Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pikawka

#6824744 Napisano: 22.11.2021 20:43:18
fineessa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy ktoś z Was ma pomysł co można zrobić z tą nieszczęsna Ramą?

Zawartość do zmieszanych, opakowanie do żółtego.

A wnętrze?>

Ja się przełamałam i smaruję tymczasowo chlebemotka  jak cos smazę to też dodajeemotka

pimparimpa

#6824745 Napisano: 22.11.2021 20:53:45
Claudia77 napisał(a):

Kochni doradźcie proszę - synek - lat 6- poprosił Mikołaja o taką pufę worek - wiem, że były gdzieś jako nagrody w konkursie i jeśli ktoś ma, może podpowie w wyborze rozmiaru, jest tego tyle, że nie mam pojęcia, który wybrać. Czy taki 100 cm , sprzedawany jako XXL będzie ok?

Mamy taką pufę piłkę (wygrana u Smolara) i ma 88 cm szerokości.
Na pufie takiej wielkości i dorosły wygodnie zasiada emotka
1 Claudia77 0

notta

#6824759 Napisano: 22.11.2021 22:11:50
Kochani! Trochę prywaty emotka . Pomagam zaprzyjaźnionej instytucji ogarnąć promocję ich projektów. Są mali a robią sporo. Kiedyś głównie lokalnie/regionalnie, teraz z racji sytuacji dużo inicjatyw tworzonych jest online. Zrobili 3 fajne gry paragrafowe - tematyka historyczna, ale myślę że same historie mogą być ciekawe i wciągające. Gry nie są długie a wymagają tylko podejmowania decyzji o dalszych losach głównego bohatera. Gdyby ktoś miał ochotę to podrzucam linki do gier: 

Gry mają skrócone linki bo zależy nam na tym by mieć dostęp do statystyk ilości kliknięć. Generalnie zapraszam do klikania i do grania emotka . Im Was więcej tym lepiej dla nas. Z góry dziękuję! Dodam, że z pierwszą grą jest związany konkurs. Póki co poprawnych zgłoszeń brak więc nadal można brać udział. Konkurs dodany do bazy, ale być może ktoś będzie zainteresowany to więcej info tutaj https://www.faceb...p;id=100057573635009

agusiac87

#6824761 Napisano: 22.11.2021 22:31:02
Rety czy tylko ja mam taki problem z relizacją karty podarunkowej w sklepie answear? Chodzi mi o słaby wybór produktów albo ja taka wybredna emotka

Ale do rzeczy, jeśli zamówię i zapłacę kartą podarunkową, a następnie dokonam częściowego zwrotu produktów, to w jakiej formie otrzymam pieniądze z powrotem ? Ktoś coś?
0 0

zielonaszpilka

#6824767 Napisano: 22.11.2021 23:01:32
agusiac87 napisał(a):

Rety czy tylko ja mam taki problem z relizacją karty podarunkowej w sklepie answear? Chodzi mi o słaby wybór produktów albo ja taka wybredna emotka Ale do rzeczy, jeśli zamówię i zapłacę kartą podarunkową, a następnie dokonam częściowego zwrotu produktów, to w jakiej formie otrzymam pieniądze z powrotem ? Ktoś coś?

Dostajesz zwrot na kartę podarunkową.
0 0

zielonaszpilka

#6824768 Napisano: 22.11.2021 23:02:34
sabanerro napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy ktoś z Was ma pomysł co można zrobić z tą nieszczęsna Ramą?

Zawartość do zmieszanych, opakowanie do żółtego.

Ja wrzucam do lodówki z akcji "weźpomóż". Może ktoś skorzysta. Tu mapa takich lodówek https://wezpomoz.pl/mapa-lodowek/  Być może w Waszych miastach też jest lodówka z tej czy innej akcji  emotka  Warto sprawdzić.

mandarynka16

#6824971 Napisano: 23.11.2021 16:06:39
sabanerro napisał(a):

Z racji, że nikt nie ma paragonów Philadelphia z Carrefour zmuszona jestem sama się tam wybrać. Tu pojawia się poważne pytanie do doświadczonych konkursowiczów. Czy w Carrefour można płacić blikiem? Z Kauflandzie się ostatnio przejechałam na tym...

nie można
1 sabaka 0

magdalena-chili

#6824972 Napisano: 23.11.2021 16:08:45
sabanerro napisał(a):

Z racji, że nikt nie ma paragonów Philadelphia z Carrefour zmuszona jestem sama się tam wybrać. Tu pojawia się poważne pytanie do doświadczonych konkursowiczów. Czy w Carrefour można płacić blikiem? Z Kauflandzie się ostatnio przejechałam na tym...

to może zależy od sklepu? bo ja normalnie płacę blikiem zbliżeniowym - i jest ok. Carrefour market. 
2 sabaka, cb656 0

sambolera

#6825068 Napisano: 23.11.2021 19:48:41

Ja wrzucam do lodówki z akcji "weźpomóż". Może ktoś skorzysta. Tu mapa takich lodówek https://wezpomoz.pl/mapa-lodowek/  Być może w Waszych miastach też jest lodówka z tej czy innej akcji  emotka  Warto sprawdzić.

2 brucee, cb656 0

pioge7

#6828014 Napisano: 04.12.2021 14:27:41
Poleci ktoś dobry odkurzacz samochodowy? Taki na akumulator do jednej ręki?
Szukam na necie i oceny są różne.... macie jakieś sprawdzone?
0 0

cudaczek121

#6828026 Napisano: 04.12.2021 15:53:16
bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)


Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka
Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

nanajka81

#6828030 Napisano: 04.12.2021 16:15:04
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka
Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

Empiku nie polecam bo niby sklep duży ale jak się chce kupić coś normalnego i zapłacić podarowaną kartą to nagle się okazuje że się nie da bo zamówienie idzie skądś a nie ze sklepu Empik, ponadto jest tam ... drogo. Może lepiej jakąś kartę na allegro - o ile takie są.

zielonaszpilka

#6828037 Napisano: 04.12.2021 16:45:55
Delvitto tak pisała o Adrianie
Moze zamówić mu roczną prenumeratę Świata wiedzy? To koszt niecałych 90 zł (ale warto by było spytać siostry czy już takiej prenumeraty nie ma). Za resztę proponuję kartę prezentową, np. Media expert - mógłby wybrać coś z elektroniki albo coś do projektowania graficznego, np. jakiś program albo jesli lubi to klocki LEGO, bo media expert ma teraz chyba najlepsze ceny na LEGO i ma zestawy z Mario Bros. 

glena

#6828038 Napisano: 04.12.2021 16:47:06
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka
Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

Delvitto pisała, że Adrian czyta Świat Wiedzy (albo jakieś podobne czasopismo?) - można by mu kupić prenumeratę może? Z tymi kartami prezentowymi, to trzeby by się pewnie dowiedzieć czy miałby gdzie z nich skorzystać lub czy ewentualnie umiałby to zrobić online

cudaczek121

#6828041 Napisano: 04.12.2021 17:05:01
glena napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

Delvitto pisała, że Adrian czyta Świat Wiedzy (albo jakieś podobne czasopismo?) - można by mu kupić prenumeratę może? Z tymi kartami prezentowymi, to trzeby by się pewnie dowiedzieć czy miałby gdzie z nich skorzystać lub czy ewentualnie umiałby to zrobić online

No to z tą prenumeratą faktycznie dobry pomysł no i nie wiem, może coś związanego z gołębiami i tramwajami- jakieś albumy czy książki tematyczne.
1 brucee 0

kolorowekredki

#6828042 Napisano: 04.12.2021 17:13:47
Dołączę do rozmowy, karta podarunkowa wydaje mi się dobrym pomysłem.
Karta Media Markt nie może być używana przy płatności przez internet
https://mediamarkt.pl/karta-podarunkowa
Także wykorzystanie mogłoby być kłopotliwe, jeśli nie mają blisko sklepu.

______________________________________________
Karta Media Expert patrzyłam tutaj https://www.media...BEAAYASAAEgL3DvD_BwE   i podają:
Karta podarunkowa to środek płatniczy w sieci sklepów Media Expert. Karty kupić można w sklepie Internetowym oraz w sklepach stacjonarnych.
Bez względu na miejsce zakupu karty, możliwe jest jej zrealizowanie
zarówno na www.mediaexpert.pl jak i sklepie stacjonarnym naszej sieci.
Oferujemy dwa rodzaje kart plastikową oraz elektroniczną. Elektroniczne sprzedawane są wyłącznie przez Internet. Każda z nich ma nadany numer seryjny, kod kreskowy oraz numer PIN chroniący przed użyciem przez osoby
niepowołane. Wszystkie karty ważne są aż
3 lata od dnia aktywacji, a środki dostępne na karcie nie podlegają wymianie na gotówkę.
______________________________________________
Jeśli chodzi o allegro największy nominał kart jakie widziałam to 500zł, a przy płatności kart nie można łączyć.

kolorowekredki

#6828043 Napisano: 04.12.2021 17:16:11
cudaczek121 napisał(a):

glena napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

Delvitto pisała, że Adrian czyta Świat Wiedzy (albo jakieś podobne czasopismo?) - można by mu kupić prenumeratę może? Z tymi kartami prezentowymi, to trzeby by się pewnie dowiedzieć czy miałby gdzie z nich skorzystać lub czy ewentualnie umiałby to zrobić online

No to z tą prenumeratą faktycznie dobry pomysł no i nie wiem, może coś związanego z gołębiami i tramwajami- jakieś albumy czy książki tematyczne.

Prenumerata Świata Wiedzy to fajny pomysł, ale jeśli ją już ma, to co wtedy? Dobrze by się było dowiedzieć, podobnie z albumami i książkami żeby nie było powtórek.

cudaczek121

#6828044 Napisano: 04.12.2021 17:19:35
Patrzylam i np roczna prenumerata Świata wiedzy kosztuje 76 zl, więc jeszcze spora nadwyżka zostaje.Osoba,która w wieku 30 lat kupuje sobie jajko niespodziankę i zbiera figurki Mario Bros, to raczej potrzebuje do pomocy osoby trzeciej, która by mu pomogła zamówić coś online lub podjechała z nim do sklepu albo tak jak pisała wyżej zielonaszpilka moznaby  kupić tez jakis zestaw Lego z Mario Bros
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6828045 Napisano: 04.12.2021 17:28:42
cudaczek121 napisał(a):

Patrzylam i np roczna prenumerata Świata wiedzy kosztuje 76 zl, więc jeszcze spora nadwyżka zostaje.Osoba,która w wieku 30 lat kupuje sobie jajko niespodziankę i zbiera figurki Mario Bros, to raczej potrzebuje do pomocy osoby trzeciej, która by mu pomogła zamówić coś online lub podjechała z nim do sklepu albo tak jak pisała wyżej zielonaszpilka moznaby  kupić tez jakis zestaw Lego z Mario Bros

Zupełnie niekoniecznie. Osoby ze spektrum mające zajawkę na coś i zbierające figurki, zabawki czy kupujące Kinder jajka w dorosłym wieku to norma emotka  zupełnie bez związku z tym jak dana osoba funkcjonuje, więc jest duża szansa, że Adrian sam jest w stanie ogarnąć wykorzystanie karty podarunkowej. Poza tym z tego co pisała Mia to wprowadza się do niego brat, więc będzie miał wsparcie. Myślę, że prenumerata (o ile jej nie ma) i karta podarunkowa jest najbezpieczniejszą opcją, bo będą mogli ją wykorzystać dopasowując do swoich potrzeb i nie ma ryzyka, że nie trafimy czy zdublujemy coś co już mają:) No chyba, że LEGO. LEGO nigdy dość emotka
76 zł to koszt rocznej prenumeraty dla osób, które ja wykupują po raz kolejny. Dla nowych to kwota 83 zł - niewiele więcej:)

kolorowekredki

#6828047 Napisano: 04.12.2021 17:37:11
cudaczek121 napisał(a):

Patrzylam i np roczna prenumerata Świata wiedzy kosztuje 76 zl, więc jeszcze spora nadwyżka zostaje.Osoba,która w wieku 30 lat kupuje sobie jajko niespodziankę i zbiera figurki Mario Bros, to raczej potrzebuje do pomocy osoby trzeciej, która by mu pomogła zamówić coś online lub podjechała z nim do sklepu albo tak jak pisała wyżej zielonaszpilka moznaby  kupić tez jakis zestaw Lego z Mario Bros

Tak jak pisała Delvitto jej syn Adrian choruje na autyzm. Tak się zastanawiam czy on dalej lubi Mario Bros, bo ostatnie informacje o jego zainteresowaniach mamy z lipca zeszłego roku... Zainteresowania się zmieniają u wszystkich.