Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
adamo86
Postów 3812
Data rejestracji 05.09.2021
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Kiedyś chciałem zostać łowcą burz i tornad... dzisiaj poluję na nagrody - podobne emocje!
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
ILIKETOWINMONEY
Postów 131
Data rejestracji 03.07.2025
Punkty karne 0
Konkursy dodane
atyde25
Postów 4284
Data rejestracji 28.01.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane 39
Akurat nie mam Dino w okolicy a sierota bez auta jestem więc nie wypuszczam się dalej.
Ale wolę Biedrę bo Lidl u mnie kiepski strasznie i ci kierownicy co mnie pytają a co to jest paragon fiskalny
Ale nie o tym chyba zbojkotuję L'oreal nawet to ,że testują na zwierzętach co już jest złe ale nie tylko oni niestety.
Ale teraz zatrudnili "gwiazdę " do reklam z niebieskiej platformy i tłumaczą się, że ona pokazuje jaka jest otwarta.
A w którym miejscu to ona taka otwarta i to jest wzór dla nastolatek kupujących kosmetyki. No nie wiem według mnie fatalna wzór.
atyde25
Postów 4284
Data rejestracji 28.01.2006
Punkty karne 0
Konkursy dodane 39
Dziewczyna mówi co studiuje i coś tam media coś.
A gość jej pyta i co będzie robić po studiach.
A ta a będę streamerką hhahhahah.No bez jaj.
Bycie streamerką polega na dzieleniu się z innymi swoją pasją. Streamy to transmisje prowadzone na żywo, czyli pokazujące w czasie rzeczywistym to, co robi streamerka – może to być granie w grę komputerową, gotowanie, majsterkowanie, rysowanie komiksów.
ewikewikk
Postów 1347
Data rejestracji 13.01.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Pomóżmy forumowym rodzicom: https://www.e-kon...pp?strona=2#p7242216
Jestemnowa
Postów 729
Data rejestracji 25.11.2023
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gość: cb656
asiaaa85
Postów 904
Data rejestracji 11.05.2017
Punkty karne 3
Konkursy dodane
pikawka
Postów 5518
Data rejestracji 11.01.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
"Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości"
delfinka101
Postów 5775
Data rejestracji 08.06.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
nanajka81
Postów 5646
Data rejestracji 15.06.2005
Punkty karne 0
Konkursy dodane 6
lasiglasty
Postów 454
Data rejestracji 29.01.2022
Punkty karne 0
Konkursy dodane
pikawka
Postów 5518
Data rejestracji 11.01.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
Mam u siebie Dino ba!! Za miesiąc otwierają drugie;) Ale nie czuję się wieśniarą
mieszkam w miasteczku, które ma koło 17 tys mieszkańców. Mam 20 min autem do Bydzi (Bydgoszczy) 25 do Torunia i czuję się miastową
nie rozumiem czemu ludzie mają problem z tym Dino. U mnie czysto, jest porządek a nie to co w biedronce, w której czasem nie można przejść.
no i Dino Polski więc na plus jak dla mnie
pikawka
Postów 5518
Data rejestracji 11.01.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
pikawka
Postów 5518
Data rejestracji 11.01.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
magie1982
Postów 4491
Data rejestracji 13.03.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
pikawka
Postów 5518
Data rejestracji 11.01.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane 3
No jestem w szoku, ja bym jej coś odpowiedziała
magie1982
Postów 4491
Data rejestracji 13.03.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
bianka33
Postów 575
Data rejestracji 17.05.2019
Punkty karne 0
Konkursy dodane
elemelex
Postów 427
Data rejestracji 04.03.2024
Punkty karne 0
Konkursy dodane
W jednej Biedrze jest taki młody chłopak co z wielkim entuzjazmem skacze między kasami samoobsługowymi i pomaga, widać, że to lubi. Głośno zaprasza do kas samoobsługowych i jest szybko niczym piorun jak jest problem.
A co mnie dziś wkurza? Brak weny, cała się zużyła w sobotę;)
Wypowiedź była edytowana 2 razy.