Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

kanafapinifi

#7355746 Napisano: 15.05.2026 17:41:34
Konkurs "Odpal Energię Monster" Dino, 18+

gracie w to na komputerze? mi na macbooku nie działają strzałki w ogóle a wczoraj grałem na telefonie i sterowanie to czarna magia jakieś tipy?
0 0

pieg

#7355748 Napisano: 15.05.2026 17:43:38
sledzik860 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

karoxxa napisał(a):

Tez dostaliście info od amino ze kase wysla do konca roku? Wbiło mnie w fotel. Pierwszy raz sie spotkałam z tym, żeby na nagrodę czekać ponad pół roku.😝

kiedyś tyle czasu czekało się na koszulki i bluzy z oreo... Wygrana w kwietniu/maju a dotarły jakoś w październiku? Coś koło tego, wiem że zapomniałam o tej nagrodzie a ona doszła.

przy weryfikacji Feliks dostalam info ze przelew do lutego 2027 także...

To chyba im się coś popierniczyło, gdyż w regulaminie FelixA termin do 28.08.2026. emotka



Co do Felixa, to wygrana 7.04.2026, a przelew 12.05.2026 na koncie.
0 0

tereniagno

#7355750 Napisano: 15.05.2026 17:54:28
moskala22 napisał(a):

monikar napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Gdzie można kupić Balcerzaka- Grillowe.Jeszcze nigdzie nie trafiłam?

W Kauflandzie.

delikatesy centrum

U mnie nie ma Delikatesów,a w Kauflandzie -Balcerzak praktycznie znikł, wcale nie było.
0 0

makra

#7355752 Napisano: 15.05.2026 18:18:43
Czy wszystkie butelki kinlay mają kody pod nakrętka czy są jakoś oznaczone ?
0 0

notta

#7355759 Napisano: 15.05.2026 19:40:17
tereniagno napisał(a):

moskala22 napisał(a):

monikar napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Gdzie można kupić Balcerzaka- Grillowe.Jeszcze nigdzie nie trafiłam?

W Kauflandzie.

delikatesy centrum

U mnie nie ma Delikatesów,a w Kauflandzie -Balcerzak praktycznie znikł, wcale nie było.

Lewiatan
0 0

halliday

#7355767 Napisano: 15.05.2026 20:24:53
makra napisał(a):

Czy wszystkie butelki kinlay mają kody pod nakrętka czy są jakoś oznaczone ?

tak, wszystkie kinleye robione dla Polski mają kody.
1 makra 0

cytriss19

#7355768 Napisano: 15.05.2026 20:41:57
notta napisał(a):

tereniagno napisał(a):

moskala22 napisał(a):

monikar napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Gdzie można kupić Balcerzaka- Grillowe.Jeszcze nigdzie nie trafiłam?

W Kauflandzie.

delikatesy centrum

U mnie nie ma Delikatesów,a w Kauflandzie -Balcerzak praktycznie znikł, wcale nie było.

Lewiatan

u mnie wczoraj dopiero się pojawił w Kauflandzie więc warto sprawdzać. Na takich półkach, gdzie są sery i kaszanka na grilla. U mnie między nabiałem a chemią
0 0

makra

#7355788 Napisano: 15.05.2026 22:59:48
halliday napisał(a):

makra napisał(a):

Czy wszystkie butelki kinlay mają kody pod nakrętka czy są jakoś oznaczone ?

tak, wszystkie kinleye robione dla Polski mają kody.

Dziękuję bo dziś patrzyłam i nie widziałam i bałam się że może muszą być specjalnie oznaczone
0 0

visserarthur

#7355793 Napisano: 16.05.2026 01:01:43
karoxxa napisał(a):

Tez dostaliście info od amino ze kase wysla do konca roku? Wbiło mnie w fotel. Pierwszy raz sie spotkałam z tym, żeby na nagrodę czekać ponad pół roku.😝

Niestety, jeśli dobrze kojarzę agencję, to oni mają takie terminy i nie zdziwię się, jak przelewy zrobią tego 31.12…
0 0

agakaz2

#7355797 Napisano: 16.05.2026 04:26:25
sledzik860 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

karoxxa napisał(a):

Tez dostaliście info od amino ze kase wysla do konca roku? Wbiło mnie w fotel. Pierwszy raz sie spotkałam z tym, żeby na nagrodę czekać ponad pół roku.😝

kiedyś tyle czasu czekało się na koszulki i bluzy z oreo... Wygrana w kwietniu/maju a dotarły jakoś w październiku? Coś koło tego, wiem że zapomniałam o tej nagrodzie a ona doszła.

przy weryfikacji Feliks dostalam info ze przelew do lutego 2027 także...

To chyba im się coś popierniczyło, gdyż w regulaminie FelixA termin do 28.08.2026. emotka

chyba tak bo ja też przelew juz mam haha
0 0

karoxxa

#7355803 Napisano: 16.05.2026 08:02:14
visserarthur napisał(a):

karoxxa napisał(a):

Tez dostaliście info od amino ze kase wysla do konca roku? Wbiło mnie w fotel. Pierwszy raz sie spotkałam z tym, żeby na nagrodę czekać ponad pół roku.😝

Niestety, jeśli dobrze kojarzę agencję, to oni mają takie terminy i nie zdziwię się, jak przelewy zrobią tego 31.12…


Ehh, cóż. Bedzie na swiateczny lub noworoczny prezent😂
0 0

lilichilimili

#7355809 Napisano: 16.05.2026 08:17:01
Konkurs Wd-40 czy kojarzy ktoś czy zgloszenia nagrodzone w trakcie trwania konkursu też mają szansę na nagrody główne? Jak to było w tamtym roku?
0 0

synk

#7355878 Napisano: 16.05.2026 15:12:36
1 newgirl 0

Yolobolo

#7355895 Napisano: 16.05.2026 19:03:01
Komuś się udało wygrać główne w loterii coca-coli z żabki? Są kody podane na stronie ale na mdw nie kojarzę
0 0

atyde25

#7355917 Napisano: 16.05.2026 22:14:21
Główne to gruszki na wierzbie ( ani 1 z moich 4 kodów ) nawet w tej coli z żaby 10 zeta nie wygrałam.
0 0

mysiorka

#7355978 Napisano: 17.05.2026 13:06:10
kiedy może avanti wysyłać bilety Energylandia z Pepsi biedronka ?
0 0

team2sis

#7355979 Napisano: 17.05.2026 13:11:01
W konkursie Leibniz może być na zdj/filmie więcej niż jedna osoba ? 😀
0 0

stalowiak1979

masza

#7355987 Napisano: 17.05.2026 13:53:02
mysiorka napisał(a):

kiedy może avanti wysyłać bilety Energylandia z Pepsi biedronka ?

one są ważne do października, więc może przed wakacjami wyślą

magdalena-chili

#7355995 Napisano: 17.05.2026 15:11:22
Loteria Kujawski - czy nagrody z początku loterii już może do Was sukcesywnie trafiają, czy trzeba czekać na koniec loterii?
0 0