Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#6866506 Napisano: 24.06.2022 09:37:02
10 dni kisiłam paragon i dobrze,że się do Adidasa zebrałam bo miałam na nim jeszcze kilka loterii i nic nie zgłosiłam.Dlaczego?Pojęcia nie mam wsadziłam go w kopertę i olałam.Ale serio 10 dni mi zajęło by wrócić do tego.Mózg dalej najbardziej niezbadanym organem w ciele człowieka.Wkurza mnie upał bo czuję się jak naćpana bez używek i może niektórzy chcą osiągnąć taki stan ducha i ciała ale nie ja:P

as32572

#6866692 Napisano: 25.06.2022 15:27:46
Nie docierają do mnie maile magic link z coca coli emotka
0 0

yougerd

#6866770 Napisano: 26.06.2022 17:22:57
Wkurza mnie moja gmina i jej władze. Co roku ten sam problem, kilka dni upału i nie ma kropli wody w kranie. Ale tak źle jak w tym roku jeszcze nie było. Dopiero drugi dzień temperatura powyżej 29 stopni , a tu już wody od wczoraj nie ma. I nie będzie.
Bo jest stara infrastruktura, za mało studni i multum nowych mieszkańców, którzy bez problemu dostają pozwolenie na przyłączenie się do sieci, pomimo, że wodociągi nie są w stanie zagwarantować dostawy wody. Gdzie ja mieszkam, wody nie ma, kanalizy nie ma, dróg nie ma, internetu szybkiego nie ma. 
Do centrum Gdańska mam mniej niż 20 km, ale to już inna gmina.

rare85

#6866777 Napisano: 26.06.2022 18:26:24
Wszystko! Jeden sąsiad puszcza disco-polo na cały regulator, drugi ze wspólnego podwórka robi sobie prywatny ogród - krzesła, basen, pranie na suszarce wystawione... emotka a upały mnie wykańczają i nie mam siły prosić, tłumaczyć... Zamieszkaj na wsi, mówili - będzie miała ciszę i spokój, mówili emotka
0 0

rare85

#6866782 Napisano: 26.06.2022 19:06:16
cb656 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Jeden sąsiad puszcza disco-polo na cały regulator, drugi ze wspólnego podwórka robi sobie prywatny ogród - krzesła, basen, pranie na suszarce wystawione...
Zamieszkaj na wsi, mówili - będzie miała ciszę i spokój, mówili emotka

Hm, przybliżysz może, co to za infrastruktura, że na wsi jest jakieś 'wspólne podwórko"? emotka Zawsze sądziłem, że domek na wsi to odrębnie ogrodzona własność...

W tej wsi są też bloki emotka i podwórko przed klatką schodową jest wspólne
0 0

atyde25

#6866868 Napisano: 27.06.2022 12:06:53
Nawet mucha padła w ten upał.Ale nagrody coś wpadać nie chcą.Trza zrobić nowe zakupy to się nigdy nie skończy.Jak myślę o pójściu do sklepu w ten upał to mnie to dopiero wkurza:(
1 rare85 0

monisss

#6866870 Napisano: 27.06.2022 12:12:31
rare85 napisał(a):

cb656 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Jeden sąsiad puszcza disco-polo na cały regulator, drugi ze wspólnego podwórka robi sobie prywatny ogród - krzesła, basen, pranie na suszarce wystawione...
Zamieszkaj na wsi, mówili - będzie miała ciszę i spokój, mówili emotka

Hm, przybliżysz może, co to za infrastruktura, że na wsi jest jakieś 'wspólne podwórko"? emotka Zawsze sądziłem, że domek na wsi to odrębnie ogrodzona własność...

W tej wsi są też bloki emotka  i podwórko przed klatką schodową jest wspólne

chyba jest dużo takich wsi bo pod Krakowem taka też jest emotka  zawsze mnie to dziwiło.. emotka  ja mieszkam w dużym mieście i mamy spore osiedle i akurat jest super bo się zaczęły wakacje i mam ciszę i spokój emotka   ale u nas jest z kolei katastrofa z psimi kupami na osiedlu (Sama mam psa i sprzątam) no i ze śmieciami wokół wiat. U nas można znaleźć opony, pralki, prysznice, meble, wszystko emotka  :P i tak sobie nie raz stoi po 2 tygodnie na osiedlu emotka  
0 0

rare85

#6866883 Napisano: 27.06.2022 12:33:13
monisss napisał(a):

rare85 napisał(a):

cb656 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Jeden sąsiad puszcza disco-polo na cały regulator, drugi ze wspólnego podwórka robi sobie prywatny ogród - krzesła, basen, pranie na suszarce wystawione...
Zamieszkaj na wsi, mówili - będzie miała ciszę i spokój, mówili emotka

Hm, przybliżysz może, co to za infrastruktura, że na wsi jest jakieś 'wspólne podwórko"? emotka Zawsze sądziłem, że domek na wsi to odrębnie ogrodzona własność...

W tej wsi są też bloki emotka  i podwórko przed klatką schodową jest wspólne

chyba jest dużo takich wsi bo pod Krakowem taka też jest emotka  zawsze mnie to dziwiło.. emotka  ja mieszkam w dużym mieście i mamy spore osiedle i akurat jest super bo się zaczęły wakacje i mam ciszę i spokój emotka   ale u nas jest z kolei katastrofa z psimi kupami na osiedlu (Sama mam psa i sprzątam) no i ze śmieciami wokół wiat. U nas można znaleźć opony, pralki, prysznice, meble, wszystko emotka  :P i tak sobie nie raz stoi po 2 tygodnie na osiedlu emotka  

U nas segregacja śmieci to też temat rzeka.. A nie wspomniałam, podczas gdy inni wyprowadzają swoje psy na smyczy to pies sąsiada (nowi najemcy),"lata" sobie luzem. Heh, 10 lat było spokoju i się skończyło - jak to mówią: "dobrze już było" emotka
1 monisss 0

muzasa88

#6867000 Napisano: 28.06.2022 00:06:58
Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!
0 0

nanajka81

#6867005 Napisano: 28.06.2022 06:23:22
muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Jeżeli był gotowy to wyszukaj sobie na nowo kanały i problem z głowy. 
0 0

muzasa88

#6867023 Napisano: 28.06.2022 10:05:19
Nanajka Myślisz, że nie wyszukałam eh... źle myślisz. No wcale problem nie jest z głowy mam tylko rządową tv oglądać, weź nie będę sobie szkodzić😀
1 radosna 0

sks900

#6867029 Napisano: 28.06.2022 10:27:03
muzasa88 napisał(a):

Nanajka Myślisz, że nie wyszukałam eh... źle myślisz. No wcale problem nie jest z głowy mam tylko rządową tv oglądać, weź nie będę sobie szkodzić😀

Jaka antena? Jak zbiorcza w bloku to zgłoś do spółdzielni.
0 0

radosna

#6867030 Napisano: 28.06.2022 10:33:37
muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Też tak mam. Telewizor niby dobry, a kanałów tylko 6. I jeszcze ktoś z forum (nie będę wytykać palcamiemotka ) poradził, żeby ustawić ręcznie kanały. A czy mężczyzna z krwi i kości nie wie, że prawdziwa kobieta może tego nie umieć? emotka
1 muzasa88 0

lazy-kiwi

#6867031 Napisano: 28.06.2022 10:40:43
radosna napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Przez zmianę standardu nadawania mam tylko 6 kanałów i to te rządowe, których oglądam tylko mecze, no może czasem film jakiś, ale na prawdę to rzadkość.
Kuźwa, a podobno mój telewizor był na to gotowy, a teraz, że nie jest. Kuźwa co za  poje.. Oddawać mi polsat i inne komercyjne stacje!!!

Też tak mam. Telewizor niby dobry, a kanałów tylko 6. I jeszcze ktoś z forum (nie będę wytykać palcamiemotka ) poradził, żeby ustawić ręcznie kanały. A czy mężczyzna z krwi i kości nie wie, że prawdziwa kobieta może tego nie umieć? emotka

Zawsze można poprosić o pomoc jakiegoś mężczyznę z krwi i kości albo nieprawdziwą kobietę emotka
2 radosna, cb656 0

stamp2

#6867143 Napisano: 28.06.2022 15:25:26
33C w cieniuemotka
0 0

kumulacja

#6867149 Napisano: 28.06.2022 15:33:26
stamp2 napisał(a):

33C w cieniuemotka

To masz chłodno. U mnie tylko 34 stopnie emotka

nanajka81

#6867153 Napisano: 28.06.2022 15:39:24
muzasa88 napisał(a):

Nanajka Myślisz, że nie wyszukałam eh... źle myślisz. No wcale problem nie jest z głowy mam tylko rządową tv oglądać, weź nie będę sobie szkodzić😀

no u nas to zadziałało emotka Teściowej zostało 6 kanałów, daliśmy wyszukaj i znalazło. To może rzeczywiście wcisneli Ci jakiś niepełnosprawny telewizor emotka
1 kumulacja 0

muzasa88

#6867165 Napisano: 28.06.2022 16:21:22
Nanajka U mnie nie zadziałało. A telewizor jest jak najbardziej pełnosprawny. Pewnie będę musiała kupić ten dekoder.
Nie tylko ja mam taki problem, że najpierw był przystosowany (sprawdziłam tam , gdzie się sprawdza), a potem okazało, że nie.
Miłego dzionka emotka
1 kumulacja 0

sks900

#6867175 Napisano: 28.06.2022 16:37:29
muzasa88 napisał(a):

Nanajka U mnie nie zadziałało. A telewizor jest jak najbardziej pełnosprawny. Pewnie będę musiała kupić ten dekoder.
Nie tylko ja mam taki problem, że najpierw był przystosowany (sprawdziłam tam , gdzie się sprawdza), a potem okazało, że nie.
Miłego dzionka emotka

Ale po co masz kupować, jak masz dobry  telewizor? Antena się liczy, jak mieszkasz w bloku i masz podlaczony telewizor pod antenę zbiorczą i nie ma teraz TVN i Polsatu to znaczy, że te pasma są wycięte w antenie zbiorczej i trzeba to zgłosić w administracji, odblokują te nowe częstotliwości, mój znajomy tak miał. Zgłosił, przyszedł pan od anten i jest znowu TVN i Polsat. Powtórzę się, masz podłączoną antenę zbiorczą do telewizora, czy swoją indywidualną na balkonie, dachu?
0 0

muzasa88

#6867203 Napisano: 28.06.2022 19:04:10
Sks900 pisałam wyżej nie mieszkam w bloku.  Nie posiadam anteny zbiorczej.
Cb656 Na razie poczekam, bo tv w wakacje nie jest mi potrzebny.
Ps. Dzięki wszystkim za wszelkie rady i sugestieemotka