Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Catcat

#7130687 Napisano: 12.10.2023 23:52:33
halliday napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ŹRÓDŁO. Z definicji:
"Komunikaty RCB będą wydawane tylko w wyjątkowych sytuacjach, które realnie mogą zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Wiadomości tekstowe (SMS) są wysyłane tylko w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy zagrożone jest bezpośrednio życie i zdrowie. W zależności od zaistniałych okoliczności."

Z praktyki:


...i teraz drżę emotka Czy wybory zagrażają mi bezpośrednio? Tak jak promieniowanie 5G czy Wi-Fi? emotka emotka

hehe mnie też zaspamowali i nie wiem co myśleć?

Chyba wszyscy dostaliśmy takie alerty.
cb656  - oczywiście, że wybory zagrażają zdrowiu i życiu! Mogą spowodować nadciśnienie, wylewy, nerwicę i uderzenia gorąca w potylicę (tak to jest, jak się myśli o polityce).

spokojnie, rano dostałem sms-a ze jak zagłosuje na Pis to będę miał darmowy pogrzeb.

SMS o pogrzebie podobno dostali tylko ludzie w takim wieku jacy byliby zainteresowani taką usługą haha

DAIKOKU

#7131066 Napisano: 14.10.2023 10:41:02
tak się zamyśliłam dziś z samego rana /sobota/ że zapomniałam włożyć bilet parkingowy na podszybiu i zamiast wygrać np. w zozolach (bo cel paragon na zozole w Kaufland) ż dostałam voucher 50 zł ...ale do zapłaty.. APCOA - klasycznie czekają gdzieś za filarem i czekają aż człowiek się na chwilę odwróci. Dobrze wiem, od 5 lat że tam trzeba pobrać bilet, takie moje  roztargnienie... pierwszy raz i strzał! bramka! Kaufland nigdy niestety nie przypomina klientom: Róbcie u nas wielkie zakupy i pamiętajcie włożyć bileciki emotka

asper01

#7131153 Napisano: 14.10.2023 23:03:56
Sprzedam:
- 2.000 zł wakacje.pl za 1750 zł (ważne do 30.09.2024 r.),
- kartę podarunkową na wyjatkowyprezent.pl od Mirindy, o wartości 300 zł sprzedam za 220 zł.
0 0

Bartosz2222

#7131163 Napisano: 15.10.2023 01:28:17
Mam pytanie. Czy wie ktoś może jak są opisane na paragonie chipsy Przysnacki w Kotle Prażone w Biedronce?
0 0

baxter

#7131164 Napisano: 15.10.2023 01:43:32
Bartosz2222 napisał(a):

Mam pytanie. Czy wie ktoś może jak są opisane na paragonie chipsy Przysnacki w Kotle Prażone w Biedronce?

U mnie tak:  ChipsPrzysnPapr125g

mima

#7131176 Napisano: 15.10.2023 09:43:09
w baardzo krótkim czasie straciłam 2 wygrane- 200 zł w Dare i 50 w winiary. Pierwszy , bo rachunek do dziś jest w miejscu nieznanym, a winiary, bo rachunek został w szufladzie w pracy i dotarłam do niej po czasie wysyłki.... To gorsze uczucie niż nie wygrać wcale.
Też mieliście takie bolesne straty PRZEZ SAMYCH SIEBIE?

boss75

#7131184 Napisano: 15.10.2023 10:19:41
Drodzy forumowicze
Ostatnio pomagam starszej Pani 
Musiałem czymś zająć głowę po śmierci Taty.
Jak ktoś z Was chciałby pomóc to zapraszam 
Potrzebna kołdra, prześcieradła i ze 2 poduszki ozdobne , które kładzie się na łózku. Może ktoś ma coś jeszcze co się przyda starszej pani?
Jedzenie czasem sam Jej ogarniam
0 0

mima

#7131186 Napisano: 15.10.2023 10:35:06
boss75 napisał(a):

Drodzy forumowicze
Ostatnio pomagam starszej Pani 
Musiałem czymś zająć głowę po śmierci Taty.
Jak ktoś z Was chciałby pomóc to zapraszam 
Potrzebna kołdra, prześcieradła i ze 2 poduszki ozdobne , które kładzie się na łózku. Może ktoś ma coś jeszcze co się przyda starszej pani?
Jedzenie czasem sam Jej ogarniam

A w jakim rejonie Polski jesteście?
0 0

boss75

#7131243 Napisano: 15.10.2023 17:03:21
mima napisał(a):

boss75 napisał(a):

Drodzy forumowicze
Ostatnio pomagam starszej Pani 
Musiałem czymś zająć głowę po śmierci Taty.
Jak ktoś z Was chciałby pomóc to zapraszam 
Potrzebna kołdra, prześcieradła i ze 2 poduszki ozdobne , które kładzie się na łózku. Może ktoś ma coś jeszcze co się przyda starszej pani?
Jedzenie czasem sam Jej ogarniam

A w jakim rejonie Polski jesteście?

Mima napisałem privka
0 0

mima

#7131253 Napisano: 15.10.2023 18:04:09
pewnie będziecie się ze mnie śmiać... ale dopiero dzięki boss75 odkryłam dziś takie coś jak priv....no taka to ja jestem postępowa. Generalnie wysyłam kartki na święta. Taki ze mnie typ. Przepraszam wszystkich, którym nie odpowiedziałam- nie ze złej woli, ale z niewiedzy emotka

boss75

#7131509 Napisano: 16.10.2023 19:26:46
Jeśli ma ktoś zbędne nalepki z Biedronki to przygarnę 
Może masz kod na paragonie na quiz Biedronki
Tez przygarnę
0 0

brucee

#7131965 Napisano: 18.10.2023 14:33:07
Nawet nie wiem, jak to napisać... emotka Człowiek martwi się o opał, rachunki, zdrowie Dzieci. Zerka za okno, jaka dziś pogoda. Chce czasem coś upolować w konkursach. Przyziemne sprawy, jak to zazwyczaj. A tu nagle wiadomość, jak obuchem uderza - pięciolatek zabity przez nożownika w biały dzień na ulicy podczas spaceru grupy przedszkolaków. Walczono o jego życie, nie udało się. Nie wyobrażam sobie rodziców, rodziny, przedszkolanek, innych dzieci, walczących o chłopca lekarzy. "Quo vadis, homo?"... emotka

zezowaty_kot

#7131966 Napisano: 18.10.2023 14:34:37
brucee napisał(a):

Nawet nie wiem, jak to napisać... emotka Człowiek martwi się o opał, rachunki, zdrowie Dzieci. Zerka za okno, jaka dziś pogoda. Chce czasem coś upolować w konkursach. Przyziemne sprawy, jak to zazwyczaj. A tu nagle wiadomość, jak obuchem uderza - pięciolatek zabity przez nożownika w biały dzień na ulicy podczas spaceru grupy przedszkolaków. Walczono o jego życie, nie udało się. Nie wyobrażam sobie rodziców, rodziny, przedszkolanek, innych dzieci, walczących o chłopca lekarzy. "Quo vadis, homo?"... emotka

Miałam dziś coś napisać na konkursy, ale nie mogę się otrząsnąć po tej informacji...

Claudia77

#7131975 Napisano: 18.10.2023 15:07:31
zezowaty_kot napisał(a):

brucee napisał(a):

Nawet nie wiem, jak to napisać... emotka Człowiek martwi się o opał, rachunki, zdrowie Dzieci. Zerka za okno, jaka dziś pogoda. Chce czasem coś upolować w konkursach. Przyziemne sprawy, jak to zazwyczaj. A tu nagle wiadomość, jak obuchem uderza - pięciolatek zabity przez nożownika w biały dzień na ulicy podczas spaceru grupy przedszkolaków. Walczono o jego życie, nie udało się. Nie wyobrażam sobie rodziców, rodziny, przedszkolanek, innych dzieci, walczących o chłopca lekarzy. "Quo vadis, homo?"... emotka

Miałam dziś coś napisać na konkursy, ale nie mogę się otrząsnąć po tej informacji...

Moje serce pękło jak to usłyszałam...oddałabym wszystkie nagrody świata, by móc cofnąć czas....

gregory04

#7132009 Napisano: 18.10.2023 16:15:19
Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??
0 0

as32572

#7132013 Napisano: 18.10.2023 16:20:33
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Ja poszłam w tym roku na NFZ bo tak dużo ludzi pisało że leczy się na NFZ,więc nie wiem jak oni się leczą ale mi założono plombę nie swiatloutwardzalna,która po pół roku musiałam wymienić na normalną prywatnie. Słyszałam że można dopłacić do lepszej plomby,chociaż mi nie proponowano,a skoro i tak bym miała płacić to wolę odrazu iść prywatnie.
0 0

zielonaszpilka

#7132014 Napisano: 18.10.2023 16:22:56
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Kiedyś tak było że tylko w zębach przednich mogłeś mieć białą plombę na NFZ, ale od października zeszłego roku już we wszystkie zęby mieli wkładać białe plomby chemoutwardzalne.

Spytaj innego dentystę.
1 kumulacja 0

samuraj

#7132027 Napisano: 18.10.2023 17:03:20
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Białe też są refundowane,a wiem bo sam nie dawno robiłem.
0 0

ewunia

#7132041 Napisano: 18.10.2023 17:22:41
samuraj napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Białe też są refundowane,a wiem bo sam nie dawno robiłem.

https://www.porad...-fwD6-DocM-UTUa.html
0 0

kumulacja

#7132043 Napisano: 18.10.2023 17:30:43
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy jest ktoś na forum kto leczy się u dentysty w ramach NFZ? Czy dentysta na fundusz zrobi mi estetyczną plombę? Byłem dziś u stomatologa na NFZ i kobieta mi powiedziała, że ona może mi zrobić tylko plombę metalową bo tylko takie są refundowaneemotka  czy to prawda? Ktoś może potwierdzić??

Szukaj innego stomatologa. I nie daj sobie wsadzić plomby amalgamatowej, bo jest szkodliwa.
https://www.medic...zkodliwe,3817,n,3713