Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#6845169 Napisano: 17.02.2022 19:05:30
iwona0103 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

[quote=cb656 napisał(a):[quote=fineessa napisał(a):[quote=fineessa napisał(a):[quote=monisss napisał(a):monisss]to, że np jest konkurs napisz coś tam coś, a ktoś wstawia filmik jak śpiewa... no heloł?! Widzę, że zainspirowałeś Pana Jarka do pisania komentarzy pod zgłoszonym zdjęciem konkursowym. Tylko osoba spełnia regulamin, ale kogoś boli, że wygrała w innej edycji. Miałam zgłaszać swoje zdjęcie, ale przecież rok temu wygrałam plecak i kubek z Country to też mi dowalą komentarz? 

pan Jarosław skomentował wiele zdjęć w ten sposób, używając słów: pani już wygrała w TYM konkursie
tylko, że TEN konkurs dopiero się zaczął, a poprzednie edycje to inne konkursy emotka

No cóż, z moich obserwacji tego konkursu wynika, iż co roku jest to samo: po części wygrywają osoby, które wygrały w poprzednich edycjach, wygrywają zdjęcia na których są doklejone kinderki, wygrywają te same zdjęcia co wcześniej... No i oczywiście jest mnóstwo właśnie takich komentarzy. Kinder chyba niewiele z tym robi.  
0 0

cb656

#6845194 Napisano: 17.02.2022 21:29:52
nanajka81 napisał(a):

No cóż, z moich obserwacji tego konkursu wynika, iż co roku jest to samo: po części wygrywają osoby, które wygrały w poprzednich edycjach, wygrywają zdjęcia na których są doklejone kinderki, wygrywają te same zdjęcia co wcześniej... No i oczywiście jest mnóstwo właśnie takich komentarzy. Kinder chyba niewiele z tym robi.  

No cóż... tego akurat konkursu nie znam, nie biorę udziału, ale podpowiem, że ja stosuję zasadę "drugiego focha" wobec Organizatora, który lekceważy zasady.
Przy pierwszej takiej akcji olewania zgłoszeń tylko zgrzytam zębami, ale przy powtarzającej się drugiej strzelam permanentnego focha, wpisuję takiego Organizatora na czarną listę "tych klientów nie obsługujemy" i po prostu omijam na przyszłość jego konkursy szerokim łukiem. Bo jak ktoś jest taki wredny, to mnie szkoda mojego czasu i nerwów. A zawsze się denerwuję, gdy czegoś prostego nie da się skutecznie wyegzekwować i kiedy ktoś nie gra fair. emotka
Polecam tę metodę wszystkim. Może chociaż tyle korzyści, że człek będzie miał święty spokój.
No ale jak jest konkursowicz, który "gra o wszystko, a wygrane upycha po kątach", to takiemu tej metody nie polecę, bo to też byłoby bez sensu emotka
1 kalina590 0

cb656

#6845357 Napisano: 18.02.2022 13:21:31
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...wpisuję takiego Organizatora na czarną listę "tych klientów nie obsługujemy" i po prostu omijam na przyszłość jego konkursy szerokim łukiem. Bo jak ktoś jest taki wredny, to mnie szkoda mojego czasu i nerwów. (...) Polecam tę metodę wszystkim. Może chociaż tyle korzyści, że człek będzie miał święty spokój...

Tu akurat mają fajne nagrody o które warto grać, aczkolwiek organizator od lat nie ogarnia tego konkursu i zawsze coś tam jest nie tak.

Spójrz na to holistycznie emotka Liczy się całość, nerwowa atmosfera, poczucie niesmaku, irytacji, bezsilności, frustracja... Czy na tym tle te nagrody są tego warte? Poza tym żadnej pewności, że w ogóle nagroda się trafi, jak ten organizator to taki wieczny nieogar i dopuszcza lewizny. emotka
No ale jak jest konkursowicz, który "gra o wszystko, a wygrane upycha po kątach", to... emotka  Ja w każdym razie pass. Tak że ten...
0 0

cb656

#6845400 Napisano: 18.02.2022 14:41:26
nanajka81 napisał(a):

Się doczepiłeś jak rzep psiego... Kto chce grać niech gra...

emotka emotka
No widzisz, nie można tak było od razu? A nie jakieś czepianie się, jakieś rady, wskazówki kto ma co robić, bo serce boli, gdy inni robią coś nie po myśli... emotka Ech te kobiety... nigdy tego nie ogarnę.
0 0

martucha-jk

#6845478 Napisano: 18.02.2022 18:13:00
Czekasz na nagrodę któregoś tam stopnia z Los.. i w końcu przychodzi... słuchawki z paragonem za 299 zl, gdzie normalnie mozna je kupić za ok. 60 zł.
0 0

giti

#6845487 Napisano: 18.02.2022 18:55:42
o matko... dzisiaj dopadło mnie fatum konkursowicza i totalna klęska... i nie o wynikach tu mowie.. xD masakra.. Robilem zakupy takie zwyczajne w biedronce, niekonkursowe.. poszedłem do kasy samoobslugowej, lezało kilka paragonow to wrzucilem je do koszyka i mowie na koncu je wyciagne jak zeskanuje wszystko.. no i skanuje.. wyszlo mi 94 zł to mowie kurde, wrzuce jeszcze dwie butelki coli zeby bylo na loterie i tyle.. ok 101 zł i w tym momencie sie zaczęło..xD 
1) pan ochroniarz podszedl i ukradl mi moj koszyk z paragonami emotka
2) nabilem karte biedronki i nabił się rabat i wyszło mi 98 zł i i tak w loterii nie wzialem udzialu..
3) paragon sie wydrukowal w polowie i skonczyl sie papier i nie mam paragonu, olałem sprawę, a potem mi się przypomniało że jednak wziąłem olej wielkopolski na konkurs i teraz nie mam paragonu xD 

ojj chyba musze sie dzis napic  xD

fineessa

#6845567 Napisano: 19.02.2022 09:34:48
giti napisał(a):

o matko... dzisiaj dopadło mnie fatum konkursowicza i totalna klęska... i nie o wynikach tu mowie.. xD masakra.. Robilem zakupy takie zwyczajne w biedronce, niekonkursowe.. poszedłem do kasy samoobslugowej, lezało kilka paragonow to wrzucilem je do koszyka i mowie na koncu je wyciagne jak zeskanuje wszystko.. no i skanuje.. wyszlo mi 94 zł to mowie kurde, wrzuce jeszcze dwie butelki coli zeby bylo na loterie i tyle.. ok 101 zł i w tym momencie sie zaczęło..xD 1) pan ochroniarz podszedl i ukradl mi moj koszyk z paragonami emotka
2) nabilem karte biedronki i nabił się rabat i wyszło mi 98 zł i i tak w loterii nie wzialem udzialu..
3) paragon sie wydrukowal w polowie i skonczyl sie papier i nie mam paragonu, olałem sprawę, a potem mi się przypomniało że jednak wziąłem olej wielkopolski na konkurs i teraz nie mam paragonu xD 

ojj chyba musze sie dzis napic  xD

Ale się uśmiałam emotka

giti

#6845617 Napisano: 19.02.2022 16:32:44
Dociekliwość godna detektywa Rutkowskiego emotka ale odpowiedzi aż nadto prozaiczne.. emotka  Paragany buchnąłem na końcu zakupów jak podszedłem do kas, w rękach miałem produkty jakieś już skanowałem i tak chwyciłem te co leżały obok kasy i chciałem na końcu je wyciągnąć jak pójdę odnieść koszyk po prostu emotka  A ochroniarz hmm wyjąłem ostatni produkt zeskanowałem odłożyłem,  a on podszedł zabrał kosz i już szedł dalej, nie goniłem go z dwóch względów - nie wiedziałem czy w ogóle są jakieś wartościowe paragony, a po drugie cóż bym mu powiedział? Że chce te papiery z kosza? Chce czyjeś obce paragony? Obawiam się, że jako ochroniarz mógłby wręcz nie pozwolić zabrać czyichś paragonów, bo to chyba niezbyt ''legalne'' brać czyjeś dowody zakupu? emotka  w każdym bądź razie na pewno na szybko nie byłem w stanie tylu rzeczy przeanalizować emotka
p.s. jestem mężczyzną. emotka

masza

#6845622 Napisano: 19.02.2022 18:01:31
giti napisał(a):

o matko... dzisiaj dopadło mnie fatum konkursowicza i totalna klęska... i nie o wynikach tu mowie.. xD masakra.. Robilem zakupy takie zwyczajne w biedronce, niekonkursowe.. poszedłem do kasy samoobslugowej, lezało kilka paragonow to wrzucilem je do koszyka i mowie na koncu je wyciagne jak zeskanuje wszystko.. no i skanuje.. wyszlo mi 94 zł to mowie kurde, wrzuce jeszcze dwie butelki coli zeby bylo na loterie i tyle.. ok 101 zł i w tym momencie sie zaczęło..xD 1) pan ochroniarz podszedl i ukradl mi moj koszyk z paragonami emotka
2) nabilem karte biedronki i nabił się rabat i wyszło mi 98 zł i i tak w loterii nie wzialem udzialu..
3) paragon sie wydrukowal w polowie i skonczyl sie papier i nie mam paragonu, olałem sprawę, a potem mi się przypomniało że jednak wziąłem olej wielkopolski na konkurs i teraz nie mam paragonu xD 

ojj chyba musze sie dzis napic  xD

kumulacja pecha  emotka
1 DAIKOKU 0

mamimamu

#6845623 Napisano: 19.02.2022 18:03:27
emotka  biorę do ręki paragon z Zamojskiej, a ten wyblakły w 3 miejscach emotka  no jak, skoro w portfelu na swoją kolej czekał???

i olśniło mnie: pani, żeby mnie obsłużyć, przerwała wykładanie pączków na ladę emotka  

DAIKOKU

#6845625 Napisano: 19.02.2022 18:24:09
p.podobnie w Biedronkach już rozpoznają mistrzów konkursowiczów i w standardzie panie ekspedientki lub ochroniarz mają misję sprzątnąć paragony...???  emotka
1 cb656 0

giti

#6845655 Napisano: 19.02.2022 22:28:44
cb656 napisał(a):

giti napisał(a):

Dociekliwość godna detektywa Rutkowskiego emotka P.S. jestem mężczyzną. emotka

Jak uwierzyć takiej łani, która gdzieś bezsprzecznie kłamie?! emotka emotka




O loool emotka  nie miałem pojęcia że w ogóle gdzieś mam coś ustawione i nie zwróciłem uwagi hmm nie mam pojęcia skąd ta zmiana płci emotka  może te kilkanaście lat temu jak zakładałem konto to byłem kimś innym? hmm nic mi o tym nie wiadomo emotka
1 cb656 0

zaczytana-pola

#6845673 Napisano: 20.02.2022 09:09:32
To wczoraj był jakiś pechowy dzień. Poszłam do Rossmanna. Zrobiłam zakupy, w tym konkursowe. I co? Okazało się, że w kasie samoobsługowej pozawijały się paragony i nie wychodziły z niej. Mój paragon też się tam pozawijał w środku. Udało się go wyciągnąć,  ale okazało się, że wydrukował się tylko do końca zakupów. Dalej nie ma. Jedyne co kasjerka mogła zrobić to wydrukować mi na kartce A4 "paragon". Kasa w błoto emotka
Jedyny plus to fakt, że wyjelam z kasy 2 paragony na Rexonę. Jeden niestety już nie wygrał...

prosiaczek

#6845696 Napisano: 20.02.2022 12:04:09
Serio pechowy konkursowy dzień. Mnie Pani nadgorliwa klientka za mną świsneła podziałkę zakupową która separowała 2 paragony. Maupa jedna. Przez to by mi się konkursowo nie nabity bo zaraz odłożyła NIE  W TO MIEJSCE CO TRZEBA. w ostatniej chwili się zorientowałam 
2 cb656, monisss 0

pikawka

#6846021 Napisano: 22.02.2022 08:51:33
7 miesięcy i 5 zębów, pobudka dzis o 1 w nocy, 2, 4 a od 5.15 nie śpimy... porażki w konkursach bo mało gram albo jestem flakiem nie do życia. 
Marzę o wyspaniu się. 
Wkurza mnie WSZYSTKO emotka
2 brucee, andii 0

monisss

#6846038 Napisano: 22.02.2022 10:53:16
pikawka napisał(a):

7 miesięcy i 5 zębów, pobudka dzis o 1 w nocy, 2, 4 a od 5.15 nie śpimy... porażki w konkursach bo mało gram albo jestem flakiem nie do życia. Marzę o wyspaniu się. 
Wkurza mnie WSZYSTKO emotka

ja mam 7 latke i kazda noc nie przespana normalnie.. teraz choroba to spała z nami budze się co chwila, dzień zaczynam od 5-6 bo jaśnie Panna tak wstaje. Do tego muszę z nią pracować zdalnie a w konkursach praktycznie same pudła.. chciałam pracę zmienić a jak patrzę na oferty to się dosłownie NIGDZIE nie nadaje.. także tego... 
1 andii 0

mietowa

#6846041 Napisano: 22.02.2022 11:08:51
monisss napisał(a):

pikawka napisał(a):

7 miesięcy i 5 zębów, pobudka dzis o 1 w nocy, 2, 4 a od 5.15 nie śpimy... porażki w konkursach bo mało gram albo jestem flakiem nie do życia. Marzę o wyspaniu się. Wkurza mnie WSZYSTKO emotka

ja mam 7 latke i kazda noc nie przespana normalnie.. teraz choroba to spała z nami budze się co chwila, dzień zaczynam od 5-6 bo jaśnie Panna tak wstaje. Do tego muszę z nią pracować zdalnie a w konkursach praktycznie same pudła.. chciałam pracę zmienić a jak patrzę na oferty to się dosłownie NIGDZIE nie nadaje.. także tego... 

A nie myślałaś, żeby popracować nad zmianami? Siedmiolatek to już nie dzidzia (mam na stanie siedmiolatka właśnie), żeby spać z rodzicami i żeby trzeba było wstawać do niego rano emotka
0 0

monisss

#6846045 Napisano: 22.02.2022 11:17:07
mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

pikawka napisał(a):

7 miesięcy i 5 zębów, pobudka dzis o 1 w nocy, 2, 4 a od 5.15 nie śpimy... porażki w konkursach bo mało gram albo jestem flakiem nie do życia. Marzę o wyspaniu się. Wkurza mnie WSZYSTKO emotka

ja mam 7 latke i kazda noc nie przespana normalnie.. teraz choroba to spała z nami budze się co chwila, dzień zaczynam od 5-6 bo jaśnie Panna tak wstaje. Do tego muszę z nią pracować zdalnie a w konkursach praktycznie same pudła.. chciałam pracę zmienić a jak patrzę na oferty to się dosłownie NIGDZIE nie nadaje.. także tego... 

A nie myślałaś, żeby popracować nad zmianami? Siedmiolatek to już nie dzidzia (mam na stanie siedmiolatka właśnie), żeby spać z rodzicami i żeby trzeba było wstawać do niego rano emotka

mój model jest wyjątkowy... śpi z nami jak jest chora, a przyłazi w nocy też dość często bo się boi... a o 5-6 wstaje, od malutkiego tak było... prośby groźby nagrody kary nic nie działa. ona wstaje o 5-6 i koniec. wiem,że rówieśnicy potrafią spać do 11 w weekendy, moje dziecko nie spało w życiu dłużej niż do 8-9. ( może z 5 razy w życiu). Teraz nawet jak po cichaczu do nas w nocy przychodzi to ja i tak już się budzę.
0 0

mietowa

#6846051 Napisano: 22.02.2022 11:25:58
monisss napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

pikawka napisał(a):

7 miesięcy i 5 zębów, pobudka dzis o 1 w nocy, 2, 4 a od 5.15 nie śpimy... porażki w konkursach bo mało gram albo jestem flakiem nie do życia. Marzę o wyspaniu się. Wkurza mnie WSZYSTKO emotka

ja mam 7 latke i kazda noc nie przespana normalnie.. teraz choroba to spała z nami budze się co chwila, dzień zaczynam od 5-6 bo jaśnie Panna tak wstaje. Do tego muszę z nią pracować zdalnie a w konkursach praktycznie same pudła.. chciałam pracę zmienić a jak patrzę na oferty to się dosłownie NIGDZIE nie nadaje.. także tego... 

A nie myślałaś, żeby popracować nad zmianami? Siedmiolatek to już nie dzidzia (mam na stanie siedmiolatka właśnie), żeby spać z rodzicami i żeby trzeba było wstawać do niego rano emotka

mój model jest wyjątkowy... śpi z nami jak jest chora, a przyłazi w nocy też dość często bo się boi... a o 5-6 wstaje, od malutkiego tak było... prośby groźby nagrody kary nic nie działa. ona wstaje o 5-6 i koniec. wiem,że rówieśnicy potrafią spać do 11 w weekendy, moje dziecko nie spało w życiu dłużej niż do 8-9. ( może z 5 razy w życiu) 

E tam, nic wyjątkowego, typowy siedmiolatek emotka . Następnym razem niech rano ogarnie swój pokój, umyje zęby i się ubierze, a potem Cię budzi emotka

fineessa

#6846135 Napisano: 22.02.2022 16:40:48
Czy tylko ja nie lubię konkursów w których trzeba dodać odpowiedz pod postem na Fb? Zazwyczaj nie biorę w nich udziału ale spodobał mi się ten naszyjnik z Eti..,emotka