Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

asiatko

#7083364 Napisano: 08.03.2023 22:09:21
koniczynka123 napisał(a):

asiatko napisał(a):

28.02.2023 przelalam kolezance kase nie dopytawszy o aktualny numer konta - potem sie okazalo ze to konto na ktore dokonałam przelewu zostalo w zeszłym roku zamkniete. Wg wszelkich danych nr konta przypisany jest do czlowieka na cale zycie, o mojej pomylce w samym numerze nie moze byc mowy bo sprawdzilam historie swojego konta - w zeszlym roku przelalam jej jakas kwote i ona ja dostala - mam dowod w konwersacji na messengerze. Na bank wiem ze ta kol nie ma juz zadnego konta w Santanderze, wiec kasa powinna byc odbita i zwrocona mi na konto. Dzis juz 8.03 a kasy brak. Teraz dziala mbank - zwroci sie do Santandera z prosba o informacje czy kasa dotarla, ale maja na to 30dni. Kurde jak to mozliwe ze kase wsysło? Wszystko wskazuje na to ze powinnam ja odzyskac, ale to czekanie!!!! Pracuje ktos z Was santanderze i pomogłby coś niecoś sprawdzic? emotka

Moja córka pracowała w Santander. Nawet jak zamkniesz konto to bank przechowuje Twoje dane i przelew prawdopodobnie wpłynął. Tylko jest to już konto "archiwalne" i dane takich klientów mają tylko główne banki, oddziały nie mogą sprawdzić czy ta osoba istnieje i czy ma konto. Miały właśnie podobny przypadek i gościu nic nie załatwił ani na infolinii ani w oddziale. Musiał jechać do głównego choć np w takim Bielsku są 3 banki. Pozostaje Ci niestety czekać

mBank napisal mi: "Dyspozycje zrealizujemy w ciągu 30 dni. W tym czasie skontaktujemy się z bankiem odbiorcy- to on przekaże prośbę o zwrot środków do swojego klienta.Gdyby odbiorca przelewu nie chciał go zwrócić otrzyma Pani listem poleconym dane osobowe właściciela rachunku (odbiorcy przelewu).
Będzie mogła Pani wtedy dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej." Teraz ciekawe czy łącznie w ciagu 30 dni dostane jakies info, czy mbank ma tyle czasu, a Santander dołoży swoje dni...
0 0

asiatko

#7083368 Napisano: 08.03.2023 22:11:43
kachakacha napisał(a):

asiatko napisał(a):

28.02.2023 przelalam kolezance kase nie dopytawszy o aktualny numer konta - potem sie okazalo ze to konto na ktore dokonałam przelewu zostalo w zeszłym roku zamkniete. Wg wszelkich danych nr konta przypisany jest do czlowieka na cale zycie, o mojej pomylce w samym numerze nie moze byc mowy bo sprawdzilam historie swojego konta - w zeszlym roku przelalam jej jakas kwote i ona ja dostala - mam dowod w konwersacji na messengerze. Na bank wiem ze ta kol nie ma juz zadnego konta w Santanderze, wiec kasa powinna byc odbita i zwrocona mi na konto. Dzis juz 8.03 a kasy brak. Teraz dziala mbank - zwroci sie do Santandera z prosba o informacje czy kasa dotarla, ale maja na to 30dni. Kurde jak to mozliwe ze kase wsysło? Wszystko wskazuje na to ze powinnam ja odzyskac, ale to czekanie!!!! Pracuje ktos z Was santanderze i pomogłby coś niecoś sprawdzic? emotka

Czy koleżanka na pewno nie ma tam konta? Dzwoniła do nich? Pracowałam w innym banku i dość często się zdarzało, że klient miał nawet potwierdzenie zamknięcia rachunku, a po kilku latach się okazywało, że jednak konto nie zostało zamknięte.

Kolezanka konta na pewno ma pozamykane, jeszcze dzwonila do nich zeby to sprawdzic. Kurde zeby nie dalo sie tego sprawniej zalatwic...
0 0

koniczynka123

#7083371 Napisano: 08.03.2023 22:28:24
asiatko napisał(a):

kachakacha napisał(a):

asiatko napisał(a):

28.02.2023 przelalam kolezance kase nie dopytawszy o aktualny numer konta - potem sie okazalo ze to konto na ktore dokonałam przelewu zostalo w zeszłym roku zamkniete. Wg wszelkich danych nr konta przypisany jest do czlowieka na cale zycie, o mojej pomylce w samym numerze nie moze byc mowy bo sprawdzilam historie swojego konta - w zeszlym roku przelalam jej jakas kwote i ona ja dostala - mam dowod w konwersacji na messengerze. Na bank wiem ze ta kol nie ma juz zadnego konta w Santanderze, wiec kasa powinna byc odbita i zwrocona mi na konto. Dzis juz 8.03 a kasy brak. Teraz dziala mbank - zwroci sie do Santandera z prosba o informacje czy kasa dotarla, ale maja na to 30dni. Kurde jak to mozliwe ze kase wsysło? Wszystko wskazuje na to ze powinnam ja odzyskac, ale to czekanie!!!! Pracuje ktos z Was santanderze i pomogłby coś niecoś sprawdzic? emotka

Czy koleżanka na pewno nie ma tam konta? Dzwoniła do nich? Pracowałam w innym banku i dość często się zdarzało, że klient miał nawet potwierdzenie zamknięcia rachunku, a po kilku latach się okazywało, że jednak konto nie zostało zamknięte.

Kolezanka konta na pewno ma pozamykane, jeszcze dzwonila do nich zeby to sprawdzic. Kurde zeby nie dalo sie tego sprawniej zalatwic...

Każdy bank ma swoje wewnętrzne regulaminy więc nie wiem ile da sobie mBank. Ja kiedyś pomyliłam i zwrócili mi po tygodniu  ale to też zależy od rodzaju konta emotka Tak jak pisałam zamknięte konto nie znaczy, że konta nie ma. W tamtym roku chciałam otworzyć konto w Alior na konkurs. Po długich ustaleniach okazało się, że mam u nich konto(nigdy w Alior nie zakładałam), ale dlatego, że Alior przejął dane z banku, który już nie istnieje. Mieliśmy tam ponad 15 lat lat temu zaciągnięty (i spłacony) już kredyt- niby RODO a banki i tak robią swoje emotka
0 0

magdalena-chili

#7083391 Napisano: 09.03.2023 07:48:02

Tak jak pisałam zamknięte konto nie znaczy, że konta nie ma.W tamtym roku chciałam otworzyć konto w Alior na konkurs. Po długich ustaleniach okazało się, że mam u nich konto(nigdy w Alior nie zakładałam), ale dlatego, że Alior przejął dane z banku, który już nie istnieje. Mieliśmy tam ponad 15 lat lat temu zaciągnięty (i spłacony) już kredyt- niby RODO a banki i tak robią swoje 

RODO nie ma nic w przypadku danych wykorzystywanych do działalności operacyjnej i tylko takiej. Bank jest zobowiązany trzymać przed ileś lat historię, np do celów dowodowych, takie są regulacje i RODO tu akurat nie ma nic do rzeczy.

brucee

#7083738 Napisano: 11.03.2023 16:47:21
Powrót zimy i śnieżyca za oknem. emotka

FBsebastian3

#7083763 Napisano: 11.03.2023 22:38:12
i to mnie wkurza....,ze wszystko się spełnia. Skubią nas bardziej niż gęsi,a o reszcie nie wspomnę
0 1 bethan

lasiglasty

#7083765 Napisano: 11.03.2023 23:09:43
Ostatnio był mały wysyp konkursów, a teraz znowu nie ma w co grać. Przeglądam nową gazetkę Intermarche i już chyba trzeci albo czwarty tydzień z rzędu nie mają żadnego konkursu. Brakuje mi konkursowych emocji emotka

magdalena-chili

#7083774 Napisano: 12.03.2023 07:58:27
koniczynka123 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Tak jak pisałam zamknięte konto nie znaczy, że konta nie ma.W tamtym roku chciałam otworzyć konto w Alior na konkurs. Po długich ustaleniach okazało się, że mam u nich konto(nigdy w Alior nie zakładałam), ale dlatego, że Alior przejął dane z banku, który już nie istnieje. Mieliśmy tam ponad 15 lat lat temu zaciągnięty (i spłacony) już kredyt- niby RODO a banki i tak robią swoje 

RODO nie ma nic w przypadku danych wykorzystywanych do działalności operacyjnej i tylko takiej. Bank jest zobowiązany trzymać przed ileś lat historię, np do celów dowodowych, takie są regulacje i RODO tu akurat nie ma nic do rzeczy.

Co nie zmienia faktu, że nie mogę otworzyc konta. Do celów dowodowych mogą wykorzystać ale nie mają prawa wykorzystywać moich danych do otwierania konta w zupełnie innym NOWYM banku!

Jeśli banki się łączą, a jest to całkowicie naturalny proces w gospodarce, to w ramach grupy kapitałowej to juz jest ten sam Bank, pomimo iż nazwa instytucji jest dla Ciebie zupełnie inna.
1 cb656 0

anialistopad

#7083850 Napisano: 13.03.2023 07:45:35
932 zł za miesiąc za prąd. Mieszkanie w bloku i ogrzewanie miejskie . Co jest? Mam gwarancje stałej ceny 0,87 gr za kv . Wkurzyłam się niesamowicie . No kurdr to jest nienormalne . Sasiadka obok ma 460 za 2 miesiące i jedyne czego nie ma ,a ja mam to suszarka . Wczesniej miałam rachunki podobne do niej,a oś kilku miesięcy jakaś masakra. Licznik podwójnie nabija czy o co tu chodzi?
1 kumulacja 0

onlyrybka

#7083855 Napisano: 13.03.2023 08:52:33
anialistopad napisał(a):

932 zł za miesiąc za prąd. Mieszkanie w bloku i ogrzewanie miejskie . Co jest? Mam gwarancje stałej ceny 0,87 gr za kv . Wkurzyłam się niesamowicie . No kurdr to jest nienormalne . Sasiadka obok ma 460 za 2 miesiące i jedyne czego nie ma ,a ja mam to suszarka . Wczesniej miałam rachunki podobne do niej,a oś kilku miesięcy jakaś masakra. Licznik podwójnie nabija czy o co tu chodzi?

Za ile kW masz taki rachunek? Wydaje się, że masz wysoką cenę za prąd.
Ja przy zużytych 370 kW mam rachunek na 250 zł, a suszarka i pralka pracują u mnie minimum raz dziennie, w weekendy więcej.
0 0

as32572

#7083911 Napisano: 13.03.2023 11:44:37
TV mi wrócił z naprawy i ma fioletowy ekran (wcześniej nie miał) emotka
0 0

gosiak351

#7083965 Napisano: 13.03.2023 15:49:23
zgubiłam parasol z konkursu na insta miałąm go z dobrych 7 lat,  blunt xs był mega dobry

i obgaduje mnie sąsiad, z 50 lat stary mały siwy, zlośliwy typ, jakbym miała gremlina w kominie ;D
0 0

anialistopad

#7084001 Napisano: 13.03.2023 18:22:53
onlyrybka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

932 zł za miesiąc za prąd. Mieszkanie w bloku i ogrzewanie miejskie . Co jest? Mam gwarancje stałej ceny 0,87 gr za kv . Wkurzyłam się niesamowicie . No kurdr to jest nienormalne . Sasiadka obok ma 460 za 2 miesiące i jedyne czego nie ma ,a ja mam to suszarka . Wczesniej miałam rachunki podobne do niej,a oś kilku miesięcy jakaś masakra. Licznik podwójnie nabija czy o co tu chodzi?

Za ile kW masz taki rachunek? Wydaje się, że masz wysoką cenę za prąd.
Ja przy zużytych 370 kW mam rachunek na 250 zł, a suszarka i pralka pracują u mnie minimum raz dziennie, w weekendy więcej.

Już ogarnięte . Mam rachunek 460 zł za 492 kw. Jakies błędy mieli i już mi naprawili
0 0

Teatree

#7084053 Napisano: 14.03.2023 08:55:22
Wkurzyłam się - wczoraj przy okazji wizyty w dużym Auchanie kupiłam na oddzielne paragony kilka konkursowych produktów. Patrzę w paragony: "Guma rozp M" (Maoam), "Wafelek Grz" (Grześki), "Biszkopty D" (Delicje), "Markizy Mon" (Oreo), maile do organizatorów napisane, czy warto na takie paragony grać, bo nie wiem, czy takie oznaczenie wystarczająco wskazuje na produkt promocyjny... emotka
0 0

iwona0103

#7084193 Napisano: 14.03.2023 19:58:25
iwona0103 napisał(a):

Emememe napisał(a):

luk1990 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wkurza mnie, że zabrali mi żappsy, które nie były już żappsami, tylko kuponami z terminem realizacji do 31.03 emotka

Też to odkryłem właśnie ;O

a specjalnie wymieniłem na kupony, aby odebrać nagrody w późniejszym terminie ;<

Jakiś błąd, czy o co chodzi?


A mi anulowali wszystkie kupony i żappsy wróciły na konto 🤔

Odpisali mi:
Organizatorowi, z ważnych przyczyn, przysługuje prawo dezaktywacji wszystkich lub wybranych Kuponów Uczestnika, z równoczesnym przywróceniem Żappsów wykorzystanych na zamówienie tych Kuponów. Przez ważną przyczynę należy rozumieć m.in. zmiany w Katalogu Nagród, dezaktywację Kuponu za niewykorzystane Żappsy (o których mowa w pkt 6.14. Regulaminu).

Czyli dezaktywowali kupony, zwracając żappsy, które były już przeterminowane, więc je zabrali emotka

Przypominałam na forum o wymianie żappsów, ale myślałam (o tym już nie pisałam tutaj), że skoro kupony mają ważność do końca marca to na spokojnie mogę je zrealizować w następnym tygodniu. Strata około 100 zł łącznie u mnie i rodzinki, bo żappsy wygrane w konkursach emotka

Jednak oddali co zabrali. Po dwóch miesiącach coś ich natchnęło emotka
0 0

nanajka81

#7084248 Napisano: 15.03.2023 10:58:58
a mnie wkurzają konkursy na FB i organizatorzy którzy nie rozdają wszystkich nagród. Miały być 3 nagrodzone osoby - są dwie. Miały być krótkie odpowiedzi - wygrywają wiersze i eseje. Miały być oryginalne zdjęcia - wygrywają profesjonalne upstrzone produktami organizatora.

southlander

#7084253 Napisano: 15.03.2023 11:46:44
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurzają konkursy na FB i organizatorzy którzy nie rozdają wszystkich nagród. Miały być 3 nagrodzone osoby - są dwie. Miały być krótkie odpowiedzi - wygrywają wiersze i eseje. Miały być oryginalne zdjęcia - wygrywają profesjonalne upstrzone produktami organizatora.

Niestety 100% racji. I jeszcze konkursy gdzie jest wyraźne polecenie "napisz", a wygrywa zwykły tekst, ale z dołączonym filmikiem/zdjęciem, gdzie wiadomo że właśnie ten dodatek przeważył. emotka  Też już nie mam sił, normalnie tyle podobnych dziwnych przypadków było może przez rok, co w ostatnich kilku tygodniach... Ciężko obecnie coś wygrać spełniając polecenia organizatora i trzymając się regulaminu.

ziolko

#7084289 Napisano: 15.03.2023 16:25:10
southlander bo liczy się "kreatywność", czyli omijanie regulaminu i zgłaszanie tego, co się chce a nie tego, co jest w regulaminie czy zasadach.

kalmia86

#7084405 Napisano: 16.03.2023 12:10:51
permanentny brak wygranych mnie wkurza

stokrotka238

#7084442 Napisano: 16.03.2023 15:36:01
kalmia86 napisał(a):

permanentny brak wygranych mnie wkurza

Nie tylko Ciebie...
0 0