Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7080699 Napisano: 20.02.2023 20:49:00
atyde25 napisał(a):

Chciałam Kubusia w Ross kupić. I oczywiście kasa samoobsługowa popsuła się na mojej transakcji. Biały paragon... A pani wyskoczyła z paragonem z drukarki na kartce A4. A taka kartka mi na nic. (Pani) oczywiście obrażona, że jej czas zabieram, bo kazałam jej wycofać i policzyć na normalnej kasie jeszcze raz.
A partner podsumował moją przygodę: "99% ludzi paragonów nie bierze."
I znowu wyszłam na czuba w sklepie. Ciśnienie mi skoczyło i to mnie wkurza, bo normalny konsument uzna to za problem z...
To jest walka przy każdych zakupach! I wkurza mnie, że 25 lat pilnuję tych paragonów, a każdy i tak traktuje mnie jak zło konieczne i osobę co chce dziwne rzeczy...

Wkurza mnie, że wartościowe jednostki zmuszane są przez nieczuły personel do przeżywania takich udręk... emotka
0 0

visserarthur

#7080718 Napisano: 20.02.2023 23:49:10
atyde25 napisał(a):

Znowu ja ale mugol mnie nie zrozumie.Chciałam Kubusia w Ross kupić.I oczywiście kasa samoobsługowa popsuła się na mojej transakcji.Biały paragon .....A pani wyskoczyła z paragonem z drukarki na kartce A4.A taka kartka mi na nic.Oczywiście obrażona,że jej czas zabieram bo kazałam jej wycofać i policzyć na normalnej kasie jeszcze raz.A partner podsumował moją przygodę.99%% ludzi paragonów nie bierze.I znowu wyszłam na czuba w sklepie:(
Ciśnienie mi skoczyło i to mnie wkurza bo normalny konsument uzna o za problem z ..

Nie ma się co przejmować- w sobotę w Biedronce widzę różnica w cenie (na półce o zetkę taniej niż na czytniku). Idę do kierowniczki, pytam, czy zmieni cenę w systemie, czy będzie mi zwracała różnicę z każdego paragonu. Po pytaniach, czy nie mogę tego razem skasować, przewracaniu oczami, że ona czasu nie ma (oj, "trudno"), nie może zmienić ceny itp. uciąłem temat mówiąc, że idę sobie skasować, tak jak potrzebuję, a jak skasuję to zgłoszę się po zwrot różnicy. Przyszła, zwróciła mi po prostu z kasy bez robienia zwrotu różnicy z każdego paragonu, zadowolona nie była, więc podsumowałem, że zgodnie z prawem zwrot różnicy mi się należy, a ona na to chamowato "dooobra". 
Ps: Poszedłem grzecznie zapytać, czy zmieni cenę, bo kiedyś zrobiłem podobny "numer" i kierownik do mnie: oj, mógł pan przyjść, to bym panu zmienił cenę... Stąd wiedziałem, że jest taka możliwość, ale ta kierowniczka widocznie nie chciała/ nie umiała tego zrobić.
0 0

nanajka81

#7080721 Napisano: 21.02.2023 07:12:46
visserarthur napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Znowu ja ale mugol mnie nie zrozumie.Chciałam Kubusia w Ross kupić.I oczywiście kasa samoobsługowa popsuła się na mojej transakcji.Biały paragon .....A pani wyskoczyła z paragonem z drukarki na kartce A4.A taka kartka mi na nic.Oczywiście obrażona,że jej czas zabieram bo kazałam jej wycofać i policzyć na normalnej kasie jeszcze raz.A partner podsumował moją przygodę.99%% ludzi paragonów nie bierze.I znowu wyszłam na czuba w sklepie:(
Ciśnienie mi skoczyło i to mnie wkurza bo normalny konsument uzna o za problem z ..

Nie ma się co przejmować- w sobotę w Biedronce widzę różnica w cenie (na półce o zetkę taniej niż na czytniku). Idę do kierowniczki, pytam, czy zmieni cenę w systemie, czy będzie mi zwracała różnicę z każdego paragonu. Po pytaniach, czy nie mogę tego razem skasować, przewracaniu oczami, że ona czasu nie ma (oj, "trudno"), nie może zmienić ceny itp. uciąłem temat mówiąc, że idę sobie skasować, tak jak potrzebuję, a jak skasuję to zgłoszę się po zwrot różnicy. Przyszła, zwróciła mi po prostu z kasy bez robienia zwrotu różnicy z każdego paragonu, zadowolona nie była, więc podsumowałem, że zgodnie z prawem zwrot różnicy mi się należy, a ona na to chamowato "dooobra". 
Ps: Poszedłem grzecznie zapytać, czy zmieni cenę, bo kiedyś zrobiłem podobny "numer" i kierownik do mnie: oj, mógł pan przyjść, to bym panu zmienił cenę... Stąd wiedziałem, że jest taka możliwość, ale ta kierowniczka widocznie nie chciała/ nie umiała tego zrobić.

wiesz co, może nie chciała, może nie umiała, może nie mogła... Osoby pracujące w Biedrze mają przekichane taka prawda, szczególnie gdy brakuje kadry. W mojej brakuje, część pracujących to osoby z Ukrainy, które średnio pojmują co się od nich chce. Kasy samoobsługowe niby ułatwienia a co rusz muszę czekać na zaakceptowanie towaru bo waga bułek nie taka, bo alkohol, bo coś nie pasi...
0 0

natik999

#7080738 Napisano: 21.02.2023 09:50:14
wkurza mnie konk Soplicy emotka ...ile to już etapów bez wygranej emotka ...a piszę takie teksty, że już lepiej się nie da... (no najwyraźniej się da emotka emotka )

8igora9

#7080780 Napisano: 21.02.2023 12:15:52
[quote=
Musisz dodać film albo chociaż zdjęcie. Moje zgłoszenia wygrywały chociaż teksty były takie se.


natik999]wkurza mnie konk Soplicy emotka ...ile to już etapów bez wygranej emotka ...a piszę takie teksty, że już lepiej się nie da... (no najwyraźniej się da emotka emotka )
1 natik999 0

nanajka81

#7080798 Napisano: 21.02.2023 12:54:00
8igora9 napisał(a):

[quote=
Musisz dodać film albo chociaż zdjęcie. Moje zgłoszenia wygrywały chociaż teksty były takie se.


natik999]wkurza mnie konk Soplicy emotka ...ile to już etapów bez wygranej emotka ...a piszę takie teksty, że już lepiej się nie da... (no najwyraźniej się da emotka emotka )

no ja nie wiem, ja dodawałam teksty + zdjęcia i nic... Już nie gram skoro im nie pasi nic.

VeryBlackCat

#7080860 Napisano: 21.02.2023 16:00:25
visserarthur napisał(a):

Nie ma się co przejmować- w sobotę w Biedronce widzę różnica w cenie (na półce o zetkę taniej niż na czytniku). Idę do kierowniczki, pytam, czy zmieni cenę w systemie, czy będzie mi zwracała różnicę z każdego paragonu. Po pytaniach, czy nie mogę tego razem skasować, przewracaniu oczami, że ona czasu nie ma (oj, "trudno"), nie może zmienić ceny itp. uciąłem temat mówiąc, że idę sobie skasować, tak jak potrzebuję, a jak skasuję to zgłoszę się po zwrot różnicy. Przyszła, zwróciła mi po prostu z kasy bez robienia zwrotu różnicy z każdego paragonu, zadowolona nie była, więc podsumowałem, że zgodnie z prawem zwrot różnicy mi się należy, a ona na to chamowato "dooobra". 

Jak gdzieś się zdarza nagminnie, że na półce jest mniejsza cena niż jest potem nabijana na kasę, a obsługa na to nie reaguje, albo reaguje przewracaniem oczami, to należy bez litości i bez wyrzutów sumienia zgłaszać to do UOKiK.  Wiadomo, jak gdzieś jest duży ruch i ktoś przeoczył niezmienioną cenówkę, a jak człowiek zwróci uwagę to szczerze przeproszą i od razu zmienią, to nie ma co się czepiać. Ale niektóre sklepy robią to celowo, licząc, że się nie zorientujesz, żeby podbić sobie obroty. I łapią się na to często starsi ludzie, którzy nie mają już dobrego wzroku, bo cyferki na paragonie są zwyczajnie bardzo małe, a wystarczy kupić 4-5 produktów naraz, żeby nie być w stanie do złotówki oszacować całej kwoty zakupu i zauważyć, że coś się nie zgadza. I kierownictwo sklepu, które ma w poważaniu, że przez ich zagrywki komuś potem nie starczy na leki z niskiej emerytury w pełni zasługuje na kontrolę i karę. Ja do dziś się gryzę, że nie wiedziałam, że coś takiego można zgłosić jak się spotkałam z taką sytuacją, ale na szczęście sklep sam upadł. 

ziolko

#7080898 Napisano: 21.02.2023 19:43:00
VeryBlackCat visserarthur 
W biedronce czasami są ceny promocyjne a promocje skończyły się tydzień wcześniej. 
Rozumiem jeden czy dwa dni, ale przez tydzień nikt nie zwrócił na to uwagi?
Ale pewnie o to chodzi... W końcu to klient więcej zapłaci a mało kto od razu sprawdza paragon przed wyjściem ze sklepu. 
1 cb656 0

mia

#7080899 Napisano: 21.02.2023 19:44:49
...Że gdy patrzę na top NA CO CZEKAMY?, to widzę, że osobiście na nic nie czekam. emotka
Z jednej strony niby dobrze, bo nie będę rwać szat po porażkach, ale z drugiej strony - skoro ostatnio praktycznie gram tylko w loteriach, w których przerzynam do zera, to co ja tu właściwie robię? emotka

nanajka81

#7080904 Napisano: 21.02.2023 19:58:14
mia napisał(a):

...Że gdy patrzę na top NA CO CZEKAMY?, to widzę, że osobiście na nic nie czekam. emotka
Z jednej strony niby dobrze, bo nie będę rwać szat po porażkach, ale z drugiej strony - skoro ostatnio praktycznie gram tylko w loteriach, w których przerzynam do zera, to co ja tu właściwie robię? emotka

witaj w klubie... W tym roku jak na razie nie znalazłam konkursu dla siebie. O piniatę zagrałam bo mam komu rozdać te słodycze ale poza tym? Większość konkursów mnie odrzuca, głównie cenami - kup za dużo i spróbuj wygrać... I tak xx razy zanim się uda (albo raczej nie) Lays - wizja stosu bluz, puf których nie mam gdzie trzymać oraz biletów do kina którego nie mam - nie bardzo mnie motywuje. Jakiś ciężki i drogi ten rok.

sabaka

#7080938 Napisano: 22.02.2023 08:53:39
Dzisiejsza faktura za prąd 😭
0 0

anialistopad

#7080940 Napisano: 22.02.2023 09:01:39
sabart napisał(a):

Dzisiejsza faktura za prąd 😭

Ja dostałam 1367 zł za 3 miesiace
0 0

sabaka

#7080941 Napisano: 22.02.2023 09:03:14
anialistopad napisał(a):

sabart napisał(a):

Dzisiejsza faktura za prąd 😭

Ja dostałam 1367 zł za 3 miesiace

Ja mam 951 zł za ostatni miesiąc😂 
0 0

joan

#7080942 Napisano: 22.02.2023 09:15:04
Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka
0 0

peppa7

#7080943 Napisano: 22.02.2023 09:17:22
joan napisał(a):

Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka

O kurde... skąd taki rachunek wysoki? emotka Ja mam dom i rachunek mamy około 500 zł na 2 miesiące (ostatnio było 541 zł i wydawało mi się dużo już emotka )
1 cb656 0

joan

#7080944 Napisano: 22.02.2023 09:23:07
peppa7 napisał(a):

joan napisał(a):

Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka

O kurde... skąd taki rachunek wysoki? emotka Ja mam dom i rachunek mamy około 500 zł na 2 miesiące (ostatnio było 541 zł i wydawało mi się dużo już emotka )

Wszystko na prąd działa. Wynajmujemy całe piętro domu. Niby jest fotowoltaika, co dla społeczeństwa oznacza, że mamy "ciągle cały prąd za darmo". A w praktyce rachunki kosmos i tyle. Ponoć po przekroczeniu iluś kwh wejdziemy w wyższą stawkę i będzie 3000 zł / m-c, ale nawet o tym nie myślę, bo co da zamartwianie się... 
0 0

cudaczek121

#7080945 Napisano: 22.02.2023 09:27:12
joan napisał(a):

peppa7 napisał(a):

joan napisał(a):

Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka

O kurde... skąd taki rachunek wysoki? emotka Ja mam dom i rachunek mamy około 500 zł na 2 miesiące (ostatnio było 541 zł i wydawało mi się dużo już emotka )

Wszystko na prąd działa. Wynajmujemy całe piętro domu. Niby jest fotowoltaika, co dla społeczeństwa oznacza, że mamy "ciągle cały prąd za darmo". A w praktyce rachunki kosmos i tyle. Ponoć po przekroczeniu iluś kwh wejdziemy w wyższą stawkę i będzie 3000 zł / m-c, ale nawet o tym nie myślę, bo co da zamartwianie się... 

Z kolei u mnie w domu za gaz za okres od 8 grudnia 2022 do 31 stycznia 2023 przyszło 1438 zl, dom 300 mkw
0 0

onlyrybka

#7080946 Napisano: 22.02.2023 09:27:13
Duże rachunki za prąd dopiero będą, po przekroczeniu limitu kW.
2.000 zł miesięcznie za prąd to kosmos, ale pewnie ogrzewanie elektryczne. U mnie za miesiąc ok. 250 zł i wydaje się to dużą kwotą emotka  
2 joan, mia 0

joan

#7080947 Napisano: 22.02.2023 09:34:07
onlyrybka napisał(a):

Duże rachunki za prąd dopiero będą, po przekroczeniu limitu kW.
2.000 zł miesięcznie za prąd to kosmos, ale pewnie ogrzewanie elektryczne. U mnie za miesiąc ok. 250 zł i wydaje się to dużą kwotą emotka  

Rachunki wzrosną - taka kara dla ludzi, co ekologicznie żyją emotka  A przy ogrzewaniu elektrycznym ten rządowy limit roczny kwh to się wyrabia w miesiąc  emotka
0 0

lasiglasty

#7080948 Napisano: 22.02.2023 09:43:49
Ja jeszcze w 2020 miałam nieco ponad 200 zł miesięcznie za prąd, a potem tak wystrzeliło, że już jest ponad 600 zł miesięcznie, to praktycznie trzy razy tyle, nie muszę chyba dodawać, że pensje w takim tempie nie rosną :( Najgorsze, że zużywamy tego prądu mniej niż w 2020, bo oszczędzamy na każdym kroku, a rachunki i tak rosną. 


1 joan 0