Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

edith

#7172088 Napisano: 25.04.2024 08:38:54
Czy ktoś kojarzy gdzie można kupić produkty firmy Mosso na ten konkurs? 🙂
https://www.e-kon...l-na-pysznego-grilla
0 0

moskala22

#7172090 Napisano: 25.04.2024 08:50:33
anialistopad napisał(a):

pizza proste historie salami duo ,gdzie ja kupię ?

Ja znalazłam tylko w Lewiatanie (były tylko 4 sztuki)
0 0

sylzab2294

#7172103 Napisano: 25.04.2024 09:34:33
edith napisał(a):

Czy ktoś kojarzy gdzie można kupić produkty firmy Mosso na ten konkurs? 🙂
https://www.e-kon...l-na-pysznego-grilla

W Euro sklepie sprawdź emotka
1 edith 0

vanillasky-2017

#7172104 Napisano: 25.04.2024 09:38:31
Odnośnie loterii Blikomania...
Nie chcę kopiować jednego z wcześniejszych postów ale uporządkujmy info:

5.3. W przypadku, gdy wygrana Transakcja BLIK stanowiła przelew na telefon BLIK (P2P) lub prośbę o przelewBLIK (P2PR), Organizator uwzględnia jedynie 10 pierwszych zapytań inicjujących przelew na telefon BLIK lub próśb
o przelew BLIK (P2PR) dla danego APPID w dniu objętym losowaniem zgodnie z Kalendarzem Losowań. W
przypadku prośby o przelew BLIK (P2PR), wygranej podlega Uczestnik Loterii będący proszącym o przelew na
telefon BLIK.

Czy dobrze rozumiem, że jednak nie da się przesyłać sobie kasy tak bez końca? Max 10 próśb o przelew. Liczy się wysłanie prośby a nie wykonanie przelewu na tę prośbę. W sumie można wykonać max 10 przelewów na telefon lub próśb (łącznie).

Odnośnie kwoty, która kwalifikuje to udziału w loterii:

3.1. Z zastrzeżeniem pkt 2.2., w Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK zlecone przez Uczestnika, od dnia, wktórym Uczestnik otrzymał wiadomości e-mail z potwierdzeniem zakończenia rejestracji w Loterii. W Loterii
uwzględniane są ww. Transakcje BLIK o minimalnej wartości 1 (jeden) zł.
1 nanajka81 0

Credo89

#7172109 Napisano: 25.04.2024 09:50:48
Rety za 100 zł z chupa chups naprawdę trzeba odesłać paragon poleconym?
Myślicie że nie przejdzie inaczej?
Sam polecony kosztuje 10 zł emotka
0 0

asiaaa85

#7172113 Napisano: 25.04.2024 10:00:12
Credo89 napisał(a):

Rety za 100 zł z chupa chups naprawdę trzeba odesłać paragon poleconym?
Myślicie że nie przejdzie inaczej?
Sam polecony kosztuje 10 zł emotka

Niestety innego wyjścia nie ma … u mnie akurat 7 zł emotka
1 Credo89 0

medziks1

#7172119 Napisano: 25.04.2024 10:26:19
Ile czekaliście na weryfikację zgłoszenia z Lipton? Bilety
0 0

medziks1

#7172120 Napisano: 25.04.2024 10:26:22
Ile czekaliście na weryfikację zgłoszenia z Lipton? Bilety
0 0

cleo25

#7172121 Napisano: 25.04.2024 10:27:16
edith napisał(a):

Czy ktoś kojarzy gdzie można kupić produkty firmy Mosso na ten konkurs? 🙂
https://www.e-kon...l-na-pysznego-grilla

Kiedyś majonez Mosso kupowałam w Carrefourze
1 edith 0

@gnieszk@

#7172127 Napisano: 25.04.2024 10:51:30
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Raczej chodzi o jak największą liczbę transakcji (=więcej losów w losowaniu), a póki nie wprowadzą jakiejś dolnej granicy, to będą wygrywać tacy wytrwali, którzy będą sobie blikować wszystkie oszczędności z konta na konto po 1 groszu emotka

no chyba nie, bo transakcja minimum to 1zł.

Dokladnie 1zl i z tego co rozumiem liczy sie tylko pierwszych 10 transakcji z danego dnia jesli chodzi o blik tel

A, dzięki za oświecenie emotka To może w poprzedniej edycji nie było limitu emotka Pamiętam, że była dyskusja o tych "wytrwałych".

W poprzedniej edycji były dokładnie takie same limity.
1 anaesth 0

wiolka252

#7172132 Napisano: 25.04.2024 11:14:23
@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Raczej chodzi o jak największą liczbę transakcji (=więcej losów w losowaniu), a póki nie wprowadzą jakiejś dolnej granicy, to będą wygrywać tacy wytrwali, którzy będą sobie blikować wszystkie oszczędności z konta na konto po 1 groszu emotka

no chyba nie, bo transakcja minimum to 1zł.

Dokladnie 1zl i z tego co rozumiem liczy sie tylko pierwszych 10 transakcji z danego dnia jesli chodzi o blik tel

A, dzięki za oświecenie emotka To może w poprzedniej edycji nie było limitu emotka Pamiętam, że była dyskusja o tych "wytrwałych".

W poprzedniej edycji były dokładnie takie same limity.

Czyli teraz powinny być maile ,żeby się dowiedzieć czy to ja ,w moim przypadku syna są inicjały nazwiska X2
0 0

martucha-jk

#7172144 Napisano: 25.04.2024 12:23:15
[quote=

magalan83]Mam problem ze zgłoszeniem do Heineken Kaufland czy Wam też pokazuje błąd podczas wypisywania nr paragonu?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać problem?
0 0

termitek99

#7172152 Napisano: 25.04.2024 12:47:42
martucha-jk napisał(a):

[quote=

magalan83]Mam problem ze zgłoszeniem do Heineken Kaufland czy Wam też pokazuje błąd podczas wypisywania nr paragonu?


Wpiszcie też pozostałe rzeczy jak NIP sklepu itd... Wtedy problem znika.
0 0

elemelex

#7172153 Napisano: 25.04.2024 12:47:44
Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka
0 0

TurboMike

#7172157 Napisano: 25.04.2024 13:01:36
elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka
0 0

magalan83

#7172159 Napisano: 25.04.2024 13:03:33
martucha-jk napisał(a):

[quote=

magalan83]Mam problem ze zgłoszeniem do Heineken Kaufland czy Wam też pokazuje błąd podczas wypisywania nr paragonu?

Mam to samo. Udało Ci się rozwiązać problem?Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się wysłać zgłoszenia 😓
0 0

elemelex

#7172161 Napisano: 25.04.2024 13:05:12
TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.
0 0

yaagatka

#7172164 Napisano: 25.04.2024 13:06:30
elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

Miałam to samo. WIELMOŻNY WAFEL już istnieje emotka  Musiałam szukać czegoś bardziej wysublimowanego emotka
1 elemelex 0

maverick

#7172166 Napisano: 25.04.2024 13:07:50
Tak wygląda moja plansza w Apce Rossmann, gdzie/kiedy widać np nagrody instant, bo nie wiem czy wygrałem Piątaka czy nie emotka
0 0

elemelex

#7172168 Napisano: 25.04.2024 13:09:10
yaagatka napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

Miałam to samo. WIELMOŻNY WAFEL już istnieje emotka  Musiałam szukać czegoś bardziej wysublimowanego emotka

OK. To na dzis dam sobie spokój, bo już mi się nie chce próbować emotka  ale w jednym haśle wręcz piszę nieprawidłowo, po swojemu wbrew ortografii i też "było" dziwne bardzo.
0 0