zwycięskie, to chyba podzielę się swoją fotą. Ciekawe, co to za zdjęcia wygrały te wina i blaszane wiaderka, że moja fota nawet tego nie wygrała. Nie sądzę, że zdjęcie było denne. Uważam, że było niebanalne i nie układałem liter na ścianie i plakatów. No to się pożalilem. Pewnie ktoś mnie zhejtuje. Ale co tam, czekam na pocisk. Piszę na temat. Na hejty nie odpowiadam, mające na celu dowartościowanie się pewnych osób.

Jako wieloletni konkursowicz mogę podarować Ci jedną z najważniejszych dla mnie konkursowych zasad - "Nie graj - jeżeli nie potrafisz przegrywać" emotka emotka emotka

Specjalnie z myślą o Tobie, zagram kolejny raz. Wierzę w moc wątku, dlatego musiałem wyrazić swoje myśli. Piszę na temat, nie żebrząc o niczyją poradę. Wcale mnie to nie zrazi. emotka Zamierzam wygrać w tych agencjach. emotka
P.S. Twoja życzliwa odpowiedz nie była hejtem. Dlatego odpowiedziałem. Pozdrawiam.
0 0