Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7172831 Napisano: 29.04.2024 16:13:11
atlantydek, atlantydek, ech, JAK JA CIĘ NIE LUBIĘ !!! emotka emotka emotka   emotka Odarłeś mnie ze złudzeń tym komentarzem, buuuuu emotka emotka emotka emotka
A tak czekałem na wiadomość od Organizatora... emotka
0 0

atyde25

#7172933 Napisano: 30.04.2024 09:23:00
Odechciało mi się grać.Nawet zakupy promo olałam.Mam paragony jeszcze a nie chce grać.Nie spodziewałam się,że taki moment kiedyś nadejdzie:( Straciłam chęci czy coś.Może to wypalenie czy coś.Captaina J więcej nie kupię bo strasznie ryje psychę:(
1 simonapp 0

Catcat

#7172937 Napisano: 30.04.2024 10:00:22
Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?
0 0

Justintime

#7172943 Napisano: 30.04.2024 10:40:03
Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.
0 0

wiolka252

#7172952 Napisano: 30.04.2024 11:20:14
Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

radziosny

#7172956 Napisano: 30.04.2024 11:40:38
Wszędzie te grille, kiełbasy, piwska, piłka nożna..
1 lucya 0

Justintime

#7172961 Napisano: 30.04.2024 11:46:10
wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

Megadziwne, ze na tylu forumowiczow nawet 1x 200 zł nie padło
1 wiolka252 0

wiolka252

#7172966 Napisano: 30.04.2024 12:32:03
Justintime napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

Megadziwne, ze na tylu forumowiczow nawet 1x 200 zł nie padło

Dokładnie
0 0

kwadracik

#7172976 Napisano: 30.04.2024 13:38:44
Wkurza mnie,że ani ja ani moje stado kotów nie jesteśmy ani trochę kreatywni i nie umiemy zrobić porządnego zdjęcia na konkurs Sheba,a jak widać po wpisach jest to możliwe .
0 0

Rybcia0707

#7172980 Napisano: 30.04.2024 13:46:38
wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

Megadziwne, ze na tylu forumowiczow nawet 1x 200 zł nie padło

Dokładnie

Na ich stronie na fb są w postach łącznie 4 komentarze o wygranych (2x10k, 2x200zł).  I to by było na tyle.
Sama wklepałam już sporo tych kodów i nic. Jestem prawie pewna, że maszyna ustawiająca bramki im się spitoliła.. emotka

maverick

#7172981 Napisano: 30.04.2024 14:03:06
Rybcia0707 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

Megadziwne, ze na tylu forumowiczow nawet 1x 200 zł nie padło

Dokładnie

Na ich stronie na fb są w postach łącznie 4 komentarze o wygranych (2x10k, 2x200zł).  I to by było na tyle.
Sama wklepałam już sporo tych kodów i nic. Jestem prawie pewna, że maszyna ustawiająca bramki im się spitoliła.. emotka

Oj nie rozumiecie Dziewczyny... to jest akcja promocyjna, polegająca na tym, aby piwo się sprzedawało, a nie aby ludzie wygrywali emotka

wkurza mnie, że kupiłem 3 Rodowity 0.6l DZIŚ emotka Fortuna mnie omamiła emotka
2 Catcat, cb656 0

Catcat

#7172994 Napisano: 30.04.2024 14:53:20
maverick napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

Catcat napisał(a):

Kapselkobranie jak rozumiem się kończy, bo w razie wygranej Haineken i Desperados chcą też paragon oprócz kodu? 
Ktoś już wygrał w tej edycji, jak to wygląda?

Nie wiem, ale jak wpisuje kody z warki to nawet nie mam cienia nadziei, ze cos ustrzele. Jeszcze tego roku nie skreslajmy. W koncu jest jeszcze Zywiec i Tyskie. Licze ze czyms milym zaskocza.

Warka to porażka jakaś,jeszcze nikt się nie chwalił wygraną

Megadziwne, ze na tylu forumowiczow nawet 1x 200 zł nie padło

Dokładnie

Na ich stronie na fb są w postach łącznie 4 komentarze o wygranych (2x10k, 2x200zł).  I to by było na tyle.
Sama wklepałam już sporo tych kodów i nic. Jestem prawie pewna, że maszyna ustawiająca bramki im się spitoliła.. emotka

Oj nie rozumiecie Dziewczyny... to jest akcja promocyjna, polegająca na tym, aby piwo się sprzedawało, a nie aby ludzie wygrywali emotka

wkurza mnie, że kupiłem 3 Rodowity 0.6l DZIŚ emotka Fortuna mnie omamiła emotka

Ja rok temu w piwnych kapslach wbiłam łącznie myślę, że spokojnie ponad 150 sztuk... i wygrałam 100zł od Desperadosa i 50zł od Hainekena do portalu z grami. ;/ aaa i koszulkę z Lecha xd

anaesth

#7173002 Napisano: 30.04.2024 15:56:06
Catcat napisał(a):

Ja rok temu w piwnych kapslach wbiłam łącznie myślę, że spokojnie ponad 150 sztuk... i wygrałam 100zł od Desperadosa i 50zł od Hainekena do portalu z grami. ;/ aaa i koszulkę z Lecha xd

To i tak dobry wynik emotka

A mnie nie tyle wkurzył, co narobił przykrości konkurs Payback. Liczyłam na miłe zakończenie kwietnia, a nie zasłużyłam nawet na wyróżnienie.
1 Catcat 0

cb656

#7173036 Napisano: 30.04.2024 17:59:27
kwadracik napisał(a):

Wkurza mnie,że ani ja ani moje stado kotów nie jesteśmy ani trochę kreatywni i nie umiemy zrobić porządnego zdjęcia na konkurs Sheba,a jak widać po wpisach jest to możliwe .

Wkurza mnie dopisek na końcu niektórych filmów: "żadne zwierzę nie ucierpiało podczas kręcenia tego filmu".

WSZYSTKIE zwierzęta zmuszane do pozowania i grania roli, niezgodnej z ich emploi, cierpią niewymowne katusze, ech... emotka
emotka emotka emotka emotka
1 wiolka252 0

masza

#7173037 Napisano: 30.04.2024 18:28:44
kwadracik napisał(a):

Wkurza mnie,że ani ja ani moje stado kotów nie jesteśmy ani trochę kreatywni i nie umiemy zrobić porządnego zdjęcia na konkurs Sheba,a jak widać po wpisach jest to możliwe .

z moją kotka mam to samo:(
1 kwadracik 0

kwadracik

#7173038 Napisano: 30.04.2024 18:29:43
cb656 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

Wkurza mnie,że ani ja ani moje stado kotów nie jesteśmy ani trochę kreatywni i nie umiemy zrobić porządnego zdjęcia na konkurs Sheba,a jak widać po wpisach jest to możliwe .

Wkurza mnie dopisek na końcu niektórych filmów: "żadne zwierzę nie ucierpiało podczas kręcenia tego filmu".

WSZYSTKIE zwierzęta zmuszane do pozowania i grania roli, niezgodnej z ich emploi, cierpią niewymowne katusze, ech... emotka
emotka emotka emotka emotka

Nie zna życia ten,kto myśli,iż kota można zmusić do pozowania .One po prostu SĄ i mówią wzrokiem :”jem przecież „emotka  
Jury jednak nie potrafi docenić kunsztownej naturalności .Niniejszym się obrażamy-ja i koty.One mniej,bo im jednak Sheba smakuje emotka
2 masza, anaesth 0

pawelski

#7173087 Napisano: 30.04.2024 22:00:19
atyde25 napisał(a):

Odechciało mi się grać.Nawet zakupy promo olałam.Mam paragony jeszcze a nie chce grać.Nie spodziewałam się,że taki moment kiedyś nadejdzie:( Straciłam chęci czy coś.Może to wypalenie czy coś.Captaina J więcej nie kupię bo strasznie ryje psychę:(

To zupełnie normalne po kilku latach grania. W różnych miejscach w domu ustaw rzeczy które wygrałaś to motywuje do grania bo będziesz myśleć że skoro tyle razy się udało to jeszcze kiedyś się uda.

atyde25

#7173409 Napisano: 04.05.2024 13:38:33
Kilku latach ja gram ponad 25:P lat ups.
Ale jest ok zebrałam się do Biedry,niestety tyle mają towaru w przejściach,że mi się ciężko było z bufetem zmieścić.Strasznie niepraktyczne są duże piersi hahahah:P.No co musiałam się na wcisk mieścić .Fajnie,że mają towaru sporo ale jak kupować w takim zagęszczeniu.Ale wkurza mnie pogoda wielka wilgoć i taka temperatura zaraz mi się słabo robi.
1 sks900 0

atyde25

#7173410 Napisano: 04.05.2024 13:44:52
Co mi się przypomina z sentymentu.Jak już zeszłam z modemu (początki netu).I miałam jakieś tam łącze pierwsze konki na interii.
No i raz jakieś tam bilety wygrałam do kina.I chyba wtedy dzwoniłam do kina by się upewnić czy te bilety w kasie są.I jakiś gość odebrał i ja,ze wygrane z portalu interia.A onnnnn portalu??????????????Nie wiedział o czym ja do niego mówię.
Trochę szkoda,że czas tak szybko leci i to mnie też wkurza i dołuje.Raz masz 20 lat a raz 50.A potem 70,80 przy odrobinie szczęścia lub nieszczęścia.

sks900

#7173420 Napisano: 04.05.2024 15:43:28
atyde25 napisał(a):

Kilku latach ja gram ponad 25:P lat ups.

Jaka najcenniejszą nagrodę wygrałaś przez te ćwierć wieku?
0 0