Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

michalina0085

#7355501 Napisano: 14.05.2026 20:45:15
Orientuje się ktoś do kiedy mają czas na wysyłkę wszystkich bonów Warka Dino?
0 0

maryjane

#7355529 Napisano: 14.05.2026 23:01:51
Czy w Kiri nagrodę główną (tj.projektor) wybierają z laureatow, którzy zgarnęli parasol albo UNO?
0 0

InkaR

#7355530 Napisano: 14.05.2026 23:02:07
działa Wam strona Bakusia? ktoś ma może regulamin? chciałabym puścić zgoszenie na maila ale nie wiem jakiego emotka
0 0

dziób_dziób1321

#7355533 Napisano: 14.05.2026 23:09:09
InkaR napisał(a):

działa Wam strona Bakusia? ktoś ma może regulamin? chciałabym puścić zgoszenie na maila ale nie wiem jakiego emotka

U mnie strona działa, wolniej się wczytuje - próbowałam z dwóch różnych przeglądarek i jest ok.
1 InkaR 0

atlantydek

#7355543 Napisano: 15.05.2026 06:12:59
Jakie mamy teraz pytanie na Tyskim?
0 0

Luiza37

#7355563 Napisano: 15.05.2026 08:51:26
Czy z Giacomo Conti coś się zmieniło i wygrał ktoś od nas z forum? Lub ktoś zna osobę co tam wygrała?
1 MDL 0

MDL

#7355569 Napisano: 15.05.2026 09:00:32
Luiza37 napisał(a):

Czy z Giacomo Conti coś się zmieniło i wygrał ktoś od nas z forum? Lub ktoś zna osobę co tam wygrała?

Też jestem ciekawa, chciałam wziąć udział, 100 nagród, ale 0 wpisów w MDW, wiec zrezygnowałam 😀
0 0

Luiza37

#7355570 Napisano: 15.05.2026 09:03:05
MDL napisał(a):

Luiza37 napisał(a):

Czy z Giacomo Conti coś się zmieniło i wygrał ktoś od nas z forum? Lub ktoś zna osobę co tam wygrała?

Też jestem ciekawa, chciałam wziąć udział, 100 nagród, ale 0 wpisów w MDW, wiec zrezygnowałam 😀

Ja też ciągle się waham czy wziąć udział, ale kusi... 😆
1 MDL 0

marcinzc

#7355571 Napisano: 15.05.2026 09:09:23
Wzialem udzial, jak wygram to sie pochwale emotka  afirmacja sukcesu xDD11! emotka

MDL

#7355576 Napisano: 15.05.2026 09:21:54
marcinzc napisał(a):

Wzialem udzial, jak wygram to sie pochwale emotka  afirmacja sukcesu xDD11! emotka

Powodzenia!! Trzymam kciuki ✊️💪
0 0

kanafapinifi

#7355580 Napisano: 15.05.2026 09:37:13
Luiza37 napisał(a):

Czy z Giacomo Conti coś się zmieniło i wygrał ktoś od nas z forum? Lub ktoś zna osobę co tam wygrała?

Grałem nie wygrałem
2 Luiza37, MDL 0

basiag

#7355584 Napisano: 15.05.2026 09:55:31
jakiś czas temu wygrałam w Żabce z Żubra jednym zgłoszeniem i plecak i 10 zł. Plecak przysłali a 10 zł NIE. w aplikacji nie dali na maila też nie przysłali. Wysyłali już te 10 zł ? a jeśli tak to gdzie tego szukać ?
A może jak wysłali plecak to te 10 zeta z tego samego zgłoszenia już się nie należy ?
0 0

Luiza37

#7355586 Napisano: 15.05.2026 09:58:50
basiag napisał(a):

jakiś czas temu wygrałam w Żabce z Żubra jednym zgłoszeniem i plecak i 10 zł. Plecak przysłali a 10 zł NIE. w aplikacji nie dali na maila też nie przysłali. Wysyłali już te 10 zł ? a jeśli tak to gdzie tego szukać ?
A może jak wysłali plecak to te 10 zeta z tego samego zgłoszenia już się nie należy ?

10 zł jeszcze nie wysyłali. Plecak do mnie dotarł dzisiaj.
0 0

basiag

#7355593 Napisano: 15.05.2026 10:23:25
Luiza37 napisał(a):

basiag napisał(a):

jakiś czas temu wygrałam w Żabce z Żubra jednym zgłoszeniem i plecak i 10 zł. Plecak przysłali a 10 zł NIE. w aplikacji nie dali na maila też nie przysłali. Wysyłali już te 10 zł ? a jeśli tak to gdzie tego szukać ?
A może jak wysłali plecak to te 10 zeta z tego samego zgłoszenia już się nie należy ?

10 zł jeszcze nie wysyłali. Plecak do mnie dotarł dzisiaj.

dzięki
0 0

FBsebastian3

#7355606 Napisano: 15.05.2026 10:51:04
Działa wam strona warta ,zwroty? Klikam i nic
0 0

as32572

#7355626 Napisano: 15.05.2026 11:30:57
to zwycięzkie hasło z konkursu wybieramprzysnacki (tego bez zakupu): Cebulko dymko wygraj jesteś pyszna!

gregory04

#7355632 Napisano: 15.05.2026 11:38:33
as32572 napisał(a):

to zwycięzkie hasło z konkursu wybieramprzysnacki (tego bez zakupu): Cebulko dymko wygraj jesteś pyszna!

emotka
0 0

panasa

#7355640 Napisano: 15.05.2026 11:56:06
Co więcej dwa supy poszły za zgłoszenia na 99.9999999% chatagpt, ah a ja myślę czemu mi nie idzie :d
1 nanajka81 0

rainbowdash

#7355644 Napisano: 15.05.2026 12:08:08
as32572 napisał(a):

to zwycięzkie hasło z konkursu wybieramprzysnacki (tego bez zakupu): Cebulko dymko wygraj jesteś pyszna!

😂
0 0

assal

#7355650 Napisano: 15.05.2026 12:27:00
Często coś takiego wygrywa w konkursach. Zdążyłam się przyzwyczaić. Ale z ciekawości wrzuciłam wszystkie teksty w programy. W/g jednego, AI je wszystkie napisała w 90% emotka Z ciekawości kilka swoich tam wpisałam. Także stworzyła je, w/g sobie znanego algorytmu, sztuczna inteligencja. Problem w tym, że te teksty powstały wiele lat przed AI emotka  
W czym problem? Jak agencje robić będą selekcję z automatu, trafią na tak słaby program, to im odsieje 90 prac emotka