Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

paula9891

#7355144 Napisano: 13.05.2026 20:11:10
mia napisał(a):

Dziękuję wszystkim odpowiedzi, tu i na pw.emotka
To jeszcze tylko jedno pytanie na koniec:
Czym sie rózni u diaska ta nowa aplikacja od starej, poza nazwą? Czy tam są jakieś nowe funcje? - bo albo jestem ślepa, albo ich nie widzę?
Wszystko przecież bylo wczesniej, i kupony, i wymiana punktów na złotówki, i te nieszczęsne akcje "kup za 1 grosz" ( i w pierony punktów)...

Ale nikt nie napisał,  że ma się różnić. emotka  masz napisać, która funkcja jest najlepsza. I tyle
1 mia 0

aga111

#7355145 Napisano: 13.05.2026 20:11:33
Mam pytanie dotyczące Milki Monopoly w Biedronce. Czy dzielnica to jedno pole czy kilka pól w rym samym kolorze?
0 0

mia

#7355148 Napisano: 13.05.2026 20:33:54
paula9891 napisał(a):

mia napisał(a):

Dziękuję wszystkim odpowiedzi, tu i na pw.emotka
To jeszcze tylko jedno pytanie na koniec:
Czym sie rózni u diaska ta nowa aplikacja od starej, poza nazwą? Czy tam są jakieś nowe funcje? - bo albo jestem ślepa, albo ich nie widzę?
Wszystko przecież bylo wczesniej, i kupony, i wymiana punktów na złotówki, i te nieszczęsne akcje "kup za 1 grosz" ( i w pierony punktów)...

Ale nikt nie napisał,  że ma się różnić. emotka  masz napisać, która funkcja jest najlepsza. I tyle

Ja nie miałam na myśli pytania konkursowego, tylko to całe bicie piany na stronie Kauflanda...emotka
1 paula9891 0

kuoka

#7355150 Napisano: 13.05.2026 20:45:54
No bo to tylko cyrk żeby pokazać, że coś zrobili i to jest super. W sumie chyba nie ma prawie żadnych różnic ale kogo to obchodzi? My gramy, ktoś zmienił parę rzeczy w aplikacji, ktoś zgarnia kasę za konkurs. Wszyscy są zadowoleni.  emotka
1 paula9891 0

LejziDejzi

#7355153 Napisano: 13.05.2026 21:15:46
aga111 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Milki Monopoly w Biedronce. Czy dzielnica to jedno pole czy kilka pól w rym samym kolorze?

Kilka w tym samym kolorze ( 2-3)
0 0

paula9891

#7355155 Napisano: 13.05.2026 21:17:15
Oni się chyba nie tyle chwalą zmianami, co po prostu aplikacją. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie.
Ale popieram kuoka, kto by tam wchodził w szczegóły emotka
1 kuoka 0

FBsebastian3

#7355164 Napisano: 13.05.2026 21:39:49
Homle z coca coli na szybko chcę zrealizować bo w promce kubeczki i NIE UMIEM. Kto pomoże???
0 0

FBsebastian3

#7355167 Napisano: 13.05.2026 21:45:50
FBsebastian3 napisał(a):

Homle z coca coli na szybko chcę zrealizować bo w promce kubeczki i NIE UMIEM. Kto pomoże???

Błysnęłam niczym żarówka przed wyjsciem z użytku. Podany numer połączony jest z pinem.
0 0

aga111

#7355173 Napisano: 13.05.2026 22:40:05
LejziDejzi napisał(a):

aga111 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Milki Monopoly w Biedronce. Czy dzielnica to jedno pole czy kilka pól w rym samym kolorze?

Kilka w tym samym kolorze ( 2-3)

Dziękuję emotka
0 0

Nowalijka

#7355187 Napisano: 14.05.2026 06:38:18
Dopiero zaczynam swoja historię z konkursami Sms-owymi, jak to jest z nimi? Odpowiedź na długość 1 sms czy moze przekroczyć? Polskie znaki czy bez polskich znaków? Chcialam wziąść udzial w konkursie Vizir i nie wiem jak to ugryźć 🙄 Z gory dzięki za odpowiedź 😊
0 0

pioge7

#7355191 Napisano: 14.05.2026 06:48:44
Nowalijka napisał(a):

Dopiero zaczynam swoja historię z konkursami Sms-owymi, jak to jest z nimi? Odpowiedź na długość 1 sms czy moze przekroczyć? Polskie znaki czy bez polskich znaków? Chcialam wziąść udzial w konkursie Vizir i nie wiem jak to ugryźć 🙄 Z gory dzięki za odpowiedź 😊

Co do ilości znaków masz info w regulaminie przeważnie. 
Albo Maks. 160 znaków, albo że możesz wysłać na raz kilka takich smsów, wtedy długość aż nie zmieni się na MMSa. Wtedy ok. 500/600 znaków można wysłać. 

Co do znaków. Raczej piszemy bez polskich znaków. Literki ą ę ż skracają limit i czasami 160 znaków może już być 70 znaków.
1 Nowalijka 0

aspartaqs

#7355196 Napisano: 14.05.2026 07:42:13
pioge7 napisał(a):

Nowalijka napisał(a):

Dopiero zaczynam swoja historię z konkursami Sms-owymi, jak to jest z nimi? Odpowiedź na długość 1 sms czy moze przekroczyć? Polskie znaki czy bez polskich znaków? Chcialam wziąść udzial w konkursie Vizir i nie wiem jak to ugryźć 🙄 Z gory dzięki za odpowiedź 😊

Co do ilości znaków masz info w regulaminie przeważnie. 
Albo Maks. 160 znaków, albo że możesz wysłać na raz kilka takich smsów, wtedy długość aż nie zmieni się na MMSa. Wtedy ok. 500/600 znaków można wysłać. 

Co do znaków. Raczej piszemy bez polskich znaków. Literki ą ę ż skracają limit i czasami 160 znaków może już być 70 znaków.

W nowych smartfonach SMS zamienia w MMS po przekroczeniu 480 znaków. 
 
W starych komórkach można pisać dłuuugie SMS po 640 - 800 znaków już wysyłałem. 

loteryjny

#7355204 Napisano: 14.05.2026 08:18:48
Czy w konkursie okocim w dino smolara widzieliście na którymś z piw oznaczenie 3x0 tak jak wymagają na stronie? Ja nigdzie takich nie widziałem, kupiłem według informacji w regulaminie z podanymi kodami EAN na żółtym tle. Najgorsze jest to, że paragon jest źle opisany i nie wskazuje na to, że to 0%.
0 0

MDL

#7355205 Napisano: 14.05.2026 08:19:04
Czy dostajecie dzisiaj powiadomienia na @ przy zgłoszeniu na loterię bobovita? Wydaje mi się, że puściłam 4 zhlozzenia (4 pudla🙈) a mam 2 maile
0 0

michalmichna

#7355219 Napisano: 14.05.2026 09:55:10
Czy wiadomo z jakich dni poszły wyniki Lays Biedronka, gdzie można było wygrać piłkę i plecaki?
Wbiłem sporo zgłoszeń i do tej pory żadnej nagrody ;(
0 0

kocie_lakocie

#7355232 Napisano: 14.05.2026 10:27:37
Czy Bakoma Men x Żabka już wysyłała emaile z gratulacjami?

Na stronie są podani zwycięzcy, ale czy info poszło?
0 0

rufus

#7355235 Napisano: 14.05.2026 10:34:01
kocie_lakocie napisał(a):

Czy Bakoma Men x Żabka już wysyłała emaile z gratulacjami?

Na stronie są podani zwycięzcy, ale czy info poszło?

Nie

pioge7

#7355242 Napisano: 14.05.2026 10:40:19
loteryjny napisał(a):

Czy w konkursie okocim w dino smolara widzieliście na którymś z piw oznaczenie 3x0 tak jak wymagają na stronie? Ja nigdzie takich nie widziałem, kupiłem według informacji w regulaminie z podanymi kodami EAN na żółtym tle. Najgorsze jest to, że paragon jest źle opisany i nie wskazuje na to, że to 0%.

Mam na piwie oznaczenie. Na paraginie  nie
0 0

karoxxa

#7355249 Napisano: 14.05.2026 10:54:12
loteryjny napisał(a):

Czy w konkursie okocim w dino smolara widzieliście na którymś z piw oznaczenie 3x0 tak jak wymagają na stronie? Ja nigdzie takich nie widziałem, kupiłem według informacji w regulaminie z podanymi kodami EAN na żółtym tle. Najgorsze jest to, że paragon jest źle opisany i nie wskazuje na to, że to 0%.


Nie ma takich z oznaczeniem, kupilam poprostu takie same piwa jak na stronie konkursu no i jest bez cukru, bez kalorii i bez%
0 0

anialistopad

#7355276 Napisano: 14.05.2026 12:21:35
Bylam dzis w rossmanie i jak sie kupi kapsułki finish ultimate plus zwracają 20 zł na konto. Wie,ktos gdzie ta strona z akcja ? Nie zrobiłam fotki tak się spieszyłam i teraz nie wiem co do czego
0 0