Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

majonez1992

#7130082 Napisano: 10.10.2023 20:44:50
Igoosia90 napisał(a):

Myślicie, że da się podciągnąć wygrane w konkursach pod osiągnięcia artystyczne, podczas składania wniosku o stypendium rektora na mojej uczelni? Sprawdzimy? emotka

Szczerze to nie sadze.
1 Malena_ 0

Malena_

#7130090 Napisano: 10.10.2023 20:54:51
Igoosia90 napisał(a):

Myślicie, że da się podciągnąć wygrane w konkursach pod osiągnięcia artystyczne, podczas składania wniosku o stypendium rektora na mojej uczelni? Sprawdzimy? emotka



Jesli wygrałabyś w konkursie poetyckim/ typowo artystycznym to tak.

nanajka81

#7130095 Napisano: 10.10.2023 21:06:08
ineska1991 napisał(a):

Niekonkursowy szwagier dziś dostał zestaw Crayola od Avanti. Nie było go w domu więc odbierał ktoś inny . W paczce brakowało kilku elementów... nie był spisany protokół szkody . Paczka była wcześniej otwierana , rozcięta i sklejona taśmą dpd , kto dostał to wie ,że oryginalnie tak to nie wygląda . Zdj i protokół szkody wypełniony online wysłane do Avanti oraz wiadomość do dpd ... myślicie, że uda się choćby zdyscyplinować sprawcę ? ..  

do mnie ten zestaw Crayola dotarł w rozerwanym pudle (jeden bok jakby oderwany) na szczęście wszystko było więc afery nie robiłam... Ale może to więcej osób tak "cudownie" miało spakowaną nagrodę?

ineska1991

#7130101 Napisano: 10.10.2023 21:15:47
0 0

gema

#7130143 Napisano: 11.10.2023 07:55:27
Może ktoś miał taki przypadek? 
Wygrałam w Rocher, od razu odesłany polecony priorytet. Dziś mnie pikło że nie mam powiadomienia o doręczeniu SMS (minęło 2 dni od wysłania). Wchodzę na śledzenie a tam że pozostawiono awizo. Dziwne, nigdy tak nie miałam. Poza tym ten ich adres mega pogmatwany, na tej ul pokazuje bibliotekę uniwersytecką. Jak myślicie zadzwonić do nich żeby sobie odebrali awizo bo czeka? 😆
0 0

pikawka

#7130152 Napisano: 11.10.2023 08:26:13
ineska1991 napisał(a):

Niekonkursowy szwagier dziś dostał zestaw Crayola od Avanti. Nie było go w domu więc odbierał ktoś inny . W paczce brakowało kilku elementów... nie był spisany protokół szkody . Paczka była wcześniej otwierana , rozcięta i sklejona taśmą dpd , kto dostał to wie ,że oryginalnie tak to nie wygląda . Zdj i protokół szkody wypełniony online wysłane do Avanti oraz wiadomość do dpd ... myślicie, że uda się choćby zdyscyplinować sprawcę ? ..  

Miałam podobną sytuację z winami, tylko inna agencja. Zrobiłam zdjęcia, wysłałam maila do agencji. Po tygodniu miałam cały nowy zestaw win w domu. Niech to zgłosi do avanti, wyślę fotki. Ta agencja jest porządna, wyślą mu zimowy zestaw pewnie.
2 brucee, cb656 0

kuleczkar

#7130205 Napisano: 11.10.2023 10:56:18

Szkoda tylko, że moje niespełna 7letnie dziecko, nie potrafi jeszcze tak pisać.
Nie wiem czy się już z tym spotkaliście, wiec podsyłam nowy myk oszustów... Bądźcie czujni, bo w pośpiechu i trosce o dziecko można odruchowo kliknąć...

brucee

#7130215 Napisano: 11.10.2023 11:53:05
pikawka napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Niekonkursowy szwagier dziś dostał zestaw Crayola od Avanti. Nie było go w domu więc odbierał ktoś inny . W paczce brakowało kilku elementów... nie był spisany protokół szkody . Paczka była wcześniej otwierana , rozcięta i sklejona taśmą dpd , kto dostał to wie ,że oryginalnie tak to nie wygląda . Zdj i protokół szkody wypełniony online wysłane do Avanti oraz wiadomość do dpd ... myślicie, że uda się choćby zdyscyplinować sprawcę ? ..  

Miałam podobną sytuację z winami, tylko inna agencja. Zrobiłam zdjęcia, wysłałam maila do agencji. Po tygodniu miałam cały nowy zestaw win w domu. Niech to zgłosi do avanti, wyślę fotki. Ta agencja jest porządna, wyślą mu zimowy zestaw pewnie.

Ja przed laty miałam podobną sytuację z potłuczoną porcelaną - nikogo w domu nie było, odebrała sąsiadka, kurier na nią zwalił winę, ona - na niego. Potem widziałam, że u nas na forum sporo laureatów otrzymało podobnie zniszczone zestawy. Nie odwoływałam się, bo na szczęście wygrałam potem kolejny, ale fakt faktem, że często firmy kurierskie nie bardzo dbają o wożone dostawy, sama widziałam kiedyś babkę, która bez żadnej żenady przy mnie kopała paczki i rzucała nimi, aby dostać się do zagrzebanej w wozie.
0 0

wiolka252

#7130224 Napisano: 11.10.2023 12:08:59
Ma ktoś może pralkę Candy RapidO i podpowie gdzie w niej włączyć samo wirowanie
0 0

maverick

#7130230 Napisano: 11.10.2023 12:21:11
kuleczkar napisał(a):


Szkoda tylko, że moje niespełna 7letnie dziecko, nie potrafi jeszcze tak pisać.
Nie wiem czy się już z tym spotkaliście, wiec podsyłam nowy myk oszustów... Bądźcie czujni, bo w pośpiechu i trosce o dziecko można odruchowo kliknąć...

Trochę w temacie..to ja ostatnio dostałem @ na Interii od Bezpieczeństwo o takiej treści:
"Drogi Użytkowniku, Alert bezpieczeństwa! Ryzyko utraty konta Interia Poczta w dniu 15/10/2023 r. Ważne przeczytanie załącznika. Następnie postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby uniknąć trwałej utraty konta Interia
Poczta. Pozdrawiamy"

Wysłałem do do Interii i taką dostałem odpowiedź, także UWAŻAJCIE emotka
"Szanowny Użytkowniku,
Dziękujemy za wiadomość i za czujność. To oczywiście wiadomość fałszywa, mająca na celu wyłudzenie danych, czy środków finansowych. Prosimy o potraktowanie jej jako zwyczajnej wiadomości typu SPAM.
Nadesłana wiadomość nie pochodzi od Interia.pl i jest przykładem phishingu, który ma na celu wyłudzanie danych, czy środków finansowych od użytkowników.
Interia wysyła wiadomości wyłącznie z adresu [email protected] lub[email protected] i są one oznaczone zieloną kłódką.
Jeżeli wiadomość trafiła do folderu „Odebrane”, to prosimy ją przenieść do folderu „Spam”, aby filtr nauczył się ją rozpoznawać. Jeżeli trafiła do folderu Spam, to znaczy że antyspam poprawnie rozpoznał wiadomość jako spamową.
Prosimy pamiętać, by nigdy nie klikać w niezaufane linki, nie otwierać załączników od wzbudzających wątpliwości nadawców oraz nie podawać im swoich danych (także danych logowania, np. hasło). Jeśli mimo wszystko próbowano otworzyć
jakiś link lub załącznik, zalecamy przeskanowanie komputera programem antywirusowym oraz zmianę hasła do konta.
Pozdrawiamy,
Biuro Obsługi Klienta | INTERIA.PL Sp. z o.o. "

janeeyre

#7130319 Napisano: 11.10.2023 17:08:31
gema napisał(a):

Może ktoś miał taki przypadek? 
Wygrałam w Rocher, od razu odesłany polecony priorytet. Dziś mnie pikło że nie mam powiadomienia o doręczeniu SMS (minęło 2 dni od wysłania). Wchodzę na śledzenie a tam że pozostawiono awizo. Dziwne, nigdy tak nie miałam. Poza tym ten ich adres mega pogmatwany, na tej ul pokazuje bibliotekę uniwersytecką. Jak myślicie zadzwonić do nich żeby sobie odebrali awizo bo czeka? 😆

A to nie jest tak, że mają teraz twój list w skrytce pocztowej?
0 0

cb656

#7130351 Napisano: 11.10.2023 18:56:42
Igoosia90 napisał(a):

Myślicie, że da się podciągnąć wygrane w konkursach pod osiągnięcia artystyczne, podczas składania wniosku o stypendium rektora na mojej uczelni?

Myślę, że osoba zdeterminowana emotka jest w stanie "podciągnąć" wszystko pod wszystko, emotka tylko jaka gwarancja, że druga strona myśli podobnie, albo że chociaż ma poczucie humoru? Szczerze wątpię. emotka Ale próbuj, próbuj! Kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi. emotka
0 0

wesoyromek

#7130383 Napisano: 11.10.2023 22:27:00
Dobre ludki poratuje ktoś kodem rabatowym na  Flixbusa lub wie gdzie takowy znaleźć? Pw
0 0

29renata

#7130387 Napisano: 11.10.2023 22:44:03
wesoyromek napisał(a):

Dobre ludki poratuje ktoś kodem rabatowym na  Flixbusa lub wie gdzie takowy znaleźć? Pw

Kaufland Card?
0 0

halliday

#7130389 Napisano: 11.10.2023 23:09:29
wesoyromek napisał(a):

Dobre ludki poratuje ktoś kodem rabatowym na  Flixbusa lub wie gdzie takowy znaleźć? Pw

https://voucher.g...m_content=de.flixbus

tutaj możesz niby wygenerować 20%
0 0

wesoyromek

#7130393 Napisano: 11.10.2023 23:37:25
29renata i halliday dziękuję ❤️
0 0

cb656

#7130615 Napisano: 12.10.2023 17:17:32
ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

nanajka81

#7130617 Napisano: 12.10.2023 17:28:39
cb656 napisał(a):

ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

hehe mnie też zaspamowali i nie wiem co myśleć?

kumulacja

#7130621 Napisano: 12.10.2023 17:48:02
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

hehe mnie też zaspamowali i nie wiem co myśleć?

Chyba wszyscy dostaliśmy takie alerty.
cb656  - oczywiście, że wybory zagrażają zdrowiu i życiu! Mogą spowodować nadciśnienie, wylewy, nerwicę i uderzenia gorąca w potylicę (tak to jest, jak się myśli o polityce).
2 pumba, cb656 0

halliday

#7130684 Napisano: 12.10.2023 23:39:15
kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

hehe mnie też zaspamowali i nie wiem co myśleć?

Chyba wszyscy dostaliśmy takie alerty.
cb656  - oczywiście, że wybory zagrażają zdrowiu i życiu! Mogą spowodować nadciśnienie, wylewy, nerwicę i uderzenia gorąca w potylicę (tak to jest, jak się myśli o polityce).

spokojnie, rano dostałem sms-a ze jak zagłosuje na Pis to będę miał darmowy pogrzeb.