Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

niewyspanamama

#7355281 Napisano: 14.05.2026 12:24:14
Ktoś kojarzy czy na loterie pepsi mozna kupić puszki te z edycji limitowanej pepsi zerono smaku truskawka wanilia ??? Czy to raczej podchodzi pod sodastream? Bo z tego co kojarzę są inspirowane tamtym smakiem... wiem ze syropy pepsi soda stream jie wchodzą a jak z tymi puszkami ?
0 0

magie1982

#7355288 Napisano: 14.05.2026 12:44:52
Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.
0 0

MDL

#7355290 Napisano: 14.05.2026 12:46:06
magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam
0 0

magie1982

#7355291 Napisano: 14.05.2026 12:47:00
MDL napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam

O, to ok, z marszu założyłam, że już 3 etap, bo ostatnio informowali też na drugi dzień emotka  zwracam zatem honor.
0 0

sergrazyna

#7355292 Napisano: 14.05.2026 12:47:15
magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

Popatrz jeszcze raz, to ponaglenie za etap z zeszłego tygodnia xD
1 magie1982 0

magie1982

#7355293 Napisano: 14.05.2026 12:48:21
sergrazyna napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

Popatrz jeszcze raz, to ponaglenie za etap z zeszłego tygodnia xD

Tak, teraz widzę, już myślałam że po nocach nie śpią emotka
0 0

rare85

#7355295 Napisano: 14.05.2026 12:49:26
magie1982 napisał(a):

MDL napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam

O, to ok, z marszu założyłam, że już 3 etap, bo ostatnio informowali też na drugi dzień emotka  zwracam zatem honor.

Ale dziś będą informować, tyle że pewnie po południu, bo w regulaminie jest info, że powiadamiają na drugi dzień. Dziwnie, że taki krótki czas na wybór, ale taki zapis dali.
1 MDL 0

magie1982

#7355296 Napisano: 14.05.2026 12:50:57
rare85 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

MDL napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam

O, to ok, z marszu założyłam, że już 3 etap, bo ostatnio informowali też na drugi dzień emotka  zwracam zatem honor.

Ale dziś będą informować, tyle że pewnie po południu, bo w regulaminie jest info, że powiadamiają na drugi dzień. Dziwnie, że taki krótki czas na wybór, ale taki zapis dali.

No właśnie. Pamiętam poprzednie konkursy Kauflandu, gdzie naprawdę było widać że czytali porządnie. Myślę, że zgłoszeń mają również dużo. Nie chcę mi się wierzyć, że da się to ogarnąć tak szybko.
2 MDL, mia 0

NowyAleStary

#7355299 Napisano: 14.05.2026 12:56:37
magie1982 napisał(a):

rare85 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

MDL napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam

O, to ok, z marszu założyłam, że już 3 etap, bo ostatnio informowali też na drugi dzień emotka  zwracam zatem honor.

Ale dziś będą informować, tyle że pewnie po południu, bo w regulaminie jest info, że powiadamiają na drugi dzień. Dziwnie, że taki krótki czas na wybór, ale taki zapis dali.

No właśnie. Pamiętam poprzednie konkursy Kauflandu, gdzie naprawdę było widać że czytali porządnie. Myślę, że zgłoszeń mają również dużo. Nie chcę mi się wierzyć, że da się to ogarnąć tak szybko.

Wystarczy, że czytają na bieżąco - nie muszą wszystkiego czytać po zakończeniu konkursu emotka  nie zakładałabym z góry, że agencja robi coś niechlujnie tylko dlatego, że nie musimy czekać miesiąc na wyniki - dla mnie super, że robią to sprawnie i zgodnie z regulaminem. Wygrałam w pierwszym etapie, w drugim wygrał partner i przyjaciółka przemyślanymi (moim zdaniem) odpowiedziami.
0 0

magie1982

#7355302 Napisano: 14.05.2026 13:01:36
NowyAleStary napisał(a):

magie1982 napisał(a):

rare85 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

MDL napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Widzę, że w MDW Jest info o wygranej z Kauflandu z etapu, który zakończył się wczoraj. Mail o 9.01. Szacun dla Was agencjo Look Ad, że siedzieliście całą noc i wybieraliście wygranych. Kiedyś robiliście to ponad tydzień. Bez komentarza.

to jest przypomnienie za drugi etap. Jak dobrze czytam

O, to ok, z marszu założyłam, że już 3 etap, bo ostatnio informowali też na drugi dzień emotka  zwracam zatem honor.

Ale dziś będą informować, tyle że pewnie po południu, bo w regulaminie jest info, że powiadamiają na drugi dzień. Dziwnie, że taki krótki czas na wybór, ale taki zapis dali.

No właśnie. Pamiętam poprzednie konkursy Kauflandu, gdzie naprawdę było widać że czytali porządnie. Myślę, że zgłoszeń mają również dużo. Nie chcę mi się wierzyć, że da się to ogarnąć tak szybko.

Wystarczy, że czytają na bieżąco - nie muszą wszystkiego czytać po zakończeniu konkursu emotka  nie zakładałabym z góry, że agencja robi coś niechlujnie tylko dlatego, że nie musimy czekać miesiąc na wyniki - dla mnie super, że robią to sprawnie i zgodnie z regulaminem. Wygrałam w pierwszym etapie, w drugim wygrał partner i przyjaciółka przemyślanymi (moim zdaniem) odpowiedziami.

Ja nie napisałam, że niechlujnie. Podziwiam za szybkość- porównując z tym, co jest w ich innych konkursach oraz było w poprzednich Kauflandach. Może i czytają na bieżąco, jednak myślę, że większość zgłoszeń jednak idzie ostatniego dnia późnym wieczorem. Ale skoro wygrałaś Ty, partner i przyjaciółka przemyślanymi dobrymi zgłoszeniami, to najwyraźniej masz rację.
0 0

MDL

#7355343 Napisano: 14.05.2026 14:40:55
Trzy wygrane Bliki to cud  emotka emotka emotka Edit. To nie ja wygrałam, chodzi mi o dzisiejsze wpisy w MDW 🙂

visserarthur

#7355373 Napisano: 14.05.2026 15:28:27
Odnośnie Bobovity- kolejny raz stworzono na forum problem (świadomie, czy nie- nie wnikam), który nie istnieje i kolejny raz polecam czytanie ze zrozumieniem i zdroworozsądkowe podejście. Nie biorę udziału w tej loterii, ale absurdy na forum, jak i absurdalne info z agencji skłoniło mnie do podrążenia tematu i taka oto finalnie odpowiedź od Fortis, zgodna z tym co pisałem wcześniej- żywienie początkowe, to żywienie „tymi” mlekami, a nie wszystkim, co do 6 miesiąca:

„ Art. 25 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1448), reguluje zasady prowadzenia reklamy m.in. preparatów, o których mowa w regulaminie loterii promocyjnej. Loteria promocyjna jest formą promocji, dlatego tego typu preparaty, są wyłączone z udziału w loterii promocyjnej, aby nie budzić wątpliwości interpretacyjnych, w tym nie powodować zarzutu wobec organizatora naruszania przepisów w zakresie reklamy. 

Jeżeli produkt jest reklamowany w gazetce to nie może być produktem do początkowego żywienia niemowląt w rozumieniu ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia. ”

Także żadne "paragon do kosza" i inne temu podobne kocopoły... No chyba, że ktoś rzeczywiście kupił mleko modyfikowane, ale z poprzednich wpisów wynikało, że chodziło o zupki, deserki... do 6 miesiąca.
Amen.

agakaz2

#7355375 Napisano: 14.05.2026 15:31:34
Bo sa tu osoby co robią....burze normalne

Luiza37

#7355444 Napisano: 14.05.2026 17:52:36
Czy LookAd odpisuje na maile z prośbą o podanie wygranego nr paragonu w Kauflandzie, czy wysyłacie wszystkie?
0 0

monikar

#7355452 Napisano: 14.05.2026 18:05:47
Luiza37 napisał(a):

Czy LookAd odpisuje na maile z prośbą o podanie wygranego nr paragonu w Kauflandzie, czy wysyłacie wszystkie?

Ja wysłałam obydwa zgłoszone, przyszło info o pozytywnej weryfikacji.
1 Luiza37 0

pioge7

#7355464 Napisano: 14.05.2026 18:26:40
te 1000 z kaufland to za etap ten do wczoraj czy poprzedni?
0 0

MDL

#7355466 Napisano: 14.05.2026 18:28:02
pioge7 napisał(a):

te 1000 z kaufland to za etap ten do wczoraj czy poprzedni?

Ten do wczoraj
0 0

pioge7

#7355469 Napisano: 14.05.2026 18:32:24
MDL napisał(a):

pioge7 napisał(a):

te 1000 z kaufland to za etap ten do wczoraj czy poprzedni?

Ten do wczoraj

szybko rozwiązali ... dzięki,
0 0

adamo86

#7355477 Napisano: 14.05.2026 18:49:14
pioge7 napisał(a):

MDL napisał(a):

pioge7 napisał(a):

te 1000 z kaufland to za etap ten do wczoraj czy poprzedni?

Ten do wczoraj

szybko rozwiązali ... dzięki,

Nie szybko, tylko zgodnie z regulaminem informują dzień po zakończeniu etapu emotka
0 0

pioge7

#7355479 Napisano: 14.05.2026 18:53:17
adamo86 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

MDL napisał(a):

pioge7 napisał(a):

te 1000 z kaufland to za etap ten do wczoraj czy poprzedni?

Ten do wczoraj

szybko rozwiązali ... dzięki,

Nie szybko, tylko zgodnie z regulaminem informują dzień po zakończeniu etapu emotka

dzięki za info. Myślałem, że trochę trzeba poczekać emotka
0 0