Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ditomaso

#7051830 Napisano: 08.10.2022 08:34:59
Loteria Bonduelle,numer paragonu to ten z prawej strony na górze?
0 0

wiesia30

#7051836 Napisano: 08.10.2022 09:31:51
ditomaso napisał(a):

Loteria Bonduelle,numer paragonu to ten z prawej strony na górze?

tak
1 ditomaso 0

faworek

#7051841 Napisano: 08.10.2022 10:47:41
Który numer paragony wysyłacie w Baq? 
na wizualizacji jest zaznaczony lewy dolny róg na przeciwko daty. 
Odpisano mi z agencji, że prawy górny róg na przeciwko daty, czyli tak jak zawsze...
 
0 0

Keisa

#7051847 Napisano: 08.10.2022 11:23:26
faworek napisał(a):

Który numer paragony wysyłacie w Baq? 
na wizualizacji jest zaznaczony lewy dolny róg na przeciwko daty. 
Odpisano mi z agencji, że prawy górny róg na przeciwko daty, czyli tak jak zawsze...
 

Też miałam wątpliwości, ale wysłałam z numerem zgodnym z wizualizacji, więc nie wiem teraz skoro agencja swoje a regulamin swoje...
1 faworek 0

scofield

#7051848 Napisano: 08.10.2022 11:26:26
Keisa napisał(a):

iwości, ale wysłałam z numerem zgodnym z wizualizacji, więc nie wiem teraz skoro agencja swoje a regulamin swoje...

i tak wgrywasz paragon od razu to mysle ze nie problem jakbys sie pomylila ...
1 faworek 0

Keisa

#7051849 Napisano: 08.10.2022 11:30:48
scofield napisał(a):

Keisa napisał(a):

iwości, ale wysłałam z numerem zgodnym z wizualizacji, więc nie wiem teraz skoro agencja swoje a regulamin swoje...

i tak wgrywasz paragon od razu to mysle ze nie problem jakbys sie pomylila ...

Ok tylko czy można nazwać pomyłką z mojej strony umieszczenie numeru zgodnego z wizualizacją konkursową, gdy tymczasem agencja w korespondencji indywidualnej sugeruje zupełnie inny numer? 
I owszem wgrałam paragon, ale nie wiem co w sytuacji, gdy jednak mój podany zgodnie z wizualizacją numer okaże się niewłaściwy, moje zgłoszenie w ogóle nie będzie brane pod uwagę? A może będzie i wygram a nagrody nie otrzymam bo podałam zły numer? No dziwne emotka
0 0

scofield

#7051851 Napisano: 08.10.2022 11:40:00
Keisa napisał(a):

scofield napisał(a):

Keisa napisał(a):

iwości, ale wysłałam z numerem zgodnym z wizualizacji, więc nie wiem teraz skoro agencja swoje a regulamin swoje...

i tak wgrywasz paragon od razu to mysle ze nie problem jakbys sie pomylila ...

Ok tylko czy można nazwać pomyłką z mojej strony umieszczenie numeru zgodnego z wizualizacją konkursową, gdy tymczasem agencja w korespondencji indywidualnej sugeruje zupełnie inny numer? 
I owszem wgrałam paragon, ale nie wiem co w sytuacji, gdy jednak mój podany zgodnie z wizualizacją numer okaże się niewłaściwy, moje zgłoszenie w ogóle nie będzie brane pod uwagę? A może będzie i wygram a nagrody nie otrzymam bo podałam zły numer? No dziwne emotka

ja wyslalem na przeciwko daty standardowy i wpadl zestaw wiec mozesz spac spokojnie emotka
1 faworek 0

daisygirl

#7051854 Napisano: 08.10.2022 11:49:47
Ktoś ma pojecie jak np długo mogą być ważne bilety z konkursu do Energylandii? Pierwszy raz bilet wygrywam więc nie wiem xd jest szansa że do przyszłego lata? emotka  
0 0

pumba

#7051864 Napisano: 08.10.2022 12:21:06
samuraj napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Czy Wam też nie działają strony z konkami IQ? 

Błąd

Wczoraj błąd i dzisiaj to samo.
0 0

pumba

#7051866 Napisano: 08.10.2022 12:32:20
Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔
0 0

izkak

#7051870 Napisano: 08.10.2022 13:09:00
Hej! Czy robił już ktoś zakupy w Leclerc na konkurs Wiodącej Marki? Wydrukował Wam się normalnie ten dodatkowy świstek z kodem do konkursu? emotka  Ja dostałam tylko paragon, potwierdzenie z karty i jakiś kupon na znaczki, a w regulaminie jest wskazane, że wpisany ma zostać numer dokumentu otrzymanego razem z paragonem fiskalnym.  Nie wiem czy olać sprawę, czy pisać do organizatora. W końcu zakupy zrobione, a paragonu szkoda emotka   Na podglądzie przy wpisywaniu numeru wyświetliło mi się coś takiego: 

0 0

ditomaso

#7051871 Napisano: 08.10.2022 13:20:19
pumba napisał(a):

Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔


Lech ma nowy konkurs gdzie można wygrać bluzy i słuchawki
1 pumba 0

ikropka

#7051875 Napisano: 08.10.2022 13:27:48
ditomaso napisał(a):

pumba napisał(a):

Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔


Lech ma nowy konkurs gdzie można wygrać bluzy i słuchawki

Jakiś link?
1 pumba 0

Green

#7051877 Napisano: 08.10.2022 13:43:09
pumba napisał(a):

Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔

bluzy były tu https://www.e-kon...-wymysl-za-mnie-post
1 pumba 0

ditomaso

#7051882 Napisano: 08.10.2022 14:37:56
ikropka napisał(a):

ditomaso napisał(a):

pumba napisał(a):

Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔


Lech ma nowy konkurs gdzie można wygrać bluzy i słuchawki

Jakiś link?


widziałem butelki i puszki oflagowane
0 0

banka-manka

#7051884 Napisano: 08.10.2022 14:43:48
pumba napisał(a):

Całkiem niedawno w Żabce był jakiś konkurs, trzeba było kupić piwo, bodajże Heinekena i można było wygrać bluzę (nie pamiętam już czy tylko to). Szukam w bazie tego konkursu ale nie widzę 🤷 Albo nie umiem szukać 😅 Albo coś mi się kompletnie pokręciło z tym konkursem 😂

Czy ktoś kojarzy co to za konkurs? Były już wyniki? 🤔

Wrzucałam go w zapowiedziach konkursów. Informowali w zeszły czwartek.

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/zapowiedzi-konkursow?strona=29#p7046820
2 cb656, pumba 0

sesyjnie1

#7051896 Napisano: 08.10.2022 16:59:28
izkak napisał(a):

Hej! Czy robił już ktoś zakupy w Leclerc na konkurs Wiodącej Marki? Wydrukował Wam się normalnie ten dodatkowy świstek z kodem do konkursu? emotka  Ja dostałam tylko paragon, potwierdzenie z karty i jakiś kupon na znaczki, a w regulaminie jest wskazane, że wpisany ma zostać numer dokumentu otrzymanego razem z paragonem fiskalnym.  Nie wiem czy olać sprawę, czy pisać do organizatora. W końcu zakupy zrobione, a paragonu szkoda emotka   Na podglądzie przy wpisywaniu numeru wyświetliło mi się coś takiego: 

No to grubo, myślałam ze przeczytałam cały regulamin a tu takie coś. Wysłałam męża po produkty i nie mamy czegoś takiego.. 
0 0

sesyjnie1

#7051897 Napisano: 08.10.2022 16:59:30
izkak napisał(a):

Hej! Czy robił już ktoś zakupy w Leclerc na konkurs Wiodącej Marki? Wydrukował Wam się normalnie ten dodatkowy świstek z kodem do konkursu? emotka  Ja dostałam tylko paragon, potwierdzenie z karty i jakiś kupon na znaczki, a w regulaminie jest wskazane, że wpisany ma zostać numer dokumentu otrzymanego razem z paragonem fiskalnym.  Nie wiem czy olać sprawę, czy pisać do organizatora. W końcu zakupy zrobione, a paragonu szkoda emotka   Na podglądzie przy wpisywaniu numeru wyświetliło mi się coś takiego: 

No to grubo, myślałam ze przeczytałam cały regulamin a tu takie coś. Wysłałam męża po produkty i nie mamy czegoś takiego.. 
0 0

Jasminum

#7051900 Napisano: 08.10.2022 17:22:01
Czy ktoś wie czy szykuje się jakaś loteria z Heinekenem? Snują się te kapsle na ulicach więc je chwytam w rękę mą uprzednio schylając tors
1 ReneK 0

gregory

#7051920 Napisano: 08.10.2022 19:37:49
czy dostajecie sms zwrotny z Konkursu "Jesień pełna radości" Rossmann (Columbit)? Nic do mnie nie dotarło i nie wiem czy interweniować w poniedziałek>..
0 0