Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

iszhara

#7084841Napisano: 20.03.2023 13:51:08
ktosiek1 napisał(a):

olywka napisał(a):

Brak konkursow kawowych albo fakt, że ich nie widzę 😅 A moja ostatnia kawa ziarnista jest na wyczerpaniu

Ja już dawno musiałam kupić bez konkursu. A w grudniu był wysyp tych kawowych....

Od czwartku loteria Woseba w ITM. Trzeba kupić kawy za 15 zł, do wygrania skuter Vespa, 2 ekspresy De'Longhi (z zestawem kaw) i 43 kubki termiczne (z zestawem kaw).  emotka

estrelitta

#7084866Napisano: 20.03.2023 16:25:05
Wkurza mnie ogólny brak konkursów - toż to jakaś tragedia emotka

akarolcia

#7084891Napisano: 20.03.2023 17:21:11
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie ogólny brak konkursów - toż to jakaś tragedia emotka

Dołączam się.
Na prawdę teraz jakaś lipa z tymi konkursami.
Chyba kryzys też dotknął działy marketingu... emotka

bezaczek7

#7084919Napisano: 20.03.2023 19:30:57
Co te bramki... emotkaemotka
0 0

gosiak351

#7085185Napisano: 22.03.2023 01:56:53
wkurza mnie mój lęk i niemoc. i 2 typów ktorzy mnie obgadują, trochę  sobie z nich zakpiłam, ale nie wiem czy to byl dobry ruch. i tak ich nine zmienię a ono tego nie będą w stanie zrozumieć.
0 0

atyde25

#7085190Napisano: 22.03.2023 08:14:22
Olać obgadywanie robić swoje.
Nowa lodówko przybywaj bo mi się zapasy rozmrażają:(
Mają czas do 22 przyjadą znając mojego farta 21:59:59.Zawsze pod górę i na wkurzeniu.
1 gosiak351 0

lasiglasty

#7085193Napisano: 22.03.2023 08:29:22
gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie mój lęk i niemoc. i 2 typów ktorzy mnie obgadują, trochę  sobie z nich zakpiłam, ale nie wiem czy to byl dobry ruch. i tak ich nine zmienię a ono tego nie będą w stanie zrozumieć.

Taka już ludzka natura, aby obgadywać, chociaż wiem, jak to wkurza. Sama marzę o przeprowadzce do miejsca, w którym żaden sąsiad nie będzie wściubiał nosa w cudze sprawy. Teraz mieszkam w okolicy, gdzie ludzie interesują się na maksa życiem innych. Ostatnio niby pod pretekstem troski zostałam wypytana, dlaczego tak często i długo pali się u mnie światło w nocy. Nie wiem, jaki to już poziom wścibstwa, żeby obserwować, kiedy w obcym domu palą się światła w oknach. Bycie pod ciągłą obserwacją ciekawskich ludzi z długimi językami jest męczące.

gosiak351

#7085220Napisano: 22.03.2023 11:49:33
lasiglasty napisał(a):

Nie wiem, jaki to już poziom wścibstwa, żeby obserwować, kiedy w obcym domu palą się światła w oknach. Bycie pod ciągłą obserwacją ciekawskich ludzi z długimi językami jest męczące.

jednego sąsiada, poznałam tak, że podszedł mi pod dom i zaczął awanturę że niby coś mój ojciec o nim powiedizał, z tym, że mój ojciec nie wiedizał o nim nic.
teraz jeden typ non stop staje kiedy ja idę i się gapi i nic. inny też się gapił zaczęłam mu mówć dzien dobry, ale temu nie, bo słysząłm co o mnie gadał, to 30 letni facet. teraz biega po okolicy i tylko mu palce wskazujące latają. wiecie co jest najgorsze, że ludzie tego słuchają.
0 0

kalmia86

#7085339Napisano: 23.03.2023 09:56:26
Wkurza mnie, że nie mogę nic zaplanować. Tzn. mogę ale często te plany się sypią z przyczyn losowych i tak jakiś czas temu pisałam w wątku "Dziś cieszę się z ", że kupiłam bilety na koncert RHCP. A wczoraj się okazało, że chyba jednak nigdzie nie pojadę, bo jednak nie będzie opieki do dzieci w tym czasie...
0 0

wiolka252

#7085378Napisano: 23.03.2023 13:46:01
Że... Dalej czekam na kawę lavazze i kubek z WOŚP 😱
0 0

FBsebastian3

#7085548Napisano: 24.03.2023 14:15:13
Wkurza mnie,ze nie znam odpowiedzi kiedy konkursowicz może sie czuć spełniony? Gdy osiagnie wyznaczony przez siebie cel? Ale on moze być zaniżony. Czy dom,auto,wycieczka? Czy gdy kreatywność dopisze?
0 0

kalmia86

#7085784Napisano: 27.03.2023 07:33:47
Po odkopaniu samochodu spod śniegu, wsiadłam do niego i go odpaliłam. Zaświeciła się kontrolka EPC i po chwili kontrolka silnika...i rozchodził się zapach benzyny... Tydzień zapowiada się jedwabiście...
0 0

atyde25

#7085903Napisano: 27.03.2023 17:07:11
Do urodzin jeszcze ponad tydzień a ja po 4 miesięcznej przerwie wpadłam jak głodny zwierz do Galerii.I tak myślę te urodziny to dziś może tort już kupie.
Ale nie to jeszcze daleko ale wydałam całą kasę urodzinową i tak.No i po urodzinach czekam na następne za rok.
Chyba,że coś wpadnie z wypasem do tego czasu te marzenia nigdy nie miną.
0 0

psotka

#7085920Napisano: 27.03.2023 19:14:57
Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.
0 0

zielonaszpilka

#7085922Napisano: 27.03.2023 19:36:49
psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

psotka

#7085924Napisano: 27.03.2023 19:41:58
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka
0 0

zielonaszpilka

#7085925Napisano: 27.03.2023 19:44:01
psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka

Ale rozmawialiście z nią w ogóle? Prosiliście po nieotwieranie okien? Wywiesiliście kartkę z taką prośbą? A może to więcej niż jedna osoba otwiera? emotka
0 0

psotka

#7085926Napisano: 27.03.2023 19:45:41
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka

Ale rozmawialiście z nią w ogóle? Prosiliście po nieotwieranie okien? Wywiesiliście kartkę z taką prośbą? A może to więcej niż jedna osoba otwiera? emotka

Otwiera ona. Chodzi 15 razy dziennie z pieskiem i ma hopsa na punkcie otwierania. A tu pizga co ma przelozenie na rachunki
0 0

zielonaszpilka

#7085927Napisano: 27.03.2023 19:47:01
psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka

Ale rozmawialiście z nią w ogóle? Prosiliście po nieotwieranie okien? Wywiesiliście kartkę z taką prośbą? A może to więcej niż jedna osoba otwiera? emotka

Otwiera ona. Chodzi 15 razy dziennie z pieskiem i ma hopsa na punkcie otwierania. A tu pizga co ma przelozenie na rachunki

Ale rozmawialiście z nią na ten temat w ogóle czy ograniczacie się tylko do wkurzania? emotka
1 kumulacja 0

anialistopad

#7085929Napisano: 27.03.2023 19:56:17
Zrób tak jak ja zrobiłam z nawiedzonym babskiem . Dostaliśmy rachunki za ogrzewanie i każdy z sąsiadów do niej poszedł po symboliczne 20 zł. 11 osób od nas z klatki tak zrobiło. Już nie otwiera drzwi i okien .  To było w tamtym roku nauczyliśmy ja i zapamiętała